هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: هدف از ساخت هری پاتر چه بود؟؟؟
پیام زده شده در: ۹:۳۵ چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷

moein.data

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۲۴ چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۹:۳۴ چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
به نظر من آثار تالکین از رولینک خیلی قشنگ تره. فکر میکنم کسانی که فیلم سه گانه ارباب حلقه ها و سه گانه هابیت رو نگاه کردن خیلی خوب میدونن که من دارم در مورد اثاری بزرگ صحبت میکنم که واقعا عالی بودن. هنوز با گذشت زمان زیادی مردم از دیدن فیلم ارباب حلقه ها لذت میبرن و خیلی براشون دوست داشتنی و جذابه. حتی فیلم هابیت که هر دوی این فیلم ها داستان های جالبی رو دنبال میکنن و نقد ها و تحلیل های زیادی هم در وب فارسی براشون وجود داره. مثلا فیلم ارباب حلقه ها مخاطب رو غرق میکنه در دنیایی هم واقعی و هم جادویی که فکر میکنم همینه که باعث میشه اثار تالکین همیشه جذاب باشه. جالبه بدونید که هنوز با گذشت این همه سال از ساخت فیلم های هابیت و ارباب حلقه ها در گروه هایی در تلگرام و برنامه مشابه تلگرام هستن که دارن روی این دو تا مجموعه تحلیل میکنن و این واقعا نشون دهنده اثار خارق العاده تالکین هستش.

moein.data

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
به نظر من آثار تالکین از رولینک خیلی قشنگ تره. فکر میکنم کسانی که فیلم سه گانه ارباب حلقه ها و سه گانه هابیت رو نگاه کردن خیلی خوب میدونن که من دارم در مورد اثاری بزرگ صحبت میکنم که واقعا عالی بودن. هنوز با گذشت زمان زیادی مردم از دیدن فیلم ارباب حلقه ها لذت میبرن و خیلی براشون دوست داشتنی و جذابه. حتی فیلم هابیت که هر دوی این فیلم ها داستان های جالبی رو دنبال میکنن و نقد ها و تحلیل های زیادی هم در وب فارسی براشون وجود داره. مثلا فیلم ارباب حلقه ها مخاطب رو غرق میکنه در دنیایی هم واقعی و هم جادویی که فکر میکنم همینه که باعث میشه اثار تالکین همیشه جذاب باشه. جالبه بدونید که هنوز با گذشت این همه سال از ساخت فیلم های هابیت و ارباب حلقه ها در گروه هایی در تلگرام و برنامه مشابه تلگرام هستن که دارن روی این دو تا مجموعه تحلیل میکنن و این واقعا نشون دهنده اثار خارق العاده تالکین هستش.

moein.data

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین

moein.data

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین

پیام زده شده در: ۹:۳۴ چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷

moein.data

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین

پیام زده شده در: ۱۳:۱۱ یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶

دافنه مالدونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۶ جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۵:۵۴ یکشنبه ۹ مهر ۱۳۹۶
از این دنیا اخرین چیزی که برایم باقی می ماند،خودم هستم.
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 229
آفلاین
مگه کتاب نوشتن چه اشکالی داره؟!
هم خانم رولینگ نویسنده ی مشهوری شد هم ما عاشقان اون کتاب شدیم و او یه دنیای جادویی رو برایمون اورد.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۳۸ دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴

لوسکی اونزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۰ سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۶:۴۷ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶
از نمی گم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 74
آفلاین
هدیه ی زندگی به ما.ماقبلش توعالم هپروت بودیم.الان که فکر شومی کنم ببل هری پاترمن اصلا زنده نبودم.
راس می گم دیه.

هوش بی حدومرزبزرگ ترین گنجینه ی انسان است. تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۳۲ جمعه ۱ آبان ۱۳۹۴

گبریل دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۴۲ شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۷:۵۹ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹
از محبت خار ها گل می شود
گروه:
کاربران عضو
پیام: 143
آفلاین
به نام یگانه خدایی که هنر را افرید خدایی که از تهمت بیزار است خدایی که حسودان را دوست ندارد به نام همان خدایی که ابرو بنده اش را به یگانه کعبه اش قسم داده است

سهراب ببند چشمانت را که جایی
همین نزدیکی هنر را دار زدند
و حد بر شعله افاق زدند

اخ که تعصب عقل کور می کن و انسانی که عقلش کور هم که نمی تواند درک کند

بله مدرسه شبیه هری پاتر زدن درس ها حالا:
نجوم
فیزیک کوانتوم
طب سنتی
گیاه شناسی
شما به این درسا می گی خرافات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کدومش بده همه این ها از برترین درس های جهان حالا واسه جذب مشتری شبیه هاگوارتز ساختنش گناه که نکردن به جاش کلی دانشمند تحویل جامعشون می دن نه مثل بعضی کانون نجوم و گیاهشناسی که پشه می پرونن
که عقل سلیم به از هر چیزیس

تعصب بیجا باعث شد شوهری بر صورت همسرش اسید بپاشد و باعث مرگ همسر شود و قاضی او را به قصاص محکوم کند قاضی کجایی که بر تعصبی که فقط بر زبان است در این جا جزایی نیست

و کجاس محمد که ببیند پیروانش از هر چیزی استفاده می کن تا اسلام را بد جلو دهند عزیز اگه گناهی هم باش گناه کسی که داره با این حرف های کودکانه و تشابهات اتفاقی و تعصب و سختگیری بیجا دین اسلام بد جلو می دهد که حضرت محمد خودشو به اتش زد تا ملتو به خاطر جادوگری دار نزند و به خاطر گفتن قصه هایی که افسانه وار بود زند بگور نکنند شما باز می خواین عصر جاهلیت رو بیارین؟؟؟؟؟؟؟ عصری که هر که حرف از جادوگری می زد یا قصه جادگری می گفت زند زند به اتش می کشیدند و محمد امد و ان ها را از ریشه بر داشت تا انسان ها ازاد زندگی کنند

رولینگ زنی افسرده که با کمک کتاب هری پاتر توانست زندگی دوبار برای خودش بساز نشان داد که طلاق و افسردگی و از دست دادن بیش تر زندگی پایان نیست و باید جنگید هری پاتر شاهکار ادبی نوجوان در تاریخ هری پاتر کتاب اول نوجوان در تاریخ بشریت و تنها اثار ادبی که در قرن ما توانسته در رده بندی برتر های تاریخ قرار بگیر حالا ما بیام پشت سرش حرف بزنیم؟

که خداوند هنرمندان را دوست دارد ولی از حسودان بیزار است هنر نویسندگی کتابی مثل هری پاتر حتی فیلم سازیش هنر و باور کن اگه علامتی از هرگونه صهیونیست درش باشد هیچ کس تا به حال متوجهش نشده تا وقتی شماها ان ها را اشکار کنید و گرنه همه جذب وجه هنری هری پاتر شدن و گرنه علایم صهیونیست شکل های رایج که هر جا شبیهش می توان پیدا کرد و اگه به این باشه ما همه صهیونیستیم و همه میدانیم که نیستیم

شما به جای این حرف ها بهتر مثل رولینگ بگردی هنرت پیدا کنی به پرورشش بدی و به رخ جهان بکشیش که با این حرف ها نه شما بالا می ری نه رولینگ پایین میاد

می دانید بدی انسان ها چیست وقتی کسی بالا می رود به جای این که تلاش کنن بهش برسن هی بهش می گن تو هم بیا پایین و سعی در سقوطش دارن

و در اخر که شاعر می گه

کورش تو نخواب که ملتت در خواب است
آرامگه ات غرقه به زیر آب است
اینبار نه بیگانه که دشمن ز خود است
صد ننگ به ما که روح تو بیتاب است

ویرایش شده توسط گبریل دلاکور در تاریخ ۱۳۹۴/۸/۱ ۱۷:۴۲:۵۰
ویرایش شده توسط گبریل دلاکور در تاریخ ۱۳۹۴/۸/۱ ۱۷:۵۶:۱۰
ویرایش شده توسط گبریل دلاکور در تاریخ ۱۳۹۴/۸/۱ ۱۸:۱۹:۳۹

[Steve Jobs]
Ooh, everybody knows Windows bit off apple

[Bill Gates]
I tripled the profits on a PC

[Steve Jobs]
All the people with the power to create use an apple!

[Bill Gates]
And people with jobs use a PC

[Steve Jobs]
You know I bet they made this beat on an apple

[Bill Gates]
Nope, Fruity Loops, PC

[Steve Jobs]
You will never, ever catch a virus on an apple

[Bill Gates]
Well you could still afford a doctor if you bought a PC

پیام زده شده در: ۱۶:۴۵ چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۲

آليس لانگ باتم

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۷ چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۵۲ چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۳
از پسش برمیام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 266
آفلاین
آقا این حرفارو عینا دوست منم زد من گفتم تو کتابای اول رولینگ افسردگی داشته کجا به این چیزا فکر میکرده شاید تو کتابای اخر تحت فشار بوده باشه و چیزایی نوشته باشه ولی ما که عقل داریم

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۳۶ شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۲

ofogh

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۱ جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۲:۴۱ یکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۲
از قلعه ترانسیلوانیا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 27
آفلاین
با خوندن داستان زندگی رولینگ همه چی واضحه دیگه.
واسم مهم نیست چه هذفی پشتش بوده اما تنها کاری که با من کرده سرگرمم کرده. هیچ تاثیری دیگری نداشته نه کافر شدم نه چیز دیگه!!!
والا همینا دید مارو باز کردن وگرنه ما چشم و گوش بسته بودیم چمی دونستیم فراماسون چیه و این حرفا. اصصصصصصصلا اعتقاد ندارم تا وقتی ادم معنی چیزی رو نمیفهمه چه جوری می خواد روش تاثیر بذاره 4 تا شکل و علامت که من اصلا حواسم نبود!!!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.