هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۲۱:۳۰ سه شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۴

دارن الیور فلاملold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۹ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶
از میدان گریملود شماره ی 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 290
آفلاین
نام:جیمز پاتر
تاریخ تولد:1971
جنس:مذکر
رنگ چشم:قهوه ای
گروه :گریفیندور
مو:مشکی پر کلاغی
ظاهر کلی:خوشتیپ
کویدیچ:بازکن جستجو گر گریفیندور
چوب جادو:چوبدستی 28 سانتیمتری از چوب ماهون و خیلی انعطاف پذیر
علاقه:به دوستان.بازیگوشی.طسم کردن زرزروس{سیوروس اسنیپ}واز همه مهمتر لیلی اونز
توانمندیها:بسیار ماهر در طلاسم کردن زرزروس.3بار جنگ با ولدمورت .جستجوگری بسیار ماهر وتوانایی تغییر شکل دادن

[i][size=small][color=3333CC]هيچ وقت نگوييد كه اي كاش زندگي بهتر �

شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۶:۲۸ سه شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۴

آرشام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۹ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۱۸:۵۰ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
از دهکده ی هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 418
آفلاین

نام:ارشام
نام خانوادگی:آریانا گریفیندور
گروه:گریفیندور
قد 1.85
دارای دستی بزرگتر از دست های عادی
رنگ چشم :قهوه ای مایل به مشکی
رنگ مو:مشکی مایل به قهوه ای
طول چوبدست:25 سانتی متر
هسته ی چوب دستی:پر سیمرغ
جنس چوپ دستی:چوپ گردو.
چوب جارو:چون در ایران از قالیچه ی پرنده استفاده میکردم در حال حاضر چوب جارو ندارم.اگر وزارت خانه اجازه بدهد از این به بعد هم از همان قالیچه استفاده خواهد کرد.
معرفی کوتاه( شامل علاقه ها و توانمندیها و عادات و کارهایی که این شخصیت تو کتاب کرده و کلا هر چیزی در مورد این شخصیت به ذهنتون میرسه)
یک جادوگر ایرانی که که 5 سال در مدرسه ی جادوگری پارسه در پارس درس خوانده.و با یاری انجمن جادوگران سرزمین ها ی اسلامی به مدرسه ی هاگوارتز امده تا در ان جا به تحصیلات خود ادامه دهد(توضیح:در مدرسه ی پارسه فقط 5 سال به دانش اموزان تدریس میشود و باقی یادگیر توسط خود ان ها انجام میشود).علاوه بر دانش اموز بودن نماینده ی کشور های اسلامی در وزارت خانه نیز هست.
علاقه مندی ها:مطالعه ی کتاب.برف بازی.تحقیق.دادن بیانیه های جنجالی.ایجاد سپر مدافع.پیشگویی.دفاع در برابر جادوی سیاه.گیاه شناسی جادویی.قانون شکنی.گشت زنی غیر قانونی در شب.رفتن به جنگل ممنوعه.استفاده از راه های مخفی برای رفتن به هاگزمید.دزدی از دفتر اسنیپ.تشکیل گروه هرج و مرج.ساختن انواع ترقه برای ویران کردن مدرسه.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
توضیحات اضافه:
آرشام نامی است از زبان پارسی باستان به معنای دارنده دست نیرومند.آرشام نام پدربزرگ داریوش بزرگ پادشاه هخامنشی بوده است.
اریانا: معنای سرزمین آریاییان را می‌رساند و در گذشته به هرات که اکنون در افغانستان است گفته می‌شد.امروزه به ویژه در ایران و افغانستان از این نام برای نامگذاری پسران یا سازمانها و... بسیار سود برده می‌شود.
طبق اطلاعات موجود بیشتر اریانا ها از نسل گریفیندور بوده اند که به پارس سفر کرده و در انجا مدرسه ای ساخته اند و به زندگی خود ادامه داده اند.
و همچنین اولین وزارتخانه ی جادوگری را در اسیا تاسیس کرده اند.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۱۷ ۲۲:۴۹:۴۹

[url=http://www.jadoogaran.org//images/pictures/ketabe-Rael.zip]الوهیم مرا به

پیام زده شده در: ۷:۴۱ سه شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۴

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
دوستان خودتون رو مطابق فرم زیر معرفی کنید

گروه:

معرفی کوتاه( شامل علاقه ها و توانمندیها و عادات و کارهایی که این شخصیت تو کتاب کرده و کلا هر چیزی در مورد این شخصیت به ذهنتون میرسه)

________________________________________________-

**قسمت سوم خیلی مهمه حتما باید اونجا در مورد شخصیتتون توضیح بدید

**در ضمن از این به بعد شخصیتهای غیر هری پاتری تائید نمیشن مثل شخصیتهای ارباب حلقه ها یا کتاب های دیگه

** شناسه ها حتما باد فارسی باشن ( یعنی هری نه harry )

**همچنین اگه شخصیت شما توی کتاب نیست نیاید اسم خودتون رو به اول یک شخصیت کتاب اضافه کنین اگه مثلا می خواید خواهر هرماینی باشید نگید مریم گرینجر یا مینو گرینجر بلکه مثلا بگید هلنا گرینجر یعنی یک اسم خارجی بگزارید

** پست افرادی که به رنگ سبز در می یاد تائید شده هستند و دلایل تائید نشدن بقیه ی افراد در پایان هر پست ناظر مربوطه نوشته میشه

** از تکرار پست خود خود داری کنید مگر این که از تاریخ اون بیش از 3 روز گذشته باشه در غیر این صورت ممکنه برای تنبیه تائید شخصیتتون به تاخیر بیفته

** در قسمت ویژگی های فردی هر کاربر تائید شده قسمتی هست به نام ایفای نقش هری پاتری که داخل اون شخصیت هری پاتری فرد مذکور نوشته میشه این قسمت اصلا مهم نیست و اگر برای کسی نوشته بود بدون شخصیت جای نگرانی نداره .

** تغییر گروه به هیچ وجه انجام نمیشه

** اگر مایلید شخصیت خودتون رو عوض کنید باید با شناسه ی جدید این کار رو بکنید و حتما در معرفی برای شخصیت جدید شناسه ی قبلی خود رو ذکر کنید . اگر چیزی مغاییر با این مشاهده بشه ( یعنی فردی دو شناسه ی برای ایفای نقش داشته باشه) با متخلف برخورد میشه

**برای تعویض شناسه خودتون لطفا شناسه ای را که میخواهید در قسمت ویژگی های فردی به جای نام واقعی وارد کنید و بعد برای من پی ام بزنید. به محض دریافت پی ام و دیدن شناسه، شناسه شما رو تغییر میدم.
هر وقت نتوانستید با شناسه قبلی وارد سایت شوید نشان دهنده این است که شناسه شما عوض شده است و در این حالت شناسه جدید را امتحان کنید.
اگر در هر حال نتوانستید وارد سایت شوید از طريق پست الكترونيكي ( ايميل ) ثبت نام خود وارد شويد يعني به جاي شناسه ايميل را وارد كنيد و سپس دوباره به من پي ام بزنيد.

تائید نشده ها:

اما اسپرز: تو پیام شخصی بهت گفتم

دیانا گریفندور : خوب اون همه اسم تو تاپیک لیست شخصیتها هست برین از اونها بردارین در ضمن این معرفیت معرفی کوتاه نداشت

اخطار::::::: هر کسی که با یک شناسه ی نمایشی دیگه تائید شده باشه و بعدا اسمش رو عوض کنه حذف شناسه میشه در کل کسی که شناسه ی نمایشیش با اونی که باهاش تائید شده فرق داشته باشه از ایفای نقش اخراج میشه:

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۱۵:۲۲ دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۴

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین

1: نام پرفسور بینز
2:سن چند صد سال
3: تاریخ تولد در دنیای ارواح تاریخ تولد نداریم
4:جنس مرد
5:رنگ چشم مثل خودم روشنه روشنه
6: گروه قدیما که زنده بودم تو ریونکلاو بودم
7: ظاهر اینقدر روشنم که مثل مه می مونم
8: کوئیدیچ خیلی دوست دارم اون موقع ها که زنده بودم بازی میکردم ولی الان قوانین اجازه نمی ده
9: چوب جادو ریشه قلب اژدها در وسط چوبی از جنس بلوط
10: جارو الان دیگه ندارم چون به راحتی می تونم پرواز کنم
11: علاقه ها درس دادن و بحث کردن در مورد تاریخ جادوگری البته درباره دوره باستان جادوگری تخصص دارم
12 : توانمندی ها توانائی رد شدن از همه اشیا و موجودات زنده غیب شدن و ظاهر شدن وغیره....

تایید شد!

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۱۵ ۱۸:۲۵:۰۱

[b][color=0000FF]بينز نام

پیام زده شده در: ۲۳:۵۷ یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۸۴

لیندسی گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۰۲ جمعه ۲۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۵۳ پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۵
از یول تپه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 24
آفلاین
نام:اما اسپیرز
جنس:دختر
سال:سال پنجم
گروه:گریفیندور
معرفی کوتاه:من اما اسپیرز دخترخاله هرمیون گرنجرم قبلن تو یه مدرسه جادوگری دیگه درس میخوندم اما چون از اونجا به خاطر مسخره کردن مدیر و کشیدن کاریکاتورش و گاهی هم مخالفت با او اخراج شدم به هاگوارتز اومدم در کل از همه معلم ها بدم میاد و بر عکس هرمیون از درس خوندن متنفرم اما خوب چون باهوشم بدون درس خوندن هم نمره هام خوب میشه پدر و مادرم جادوگر نیستند و من مشنگ زاده ام خوب همین دیگه.

در رقابت عقربه های ساعت با یکدیگر همیشه بازنده چشم من است.تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۲۷ یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۸۴

شاهین جوادی نژاد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۸ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۱۲ جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۳
از هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 12
آفلاین
من بالاخره قبول شدم یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

اولا که این شخصیت گفته شده دوما خودت رو مطابق با لیستی که به بینز دادم معرفی کن

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۱۵ ۱۲:۴۷:۰۹

sh.potter معجون ریخته شده ر�

پیام زده شده در: ۱۲:۳۰ یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۸۴

ادوارد بونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۵ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۱۹ جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹
از اینوره!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 475
آفلاین
جناب ناظر منو باید در موارد زیر تفهیم کنی:
چه چیز شخصیت من شبیه آلبوس؟؟؟؟؟
چوبدستیم ؟؟ تحصیلات ؟ سن ؟ اینکه سالها در انگلستان نبودم؟ یا در مصر تحصیل کردم ؟ یا اینکه به تکشاخ تبدیل میشم؟؟؟؟؟؟؟
تازه کی گفته که یه پدر و پسر نمی تونن شبیه هم باشن ؟(به فرض اینکه شخصیتم شبیه آلبوسه که نیست)
اگه چیزهایی شبیه آلبوس بود لطفا مشخص کن تا من تغییرش بدم !

ما به اندازه کافی تو سایت دامبلدور داریم و من نمیخوام بازم بهش اضافه بشه لطفا یه شخصیت دیگه انتخاب کن

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۱۵ ۱۲:۳۴:۲۲

می تراود مهتاب..

"وقتش رسیده که همه‌ی ما بین چیزی که درسته و چیزی که آسونه، یکی رو انتخاب کنیم."
- پروفسور دامبلدور

پیام زده شده در: ۳:۴۵ یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۸۴

استیو لئوپارد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۶ چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۳ شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳
از جنگل ممنوع
گروه:
کاربران عضو
پیام: 88
آفلاین

نام : الینا
شهرت : ملکه جنگل ممنوع
جنس : مونث
گروه : گریفیندور

من یه خون آشامم و در جنگل ممنوعه زندگی می کنم در دورترین و تاریک ترین نقطه جنگل جایی که پرندگان جرات پرواز ندارند و حتی آکرومانتیولاها به آنجا پا نمی گذارند من روزگاری در هاگوارتز درس می خواندم یعنی همکلاسی تام بودم درسته همون تام ریدل معروف من عضو گریفیندور بودم و زرنگ ترین شاگرد در بین همسالانم و حتی شاگردان سالهای بالاتر من تنها فرزند یک خانواده خون آشام بودم اما هیچ کس این را نمی دانست جز تام چون او هم شاگرد خیلی زرنگی بود شاید به خاطر حسادت بود که زندگیم را نابود کرد چون من میدانستم او پدر و خانواده اش راکشته اما تام پیش دستی کرد و من و خانواده ام را به دست شکارچیان خون آشام سپرد پدر و مادرم به خاطر هیچ کشته شدند اما من سالیان دراز منتظر بودم تا فرصتی به دست آورم و حالا وقتش است من بعد از سالهای سال تنهایی و رنج باز می گردم تا انتقام بگیرم از تام و از مردمی که فقط خودشان را دوست دارند

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۱۵ ۱۸:۲۴:۰۹

بادها چون به خروش آيند ابرها دير نمي پايند
اشكها لذت امروزند يادها شادي فردايند

پیام زده شده در: ۲۳:۴۳ شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۴

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
نام : پرفسور بینز
نام کامل : از وقتی یادم میاد همین نام رو داشتم
نام: گروه در دوره های گذشته تو گروه ریونکلاو بودم
علاقه مندی ها : من به تاریخ خیلی علاقه مندم و چون رشته تحصیلیم تاریخه میتونم اونو تدریس کنم خیلی پر حرفم وخیلی آروم به دانش آموزان علاقه دارم برای تدیسم خیلی وقت میزارم و تحقیق می کنم وقتی دانش آموزان به درس من توجه نشون میدن خیلی خوشحال میشم من سر کلاس درس بودم که یه تغییری تو وجودم بوجود اومد از اون تاریخ به همه جا میتونم سرک بکشم و از هر دیواری میتونم رد بشم تدریس من طبق قوانین مدرسه خواهد بود

خودت رو مطابق با لیست زیر معرفی کن.لازم نیست حتما همرو بنویسی اونایی که مهمه رو بنویس
نقل قول:
1- نام :
2- سن:
3- تاریخ تولد:
4- جنس:
5- سال :
6- رنگ چشم:
7- گروه :
8- مو :
9- ظاهر کلی :
10- نام کامل:
11- کویدیچ :
12- چوب جادو :
13- دسته جارو :
14- علاقه ها:
15 - توانمندیها :

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۱۵ ۱۲:۳۰:۴۵

[b][color=0000FF]بينز نام

پیام زده شده در: ۱۸:۰۰ شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۴

لیندسی گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۰۲ جمعه ۲۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۵۳ پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۵
از یول تپه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 24
آفلاین
میشه لطفن سوالمو جواب بدید اگه بخام بیام تو ایفای نقش باید شناسه ی نمایشیمو عوض کنم تا تایید بشم؟
چرا انقدر ضد حال میزنید؟

در رقابت عقربه های ساعت با یکدیگر همیشه بازنده چشم من است.تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.