هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۷:۴۵ سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴

آنتونی ریکتold


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۴ شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۹:۵۱ شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
اسم : آنتونی ریکت
زندگی نامه : آنتونی ریکت در سال 1990 به دنیا آمد . پدر او جم ریکت معروف به جک غول کش یک اصیل زاده و مادر او ، دایان هادسون ، یک جادوگر غیر اصیل است . پدرش در گروه اسلیترین و مادرش مانند او هافلپافی است . آنتونی در 5 سالگی به دلیل نامشخصی مادرش را از دست می دهد و با پدرش به تنهایی زندگی می کند . چند سال پس از مرگ مادرش دعوتنامه ای از طرف هاگوارتز زندگی غمگینانه ی او را تغییر می دهد . وی در هاگوترتز مشغول به آموختن جادوگری و علوم مختلف می شود و در کنار آن به ورزش مورد علاقه اش یعنی کوییدیچ می پردازد . با تلاش های مستمر و جثه ی عضلانی اش که از پدرش به ارث برده است به عنوان مدافع کوییدیچ انتخاب می شود .
او پس از اتمام تحصیلاتش مانند اکثر هافلپافی ها به ارتش دامبلدور می پیوندد و با پایان جنگ و مرگ لرد سیاه مربی کوییدیچ می شود . وی هم اکنون با دو فرزند و همسرش در آرامش زندگی می کند .

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدین.


ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۲۷ ۱۹:۱۲:۲۲

رستگاری از شروع یه ایدست


سوال
پیام زده شده در: ۱۸:۲۵ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴

بارتیموس کراوچold


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۶ یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۸:۴۵ دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴
از آسمون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
نام:شایع
گروه:هافلپاف
ویژگی:جوان با موهای مشکی.چشمهای رنگی .بلند قد.نگران.شوخ طبع.لاغر.مو دراز
چوبدستی:ساخته شده از موی هیپوگریف و چوب خاس و 35 سانتی متر
جارو:نیمبوس ۲هزارویک باپایه
معرفی:در سال 1989 به این جهان آمدم و در ده سالگی مجذوب جادوگری شدم و بعد 4 سال در سن 14 سالگی به هاگوارتز رفتم و کلاه گروه بندی منو به گروه هافلپاف انداخت.هم پدر و هم مادرم اصیل زاده بودندو فامیل دور هری پاتر بودیم.
سالها بعد در جوانی من تونستم یک جادوگر همه فن حریف شم و این برای من افتخاری بزرگ بود.
در حال حاظر هم مشغول رپ کردن هستم و آلبومی بزودی خواهم داد.

برای ورود به ایفای نقش باید مراحل زیر رو طی کنید:

ارسال پست در تاپیک کارگاه نمایشنامه نویسی بر اساس اخرین تصویر.

گروهبندی در مرحله بعدی و بعد از مشخص شدن گروهتون از این لیست یک شخصیت که هنوز گرفته نشده یا ایفا کننده ش بیشاز یک ماهه که پست ایفا نداره انتخاب میکنید و توی همین تاپیک معرفی میکنید.
ضمنا شخصیت های غیر هری پاتری تایید نمیشن.آخه هیچ عکسی تو کارگاه نمایش نویسی نیست.


ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۲۶ ۱۹:۴۱:۵۳
ویرایش شده توسط mohammad-PR در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۲۶ ۲۲:۲۹:۴۳
دلیل ویرایش: سوال

رفیق هر نوعش با هر نوعی گشتیمو
دیدیم که تش با زخمی تنهاییم
ولی
خب خوش گذشت یه وقتایی


پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۲:۵۶ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴

گریفیندور

جینی ویزلی


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۰ یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱:۵۲:۳۸ دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹
از سرزمین تنهایی
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
گریفیندور
پیام: 323
آفلاین
نام: جینی ویزلی
رنگ مو:قرمز
گروه:گریفیندور
نژاد: اصیل‌زاده
عضویت در:ارتش دامبلدور


ویژگی های ظاهری:

دختری مو قرمز همچون سایر ویزلی ها با صورت کک مکی اما زيبا . او داراي قدي متوسط و چشماني به رنگ آبي ميباشد

ویژگی های اخلاقی:

دختری کمی لجباز که دست کمی از پیر ها ندارد چون تمام عمرش را با پسر ها گذرانیده است. کمی لوس و باهوش و تقريبا هم ادم توداريه...همين ديگه

معرفي كوتاه:
جيني ويزلي جوانترین عضو خانواده ی ویزلی است .جینی فرزند آرتور و مالی ویزلی که هفتمین فرزند و تنها دختر آنها محسوب میشود. او خواهر رونالد، فرد، جورج، بیل، چارلی و پرسی ویزلی و همسر هری پاتر و خواهر شوهر هرمیون گرنجر
می باشد.
جيني و شش برادر بزرگترش قبل از شروع تحصیل در هاگوارتز در خانه ( بارو) توسط پدر خود اقای ویزلی آموزشهای ابتدایی جادویی را فرا گرفت. در یازده سالگی جینی ویزلی اولین سال تحصیل خود را در مدرسه ی علوم وفنون جادوگری هاگوارتز اغاز کرد. جینی دوران بسیار سختی را در اولین سال حضور در هاگوارتز سپری کرد. چرا که در آن زمان تالار اسرار به روی جادو های سیاهی که جینی را تحت تسخیر خود در آورده بودند باز شده بود . طی سال اول و دوم حضور او در هاگوارتز جینی احساسات عاشقانه ای نسبت به بهترین دوست برادرش پیدا کرد. کسی که در جامعه ی جادوگران شهرت بسیاری داشت : هری پاتر.
این موضوع باعث شد او در مقابل هری رفتار متفاوتی از خود نشان دهد مثل : ساکت بودن – خجالت کشیدن یا فاصله گرفتن از هری و صحبت نکردن مستقیم با او در حضور برادرش. تا جاییکه در قسمتی از داستان رون به هری میگوید: "نمیدونم اون چه ش شده؟ در حالت معمولی هیچوقت اینقدر ساکت نیست ." در سال چهارم حضور او در هاگوارتز درست موقعی که او از هری انتظار دارد که برای جشن یول بال از او تقاضای رقص کند هری با دعوت نافرجامی از چو تمام نقشه های جینی را برای شروع دوستی به هم میزند. با این حال جینی جشن رقص را از دست نمی دهد و به ناچار پیشنهاد نویل لانگ باتوم رامیپذیرد.
در ادامه جینی که از رفتار سرد و بی توجهی هری نسبت به خود آزرده شده با یکی از دانش آموزان ریونکلاو به نام مایکل کورنر طرح دوستی میریزد. اما این عمل او نه تنها باعث جلب توجه هری نمی شود بلکه باعث کشمکش و درگیری دائم با برادرش رون میشود. ضمن اینکه مایکل در کوییدیچ رقیب جینی محسوب میشود و موجبات ناراحتی هرچه بیشتر اورا فراهم میکند.جینی به توصیه ی هرمیون به اصطلاح خود را وارد اجتماع کرده و رفتاری خیلی معمولی و عادی ای را با هری در پیش میگیرد. در این زمان هری برای اولین بار متوجه رفتار غیر معمول جینی در برخورد با خود میشود و به این پی میبرد که جینی دیگر آن دختر کوچک خجالتی و کم حرف سابق نیست. جینی برای بار دیگر فرصتی به هری میدهد تا اورا جور دیگری ببیند. به این ترتیب که پس از به هم زدن دوستی خود با مایکل کورنر با همکلاسی هری در گریفین دور به نام دین توماس دوست می شود. آخرین تلاشهای جینی برای جلب توجه هری سر انجام نتیجه می دهد و حس حسادت پسرانه ی هری تحریک میشود. جینی که بالاخره پس از پنج سال به عشق قدیمی خود رسیده است در پایان سال پنجم و پس از گذراندن دوره ی کوتاهی با هری از سوی او طرد می شود. او به خوبی میداند که علت این رفتار هری بی مهری او نسبت به جینی نیست بلکه ترس های پنهانیست که همواره یک قهرمان را آزار می دهد. اما او تصمیم خود را گرفته است و می خواهد تا ابد در کنار قهرمان خود بماند و او را در مشکلاتی که در آینده خواهد داشت همراهی کند.جینی ویزلی سال ها بعد با هری ازدواج کرده و صاحب دو پسر به نام‌های جیمز سیریوس و آلبوس سیوروس و یک دختر به نام لی لی لونا می‌شود. او نمونه ی قهرمانی است که با جسارتی مثال زدنی و مهارتی قابل توجه در کنار قهرمانان دیگر داستان با بی عدالتی ها و ستمگری جبهه ی شر مبارزه می کند.تا جاییکه برادران بزرگتر او که همیشه اورا کودک حساب میکنند از او به عنوان کسی که در آینده جادوگر بزرگی درست به بزرگی خود آلبوس دامبلدور خواهد شد یاد می كنند


انجام شد.


ویرایش شده توسط آرسینوس جیگر در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۲۶ ۱۴:۳۳:۳۵

قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور.


تصویر کوچک شده


پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۱:۱۵ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴

ویزنگاموت

ادوارد بونز


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۵ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
دیروز ۲۱:۱۹:۲۹
از اینوره!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
ناظر انجمن
پیام: 475
آفلاین
سلام و درود

از آن روی که تو پروفایل ما معرفی شخصیت نبود و اون قدیمیه هم خیلی قدیمیه و قابل استفاده برای این زمان و تغییراتش نیست یه معرفی جدید نوشتیم باشد که بزنید سر در پروفایلمون. امید است که به درد خلق جادویی بخوره!

نام :

ادوارد بونز

گروه:

ریونکلاو


ویژگی های ظاهری و اخلاقی:

ظاهری


یه جادوگر جوان نوزده ساله.. قد بلند و موهای مشکی و چشم های عسلی یا به عبارتی کهربایی داره، بس که سرش تو کتابهای مختلف بوده از زمان طفولیت چشماش نیاز مبرمی به عینک پیدا کردن. معمولا هم لباس ها و ردای تم آبی دارن با ترکیبی از مشکی و سفید یه انگشتر نقره با سنگ صفیر هم تو دست راستش داره که از پدر مرحومش بهش ارث رسیده.

اخلاقی


این رفیقمون خلقیاتش خیلی به من رفته، یعنی خود خود همین آدمیه که شما می شناسید.

آدم باهوش و اهل حل معما و کشف کردن و دونستن همه ی رازهای دنیاست. با دوستاش خیلی مهربون و اهل و بگو بخنده، تو برخورد با غریبه ها هم کم حرف و مودبه ولی روی خوش به دشمنا نشون نمیده.. در واقع یه چیزی ورای بداخلاقه! :دی

خیلی علاقه داره که به دور و وری هاش کمک کنه، خیلی بهشون اهمیت میده و نگرانشونه. آدم مغروریه ولی به این سادگی ها دوست های واقعیش رو ول نمی کنه.

احساساتش و رویاهاش و آرزوهاش رو فقط خودش می دونه.. در واقع آدم رازدار و درونگراییه.

چوبدستی:

38 سانت، انعطاف ناپذیر از چوب درخت گردو و پر ققنوس (پاترمور اینطوری گفته!)

جارو:

هنوز گواهینامه پرواز با جارو رو نگرفته و گرنه چیزی که فراوونه جاروهای مدل به مدل تو انبار خونه!

معرفی کوتاه:


بونزها از خانواده های قدیم جادوگرهای انگلیسی هستن ولی تعصبی که بلک ها و مالفوی ها و غیره روی اصالتشون دارن رو ندارن و همین باعث شده که قدمت زیادی هم در جبهه روشنایی و محفل ققنوس داشته باشن اسم های ادگار و آملیا بونز به وضوح جزو مخالف هایی که به دست ولدمورت کشته شدن، نوشته شده.

ادوارد بونز هم از همین خانواده ست اما تو دورانی که آلبوس دامبلدور علاقه ی شدیدی به پذیرفتن فرزند خونده داشت به محفل اومد و کنار آنیتا و تدی و جیمز و ویولت و الی ماشالا ویزلی ریز و درشت دیگه توی محفل برزگ شد.

ادوارد حیوون خونگی نداره ولی روی تمام درختهای حیاط برای پرنده های رنگاوارنگ لونه ساخته یه جوری که همه گنجشکهای خونه، دیدنش عادتشونه!! :دی

توی هاگوارتز هم به ریونکلا میره، از اونجایی که یه ریونکلایی واقعی بوده و ارشد بودن کلا تو ذاتشه سه سال آخر تحصیل ارشد ریونکلا بوده و نور چشمی همه استادا..

و خب بقیه داستانشو هنوز نساختیم.. خبرتون می کنیم هر وقت تموم شد!

تشکرات


انجام شد.


ویرایش شده توسط آرسینوس جیگر در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۲۶ ۱۲:۲۹:۱۷

می تراود مهتاب..


"وقتش رسیده که همه‌ی ما بین چیزی که درسته و چیزی که آسونه، یکی رو انتخاب کنیم."
- پروفسور دامبلدورپاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۹:۲۳ یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

گریفیندور

جینی ویزلی


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۰ یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱:۵۲:۳۸ دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹
از سرزمین تنهایی
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
گریفیندور
پیام: 323
آفلاین
نام:جینی ویزلی
جنسیت: مونث
رنگ مو: قرمز
گروه: گریفیندور
نژاد: اصیل‌زاده
عضویت در: ارتش دامبلدور
مشخصات:

جینی فرزند آرتور و مالی ویزلی و خواهر رونالد، فرد، جورج، بیل، چارلی و پرسی ویزلی و همسر هری پاتر و خواهر شوهر هرمیون گرنجر می باشد.

او دختری است با مو های قرمز همچون سایر ویزلی ها که بعد ها به عنوان همسر هری پاتر انتخاب می شود و فرزندانش هوگو ویزلی و رز ویزلی نام دارند.


شناسه قبلی

معرفیتون به شدت کوتاهه. بعدا در همین تاپیک کاملش کنید.

تایید شد.
خوش برگشتید.


ویرایش شده توسط آرسینوس جیگر در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۲۵ ۲۰:۲۴:۳۵

قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور.


تصویر کوچک شده


پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۵:۳۳ شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴

گرگوری گویل old


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۸ پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۶:۵۵ یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴
از زیر چتر عظیم ارباب
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 13
آفلاین
نام:جینی ویزلی
جنسیت: مونث
رنگ مو: قرمز
گروه: گریفیندور
نژاد: اصیل‌زاده
عضویت در: ارتش دامبلدور
مشخصات:

جینی فرزند آرتور و مالی ویزلی و خواهر رونالد، فرد، جورج، بیل، چارلی و پرسی ویزلی و همسر هری پاتر و خواهر شوهر هرمیون گرنجر می باشد.

او دختری است با مو های قرمز همچون سایر ویزلی ها که بعد ها به عنوان همسر هری پاتر انتخاب می شود و فرزندانش هوگو ویزلی و رز ویزلی نام دارند.


درخواست دارم شخصیتم تغییر پیدا کنند.
همچنین گروهم. مایلم به گروه گریفیندور بپیوندم.

برای تغییر شخصیت از این لینک یک بلیت ارسال کنید تا شناستون بسته بشه و بعد با شناسه جدید شخصیت جینی ویزلی رو معرفی کنید. در پایان پست معرفی شخصیت جدید هم لینک این شناسه رو قرار بدید.


ویرایش شده توسط آرسینوس جیگر در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۲۴ ۱۷:۲۳:۳۳


پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۰:۴۱ جمعه ۲۳ مرداد ۱۳۹۴

املاین ونسold


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۳ پنجشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۳:۳۵ دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵
از لندن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 22
آفلاین
نام: املاین
نام خانوادگی:ونس
رنگ چشم:سبز لجنی
نوع چوب دستی: از چوب درخت البالو و ریسه قلب اژدها
رنگ مو:قهوه ای تیره
پاتروناس: اسب
نژاد: دورگه
سال تولد:1993
گروه:روانکلاو
املاین ونس متولد ۲۲ نوامبر سال ۱۹۹۳ است. اطلاعات خاصی درباره دوران کودکی او در دست نیست اما مهارت خوبی در درس دفاع در برابر جادوی سیاه و معجون سازی داشته و همچنین دختری درسخوان و البته با شیطتنت میان هم گروهی و دوستانش شناخته شد از علایق او میتوان به جهانگردی و کتاب خوانی اشاره کرد. عاشق کشف ناشناخته نیز هس. او به عضویت محفل ققنوس در میاید و همچنین از محافظان هری پاتر برای بردن او به خانه پدر خوانده اش سیروس بلک بود. http://www.jadoogaran.org/modules/profile/userinfo.php?uid=36882


یک مقداری کوتاه نوشتید البته... بعدا کاملش کنید تو همین تاپیک.

تایید شد.
خوش برگشتید.


ویرایش شده توسط املاین در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۲۳ ۰:۵۳:۴۸
ویرایش شده توسط آرسینوس جیگر در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۲۳ ۰:۵۸:۴۵


پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۲۲:۳۶ سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۴

پرنتیس old


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۸ سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۵:۳۷ دوشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 14
آفلاین
نام:
پرنتیس لسترنج

سال تولد:
1978

محل تولد:
روسیه

جارو:
آذرخش

گروه:
اسلیترین

چوب دستی:
از چوب بید و موی تک شاخ.سریع و مناسب افسون کردن

ویژگی ظاهری:
پرنتیس دختری ریزنقش و پرشور است،موهای طلایی رنگ خود را کوتاه نگه میدارد.رنگ چشمان آبی و درشتش را از مادر به ارث برده.مانند اغلب مردم روسیه،پوستی روشن دارد.

ویژگی اخلاقی:
مسلما اولین خصوصیتی که با شنیدن نام پرنتیس به یاد می آوریم،لجباز بودن بیش از اندازه اس.برای رسیدن به خواسته هایش دست به هر کاری میزنه...زیرکه و بدون فکر کردن تصمیم نمیگیره.در نهایت،تنها زندگی خودش براش اهمیت داره...
یک دختر جامعه گریز که با وجود موقعیت خوب فعلی،هرگز خاطرات بد کودکیش رو از یاد نمیبره.

خلاصه ای از زندگی نامه:
پرنتیس در سال 1978 در روسیه متولد شد.او فرزند رودولف لسترنج و یک زن روسی است.گرنتیس در دورمشترانگ تعلیم جادوگری دیده است.
در تعطیلات اخرین سال تحصیلش،مادرش به طرز ناگهانی ناپدید شد!پرنتیس هم به دنبال پدرش - که قبل از بدنیا امدن او به همراه بلاتریکس در زندان به سر میبرد - به انگلستان آمد.او مدتی را هم در پرتیوت درایو،در همسایگی خانواده دورسلی زندگی میکرد.
مکان فعلی وی در حال حاضر نامعلوم است.شناسه قبلی:نارسیسا مالفوی

تایید شد.
ولکام بک!


ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۲۰ ۲۲:۴۲:۵۵


پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۳:۳۶ سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۴

هافلپاف، محفل ققنوس

رز زلر


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۹ پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۲:۱۳ پنجشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۸
از رنجی خسته ام که از آن من نیست!
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
هافلپاف
کاربران عضو
پیام: 920
آفلاین
با عرض معذرت می خواستم این " جایگزین شود! لطفا! " را از روی معرفی شخصیتم بردارید اون مال اطلاع دادن بود نه جزو ویژگی

متاسفم حتما حواسم نبوده.
درست شد.


ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۲۰ ۱۴:۳۱:۵۵
پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۵:۳۳ شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴

هافلپاف، محفل ققنوس

رز زلر


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۹ پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۲:۱۳ پنجشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۸
از رنجی خسته ام که از آن من نیست!
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
هافلپاف
کاربران عضو
پیام: 920
آفلاین
جایگزین شود! لطفا!


نام و نام خانوادگی:
رز زلر

گروه:
هافلپاف

سن:
سن خانم را نمی پرسند!

شکلک مورد علاقه:


پاترنوس:
سگ

چوب دستی:
چوب خاس و پر ققنوس

لقب :
زلزله ی هافلپاف

ویژگی ظاهری:
لاغر و قد بلند با موهای فر بلند تا کمر به رنگ قهوه ای


معرفی شخصیت:


رز متولد 22 نوامبر در خانواده ای به دنیا آمد که هردو جادوگرانی اصیل زاده بودند و نسبت دوری با خاندان بلک داشتند. او بچگی با جادو آشنا شد و از آن استفاده کرد.

رز همیشه وقت زیادی را صرف درست کردن موهایش می کند و همیشه به موهای فرش افتخار می کند ولی نگه داری از آن ها به راحتی ممکن نیست و برای همین به هر کجا که میرود یک کیف کامل از وسایل آرایش به خود می برد.

همچنین وقت زیادی را صرف بازی با موهایش می کند، پس از مالیدن آن همه چرب مو، مو های فرش مثل فنر می شود و یکی از سرگرمی های او کشیدن موهایش جلوی آیینه و تماشای برگشتن به حالت اول است. بنابراین می توان گفت که روزی حداقل یک ساعت را جلوی آیینه می ایستد.

جای دیگری که رز وقتش را در آنجا صرف می کند کتابخانه است. او از کودکی عاشق کتاب ها بوده و هر وقت زمان خالی دارد مشغول کتاب خواندن می شود. اگر هنگام صبحانه در سرسرا به میز هافلپاف نگاه کنید موفرفری ای را می بینید که سرش توی کتاب است، گاهی اوقات توی کلاس های خسته کننده مثل کلاس تاریخ جادوگری و یا نجوم می توانید کتاب جیبی ای که بین کتاب درسی است را تشخیص دهید. کتابخانه ی اختصاصی هافل از زمان هلگا تا به حال، به قدری که رز از آن استفاده کرده، استفاده نشده.

البته رفتن تو کتابخانه ها یکم برای رز مشکل است، چون برای رز نشستن بی سر و صدا در یکجا کاری تقریبا غیر ممکن است و به همین خاطر از خیلی از کتابخانه ها از جمله هاگوارتز بیرون انداخته می شود و برای همین بیشتر اوقات از کتابخانه ی هافل استفاده می کند. خانم پینس به شدت با او مشکل داشت و چشم دیدنش را هم نداشت.

این مشکل داشتن خانم پینس با رز از وقتی که به خاطر ویبره زدن باعث افتادن یک قفسه ی کتاب با موضوع " گاز گرفتن و کتک زدن" و راهی شدن خانم پینس به درمانگاه شده بود، شروع شد

در بیشتر ساعات روز، رز روی حالت ویبره قرار دارد و تا هنگامی که کسی دو شاخه اش را از برق نکشد و یا روی حالت سایلنت نگذاردش ویبره می رود، حتی در خواب! این ویبره زدن روی اعصاب خیلی ها از جمله هافلیون است ولی لاک و وندل تا به حال حریف او نشدند تا که ویبره نرود!

ویبره زدن رز تنها هنگامی که کسی از روی حالت " ویبره " به حالت " سایلنت " می بردش و یا زمانی که دو شاخه اش را از توی پیریز بیرون می کشیدندش، مثل زلزله همه جا را بهم نمی ریخت.

تالار هافل در هر سال هزینه ی زیادی را صرف بازسازی می کند چون در هر ماه حداقل دو و یا سه باری رز سقف تالار را پایین می آورد.

انجام شد.


ویرایش شده توسط رز زلر در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۱۷ ۱۵:۴۳:۰۸
ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۱۷ ۲۳:۲۰:۲۹

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.