هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی "سوروس اسنیپ"
پیام زده شده در: ۲:۴۷ شنبه ۱ تیر ۱۳۹۲

اسلیترین

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۸ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
دیروز ۲۳:۴۵:۴۰
از هاگوارتز
گروه:
اسلیترین
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 504
آفلاین
نقل قول:
سوروس عزیز... تنها عیب شما جدی بودن و " محفلی" بودنتان است. دلیلی بیاوردید که شما بهتر از جناب گانت که اتفاقا بسیار هم بامزه است()هستید.

من به دلیل مشکلات خانوادگی که چند پست بالاتر میتونید ببینید و شکست عشقی که از لیلی خوردم ، کلا همیشه جدی و خشک هستم . این واقعا دردناک هست که شما دارید اینو بر ضد من استفاده میکنید چون زندگی به اندازه کافی بر ضد من بوده تا الان .

در مورد محفلی بودن . محفل با داشتن پرسی محیط بیشتری برای پرورش حزب بی ناموسان کبیر داره در حالی که با وجود بی ناموسی اعظم تام لرد ولدمورت ریدل کبیر در جبهه سیاهی کار زیادی از دست من بر نمیاد . از یک طرف من آلبوس رو خودم کشتم در نتیجه اخلاقتا باید با محفل باشم تا اون کشتن رو جبران کنم . حرکت نامردی بود خداییش .
و دلیل آخر این هست که هری پاتر خیلی سیفیت و خوب هست و از اون طرف هرمیون گرنجر هم هست که هر دو دلیل های اصلی من برای بی ناموسی بودن هستن .

البته نمیتونم از اینکه گانت ، مورفین های اعلا و خیلی خوبی داره و خب نمیشه ازش گذشت ولی خب شخصا به نظر من جبهه بی ناموسی مهم تر از چند مورفین هست . میشه مورفین ها رو از جاهای دیگه مثل مکزیک یا افغانستان گیر آورد !

پیام زده شده در: ۲۳:۲۸ سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۲

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین
به امضای این فرد بنگرید...

آیا کسی که غذا نمی خورد و تا این حد لاغر است می تواند الگوی خوبی برای جامعه باشد؟
آیا فردا و پس فردا که او وزیر شد؛ فرزندان ما از او الگو برداری خواهند کرد و غذا خواهند خورد؟

اصلا دلیل کم غذا خوردن او چیست؟ آیا پول کافی ندارد؟ ایا تنها برای این کاندید شده است که پارویش از پول بالا برود( پولش از پارو بالا برود؟)؟ آیا کسی که نتوانسته زندگیش را مدیریت کند و شغلی پر در آمد پیدا کند؛ می تواند به وضع سایت کمکی کند و آن را بدتر نکند؟

شایعه بوده که آیلین پرینس، میلیاردر بوده و و توبیاس اسنیپ هم که نام دیگرش بیل گیتس بوده بیشتر از او پول داشته. این همه پول چه شده؟ آیا این مستر اسنیپ بدلیل ناتوانی در مدیریت اموالش به این گرسنگی دچار شده است؟ یعنی روغن مو اینقدر گرون است که او را به این وضعیت انداخته یا موضوع دیگری مطرح است؟ آیا او در کار قاچاق است؟ شایعه است که او بعضی اوقات با مورفین در ارتباط است. آیا او کسی نیست که چیز ها را به ویکی مورفین می رساند؟ اگر نه ثروت خانوادگی او صرف چه کار خلافی شده است؟

آیا او لایق رای های ما هست؟

...

من همین الان از دوراهی مورفین- سوروس در اومدم و حمایت خودم رو از مستر اسنیپ عزیز اعلام می نمایم...
با خواندن بیانیه دوم مستر گانت دوباره به همان دوراهی برگشتم...

...

سوروس عزیز...

تنها عیب شما جدی بودن و " محفلی" بودنتان است. دلیلی بیاوردید که شما بهتر از جناب گانت که اتفاقا بسیار هم بامزه است()هستید.

ویرایش شده توسط دافنه گرینگراس در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۲۸ ۲۳:۵۲:۱۸

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

پیام زده شده در: ۲۳:۵۳ یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۲

اسلیترین

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هاگوارتز
گروه:
اسلیترین
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
برنامه های من برای وزارت خانه :

-ترویج بی ناموسی در وزارت خونه : در دوره های قبل دیدیم که به اندازه کافی و لازم بی ناموسی در وزارت خونه رواج نداشت . در اولین کار من پدر و مادر وزارت خانه رو به وزارت خونه دعوت و شخصا با مادر و پرسی با پدر وزارت خانه در این مورد بیشتر کار خواهیم کرد . در حرکات بعدی مطمئن باشید که مرلینگاه زنانه و مردانه رو حذف و مرلینگاه مخلوط قرار خواهم داد . به نظر من احزاب با ناموسان دارن آزادی لذت بردن از بی ناموسی رو از ملت جادوگر میگیرن . من سعی میکنم این آزادی رو به جامعه جادوگری برگردونم و حتی اگر شد حمام مخلوط وزارت خونه رو دوباره بازگشایی کنم .

2-حمایت از ساحره ها : من از ساحره ها حمایت شدیدی خواهم کرد تا این حد تعداد زیادی منشی شخصی ساحره استخدام کرده و با این افراد هر روز در ارتباط خواهم بود . همچنین چون ممکنه ارتباط با یه سری افراد مشخص خسته کننده بشه بعد از مدتی ، هر ماه این منشی ها رو عوض کرده تا به همه ساحره ها شانس کار در وزارت خونه داده بشه .

3- مشکلات سیاهان و سفیدان : از قدیم این مشکل نژاد پرسی در جهان وجود داشته . من این قضیه رو تغییر خواهم داد و جامعه رو به دو گروه جادوگران و ساحره ها تقسیم خواهم کرد در عوض . به این صورت ، مسوولیت جادوگران با پرسی و ساحره ها با بنده خواهد بود و جامعه به طور کامل اداره خواهد شد .

4-ارتش وزارت خانه رو قوی خواهم کرد تا در جبهه بی ناموسی در مقابل با ناموسان به پیروزی برسیم و بتونیم جهان رو به یک مکان آزاد تر تبدیل کنیم .

از همه مهم تر . منوی مدیریت از من حمایت خواهد کرد در نتیجه تصور کنید خدماتی که من میتونم به جامعه جادویی بکنم با قدرتی که در دستانم دارم .
-------
نقل قول:
درود سورس!‏

من با اینکه سر حمایت از معتاد گانت بلاک شدم،‏ ولی ایشون کوچکترین حرکتی برای دفاع و باز شدن شناسه من انجام ندادند! اما وقتی این موضوع رو با شما مطرح کردم،‏ در همون لحظه شناسه من به صورت خودکار باز شد! این نشانه ی اینه که شما همیشه و همه جا فرد اصلح هستید،‏ و حمایت از شما از اوجب واجبات میباشد! پس بنابراین حمایت همه جانبه ی خودم رو از شما اعلام میدارم!‏

میگم سورس،‏ امضات خیلی قشنگه ها،‏ کی میاریش واسه ثبت نام محفل؟ ‏

باشد که سورس اسنیپ وزیر باشد!‏

قدرت منوی مدیریت و زوپس به من اجازه خواهد داد که در جهت بهبود جامعه هر کاری میخوام بکنم . حالا کجاش رو دیدی . به زودی مورفین ، تام ، اما و آمبر رو بن خواهم کرد .

عکس تو امضای من همیشه در محفل حضور داشته فقط از دفتر توجیهات پرسی بیرون نیومده هنوز در نتیجه شما زیاد ندیدیش !

ممنونم بابت حمایت !

نقل قول:
آه خدای من.
چی می بینم... پسر من یکی از کاندیداهای وزارت سحر و جادو؟ آه ای سالازار کبیر.
پسرم یقینا هیچ چیز برای یه مادر بالاتر و قشنگتر از دیدن پیشرفت فرزندش نیست. آفرین پسرم...
با این همه پسر عزیزم اگه فکر کردی مادرت اومده اینجا برات تبلیغ کنه و به نفعت رای جمع کنه و رای بده سخت در اشتباهی عزیز دلم!
با وجودیکه تو تنها پسر من هستی و یقینا همون مهر و محبت مادری نسبت به تو در وجود من هم هست دیدن نشان مقدسی که بر ساعد دست چپم نقش بسته پیمانی والاتر از مهر مادری رو بهم یادآوری میکنه و اون اینه که در حال حاضر راه منو تو از هم جداست عزیزم. یقینا درک می کنی که مامان نمی تونه به نفع یه محفلی تبلیغ کنه و رای بده. مگه نه پسرم؟
دیگه وقتتو نمی گیرم. فقط خواستم بیام اینجا یه سری بهت بزنم ببینم رو به راهی؟ سالازارو شکر خودت که کاملا مادرتو فراموش کردی. هی روزگار...
راستی چون جوابی به نامه ی من ندادی نگرانت شدم خواستم حالا که تا اینجا اومدم بپرسم شبا که موقع خواب خوب خودتو می پوشونی؟ آخه دیدن عکس امضات منو نگران کرد. یه وقت پنجره رو باز نذاری و بدون روانداز بخوابی سردت شه سرما بخوریا. ببین این دفعه ی چندمه دارم یادآوری می کنم. نکته ی دیگه اینکه یکم به وضع تغذیه ات برس پسر. شدی پوست و استخون. اینجوری که تو پیش میری زبون مرلین لال ممکنه... استغفر السالازارو اتوب الیه!
مراقب خودت باش سوروس. مامانو نگران نکن.

آه مادر . تو از بچگی به عقاید بی ناموسی من بی احترامی میکردی و اونها رو توی من خفه کردی . هر چند که خودت یکی از بی ناموسی باز های شدید بودی ولی من هیچوقت به پدر توبیاس نگفتم که با تام و آلبوس چه رابطه هایی داشتی مخفیانه ! اون زمان به پدرم خیانت کردی و الان داری به من خیانت کنی . خوشبختانه من عادت کردم به این رفتارت در مقابل ما .

ازت دلگیر نیستم ولی اگر وزیر بشم حتما میفرستمت زندان جزایر بالاک تا اونجا گراوپ و دیوانه ساز ها بهت نشون بدن که نتیجه این خیانت ها چیه .

---

نقل قول:
درود

كانديداي محترم، لطفا سر فصل برنامه هاي خود را براي وزارت جادو گري اعلام كنيد.

+ حمايت همه جانبه، همه گانه و همه جوره من از شما

برنامه ها اعلام شده و به مرور زمان بیشتر هم اعلام خواهد شد . باید بدانید من به کمک منوی مدیریت و عزم بی ناموسی که در اختیار دارم ، از هیچ کاری برای خدمت به این جامعه دریغ نخواهم کرد . ممنونم بابت حمایتتون !

---
نقل قول:
جناب سوروس اسنیپ

در صورتِ حمایتِ همه جانبه ی بنده از شما و در صورت انتخاب شما در وزارت ( باشد که نباشد ) شما چه مقام و اختیارات و تاپیک ها و سوژه های رول نویسی ای در اختیار من قرار میدهید ؟! این درست است که شما در یک محفل ِصمیمانه گفته بودید " پرسی پاره ی تن من است" ؟

بله ، پرسی پاره تن من است . فقط کجای بدن رو به خودت میسپارم که حدس بزنی . متاسفانه قوانین اجازه نمیده خودم بهت بگمش .

من وزیر بشم ، شما به عنوان یکی از سران حزب بی ناموسی و حزب سیفیت میفیت های دیاگون یکی از ارکان اصلی وزارت خانه خواهید بود تا به من در هدف ترویج بی ناموسی و پیروزی بر با ناموسی کمک کنید .

پیام زده شده در: ۰:۵۶ یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۲

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
جناب سوروس اسنیپ

در صورتِ حمایتِ همه جانبه ی بنده از شما و در صورت انتخاب شما در وزارت ( باشد که نباشد ) شما چه مقام و اختیارات و تاپیک ها و سوژه های رول نویسی ای در اختیار من قرار میدهید ؟! این درست است که شما در یک محفل ِصمیمانه گفته بودید " پرسی پاره ی تن من است" ؟

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۷:۴۱ شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۲

گیلدروی لاکهارت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۸ جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵
از شبنم عشق خاک آدم گِل شد...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 143
آفلاین
سلام خدمت مدیر موقشنگ سابق

نمیدونم چرا ولی یه حسی تو وجودم هست که میگه باید به تو رأی بدم.
شاید به خاطر فرم موهاته.
یا شایدم به خاطر خوشگلی چشاته.

در هر صورت گفتم بیام یه عرض اندامی بکنم.

راستی چه مامان خوبی داری قدرشو بدون.ازین مامانا کم پیدا میشه.

دیگه کار خاصی ندارم.

موفق باشی

ما سزاواران قدرتیم نه شیفتگان خدمت

ملقب به مرگخوار الشعرا ، از جانب جناب لرد

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۲۶ شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۲

کینگزلی شکلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۰۷ سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۲
از شیراز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 227
آفلاین
درود

كانديداي محترم، لطفا سر فصل برنامه هاي خود را براي وزارت جادو گري اعلام كنيد.

+ حمايت همه جانبه، همه گانه و همه جوره من از شما

با تشكر
مستر شكلبوت
كاراگاه كاراگاهان

ورودم به گريفيندور فقط يك دليل داره ؛
پـــــيــــــــــــــــــــــــــــــــــــــروزي

only Gryff

ما شیفتگان خدمتیم، نه تنشگان قدرت

مدتی نیستم، امتحانات بدجوری وقتمو مشغول کرده.
از همه بچه ها عذر میخوام.

اما...
بر می گردم؛

پرشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــور و
بهتـــــــــــــــــر از همیــــــــشـــــــه

پیام زده شده در: ۰:۱۴ شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۲

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۱:۳۵ پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین
آه خدای من.
چی می بینم... پسر من یکی از کاندیداهای وزارت سحر و جادو؟ آه ای سالازار کبیر.
پسرم یقینا هیچ چیز برای یه مادر بالاتر و قشنگتر از دیدن پیشرفت فرزندش نیست. آفرین پسرم...
با این همه پسر عزیزم اگه فکر کردی مادرت اومده اینجا برات تبلیغ کنه و به نفعت رای جمع کنه و رای بده سخت در اشتباهی عزیز دلم!
با وجودیکه تو تنها پسر من هستی و یقینا همون مهر و محبت مادری نسبت به تو در وجود من هم هست دیدن نشان مقدسی که بر ساعد دست چپم نقش بسته پیمانی والاتر از مهر مادری رو بهم یادآوری میکنه و اون اینه که در حال حاضر راه منو تو از هم جداست عزیزم. یقینا درک می کنی که مامان نمی تونه به نفع یه محفلی تبلیغ کنه و رای بده. مگه نه پسرم؟
دیگه وقتتو نمی گیرم. فقط خواستم بیام اینجا یه سری بهت بزنم ببینم رو به راهی؟ سالازارو شکر خودت که کاملا مادرتو فراموش کردی. هی روزگار...
راستی چون جوابی به نامه ی من ندادی نگرانت شدم خواستم حالا که تا اینجا اومدم بپرسم شبا که موقع خواب خوب خودتو می پوشونی؟ آخه دیدن عکس امضات منو نگران کرد. یه وقت پنجره رو باز نذاری و بدون روانداز بخوابی سردت شه سرما بخوریا. ببین این دفعه ی چندمه دارم یادآوری می کنم. نکته ی دیگه اینکه یکم به وضع تغذیه ات برس پسر. شدی پوست و استخون. اینجوری که تو پیش میری زبون مرلین لال ممکنه... استغفر السالازارو اتوب الیه!
مراقب خودت باش سوروس. مامانو نگران نکن.

پیام زده شده در: ۲۳:۲۹ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲

اسلیترین

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هاگوارتز
گروه:
اسلیترین
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
به نام بی ناموسی کبیر !

بیانه اول به آم بریج :

صحبت های شوک آور شما رو در روزنامه ها خوندم . در نکته اول متوجه شدم که با من عامیانه حرف زدید . فک کردی چه خبره ؟ فک کردی من پسر خاله شمام ؟ فک کردی من بی ناموسی روت انجام نمیدم ؟ آیا فک کردی که من کارهای مخفیانه تو رو فاش نخواهم کرد ؟ آیا فک کردی که من در این بیانیه تو رو به بی ناموسی شدید نمیکشونم ؟ فک کردی که پرسی رو نمیارم اینجا ببرتت چنان توجیهت کنه که تا 10 سال درد بکشی ؟ فک کردی منوی مدیریت میتونه ازت محافظت کنه ؟

میبینی که قدرت منوی مدیریت من از تو بیشتر هست و تونستم به راحتی بیل که یکی از توجیه کننده های خوب ماست رو آزاد کنم . این رو به عنوان نشونی برای حرف ها و حرکاتت میذارم و به خودت میسپارم که سعی نکنی برنامه های من رو بهم بزنی .

جامعه جادوگری من امروز از این تریبون استفاده میکنم و یکی از رابطه های خفن بین آم بریج و یکی از کاندید های وزارت خونه رو فاش خواهم کرد . در ادامه صحبت های این کاندیدا با آم بریج رو خواهید خوند . این مکالمه 5 روز پیش به صورت تلفنی انجام شده .

نقل قول:
-پس مطمئنی که من اگر مورفین استفاده کنم وزنم کمتر خواهد شد ؟
-آره تو فقط من رو تایید صلاحیت کن ، حله قضیه .
-از کجا مطمئن باشم واقعا مورفین ها رو بهم میدی ؟
-من باهات عروسی میکنم که مطمئن باشی من میخوام زنم لاغر تر باشه .
-یعنی الان به من داری پیشنهاد عروسی میدی ؟
-آره عزیزم تو زندگی منی . فقط من رو تایید صلاحیت کن و سعی کن چند رای بهم اضافی کنی که وزیر شم . اونوقت تو میشی زن وزیر . مورفین هم اینقد بهت تزریق میکنم که مثل مدل های فشن لاغر بشی .
-اوکی عزیزم .

مطمئن هستم که این دو فرد این مکالمه رو رد خواهند کرد . در نتیجه یکی از دوستام رو فرستادم تا به صورت مخفیانه از مراسم عروسی مخفی این افراد عکس بگیرن . این عکس رو در زیر میتونید ببینید :

تصویر کوچک شده

بله همینطور که میبینید ، این شخص مورفین گانت هستند . به همین دلیل مطمئن باشید که فقط در جهت داشتن یک انتخابات سالم ، من این فرد رو با کمک بی ناموسی کبیر و منوی مدیریت بزرگ و عله عزیز ، این فرد رو به جزایر بالاک تبعید کرده و در رای گیری دست خواهم برد . این کار رو فقط در هدف خدمت به جامعه جادوگری انجام خواهم داد .

منتظر بیانیه های بعدی من باشید .

با تشکر
سوروس بی ناموسی اسنیپ دو رگیان !

ویرایش شده توسط سوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۲۵ ۰:۱۶:۳۲
ویرایش شده توسط سوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۲۵ ۰:۱۷:۰۷

پیام زده شده در: ۱۱:۰۰ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۲۷ چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۷:۱۸:۱۶ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۳
از دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 165
آفلاین
درود سورس!‏

من با اینکه سر حمایت از معتاد گانت بلاک شدم،‏ ولی ایشون کوچکترین حرکتی برای دفاع و باز شدن شناسه من انجام ندادند! اما وقتی این موضوع رو با شما مطرح کردم،‏ در همون لحظه شناسه من به صورت خودکار باز شد! این نشانه ی اینه که شما همیشه و همه جا فرد اصلح هستید،‏ و حمایت از شما از اوجب واجبات میباشد! پس بنابراین حمایت همه جانبه ی خودم رو از شما اعلام میدارم!‏

میگم سورس،‏ امضات خیلی قشنگه ها،‏ کی میاریش واسه ثبت نام محفل؟ ‏:pretty:

باشد که سورس اسنیپ وزیر باشد!‏

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

فقط جادوگران است و کسانی که از درکش عاجز هستند!

ستاد انتخاباتی "سوروس اسنیپ"
پیام زده شده در: ۰:۱۳ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
ستاد انتخاباتی پروفسور اسنیپ

با عرض سلام و ادب به خدمت برادر

با همه رسمی حرف زدم. با تو دیگه عامیانه حرف میزنم. ببین سوروس، با قدرت شورای عالی آسمانی الهی زوپس پا به صحنه انتخابات گذاشتی اما به قسم به آیه اگه بفهمم برای اداره ستاد و تبلیغات یک ریال از خزانه مملکتی برداشت کردی، اگه بفهمم قد 1 کیلوبایت با منوی مدیریت تقلبی کردی، من میدونم و تو ! همین !

توجه داشته باشید که شما به عنوان یک کاندیدا کاملا آزاد هستید که ستاد انتخاباتی خود را به طور کامل با محوریت ایفای نقش اداره کنید یا اینکه مطلقاً بدون ایفای نقش به سبک پرسش و پاسخ میان خبرنگاران، علاقه مندان و هواداران در اینجا، اهداف و ایده های خود را بیان کنید. حتی مختار هستید که به شکل تلفیقی از این دو روش ستاد انتخاباتی خود را اداره کنید.
سخن را کوتاه می کنم. فقط خواهشمندم جهت تبلیغات از ابلاغیه رسمی تبلیغات پیروی نمایید.

با آرزوی سربلندی زوپس همیشه قهرمان
ستاد برگزاری انتخابات وزارت سحر و جادو

No Country for Old Men

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.