هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۵:۰۱ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵

XXX

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۴ پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۰۲ دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۵
از مریخ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 241
آفلاین
با سلام.
آقا تسلیم ما هم میشیم گریفیندوری. شد الان؟؟
در ضمن اینکه من با یه شناسه جدید خدمت کنم یعنی چی؟ همینو تائید کنین بره دیگه. باید دوباره یه پروفایل جدید باز کنم؟
---------------------------------------------
نام:هرمیون گرانجر
گروه: گریفیندور
شغل: دانش آموز هاگوراتز
قیافه: کمی خوشگل با موهای قهوه ای رنگ پف کرده معروف.
توضیحات: هرمیون به همراه پدر و مادر دندان پزشک خودش زندگی میکنه و شخصیتی باهوش و زیرک در کل کتاب محسوب میشه. این شخصیت با جادوهایی که در مواقع خطرناک به کار میبره و با راهنمایی های خودش از لحاظ درجه اهمیت در کتاب میتونه نمره 9 رو به خودش اختصاص بده. شخصیت شناس و آدم شناسه. چیزی که بجز دامبلدور و بعضی دیگر از افراد در کس دیگری مشاهده نشده. احساساتیه اما اراده ای قدرتمند داره و با قدرت خاصی که از خودش نشون داده افراد معتقد به تئوری مزخرف خون خالص رو به تعجب واداشته.
چوب: موی تک شاخ. چوب درخت گردو و چوب سفید. 17 سانتی متر
محل زندگی: هم اکنون در هاگوارتز و لندن به سر می برم.
-----------------------------------------
هم اکنون نیازمند تائید سبزتان هستیم.
بنیاد امور جادوگران همیشه در کف.
ایلیا

دوست عزیز شما باید یه شناسه جدید بسازید و با اون خودتون رو معرفی کنید.بعد از معرفی این شناسه بسته میشه و شخصیتش به شخص دیگری داده خواهد شد.ممنون

ویرایش شده توسط فلیت ویک در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۱۱ ۵:۰۸:۲۴
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۱۱ ۱۲:۵۳:۱۸

من به انØ

شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۵:۵۳ دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۵

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۰ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۵۷ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 433
آفلاین
نام : اوبی وان لسترنج
گروه : اسلایترین
شغل: بی کار
توضیحات اضافی : آقا خوش تیپ ، خوش هیکل ، خیلی از خودم خوشم میاد ... به فیلم نامه نویسی علاقه دارم ... تصمیم دارم به مرگ خواران بپیوندم ولی زیاد جدی نگیرید در حد یه تصمیمه ... از پشت اشاره می کنن می گن بوگو چند نفر رو هم کشتی! آره بابا کشتن که خوراک ماست ... اصلا روزی چند نفر رو نکشم روزم شب نمیشه که!
چوب جادو : چوب درخت افرا ، 21 سانت ، وسطش هم ریسه ی قلب اژدها لابد ...
جارو : ندارم

شخصیتت بد نیست ولی معرفیت کوتاهه و جالب نیست....سعی کن چیزای مهمتری رو تویه معرفی و توضیحات اضافی شخصیتت بنویسی!

ویرایش شده توسط اوبی در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۱۰ ۱۶:۰۲:۵۱
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۱۱ ۱۸:۰۵:۱۹

پیام زده شده در: ۱۵:۲۵ دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۵

XXX

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۴ پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۰۲ دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۵
از مریخ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 241
آفلاین
با عرض سلام. خوشحالم که نمایشنامه من بین اون هفت نفر اولین امتیاز رو آورده. بنابراین برای گرفتن این شخصیت خودمو معرفی می کنم.
------------------------------------
نام:هرمیون گرانجر
گروه:راونکلاو
شغل: دانش آموز هاگوراتز
قیافه: کمی خوشگل با موهای قهوه ای رنک پف کرده معروف.
توضیحات: هرمیون شخصیتی باهوش و زیرک در کل کتاب محسوب میشه. این شخصیت با جادوهایی که در مواقع خطرناک به کار میبره و با راهنمایی های خودش از لحاظ درجه اهمیت در کتاب میتونه نمره 9 رو به خودش اختصاص بده. شخصیت شناس و آدم شناسه. چیزی که بجز دامبلدور و بعضی دیگر از افراد در کس دیگری مشاهده نشده. احساساتیه اما اراده ای قدرتمند داره و با قدرت خاصی که از خودش نشون داده افراد معتقد به تئوری مزخرف خون خالص رو به تعجب واداشته.
چوب: موی تک شاخ. چوب درخت گردو و چوب سفید. 17 سانتی متر
محل زندگی: هم اکنون در هاگوارتز و لندن به سر می برم.
-------------------------------------------------
من برای این نمایشنامه خیلی تلاش کردم. با تائید نشدنم ظلم بزرگی در حقم میشه.
ایلیا

دوست عزیز هرماینی گرنجر در گروه گریفندوره شما باید بری به اون گروه و نمیشه توی راونکلاو باشی
در ضمن خودت رو با یه شناسه جدید معرفی کن.ممنون

ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۱۰ ۱۶:۳۴:۲۲
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۱۰ ۱۷:۰۰:۰۳

من به انØ

پیام زده شده در: ۱۲:۱۸ دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
در کل هفت نمایشنامه برای شخصیت هرمیون گرنجر و یه نمایشنامه برای شخصیت مینروا مک گونگال برای ما ارسال شد.
این نمایشنامه ها بدون نام نویسنده برای ده نفر از اعضای سایت در ایفای نقش چه قدیمی و چه جدید فرستاده شد تا بر طبق سلیقه خود به این نمایشنامه ها امتیاز دهند.
از بین ده داور انتخاب شده هشت داور لطف کردند و نتایج رو بر طبق امتیاز بندی که به آنان داده بودیم، از طریق صفحه کمک و راهنما برای مدیران فرستادند تا بعد از جمع بندی امتیازات تمام داوران، این دو شخصیت به دو نفر از اعضای سایت داده شود.
با توجه به اینکه برای شخصیت مک گونگال فقط یک نفر درخواست داده بود، با در نظر گرفتن امتیازات اکثر داوران، این شخصیت به ایشان داده میشود.

داوران ایفای نقش برای شخصیت هرمیون گرنجر و مینروا مک گونگال:
چوچانگ _ لودو بگمن _ هدویگ _ کنث تیلور _ مریدانوس _ مایکل آنجلو _ مادام رزمرتا _ بلاتریکس لسترنج

امتیازات هر داور برای هر نمایشنامه (از 10 امتیاز) به ترتیب اسامی فوق:
هرمیون گرنجر:
فلیت ویک نمایشنامه شماره 1---> 9 - 6 - 8 - 9 - 8 - 8 - 8 - 8 = 64
الادورا بلک نمایشنامه شماره 2---> 5 - 2 - 5 - 7 - 4 - 4 - 3 - 5 = 35
لاوندر براون نمایشنامه شماره 3---> 8 - 1 - 6 - 6 - 6 - 7 - 6 - 4 = 44
مروپ گانت نمایشنامه شماره 4---> 8 - 3 - 9 - 8 - 5 - 5 - 5 - 7 = 50
ریگولوس آلفردو بلک نمایشنامه شماره 5---> 6 - 2 - 5 - 8 - 4 - 6 - 1 - 3 = 34
negin.harry نمایشنامه شماره 6---> 7 - 8 - 8 - 5 - 6 - 10 - 7 - 7 = 58
باسیل نمایشنامه شماره 7---> 5 - 0 - 3 - 5 - 3 - 3 - 0 - 1 = 20

مینروا مک گونگال:
رو میلدا وین نمایشنامه شماره 8 ---> 8 - 3 - 8 - 10 - 5 - 8 - 9 - 6 = 57

*
با توجه به امتیازات هشت داور از اعضای ایفای نقش این دو شخصیت به افرداد زیر داده خواهد شد.در صورتیکه نتوانند این شخصیت را فعال کنند بر طبق امتیازات،شخصیت هرمیون گرنجر و مک گونگال به نفرات بعدی داده خواهد شد.

رو میلدا وین برای شخصیت مینروا مک گونگال
فلیت ویک برای شخصیت هرمیون گرنجر

* نمایشنامه ها بزودی در تاپیک کارگاه داستان نویسی توسط نویسنده آن، قرار خواهد گرفت.

پیام زده شده در: ۱۰:۲۱ دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۵

ميتونيد منو شيويد صدا کنين

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۰ چهارشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۲۲ پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 13
آفلاین
1-ستيون گلدستاين
2-ريون کلاو
بقيشن خدمم قبلاً نوشتن لطفاً تأيدکنيد

کریچر: همه رو یکجا بزن من نمیتونم برم پستای قبلیت رو پیدا کنم

ویرایش شده توسط لرد دلاکوا در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۱۰ ۱۰:۲۷:۱۸
ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۱۱ ۱۳:۵۴:۲۸

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۴۹ یکشنبه ۹ مهر ۱۳۸۵

مالدبر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۶ سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۱۴ چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۵
از همونجا که بقیه میایُن
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 319
آفلاین
نام:مالیسبر
گروه:اسلیترین
شغل: مرگ خوار

قیافه: قد بلند؛ خشن
توضیحات: من یه مرگخوار معمولی بودم تا اینکه در سال 1996، ولدمورت منو همراه تعدادی مرگخوار به رهبری مالفوی، مارو به وزارتخونه فرستاد تا در سازمان اسرار یک گوی پیشگویی رو بیابی.
اما پسره لاشی، هری پاتر؛ علاوه براین که ماموریت مارو مختل کرد، بلکه دهن منم سرویس کرد و من هم اکنون در آزکابان آب خونک میخورم.
چوب: اینجا چوب ندارم.
محل زندگی: هم اکنون آزکابان. قبلش خونه ی لردسیاه، قبل قبلش آواره

جون من تاییدم کن پرفسور.

عجب!....یه جستجو میکردی تویه سایت میدیدی که یه مالیسبر دیگه هم داریم....یه شخصیت دیگه باید برداری!(واالله اگر معرفی خوب باشه و شخصیت رو درست برداشته باشی چرا تایید نکنیم؟....این دفعه معرفیت خیلی خوبه ولی این شخصیت رو یکی دیگه قبلا گرفته!...سعی کن همین شکلی معرفی کنی ولی یه شخصیت دیگه رو برداری )

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۱۱ ۱۷:۵۹:۴۵

I Was Runinig lose

پیام زده شده در: ۱۶:۱۲ یکشنبه ۹ مهر ۱۳۸۵

میراندا  گوشاک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۹ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۳۶ پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۶
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 107
آفلاین
چرا جواب منو نمیدین نه میگین تائیدم نه میگین نه

معرفیت کوتاهه و اصلا خوب نیست....سعی کن مثل بقیه ی کسایی که تایید میشن معرفی کنی....چند وقت یه بار هم یه فرم میزنیم!

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۱۱ ۰:۴۹:۵۳

kimia

پیام زده شده در: ۱۵:۰۵ یکشنبه ۹ مهر ۱۳۸۵

سابی سورامی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۰:۲۳ شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
از آنجا که لرد سیاه بگوید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 44
آفلاین
نام: سابی سورامی
فامیل: سان سیس
لغبها: تی را هابی سا کنت لرد
گروه: اسلیترین
شغل: فرمانده گروه ویژه لرد سیاه
توضیحات:
اینجانب سابی سورامی سان سیس در قبرستان سن خوزه به دنیا آمدم پدرم که از خادمین لرد سیاه بود از کدکی به من آداب جادوی سیاه را آموخت. هنگامی که به سن 15 سالگی رسیدم به حضور لرد سیاه شرف یاب شدم .با شکنجه کرن یک مگس توانستم توجه ایشان را به خودم جلب کنم. لرد سیاه از من دعوت کرد تا در گروه ویژه تحت تعلیم قرار بگیرم و از آن پس زنگی من به عنوان یکی از خادمین لرد سیاه آغاز شد.
در سن 18 سالگی اولین ماموریت به من واگذار شد و توانستم به نحو احسن قدرتهای خودم رو به نمایش بگذارم.
به خاطر موفقیتهای مختلف من و علاقه وصف ناشدنی من به گویش و جادوی سیاه.. لرد سیاه شخصا مربیگری من را به عهده گرفنتد و نکات مهمی را در این زمینه به من آموزش دادند.
پس از توانستم لغبهای مختلفی را از ایشان دریافت کنم لغبهایی مانند:
تی=>درجه استادی در طلسمهای نوشیدنی(مانند طلسمی که در آخرین کتاب دامبلدور پس از نوشیدن آن طعم مرگ را چشید)
را=> درجه استادی در وردها و طلسمهای ارتباطی
هابی=> درجه استادی در گویش و ادبیات سیاه
سا=> درجه استادی در همانند سازی
کنت=> بالاترین درجه شجاعت در گروه ویژه
لرد=> فرماندگی نیروی ویژه لرد سیاه
برای اینکه قدرت خودم رو در این باره ثابت کنم برای شما یکی از مهروفترین و خطرناکترین طلسمهای دنیای جادوگری رو تشریح می کنم:
آبرا ناتابرا سا می گیو
این طلسم در جادوی سیاه بسیار کاربرد دارد .در کتابها وبسیاری از داستانها فقط قسمت اول این طلسم را آورده اند و قسمتهای بعدی آن مطرح نشده استو من امروز این راز را فاش می کنم.
در جادوی سیاه تکیه بر طلسمها و وردهای ناگفتاری(وردها و طلسمهایی که از ته دل و با کمک قدرت جادوی سیاه بیان می شود ولی بر زبان جاری نمی شود. در کتاب هری در این مورد توضیح داده شده است.) بسیار زیاد می باشد چون کسانی که به جادوی سیاه تسلط کافی دارند دارای سرعتی بالا هستند و مطمئنا نمی خواهند طرف مقابل از طلسم ایشان با خبر شود تا بتواند ضد طلسم را اجرا کند و یا دیگران بتوانند ضد طلسم طلسمی را که سالیان سال در فامیل ایشان به ارث رسیده است را کشف کنند.
بنابراین با استفاده از قدرت نهفته ای که خود پرورش داده اند این طلسمها را استفاده می کنند.
این طلسم از دو قسمت تشکیل شده:
1: قسمت گفتاری: آبرا کاتابرا( توضیح در باره این قسمت چون خیلی طولانی می شود در آینده برای شما می گویم) فقط بدانید که با تغیر وضعیت روح به حالت مرگ می شود
2: قسمت ناگفتاری: سا می گیو
سا: همانند کردن: در این طلسم فرد به حالت مرگ تغییر وضعیت داده ولی قدرتها و روح او در امان می مانند.
گیو: همان گرفتن است: در این طلسم باعث می شود روح و قدرتهای شخصی که طلسم بر او اجرا می شود گرفته شود.
می: ارتباط دهنده به خود می باشد در این طلسم روح و قدرتی که با طلسم گیو گرفته شده به خود انتقال می دهیم و تحت کنترل و سلطه خویش در می آوریم.
پس این طلسم ابتدا حالت مرگ بوجود می آورد و سپس قبل از کشتن جسم .. روح و قدرت فرد راگرفته و به صاحب طلسم می دهد.
اگر دقت کنید لرد سیاه در هنگامی که با هری می جنگید به دلایل مختلف روحهایی را که توسط این طلسم گرفته بود آزاد شدند و به هری کمک کردند.
شاید در معرفی های بعدی بیشتر از جادوی سیاه برای شما بگویم و شایدم کلاسهایی در این زمینه بر پا کنم فعلا نمی دانم .

یادتان باشد که خانم رولین یادش رفته مرا در کتاب بیاورد.. دلیلش هم بر می گردد به مدتها قبل تقریبا همان شبی که هری در وزارت خونه گیر افتاده بود .. نمی دانید چه شبی بود .. از هر طرف صدای انفجلر وردها و طلسمهایی می آمد که به در و دیوار می خوردند... بنگ.. تانگ .. چونگ .. بیییییییییم .. خلاصه خیلی در گیر بودیم .. من فرمانده بودم .. تعدامون خیلی زیاد بود..ولی نمیدونین اینا چقدر نامردن .. نمیدونم کدوم شیر پاک خورده ای رفته بود به این آقای کارگردان پول داده بود..هر چی طلسم ما می فرستادیم ..همچین که نزدیک سوژه می شد .. یهویی کمونه میکرد و بر میگشت طرف خودمون .. دیدیم اینجوری نمیشه .. باید یه استراتژی جدید پیاده کنم .. رفتیم تو کار کف گرگی و زیر زانو و کله .. اولش سخت بود .. ولی یواش یواش بچه ها راه افتادن ... این استراتژی من کارگر افتاد .. این یارو .. چیبود اسمش .. عموی هری .. آها سیروس.. وقتی کله رو بهش زدم خیلی جا خورد چون تا حالا یه چنین چیزی ندیده بود .. خلاصه یه گف گرگی و یه زیر زانو .. افتاد تو اون یارو خفنه .. هری رو که دیدین .. خیلی بچه ننست.. یه جیغایی می کشید .. خیلی بامزه بود .. هری از یه طرف این لانگ باتم و این رفیق هری .. رونم هم از یه طرف ماجرا رو بامزه تر می کردن ..منم می دونین یه مشکل کوچیک دارم اونم اینه که نمی تونم جلوی خندم رو بگیرم .. وقتی این صحنه رو دیدم دو زانو نشستم.. حالا نخند کی بخند .. مگه این خندهه بند می اومد ..فقط بگم خیلی نامردن .. بازم بگین نه .. همین هری اینا رو می گم .. داشتم می خندیدم که یهو یه چیزی خورد تو سرم .. بعدا فهمیدم که یکی از اون طلسمای سرگردون بوده که خورده تو سرم .. ولی این نویسندهه رولین .. بهم گفت که به دردر داستان نمی خورم .. گفت این یه داستان اکشنه نه کمدی.. همین شد که اسمم رو از کل داستان حذف کرد.. البته یه صحبتهایی کردم .. زیر میزی اینا دیگه .. خودتو که واردین ..

حالا خواهشن به من بی نقش کمک کنین .. تقصیر من چیه که این پیر زنه دلش نمی خواد نقش اول داستان رو تو کتاباش بیاره .. اصلا می دونین چیه فکر کنین پدر گشتکی داره که نمی خواد به من نقش بده ... شما چی؟

معرفیت حرف نداره و واقعا عالیه....ولی یه مشکلی هست و اونم اینه که اسمت خیلی طولانیه....اگر میشه یا این اسمت رو خلاصه کن...این شکلی هم زیباتره و هم اینکه خیلی طولانی نیست!....بعد تاییدت میکنم

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۱۱ ۱۷:۵۰:۱۲

فرمانده نیروی ویژه لرد سیاه
تی را هابی سن سا کنت لرد سابی سورامی سان سیس

پیام زده شده در: ۱۴:۳۹ شنبه ۸ مهر ۱۳۸۵

سابی سورامی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۰:۲۳ شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
از آنجا که لرد سیاه بگوید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 44
آفلاین
ای خدا .... بابا این شخصیت من چی شد ...؟ به جان شما نباشه این شخصیت ساختگی نیست ... فقط رولین یادشت رفته اسمس از این شخصیت تو کتاب بیاره .. این دلیل نمیشه که یه شخصیتی به این پر ابهتی رو اینقدر معطل کنید اونم با اون همه داستانی که دربارش نوشتم ...
نگین نخوندینش یا دوباره بنویسم ... یه صفحه A4 در موردش توضیح دادم ...

فکر کنم بابد دست به دامن لرد سیاه شم .. اگه بفهمه منو انقدر معطل کردین حتما همتون رو تبدیل به سوسک می کنه تازه اگه خیلی شاتس بیارین میشین خاله سوسکه ...

من ویژگی های فردی شما رو نگاه کردم و هیچ پستی به غیر از همین پست در رابطه با معرفی شخصیت و یا هر چیز دیگه ای در این تاپیک نزدین!....لطفا خودتونو درست معرفی کنید(مطابق فرم) تا بعد تاییدتون کنیم

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۸ ۲۲:۳۵:۳۷

فرمانده نیروی ویژه لرد سیاه
تی را هابی سن سا کنت لرد سابی سورامی سان سیس

پیام زده شده در: ۹:۵۳ شنبه ۸ مهر ۱۳۸۵

دیسموند تینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۵ سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۵۳ جمعه ۲۲ دی ۱۳۸۵
از زیر زمین
گروه:
کاربران عضو
پیام: 24
آفلاین
دیگه چی تام معرفی کنم

هوم........

چوبدستی:از پر ققنوش وموی تک شاخ

قد:2 متر

بابا راضی شدی

دیگه چی معرفی کنم :proctor: :proctor:

من اینجا برات نوشته بودم که مشکل معرفیت چیه...دوباره معرفیتو بنویس و مشکلی که اونجا نوشتم رو هم برطرف کن...یعنی معرفیت کوتاه بود ولی خوب بود....یه کم بیشترش کن و آخرش معرفیت هم یه معرفی کوتاه ولی جذاب از شخصیتت بنویس....از زندگیش و از هر چیزیش که فکر میکنی خوبه!

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۸ ۲۲:۳۲:۱۱

من چکمه ها و عینکم راخیلی دوست دارم

من دیسموند تینی هستم

فقط اسلایترین

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.