هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: هدف از ساخت هری پاتر چه بود؟؟؟
پیام زده شده در: ۱۲:۳۹ چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۲

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۹ جمعه ۱۶ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۲۸ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶
از امدن و رفتن من سودی کو!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 674
آفلاین
lmordred عزیز ا:

این دوستی که این نقد رو زده داشته این مستند رو مسخره میکرده نظرات خودش نیست

لینک این مطلب رو اقای ازرائیل توی صحفه ی قبل داده میتونید برید مطلب کامل رو بخونید:)

فراست بیش از هرچیزی، بزرگترین گنج انسان است که وقتی بر سر نهاده شود، هوش و خرد می آورد ...

Only Raven

هیچ چیز غیر ممکن نیست

جادوگران ، ریون ، ارباب=♥♥♥

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۰۴ چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۲

نیک بی سر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۶ دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۳:۳۱ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴
از هاگوارتز تالار اسرار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 18
آفلاین

یـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا خدا.

اینا رو ببین اگه این عدد رو ضربدر....
بابا مرد حسابی این حرفا چیه؟
کی میگه رولینگ صهیونیست بوده؟
رنگ ابی نماد منحرف کردنه؟

بابا تو رو خدا یه ذره فک کنید اواداکداورا چرا از خودت درمیاری.
اواداکداورا یا اصلش اباباکدابرا یه ورد یهودی بوده که به معنای اون رو بکش هست.

دامبلدور نماد خدا بوده؟
دامبلدور؟
هری پاتر؟
خدا؟
شیب؟
بابا جون مادرت دست بکش از این حرفا اگه بنا به حرفای اسلام گریزی و زده دینی شما چرا نمییایند برید سره فیلیپ پولمن؟که لرد ازریل قراره بره قدرت مطلق رو شکست بده؟
چرا گیر به این هری پاتر و رولینگ دادی؟
تو اصلن میدونی رولینک کیه؟
اعصاب برا من نذاشته این بشر چه با افتخارم میگه از دست دادین مستند رو.

خدایا امشب تا سحر بیدار میمونم وسجده ی شکر بجا میاورم که این مستند رو ندیدم وگرنه تنها چیزی که از تلوزیون میموند چند قطعه شیشه و یه بدنه بود.
جون مادرت اگه میخوای نقد کنی درست نقد کن نه اینکه فلان ضربدر فلان ضربدر فلان تقسیم بر....

اگه میخوای نقد کنی با دلیل مدرک و منطق نقد کن.
خوب اینکه هرمیون موهاش بلنده و سرش بازه به خاطر اینه که فرهنگها متفاوته ما که نمیتونیم اون ها رو به علت عقاید و دینشون تحقیر یا یه چیزی بهشون بچسبونیم که.
رنگ ابی نماد ارامش،رویا و خیال پردازی،یه جورایی معنویت و....
هست.
پس اگه اینجوره من یه حرف منطقی میزنم:لباس فرم اکثر مدرسه ها به رنگ ابی اسمانیه درست؟
پس منم بگم چون ابی اسمانی رنگه ماسونها و فراماسون هاست توی مدرسه به اون ها33راه شیطان پرستی رو یاد میدن و مدرسه مکتب ماسونه؟ودانش اموز ها هم ماسون هستن؟
---------------------------------------
نقل قول:
نقد مستند هری پاتر دیشب شبکه دوم سیمای تلویزیون دولتی ایران برنامه ای به نام “مستند هری پاتر” پخش کرد. متنی که در زیر می بینید اعتراض مستقیم به تمام دست اندرکاران منحوس این برنامه تلویزیونی می باشد و هیچ قصد و منظور سیاسی پشت آن نیست. چاپ و نشر کتاب های هری پاتر (بر عکس کشور های اسلامی دیگر)، پخش فیلم های سینمایی و پشت صحنه های آن و اجازه فروش هم زمان دو کتاب آخر در تهران نشان دهنده حسن نیت دولت ایران است. آخرین خبرها بعد از پخش این برنامه این است که ملت ایران به مدت 52 دقیقه گفتن: آآآآآ مآآآآآ وآآآآآ و از گوشه و کنار های میهن سرسبز (نماد طبیعت و مومن بودن مردم) از پدر و مادر های بی خبری شنیده شده که به بچه هاشون گفتن: بیا پدر سگ، بازم برو هری پاتر بخون. نمیبینی از سر و روی این کتاب ها شیطان داره می پاچه بیرون؟ نتیجه گیری اخلاقی از برنامه: رولینگ که یک صهیونیستی هست با کمک چند تا صهیون دیگه یک مشت چیز سیاه و شیطانی رو به شکلی جذاب سمبل کردن، وبه خرد بچه های دنیا در این عصر دین گریزی دادند. و البته باید بدونید که هیچ کس به جز برنامه ساز های تلویزیون دولتی ایران و نویسنده کیهان به این راز پی نبرد. خدا را شاکریم که محققان ما (آقای رفتگر، پیرزن همسایه، کارگر محل و اقوام آقای مغز پهنی) به ما این راز رو گفتند که دیگه انقدر به این غرب زده بدجنس نگاه نکنیم و طرفدارش نشیم. ای غربی بد. پسر بد. میخواد ما رو بد کنه. بده بده بد. گوشه هایی از برنامه برای کسانی که این فرصت بزرگ رو از دست دادند و این مستند را ندیدند: نماد های استفاده شده در هری پاتر: شورت آبی رنگ هری: نماد اسلام گریزی، شیطان پرستی، روابط نامشروع جنسی. در کتاب گومباگومبا در مورد رنگ آبی نوشته شده است که: آبی رنگ انسان هایی است که می خواهند مردم را از راه راست منحرف کنند. جوش های صورت رون ویزلی: نماد مسخره کردن ایرانیان. جوش های قرمز به معنی بریتانیایی ها برترند و جوش های نارنجی به معنی شعار خدا گریزی مربوط به عهد دقیانوس می شود. همچنین وقتی جوش زیاد باشد یعنی بچه های جوشی رو مسخره کرده اند. موهای بلند هرمیون: این کاراکتر مستهجن که اصلا نبایستی به آن نگاه کرد و اسمی از آن آورد، موهای بلندش به معنی مسخره کردن حجاب در کشورهای اسلامی است. یعنی ببینید من میتونم موهام رو بلند کنم، ولی شما حتی نمی تونید موهاتون رو بیرون بریزید. به همین جهت بر اساس تحقیقات روانشنانسی مشخص شده است که نوجوانان مسلمان از دیدن هرمیون دچار عقده خود حجاب بیرون ریزی پیدا می کنند. تنبان دامبلدور: نماد خدا! مگر ندید از اول تا آخر کتاب رولینگ نوشته بود دامبلدور و مک گوناگل (آن زن یهودی کثیف) نماد خدا هستند. اگر دامبلدور می مرد یا در کتاب میگفت: هری من هم اشتباه می کنم. مشخص میشد که نماد خدا نیست. ولی گروه تحقیق برنامه ساز شبکه دو با مطالعه کامل کتاب ها فهمیدند که همچین اشاراتی نشده است و دامبلدور نماد خدا است. کف رو بیا تو کارش… ایول گروه تحقیق برنامه ساز شبکه دو… بوسه دیوانه ساز: استغفرالله… نعوذبالله… بگذریم… کارهای شیطانی انجام شده در کتاب: 1- چرا هری شنل نامرئی می پوشید؟ ممکن بود یه جا نامحرم نشسته باشه. 2- اگر عدد تتو (خال کوبی) شده روی بازوی سمت راست پروفسور اسنیپ رو تقسیم بر ده، منهای یک کنید و مجذور بیست و پنج اون رو ده بر یک منهای 44 کنید، شماره خواهر شوهر شیطان در جهنم در میاد. دیگه می سپریم به عقل سلیم شما… بازم هری پاتر بخونید. 3- ورد آواداکداوارا در واقع یک فحش هست. توجه کنید: آهای ورپریده اوی دماغ دراز احمق کـ... دیوانه الاغ وحشی اراجیف. 4- چرا هری موقع برخورد به مشکلات به خدا متوسل نشد؟ باید تا ولدمورت را می دیدید میگفت: یا مریم مقدس، یا باب الحوائج… خدایا پنجاه دلار میندازم صندوق صدقات اگه جون سالم به در ببرم. 5- چرا برای شفای کالین کریوی به جای راز و نیایش به درگاه ابدیت، پروفسور اسپروات آن گیاهان که مظهر بی بدیل شیطان هستند را به خرد آن کودک بی نوا دادند؟

هیچوقت با دم یک اژدهای خفته بازی نکنید!!!

پیام زده شده در: ۲۳:۰۵ سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۲

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۹ جمعه ۱۶ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۲۸ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶
از امدن و رفتن من سودی کو!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 674
آفلاین
نقل قول:

نقد مستند هری پاتر

دیشب شبکه دوم سیمای تلویزیون دولتی ایران برنامه ای به نام “مستند هری پاتر” پخش کرد. متنی که در زیر می بینید اعتراض مستقیم به تمام دست اندرکاران منحوس این برنامه تلویزیونی می باشد و هیچ قصد و منظور سیاسی پشت آن نیست. چاپ و نشر کتاب های هری پاتر (بر عکس کشور های اسلامی دیگر)، پخش فیلم های سینمایی و پشت صحنه های آن و اجازه فروش هم زمان دو کتاب آخر در تهران نشان دهنده حسن نیت دولت ایران است.

آخرین خبرها بعد از پخش این برنامه این است که ملت ایران به مدت 52 دقیقه گفتن: آآآآآ مآآآآآ وآآآآآ و از گوشه و کنار های میهن سرسبز (نماد طبیعت و مومن بودن مردم) از پدر و مادر های بی خبری شنیده شده که به بچه هاشون گفتن: بیا پدر سگ، بازم برو هری پاتر بخون. نمیبینی از سر و روی این کتاب ها شیطان داره می پاچه بیرون؟

نتیجه گیری اخلاقی از برنامه: رولینگ که یک صهیونیستی هست با کمک چند تا صهیون دیگه یک مشت چیز سیاه و شیطانی رو به شکلی جذاب سمبل کردن، وبه خرد بچه های دنیا در این عصر دین گریزی دادند. و البته باید بدونید که هیچ کس به جز برنامه ساز های تلویزیون دولتی ایران و نویسنده کیهان به این راز پی نبرد. خدا را شاکریم که محققان ما (آقای رفتگر، پیرزن همسایه، کارگر محل و اقوام آقای مغز پهنی) به ما این راز رو گفتند که دیگه انقدر به این غرب زده بدجنس نگاه نکنیم و طرفدارش نشیم. ای غربی بد. پسر بد. میخواد ما رو بد کنه. بده بده بد.

گوشه هایی از برنامه برای کسانی که این فرصت بزرگ رو از دست دادند و این مستند را ندیدند:
نماد های استفاده شده در هری پاتر:

شورت آبی رنگ هری: نماد اسلام گریزی، شیطان پرستی، روابط نامشروع جنسی. در کتاب گومباگومبا در مورد رنگ آبی نوشته شده است که: آبی رنگ انسان هایی است که می خواهند مردم را از راه راست منحرف کنند.

جوش های صورت رون ویزلی: نماد مسخره کردن ایرانیان. جوش های قرمز به معنی بریتانیایی ها برترند و جوش های نارنجی به معنی شعار خدا گریزی مربوط به عهد دقیانوس می شود. همچنین وقتی جوش زیاد باشد یعنی بچه های جوشی رو مسخره کرده اند.

موهای بلند هرمیون: این کاراکتر مستهجن که اصلا نبایستی به آن نگاه کرد و اسمی از آن آورد، موهای بلندش به معنی مسخره کردن حجاب در کشورهای اسلامی است. یعنی ببینید من میتونم موهام رو بلند کنم، ولی شما حتی نمی تونید موهاتون رو بیرون بریزید. به همین جهت بر اساس تحقیقات روانشنانسی مشخص شده است که نوجوانان مسلمان از دیدن هرمیون دچار عقده خود حجاب بیرون ریزی پیدا می کنند.

تنبان دامبلدور: نماد خدا! مگر ندید از اول تا آخر کتاب رولینگ نوشته بود دامبلدور و مک گوناگل (آن زن یهودی کثیف) نماد خدا هستند. اگر دامبلدور می مرد یا در کتاب میگفت: هری من هم اشتباه می کنم. مشخص میشد که نماد خدا نیست. ولی گروه تحقیق برنامه ساز شبکه دو با مطالعه کامل کتاب ها فهمیدند که همچین اشاراتی نشده است و دامبلدور نماد خدا است. کف رو بیا تو کارش… ایول گروه تحقیق برنامه ساز شبکه دو…

بوسه دیوانه ساز: استغفرالله… نعوذبالله… بگذریم…

کارهای شیطانی انجام شده در کتاب:

1- چرا هری شنل نامرئی می پوشید؟ ممکن بود یه جا نامحرم نشسته باشه.

2- اگر عدد تتو (خال کوبی) شده روی بازوی سمت راست پروفسور اسنیپ رو تقسیم بر ده، منهای یک کنید و مجذور بیست و پنج اون رو ده بر یک منهای 44 کنید، شماره خواهر شوهر شیطان در جهنم در میاد. دیگه می سپریم به عقل سلیم شما… بازم هری پاتر بخونید.

3- ورد آواداکداوارا در واقع یک فحش هست. توجه کنید: آهای ورپریده اوی دماغ دراز احمق کـ... دیوانه الاغ وحشی اراجیف.

4- چرا هری موقع برخورد به مشکلات به خدا متوسل نشد؟ باید تا ولدمورت را می دیدید میگفت: یا مریم مقدس، یا باب الحوائج… خدایا پنجاه دلار میندازم صندوق صدقات اگه جون سالم به در ببرم.

5- چرا برای شفای کالین کریوی به جای راز و نیایش به درگاه ابدیت، پروفسور اسپروات آن گیاهان که مظهر بی بدیل شیطان هستند را به خرد آن کودک بی نوا دادند؟

...................................................................................................

:o مادر جــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــان

کلا اینا منتظرن که یه چیزی بیاد بیرون به اسلام ربطش بدن انگار همه تشنه ی خون اسلام هستن!!!
بابا زن بدبخت نون شب نداشته داخل بحران روحی بوده که این کتاب رو نوشته شما چی میگید؟
اگه یه ایرانی اینو نوشته بود هم که میشد جاسوس! والا...!

ولی خداییش یارو باحال نقدش کرده...

اگه کسی لینک دانلود این مستند رو داره برام بزاره

فراست بیش از هرچیزی، بزرگترین گنج انسان است که وقتی بر سر نهاده شود، هوش و خرد می آورد ...

Only Raven

هیچ چیز غیر ممکن نیست

جادوگران ، ریون ، ارباب=♥♥♥

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۲۴ سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۲

نیک بی سر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۶ دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۳:۳۱ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴
از هاگوارتز تالار اسرار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 18
آفلاین
هدف از ساخت هری پاتر چه بود؟
جوان کتلین رولینک در موقعی هری پاتر رو ساخت که جامعه به همچین داستانی نیاز داشت.
شاید هدف رولینک از نوشتن هری پاتر پول دراوردن بوده چون از لحاظ مالی اصلا وضعیت مناسبی نداشته.
شاید هم عقاید و افکار خودشو درباره ی جادو و جادو گری و دنیای موازی به صورت یه رمان نوشته.

هدف از ساخت فیلم هری پاتر چه بود؟
هدف از ساخت این بود موقعی که هری پاتر و سنگ جادو فروش خوبی داشت کمپانی وارنر برودرز(wb)تلاش و سعی خودشو کرد تا هری پاتر رو به صورت فیلم دربیاره تا علاوه بر سود های مالی بر اعتبار و محبوبیت کمپانی بیافزاید و ذهنیت دقیق تری از هری پاتر در ذهن ما ایجاد کنه.

هیچوقت با دم یک اژدهای خفته بازی نکنید!!!

پیام زده شده در: ۲:۴۲ سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۲

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۲ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱:۰۸:۴۸ جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳
از اسلو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 16
آفلاین
نقل قول:

1_خوب برادر اولین نتیجش اینکه امسال شما اون دنیا باید جوابگوی این همه تهمت و... باشید که به اون خانم نویسنده نسبت دادید
2_برادر تفاوت یه مسلمان واقعی با مسلمان نما اینکه که مثل اب خوردن انگ شستشوی مغزی به کسی نمیزنه
3_ اینم نیاز به اثبات همراه با مدرک داره و اگر غیر از این باشه باید جزو تحلیلها دسته بندی بشه نه اینکه بگیم _شک نکنید که اینطوره_ چون از دید اسلام و قران پیروی از گمان مایه انحراف ،شقاوت و در اخر گناه بزرگی است
4_ والله ما که به خاطر خود داستان بود که علاقمند شدیم و طرفدارش هم هستیم خودمان داریم تبلیغش میکنیم
از طرفداراشم بپرسی همینو میگن . یعنی اینکه داستان در عمل به ذهن مخاطب خوب امده و ربطی هم به تیلیغ نداره ، حالا اگر دارند تبلیغ یک رمان خوب رو میکنند موضوعی جدا است که اتفاقی کاملا معمولی میباشد

والله ما هم تو سن کودکی عاشق همون جذابیت داستان شدیم ولی در کل الان که نگاه میکنم چیزی که تو بچگی میدیدم رو نمیبینم. دیدم عوض شده...
نه دیالوگ خاص و خفنی داره ، نه فیلمش زیاد حرفه ای ساخته شده ... کلا ممنونیم که اوقات قشنگی رو تو بچگی برامون ساخت ، ونه چیز دیگه ...

عضو شماره 633

پیام زده شده در: ۱۵:۲۷ شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۱

اينيگو ايماگو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۲ پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۴۵ دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۲
از از همین دور و ورا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 121
آفلاین
دقیقا نمی دونم ولی هدف هرچی بود مهم نیست مهم اینه که من دوست دارم کتابشو !

اگه توزندگی زمین خوردی از جات پاشو پوز خند بزنو بگو: همه ی زورت همین بود؟؟

پیام زده شده در: ۲۲:۲۸ چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۱

آناستازیا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۴ شنبه ۵ دی ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۳:۰۵:۵۶ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 74
آفلاین
هفت هشت ده سال سر کار گذاشتن ملت
پولدار کردن جمع کثیری از ملت زحمت کش مثل نویسنده و کارگردان و تهیه کننده و امثالهم :pretty:
هر چند ریسک بود از اولش معلوم نبود فروش داشته باشه یا نه
یه سری اهداف سیاسی و مذهبی و اینا که به من مربوط نیست
ولی خودمونیم خیلی خوش گذشت فکر نکنم تا عمر داشته باشیم دیگه از این داستانها گیرمون بیاد:worry:

علف هرزه چیست ؟ گیاهی است که هنوز فوایدش کشف نشده است .
(( امرسون ))

پیام زده شده در: ۱۶:۲۸ دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۱

کینگزلی شکلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۰۷ سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۲
از شیراز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 227
آفلاین
با درود

به نظرم هری پاتر فقط درگیر انگ های سیاسی دوران خودش شدو
دورانی که هر چیز انگ متفاوت و بد تری زدند و هری پاتر هم اثتسنا نیست.
من علاقه فعلا به بحث های اینجوری ندارم اما همونجورر که میدونید هری پاتر پسری بود که زنده ماند و در ذهن و همه قلب ماهم زنده است.
کاری هم به هدئف نویسنده ندارم.
اما خب اگر بخوام قضاوت کنم، هری پاتر هم امد و رفت و چیز هایی هم اموخت به بقیه و همه توی این موارد ملطفتید.
مورد دوم درباره هدف ساختشه که به نظرم اصلی ترین دلیلش نیاز های جامعه بوده.
نیاز های نسلی تازه با اندیشه های تازه تر که تشنه اینجور موارد هستند.
این بد نیست و تا حدی میتونه دنیایی با خلاقت هایی بهتر و والا تر بسازه و بدونید که تمام انچه داریم نداریم برگرفته از تخیلات و کتاب ها و نویسندگانی بوده که متخرعین خوندند.

بهتره کمی عادلانه تر و نه فقط برای حمایت و طرف گروهی را گرفتن نقد کنیم.

با سپاس
در پناه او

ورودم به گريفيندور فقط يك دليل داره ؛
پـــــيــــــــــــــــــــــــــــــــــــــروزي

only Gryff

ما شیفتگان خدمتیم، نه تنشگان قدرت

مدتی نیستم، امتحانات بدجوری وقتمو مشغول کرده.
از همه بچه ها عذر میخوام.

اما...
بر می گردم؛

پرشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــور و
بهتـــــــــــــــــر از همیــــــــشـــــــه

پیام زده شده در: ۱۲:۵۹ پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۱

پنه لوپه كلير واترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۳ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۳:۳۴ پنجشنبه ۲ آذر ۱۴۰۲
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 300
آفلاین
نقل قول:

عزرائیل نوشته:

اگر فکر میکنید اینطور نیست اشاره کنید تا همیم نقد های این تاپیک رو نقد کنم تا ببینید نویسنده ای که میخواسته مسلمانان رو بیدار کنه چقدر به شعور مسلمانان توهین کرده

بله من هم کاملا موافقم.

از دوستان عزیز هم میخوام همکاری کنن.

نقل قول:

الفیاس دوج نوشته:
من به اهداف ملت کار ندارم،‏ ولی از اینکه این همه آدم اینجا جمع شدن و دوست شدند و اینا،‏ همش از کارای هری پاتره و من خوشحالم! ‏

آفرین به تو الفیاس، همینطور خوشحال بمون

ما تشنگان قدرتیم نه شیفتگان خدمت

پیام زده شده در: ۲۲:۴۵ چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۱

الفیاس.دوج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۷:۱۶:۴۰ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۳
از ته دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1206 | خلاصه ها: 1
آفلاین
من به اهداف ملت کار ندارم،‏ ولی از اینکه این همه آدم اینجا جمع شدن و دوست شدند و اینا،‏ همش از کارای هری پاتره و من خوشحالم! ‏

و ناگهان تغییر!
شناسه ی بعدی:
پروفسور مینروا مک گوناگال

الفیاس دوست داشتنی بود! کمک کننده بود؛ نگذارید یادش فراموش شود.

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.