هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: تــاپیــکِ عمومــیِ نشـــریه (موقتی!)
پیام زده شده در: ۱۸:۴۳ چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
دیروز ۲۱:۵۳:۱۷
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 5464
آفلاین
هرساعتی از این دو روز (5شنبه و جمعه) میخواد باشه، باشه، فقط دم دمای ساعت 9 به اتمام برسه دیه.

🙋‍♀️ فقط اربـاااااااب! 🙋‍♀️

فقط بلده بشینه یه جا، بدون این‌که بدونه چرا!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۳۱ چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

آليس لانگ باتم

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۷ چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۵۲ چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۳
از پسش برمیام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 266
آفلاین
پاپی تام!

مشکل داریم ساعت هشت! کلا پنج شنبه از پنج تا نه مشکل دارم!

پ.ن: کلاس های زبان مانع پیشرفت ما هستند!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۳۹ سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۴:۱۵ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
از جوانی خیری ندیدم ای مروپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 529
آفلاین
بروبچ نشریــه!

اگه موافق باشین برای پنج شنبه همین هفته(در واقع یعنی همین فـردا !ساعت 8 شب یه کنـفرانـس توی چت باکس خودمون بزاریم تا ببینیم کی به کیــه و باید چـــه کنیــم.همگی بیـایـن توی همیـن اعلام آمادگی کنین و اگه کسی با تاریخ کنـف مشکلی داره و نمیتونه حضور پیــدا کنه،حتما بگه تا تاریخشو عوض کنیم چون وجود همه ی اعضای نشریــه توی این کنف شبانه واقعا لازمـه.نترسین،نمی خوام بخورمتون!

برخی از مسائل مهمی که توی این کنفرانس مطرح خواهد شد:

* تقسیم وظایف بین بچه های گروه (گرچه هیچ اجبـاری در کار نیس و وظایف بـه زور به کسی تحمیل نمی شن!)

* نام گذاری بخش های نشریـــه (به طور مثال برای بخش "آخریــن تغییرات فنی سایت"،نــام "ریش تراش مرلین" در نظر گرفته شده.یعنی نـامهای بخــش ها و مقـالات نشریــه رو به نامهای جادویی و جالب تغییر میدیم!)

* انتخاب یک نام مناسب و درخــور نشریــه!

* بـررسی مقالات سپـرده شده به اعضای نشریه (سعی خواهیم کرد تا مشکل کسانی که هنوز نتونستـن مقالشون رو بنویسن و به مشکل برخوردن رو حـل کنیم.)

* شفاف سازی در مورد فعالیـت های نشریه(همونطور که قبلا گفتم یا شایدم نگفتم، فعالیت های نشریه نباید در روند کاری ایفای نقش و سایـت دخالت کنه.گرچه سرک کشیدن و فضولی کردن وظیفه اصلی ماس! )

* ایده پــردازی و بررسی پیشنهادات داده شده(به طور مثال در مورد ایـده ای که آیلین درباره ی "بـررسی و معرفی تاپیک هـای خاک خورده ی ایفای نقش" داد،بحــث و گـفتـگـو می کنیم.)

فعلا موضوع مهم دیگه ای به ذهنـم نمیاد.اگه یادم اومد،توی خود کنـف دربارش حرف می زنیم!

پی.نوشت: از اونجایی کـه در فصــل امتحانات به سر می بریم،فعالیت اصلی نشریه از بعد امتحانـات خرداد آغاز خواهد شد.پس اصلا نگران ارائه ی مقـالات تـون نباشید!

ویرایش شده توسط تام ریدل در تاریخ ۱۳۹۳/۲/۳۰ ۲۳:۴۶:۵۹

پیام زده شده در: ۱۴:۵۷ دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین

بـالاخره بعدی از کلی بـدبختـی،تنــهایـی دست به کــار شدم و چت باکس اختصاصی نشریـــه رو افتتــاح کــردم!نام کاربری و پسورد اعضای نشریه براشون پیام شخصی شده.و البته ناگفته نماند که این چت باکس تنها برای اعضای نشریه قابل مشاهده اس!

امکانش هست که بعضی از نتیجه گیری هایی که داخل چت باکس می کنیــم رو به اینجا انتقال پیدا بدیم اما زیــاد دلتــون رو صابون نزنید چون بیشتر کار نشریــه به صورت Sercret و سوپــرایــز خواهد بود!!

و اما ریونای عزیز..!

اعضای موقت به کسایی گفته میشه که فقط برای یک یا چنـد شماره از نشریــه اعلام هماهنگی میکنن.Interview رو هـم تا حـدودی درست معنا کردی،ایول!

هرکسی به نحوی میتونه توی نشریه کمک کنه.از تهیه مقاله گرفتــه تا طراحی عکس و پوستــر!توضیحاتی که قبلا درباره نشریــه دادمو،برات میزارم:

نقل قول:

تام ریدل نوشته:

60 درصد مطالب نشریه باید در مورد ایفای نقش و پیرامونش باشه.یعنی آخرین اخبار و اتفاقات ایفای نقش،انتخاب بهترین رول ها،انتخاب بهترین نقد ها،استفاده از تجربیات بهترین نویسنده های سایت،نوشتن رول های مناسبتی،شایعه سازی در مورد وقایع ایفای نقش،شفاف سازی وقایع سایت،بررسی اتفاقات اخیر هاگوارتز و خیلی چیزای دیگه که میشه توی نشریه جاش داد.

10 درصد از مطالب سایت محوریت خود سایت هستش.مثله مصاحبه با اعضا،یادی از فسیل ها و قدیمی های سایت،اینکه چطور شد سایت رو ساختن و اینجور چیزا.

30 درصدش هم اختصاص پیدا میکنه به خبرهای دنیای هری پاتری.مثلا همین خبر "سه فیلم اقتباسی از جانوران شگفت انگیز اکران خواهد شد" که میتونه به عنوان خبر منتخب با توضیحات مفصـل،توی نشریه جای بگیره.مسائل خلاقیتی اعضا مثه ترول ها و کمیک های هری پاتری و ... هم استفادش در نشریه کار جالبیــه!

علاوه بر اینـها نشریه نیاز به کسانی برای ویراستاری مطالب و آرایـش صفحات نشریــه هم داره.کسانی که عکس های جالبو جمع آوری کنن و برامون بفرستن.در کــل نـشریــه فقط نویسنــده مقاله نمیخواد!!

+قراره در این شماره از نشریه،شعــر هایی قرار بدیم که بیشتر محتواش مربوط به فضای حـاکــم در سایت و ایفای نقــش میشه!!

این هم یک عکس از بخش های مختلف نشریــه که البته برای هر بخــش،چنــدین مقــاله در نظر گرفته شده :

تصویر کوچک شده

جواب سارای عزیز رو هم در لا به لای پاسخ به ریونا دادم.همینا دیه..!

ویرایش شده توسط تام ریدل در تاریخ ۱۳۹۳/۲/۲۹ ۱۵:۰۴:۲۶

پیام زده شده در: ۱۴:۰۲ دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

سارا کلن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۷ شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۴:۲۹ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
از همین دور و برا...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 355
آفلاین
تام میشه یه کمی بیشتر در مورد کارای این نشریه توضیح بدی تا هر کسی ببینه چه کاری در توانشه؟

پیام زده شده در: ۱۳:۰۴ دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

ریونا بونز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۴ پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۵:۵۱ شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴
از کتابخونه هافل! :)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 156
آفلاین
خب من می خوام فعلا عضو موقت این گروه باشم.
تا ببینم چی میشه !! اونوقت اگه تونستم عضو دایم میشم
خب دقیقا منظورت از interview رو نفهمیدم !!!
حدس میزنم باید راجب خودم بگم و کار هایی که میتونم برای نشریه بکنم

خب من یه هری پاتریست تقریبا تازه کارم تمامی فیلم ها و کتاب ها رو دیدم و خوندم !! عضو پاتر مور هم هستم
با توجه به اینکه تازه کارم ، تو زمینه هری پاتر خیلی با انگیزم !!
دقیقا نمی دونم طرح نشریه چجوریه ؟؟ اما بنظرم جالب و خوب میاد . امیدوارم بتونم کمک کنم و سهمی در این پروژه داشته باشم .

یه پیش زمینه ای تو طراحی قالب و کد هم دارم ولی فک نمی کنم تو این موضوع به درد بخوره . فکر می کنم هر جور کاری بتونم برای نشریه بکنم فقط موضوع ترجمه است . تو کار ترجمه خیلی حرفه ای نیستم !! میتونم عکس یا پوستر طراحی کنم و اینا ... :)

only Hufflepuff

گاهنامه ی فعال و رسمی جادوگران
پیام زده شده در: ۱۲:۳۰ دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ملت!

هرچی با خودمون ور رفتــیم و پــی چــاره گشتیــم،دیدیم وجـود این تاپیک لازمه.چون مسائل عمومی مثه نام نشریه و نامگذاری بخـش ها و ... نیاز به بحـث و مشورت نیاز داره.

ضمنا هرکی میــخواد به عضویت دائـم یا موقت نشریـــه در بیـاد،همینجا درخواست بده تا ببینیم چی میشه.فـرم و اینا هم نمیخواد.فقط یه Interview کوچولو بده که بفهمیم چیـکارس!پیشنهادی چیــــــزی هم دارین،بازم همینجا میتونین به سمع ما برسونین.

فعلا بخوابیـد تو آب نمک تا بگم چه کار کنین!

ویرایش شده توسط ریتا اسکیتر در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۲ ۰:۱۶:۲۲

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.