هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۴:۴۷ سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
نام و نام خانوادگی: بارتی کراوچ (پسر)
جنس: مذکر
مدرک: پایان دوره تحصیلات عالی جادوگری
گروه: اسلیترین

چوبدستی: چوبدستی 38 سانتیمتری از چوب درخت خاس با مغز پر تسترال و کمی از دندون اژدها

علاقه مندی ها: آدمکشی ، لرد ولدمورت ، مبارزه با سفیدان ، تالار عمومی اسلیترین

خصوصیات ظاهری: پوست سفید ، موهای قهوه ای کمرنگ ، قد نسبتا بلند ، لاغز

توضیحات: در خانواده ای اصیل متولد شدم . پدرم در وزارت سحر و جادو کار می کرد و من هم در خدمت لرد بودم . پس از آنکه ایگور کارکاروف من را برای نجات خودش به وزارت سحر و جادو لو داد ، طرفداران پدرم کم شدند و او وزیر سحر و جادو نشد . من به آزکابان رفتم و البته با نقشه ی پدر و مادرم ، مادرم به شکل من و من به شکل مادرم در آمدیم و من از آزکابان گریختم ... البته لرد ولدمورت مرا پس از چندین سال از زندانی بودن در خانه نجات داد و مادرم در آزکابان با نام من مرد و خاکسپاری شد .
در سال چهارمی که هری پاتر به مدرسه می رفت من نقش الستور مودی را ایفا کردم تا هری را به لرد ولدمورت برسانم و لرد بدنش را بدست آورد و من با بوسه ی دیوانه ساز نابود شدم ...
*در هر دو مرحله تأیید شدم*

ویرایش : دسترسی مرگخواری بی زحمت یادتون نره

تایید شد!

ویرایش شده توسط بارتي كراوچ در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۱۱ ۱۵:۰۵:۱۶
ویرایش شده توسط بارتي كراوچ در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۱۱ ۱۵:۱۶:۴۷
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۱۲ ۱۱:۲۷:۳۰

پیام زده شده در: ۱۱:۰۲ سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۷

ریتا اسکیتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۶ چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۳۱ پنجشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۰
از تو اتاقم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 568
آفلاین
سلام پرفسور کوییرل عزیز
راستش من میخواستم شناسمو ببندم. یعنی کلا دسترسیم به سایت از طریق شناسه ریتا اسکیتر قطع بشه. می خواستم بپرسم امکانش هست؟
چون می خوام از سایت برم اما ترجیح میدم شناسم کاملا مصدود بشه نه اینکه مثلا یک مدت فعالیت نکنم بعد خود به خود از ایفای نقش بندازنم بیرون.
میشه؟

بلیت بفرست

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۱۱ ۱۱:۵۸:۳۴

... بگذرم گر از سر پیمان
میکشد این غم دگر بارم
می نشینم شاید او آید
عاقبت روزی به دیدارم...

پیام زده شده در: ۰:۵۳ دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
گفتم شاید ویرایش پستمو نبینید برای اطمینان پستمو یکبار دیگه زدم. اگر احساس کردید نیازی نیست پاک کنید.
---------------

نام و نام خانوادگی: بلیز زابینی
جنس: آقا

چوبدستی: چوبدستی 36 سانتی متری از جنس دندون آسیاب اژدهای دندانه دار نروژی هاگرید و چوب درخت بید تو باغچه ویزلی ها.

علاقه مندی ها: به آدمکشی و ایجاد اغتشاش و نقض قوانین جادوگری و انجام شغل شریف مرگخواری و خدمت به لرد و از همه مهمتر تالار اسلیترین علاقه دارم.

خصوصیات ظاهری: سیاه پوست و قد بلند و لاغر اما ورزیده. موی سیاه .. چشمانی سیاه و بی رحم و خشانت بار. چهره ای خشن اما گیرا.
توضیحات: در خانواده ای اصیل زاده متولد شدم. مادرم زنی ثروتمند و زیباست که با هفت مرد ازدواج کرده و جالبه که هر هفتاشونم به شکل بسیار فجیعی کشته شدن.از اون گذشته شدیدا از آلبوس و دار و دسته سفیدا بدم میاد و شدیدا حمایت خودمو از سیاهان آآعلام میدارم.

-----------------------
دسترسی مرگخواری یادتون نره

مراحل همون دیروز گذرونده شدن. (این دفعه دیگه مطمئنم میبینید )

تایید شد!

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۱۰ ۱۸:۲۴:۲۴
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۱۰ ۱۸:۲۷:۲۳
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۱۱ ۱۱:۳۵:۳۴

پیام زده شده در: ۲۰:۲۱ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۸۷

هوگو ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۳ جمعه ۱۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۴:۰۷ جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۸۷
از کنار لیلی لونا پاتر
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 270
آفلاین
نام و نام خانوادگی : هوگو ویزلی

درجه ی اصالت : اصیل زاده
تاریخ تولد : نمی دونم فکر کنم حدود 10 سال بعد از نبرد هری با ولدرموت به دنیا اومدم ، تاریخش رو درست یادم نمی یاد .
ویژگی های ظاهری : موهای قهوه ای شرابی پریشان و گهگاهی هم مرتب ، چشمان آبی ، گاهی اوقات عینک می زنم ولی نه همیشه ، خوشتیپ و خوشپوش ، سفید مفید هستم ، مانند مادرم پرهوش و عاقل و مثل بابام گهگاهی آدم شوخی هستم . لاغر اندام و قد بلند هستم .
اطلاعات اضافی :
من پسر هرمیون گرنجر و رون ویزلی هستم . از خاندان مادری مشنگ زاده و از خاندان پدری نسبم به خاندان بلاک می رسد .
من در کتاب رولینگ در فصل نوزده سال بعد افتخار به امدن دادم و در آن قسمت من پسری بودم نه ساله که هنوز نمی توانستم به مدرسه هاگواتز بروم .
حدود دو سال بعد به مدرسه ی علوم و فنون جادوگری هاگواتز راه یافتم و پس از آن که کلاه گروهبندی که می خواست من را به هافلپاف بفرستد و با نه گفتن من مواجه شد به گروه پرافتخار گریفندور پیوستم .
من هم مانند مادرم توانستم دوسال متوالی که سالهای سوم و چهارم تحصیلی ام می شد گریفندور را با امتیاز 495 و 520 امتیاز قهرمان بکنم .
من با نمرات خوب و عالی توانستم مدرک سمج را اخذ کرده و از هاگواتز فرغ تحصیل شوم .
بعد از به پایان رساندن مدارس در مغازه ی ویزلی ها واقع در کوچه ی دیاگون کار کنم تا روزی که بتوانم به مدرسه برای دبیری بازگردم .
در یکی از روزها در طی ساخت یک فشفه ی جدید چوب دستی پرققنوسم شکست و مجبور شدم به مغازه ی الیواندر بروم و در آن جا چوب دستی جدیدی را که از پر سیمرغ زال و چوب افرایی که رستم با دستان خودش از قله ی دماوند آورده بود خریدم و در همان جا فرم ثبت نام تیم گرین فایر به کاپیتانی الیواندر را پرکردم .
سه هفته بعد از این ماجرا به دلیل علاقه ی شدیدم به فوتبال مشنگی به جزایر بلاک تبعید گشتم و اکنون درست یک سال بعد از این ماجرا برگشته ام تا خون اصیلیم را ثابت کنم و انتقامم را از فرد بوقی که در گریفندور است بگیرم .

--------
ممنون

تایید شد!

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۱۱ ۱۱:۳۷:۵۰

چه کسی بود صدا زد هوگو ؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۵۷ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
سلام ... بر طبق بلیت شماره 61571 من اگر دوباره مراحل ایفای نقش رو پشت سر بذارم میتونم وارد ایفای نقش بشم و از اونجایی که از پشت صحنه اشاره کردن آشناها رو بدون کاراگاه کلمات و اینا هم راه میدن به علت آشنایی ای که با من دارید مجبورم که اعتراف کنم من همون بلیزم و اومدم تا معرفی شخصیت کنم.

نام و نام خانوادگی: بلیز زابینی
جنس: آقا

چوبدستی: چوبدستی 36 سانتی متری از جنس دندون آسیاب اژدهای دندانه دار نروژی هاگرید و چوب درخت بید تو باغچه ویزلی ها.

علاقه مندی ها: به آدمکشی و ایجاد اغتشاش و نقض قوانین جادوگری و انجام شغل شریف مرگخواری و خدمت به لرد و از همه مهمتر تالار اسلیترین علاقه دارم.

خصوصیات ظاهری: سیاه پوست و قد بلند و لاغر اما ورزیده. موی سیاه .. چشمانی سیاه و بی رحم و خشانت بار. چهره ای خشن اما گیرا.
توضیحات: در خانواده ای اصیل زاده متولد شدم. مادرم زنی ثروتمند و زیباست که با هفت مرد ازدواج کرده و جالبه که هر هفتاشونم به شکل بسیار فجیعی کشته شدن.از اون گذشته شدیدا از آلبوس و دار و دسته سفیدا بدم میاد و شدیدا حمایت خودمو از سیاهان آآعلام میدارم.

شما هنوز در بازی با کلمات و کارگاه تایید نشدید.

اگر ویرایش پست شماره 4545 رو نگاه کنید میبینید که لزومی به شرکت در تاپیک های دیگه نیست.
پستها در کاراگاه نمایش نامه نویسی و بازی با کلمات زده شدن.

شما بدلیل تخلف از ایفای نقش اخراج شدی پس باید دوباره مراحل رو بگذرونی

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۹ ۱۷:۰۲:۳۲
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۹ ۱۷:۰۶:۳۷
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۹ ۱۷:۵۵:۲۷
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۹ ۱۸:۰۲:۴۶
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۱۰ ۰:۱۳:۱۰
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۱۰ ۰:۲۱:۰۴
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۱۰ ۱۸:۱۲:۴۶

پیام زده شده در: ۱۶:۳۸ شنبه ۸ تیر ۱۳۸۷

فرمانده ماركوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۱۳ چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۰۵ شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۲
از اسکاتلند در محل قلعه خانوادگی جدیدا هم با کنت همخونه شد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 54
آفلاین
نام:مارکوس
نام خانوادگی:ایلیایسم
نام پدر: آرتور
نام مادر: آتنا
علاقمندی ها:جانفشانی و حمایت از قبیله ام
خصوصیات ظاهری: رنگ مو »سبز جلبکی به خاطر شرایط زندگی- ظاهر » کمی خشن به خاطر شرایط اجتماعی
توضیحات: فرمانده قبیله سوم از نسل موجودات دریاییه دریاچه هاگوارتز
دارای 195 سال سن
بر طبق عمر مفید ما تا 458 سال زندگی می کنیم ولی پیرترین موجود دریایی شناخته شده پدر من بود که 800 سال زندگی کرد
300 سال قبل با مادرم ازدواج کرد و بعد از یک تعطیلات طولانی مادرم مرا به دنیا آورد
من اولین فرزند خانواده ام و دارای چشمانی سبز رنگ هستم.

شما که عضو ایفای نقشی!

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۸ ۱۷:۳۶:۲۱

خدایا مرا آن ده که آن به :oop

پیام زده شده در: ۰:۱۴ جمعه ۷ تیر ۱۳۸۷

جینی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۴ پنجشنبه ۶ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۳:۱۴ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 40
آفلاین
نام :جینی
نام خانوادگی: ویزلی ، پاتر و القابی از همین دست!
گروه : گریفیندور

جینی ویزلی همراه پدر و مادرش در بارو زندگی می کرد و خیلی حال می کردن با هم اونجا، خلاصه یه روزی هری پاتر اومد خونشون و جینی هم یه دل نه صد دل عاشقش شد فقط موضوعی که اینجا برهمگان پوشیده هست اینه که چرا هر وقت هری پاترو میدید جیغ می کشید!حالا با این کاری نداریم. سال دوم شدو روح جینی توسط این مرتیکه ولدی با یک دفترچه خاطرات تسخیر شد که با مجاهدت های اون یکی مرتیکه ینی هری به پایان رسید و همه چیز خوش و خرم تموم شد آخه دامبلدورشون اینا خیلی هواشونو داشتن!همینا دیگه!بازم بگم؟!
آخرشم می رسن به هم دیه و یه سه چار تایی هم بچه میارن . اسماشونم نمی شه نگم حالا؟!تو خونه صداشون میکنیم آهای!بعد با توجه به محل قرار گرفتن صامت و مصوت اونا می فهمن ما با کدومشونیم.دیگه همینا دیگه.

بعد اینکه من سینسترای اسبق هستم و ایناو حالا باس برم توی مراحل قبلی شرکت کنم؟شرکت نکنم؟!دیگه خودتون می دونید. من اومدم اینجا پست بزنم که اگه باس برم تو مراحل قبلی شرکت کنم یه دونه پست زیادی زده باشم و تعداد پستام زیاد شه.

نباس(!) تو مراحل قبلی شرکت کنی ولی خداییش روت می شه اینو بذارم تو فیلد معرفی شخصیت؟
این چند ماه با کی می گشتی؟ این چه طرزه صحبته؟ ضمناً جینی هم اولین بار هری رو تو ایستگاه قطار دید عاشقش شد!

چون شخصیت جینی آزاده به خاطر سوابق قبلیت فعلاً تأییدت می کنم و دسترسیتو می دم! ولی توی همین چند روز معرفی شخصیتت رو کامل کن تا توی فیلد ایفای نقش اصلاح شه.

تأیید شد

ویرایش شده توسط لیلی اوانز در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۷ ۰:۳۵:۳۳

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۲۹ پنجشنبه ۶ تیر ۱۳۸۷

شهناز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۴ چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۰۳ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۸۷
از کنار دست ولدرموت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
نام : هپزیا
نام خانوادگی : اسمیت
درجه اصالت : اصیل
اطلاعات ظاهری : دختری زیبا روی ، با موهای طلایی و چشمان عسلی ، هیکلی لاغر اندام و موهای بلند .
اطلاعات کلی :هپزیبا اسمیت یکی از نوادگان اصیل هلگا هافلپاف است که شباهت بسیار زیادی از لحاظ اخلافی و ظاهری با وی دارد .همچنین او وارث چوب دستی هلگا هافل پاف بوده و یکی از سخت کوش ترین دانش اموزان هافلپاف است .همچنین امتحانات سمج را با بهترین نمرات پشت سر گزاشته و به نوعی نگهبان مخفی ارثیه ی هافل پافی هاست همان طور که پیشبینی شده بود یک نفر از نوادگان هلگا که بسیار به وی شبیه است خواهد امد و وارث هافل پاف خواهد شد .!

چوب جادو : پنجه ی گورکن طلایی + ریسه ی قلب اژدها از چوب صنوبر ؛انعطاف پذیر
علاقه مندی ها : کوییدیچ دوست ندارم ، عاشق کتاب خوانی می باشم ، خوش پوش هستم .

امیدوارم که قبول بشم و به جمع هافلیا بپیوندم .

تایید شد!

ویرایش شده توسط هپزیا اسمیت در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۶ ۱۷:۳۷:۵۳
ویرایش شده توسط هپزیا اسمیت در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۶ ۱۸:۰۲:۳۹
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۷ ۱۱:۳۵:۵۵

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۲۷ سه شنبه ۴ تیر ۱۳۸۷

پروفسور فلیت ویک old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۰۰ شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۵:۳۷ چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۷
از اين ستون به اون ستون فرجه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 254
آفلاین
نام: فيليوس
نام خانوادگي :‌فليت ويك
مو: سفید
ویژگی خاص: کوتاه قد
سن: پیر، با توجه به اینکه در جوانی قهرمان دوئل بوده و همچنین در دهه 1970 مشغول به تدریس در هاگوارتز شد.
تاریخ تولد: 17 اکتبر
گروه: راونکلاو
تخصص: طلسم ها
دفتر: طبقه هفتم، انتهای برج غربی (ز.آ)
علاقمندی ها: تزئین کردن هاگوارتز با پری های زنده
نوشیدنی: شربت گیلاس با سودا و یخ و نی چتر دار

اطلاعات اضافي: فلیت ویک استاد درس وردهای جادویی می باشد. او یک جادوگر کوچک اندام است ولی قدرت های جادویی اش اصلا کوچک نیستند. وی یک جادوگر ماهر است و بر طبق یک شایعه، در دوران جوانی اش قهرمان دوئل بوده. (ت.ا) در سال اول مانع كليدهاي پرنده رادر مسير سنگ جادو به وجود آورده بود. فلیت ویک یک مرد احساساتی است.وی، زمانی که فهمید جینی ویزلی را به داخل تالار اسرار برده اند، شروع به گریه کرد. ظاهرا وی روح لطیفی دارد. در کلاس وردها، زمانی که دست و پا چلفتگی نویل باعث شد که فلیت ویک در هوا معلق باقی بماند، او این مسئله را با خوشرویی پذیرفت و به خاطر این کار با نویل با عصبانیت برخورد و او را مجازان نکرد. ولی او گذشته از اندام کوچکش و خوشرویی اش، انتظار احترام متقابل را دارد.
در سال پنجم از خنثي كردن طلسم باتلاق فرد و جرج امتناع كرد.
در سال ششم براي درخواست كمك در نبرد به سراغ اسنيپ رفت اما اسنيپ طبق نقشه هاي قبلي اش با دامبلدور فليت ويك را بيهوش كرد.
در سال هفتم به مينروا مك گونگال كمك كرد تا اسنيپ را از هاگوارتز اخراج كند.
در نبرد هاگوارتز نيروهاي عجيبي را در محوطه ي هاگوارتز ايجاد كرد كه به مدافعان كمك كند.
به طور ناآگاهانه و غير مستقيم راه پيدا كردن نيم تاج ريونكلا را به هري گفت.
در نبرد هاگوارتز شكست سختي بر دالاهوف وارد كرد.

** با تشكر از مقالات قديمي سايت**

مشكل تاييد كارگاه نمايشنامه نويسي رو با ناظرتون حل كنيد چند روزه منتظرم.

تایید شد!

ویرایش شده توسط پرفسور فليت ويك در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۵ ۱۰:۳۳:۵۵
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۶ ۱۸:۱۶:۴۶

[img align=left]http://panmedi.persiangig.com/DA/Modereator.p

پیام زده شده در: ۱۱:۴۲ جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۸۷

لورا مدلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۶ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۵۶ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 298
آفلاین
دوست عزیز به من چه که بعضی موقع ها ارور می ده؟
بعد نمی زاره برم تو تالار خصوصی(هافلپاف)؟

ارور احتمالا ماله سایته نه شناسه شما... شناستون مشکلی نداره

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۳۱ ۱۱:۴۸:۱۸

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.