هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: :: میتینگ " غیر رسمی " نمایشگاه کتاب 94 ::
پیام زده شده در: ۱۳:۲۳ شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴

مایکل کرنر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۵ جمعه ۱۷ بهمن ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۴ پنجشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۴
از همونجایی که ممد نی انداخت
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 182
آفلاین
ملت از بهترین وقایع میتینگ این بود که قرار بود دُنگی پول بزاریم کباب ترکی بخوریم که یهویی ملت با هات داگ مفتی اومدن و ما رو از پول دادن نجات دادن :دی

از همینجا می گویم : ریتای خسته، مچکریم!

پ.ن: نوشابه های من و رودولفم ریخت رو چمنا

لامصب چقد رنک

!Only Raven

وبلاگ شخصی من

بیخیال اون صوبتا، من هنوز شصت درصد ایفام ریتا هم سی و نه درصد، جمعاً می شیم 99 درصد ایفا

چقد چکش!

اصن ذووووق

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۴۸ چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
خب...این متینگ هم برگزار شد و رفت پی کارش...ولی...

ولی قبل هر چیز من از طرف خودم و ریتا باید از دوستانی که اومدن میتینگ عذرخواهی کنم به شدت!
واقعا تو همون دقیقه اول میتینگ،میتینگ پوکید!
یه پلک زدیم دیدیم نصف ملت آب شدن!
واقعا آب شدن...و ما هنوز شروع نکرده بودیم!

به هر حال من از همه دوستانی که زحمت کشیدن و اومدن معذرت میخوام به خاطر رفتار های بچه گانه و مسخره ای که میتنگ رو به بوق کشید...مثل اینکه واقعا بعضی از دوستان ایده ای از میتینگ نداشتن و نمیدونستن میتینگ چیه که اونجور برخورد کردن و باعث آزرده خاطر شدن بقیه شدن!
قرار بر این بود که اول بریم سراغ چندتا غرفه و بعد بیاییم یه جا بشینم و صحبت کنیم و اینا...اما با آب رفتن جمعیت برنامه به هم ریخت!

ولی خب...به هر حال باز دمتون گرم که اومدین....واقعا هدف میتینگ ها به طور کلی معمولا چیزی جز آشنا شدن و گفتن و خندیدن و اینا نبوده و نیست...البته نه به این صورتی که "سلام...من فلانی هستم ...خدا حافظ!"

اما با این حال بازم آخر میتینگ جبران شد این موضوع یه جورایی...گفتیم و خندیدم و صحبت کردیم و کباب ترکی که نه،ولی هات داگ و همبرگر خوردیم!

باز هم ممنون از همه و معذرت از همه!
ممنون از مورپ،وندلین،مورگانا،آرسینوس،هاگرید،روونا،لودو،فلور،ابرفورث،ادموند،جیم و الباقی همراهان این عزیزان که اومدن...هرچند که نشد آنچه که باید میشد و کمی دوستان ناراحت شدن...باز هم معذرت!

همین دیگه...عکس های میتنگ هم بعدا طبق صلاحدید مدیریت و اینا،یه جایی که معلوم نیست فعلا کجاست(!)گذاشته میشه!

با تشکر و ببخشید بازم!

ویرایش:عکسها اگه قرار بود جایی گذاشته بشه،حتما از دوستانی که تو عکس هستن اجازه گرفته خواهد شد...پس نگران نباشین!

ویرایش شده توسط رودولف لسترنج در تاریخ ۱۳۹۴/۲/۲۳ ۲۲:۱۶:۱۵

پیام زده شده در: ۲۱:۳۷ دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

ریتا اسکیتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۵ شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۳:۵۹ پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵
از شماها خسته شدم! از خودمم همین طور!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 243
آفلاین
سلام..

این آخرین پست درباره ی میتینگ هست. کامل و با دقت بخونید تا دچار مشکل نشیم.

اول = فضای اصلی میتینگ

به نقل از آبر عزیز:

توی جمع هم پسر هست، هم دختر.. اگر نگرانی باز هم وجود داره.. فکر می کنم منشی بنده به تنهایی حضور محترم چندین خانوم رو پر خواهد کرد که قبلن دوستانی که با بنده میتینگ بودن با ایشون آشنا شدن.

طبق عادت هرساله، مهمان به همراه خواهم داشت از جمع های غیر جادوگرانی و البته فانتزی که بتونیم یه صحبتی بکنیم.. ایده بدیم و با همدیگه آشنا شیم.

حضور پدرها.. مادرها.. همراهان فانتزی دوست یا غیر فانتزی دوست بلامانع هستش و خدا رو شکر تابحال کسی از ما ناراضی نبوده.

نگران جمع نباشید. کسانی که میان مطمئن باشید از قشر کتابخوان جامعه هستند و فرهنگ بالایی دارند. فضای میتینگ هم یه فضای کاملا دوستانه هست. با حضور توی میتینگ متوجه این مورد خواهید شد.

دوم = برنامه میتینگ

همون جور که از اول هم بولد کردم توی پست ها، میتینگ غیر رسمی تشریف دارن! پس ما خودمون برنامه ریزی می کنیم و حرکت می کنیم. برنامه ی پیش فرض رو آبر گفت. پس با توافق جمع به سمت نشر های آذرباد و تندیس میریم و بعد هم یه مصاحبه ( اونجوری که خبر دارم، خانوم اسلامیه و مترجم های دیگه فقط چند روز اول در نمایشگاه حضور داشتند. پس اگه مترجم ها بودند، مصاحبه خواهیم کرد. ) انجام میشه و فیلم آپلود میشه و بعد هم اگه وقت اضافه داشتیم به غرفه های مربوط به کتاب های فانتزی سر میزنیم و بعد هم عکس های جمعی جادوگران و بعد هم خداحافظی ها..
البته، اگه کسی نخواست عکسی ازش گرفته بشه، مشکلی نیست. می تونه به من یا رودولف بگه تا ازشون عکسی گرفته نشه. عکس های گرفته شده رو هم به آبر میدم تا به صلاحدید توی فضای مجازی آپ بشه با کسب اجازه از همه افراد! البته،اگر هم کسی دوست نداره عکسی ازشون توی نت پخش نشه، می تونه به خود من بگه تا عکس ها رو براشون به صورت شخصی بفرستم. ( حالا چه با ایمیل و یا با شبکه ها و رسانه های جمعی! )

سوم = محل تجمع جادوگران

خب، من وقت نکردم به نمایشگاه سر بزنم و تا چهارشنبه هم نمیرسم که سر بزنم! اونجوری که تعریف شده، مترو ها شلوغ بوده همیشه..

نقل اِگین از آبر:
از در مترو مصلی (دقت کنید شهید بهشتی نه! مصلی! ) که خارج بشید، امتداد مسیر سمت راستتون یه فضای سبزه که معمولن تراکم جمعیت کمتری داره و صدا به صدا میرسه. بخوام نشونه بدم.. یه اتوبوس زرد رنگ هست که ازش واسه اورژانس و فعالیت های اینچنینی استفاده میشه همه ساله.. این اتوبوس دقیقن روبروی فضای سبزیه که عرض کردم.

خب، اونجوری که با آبر صحبت کردم، نظرش رو همین مکان بود و یک مورد مهم..
لطفا پوشش رو رعایت کنید. اینجوری که آبر گفت، از ورود بعضی ها جلوگیری شد و برگردونده شدن به خونه هاشون.. امیدوارم مشکل اینجوری نداشته باشیم!

چهارم = زمان تجمع

این چند روز که هوا بسیار خوب بوده در نقاط مختلف تهران.. ( از اونجایی که مسیر من از محله جی تهران تا طالقانی و ولیعصر هستش و یه سری هم به اینور و اونور میزنم، هوا اونجاها که خوب بود. ) نظر کلی روی ساعت 5 هست.. البته به شما پیشنهاد می کنم ساعت 4:30 اونجا باشید. تا ملت جادوگر جمع بشن و مکان رو پیدا کنن، طول میکشه! پس همون 4:30 دقیقه اونجا باشید که تا پنج همه حاضر بشن و برنامه رو شروع کنیم!

پنجم = شماره ی تلفن بنده

اونجوری که گفته شد.. شاید، ممکنه که کسی نیاز داشته باشه تماسی بگیره که اطلاع رسانی که دیر میرسه و بدون اون شروع کنیم و برای اینکه پیدا کنیم شخص رو، شماره تماسی نیاز هستش. من شماره خودم رو اینجا قرار میدم تا دوستان داشته باشن در صورت به وجود اومدن شرایط اضطراری، تماس بگیرن با بنده:

09358959587

ششم = افرادی که اعلام آمادگی کردند

این لیست افرادیه که برای روز چهارشنبه موافق بودند:

هاگرید
لودو بگمن
فلور دلاکور
ریتا اسکیتر
مورپ گانت
مرلین کبیر
الستور مودی
روونا راونکلاو
مورگانا لی فای
رودولف لسترنج
آرسینوس جیگر
آبرفورث دامبلدور
وندلین شگفت انگیز
( همراهان آبرفورث )

از این لیست به احتمال 90 درصد، همه ی افراد در میتینگ حاضر هستند. پس تعداد زیاده، نگران نباشد!

یه سوپرایز هم براتون دارم برای میتینگ.. یک عدد افشاگری ریتایانه! مروپ، آماده باش!

به امید آنکه روزی شاد رو با دوستان جادوگرانی بگذرانید!
ریتا

ویرایش شده توسط ریتا اسکیتر در تاریخ ۱۳۹۴/۲/۲۱ ۲۱:۴۳:۳۳

دلتنگ آن گوشه گیر قدیمی!

به امید بازگشتِ سیریوس بلک

گوشه گیرم، باز گشت!

پیام زده شده در: ۱۱:۰۷ چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴

روونا ریونکلاو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۳ دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۴۲ یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷
از این شهر میرم..:)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 336
آفلاین
نه ادموند.. قضیه اینه که اگه دقت کنی بیشترِ ملت با پنجشنبه، جمعه ها مشکل دارن و خب یه مقدار زیادی هم شلوغه!
اون دوست گرامی که شما رو به سایت دعوت کرد هم پنجشنبه، جمعه ها نمیتونه بیاد:دی

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!
Only Raven

I only wanted to have fun
learning to fly, learning to run :)

تصویر کوچک شده

{ بعد از هزاران سال.. حالا جاش روی سر صاحب اصلیش امنه.. }

پیام زده شده در: ۱۸:۳۲ سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴

مایکل کرنر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
قضیه اینه که کسی نمی خواد من باب این میتینگ جمعه ی همین هفته تکونی به خودش بده؟

لامصب چقد رنک

!Only Raven

وبلاگ شخصی من

بیخیال اون صوبتا، من هنوز شصت درصد ایفام ریتا هم سی و نه درصد، جمعاً می شیم 99 درصد ایفا

چقد چکش!

اصن ذووووق

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۰۲ شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴

مروپ گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۵ یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 21
آفلاین
عاغایون! متاسفانه به علت خاصی تا یه مدت نسبتا طولانی نمی تونم بیام سایت، ولی شمارم دست ریتا هست. زمان و محل دقیق میتینگ رو بهم بگینا!
والسلام!

+ رودولف، روونا و غیره! شما از ساعت 4 بیاین، اصن 3 بیاین، من که از صبح درخدمتم!
++ آغا من امنیت جانیم تضمین نیست تو میتینگ!
افشاسازی میکنم!
نقل قول:

ریتا تو پیام شخصی بهم گفته:
من توی بوقی رو به بوق میکشم! به بوق میکشم... به بوق می بندم! کلن بوق کِش و بوق کُش می کنمت! بوقی.. ننه سیریوس.. عمه روزیه!

ویرایش شده توسط مروپ گانت در تاریخ ۱۳۹۴/۲/۱۲ ۲۰:۴۶:۴۶
ویرایش شده توسط مروپ گانت در تاریخ ۱۳۹۴/۲/۱۲ ۲۰:۴۶:۴۷
ویرایش شده توسط مروپ گانت در تاریخ ۱۳۹۴/۲/۱۲ ۲۰:۴۹:۰۰
ویرایش شده توسط مروپ گانت در تاریخ ۱۳۹۴/۲/۱۲ ۲۱:۱۰:۳۷
ویرایش شده توسط مروپ گانت در تاریخ ۱۳۹۴/۲/۱۲ ۲۱:۱۰:۳۸

!Home! Sweet Home

تصویر کوچک شده
خانه ی اصیل و باستانی گانت ها!

پیام زده شده در: ۱۸:۵۱ شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴

مایکل کرنر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
خب ملت من مسلمن پایه میتینگم و از قضا چهار پنج تا میتینگ هم دعوتم :دی

ولی خب روز های حضور من، اگه عوض نشه، احتمالن همین پنجشنبه و جمعه، ینی 17 و 18 اردیبهشته(و منم از ساری می عام البته :دی). اینم می گم که این روز بهتره، چون مثلن دو ساله میتینگ هامون رو می ذاریم هفته ی دوم و مثلن می ریم سراغ روزنه یا تندیس و می بینیم که عه :| کتاب تموم کردن :|
و خب دسته جمعی هم هستیم، پس زیاد هم می خوایم. جوری نشه که مثلا یه سال فقط من هابیت گرفتم بقیه فقط با حسرت به من نگریستن :|

ساعت رو هم، خب به نظر من باید ساعت رسمی رو گذاشت پنج، اما قطعا ملت باید از قبل از پنج باشن اونجا. مثلن از چهار و نیم، که خب تا ساعت پنج ملت برسن. یکی دو ساعتی می پلکیم تا وقتمون تموم شه بریم خونه هامون.

مکان هم، خب، آسون ترین جا برای مکان دقیقن ورودی نزدیک ایستگاه مصلائه. ملت خیلی ریلکس و راحت می تونن بیان، و مسیرش جوریه که اکثر ملت هم از اونجا می عان.

همینا دیگه :دی اسم منم بزارین، منتها تو لیست اونایی که برا همین هفته رأی می دن.

پ.ن:
عاقا چرا دو تا میتینگ غیر رسمی تو دو تا اخر هفته ها نمی ذارین؟
چون یه دلیل دیگه ی خوب بودن این هفته، اینه که شنبه اش هم تعطیله :دی

خلاصه اینکه بد هم نمی شه هم این هفته بزارین، هم هفته ی بعد. هوم؟

ویرایش شده توسط ادموند_پونسی در تاریخ ۱۳۹۴/۲/۱۲ ۱۹:۰۹:۱۳

لامصب چقد رنک

!Only Raven

وبلاگ شخصی من

چقد چکش!

اصن ذووووق

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴

ریتا اسکیتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۵ شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۳:۵۹ پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵
از شماها خسته شدم! از خودمم همین طور!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 243
آفلاین
با سلام..

بالاخره دسترسی من به نت برقرار شد!
ممنونم از رودولف جان که همکاری منو پذیرفت و کمک کرد تاهماهنگی های لازم رو انجام بدیم! و ممنونم از آبر که اومد و یه سری توضیحات رو داد..
عرضم به خدمتتون که اول یه سری چیزا رو بگم:

1ـ وندلین.. با حساب سر انگشتی 4 تا بانو هستن و اگه شما هم بیاین میشه 5 تا یحتمل!
البته فقط این تعداد نیست قطعا.. اگه همراهان آبر هم بیان دست کم یه 4 ـ3 نفری اضافه میشه به این تعداد! پس نگران نباش.. اگه هم فکر می کنی سختته، با آقاتون بیا!

2ـ در مورد روز و ساعت و این حرفا! من و رودی همین جوری صوبت کردیم که رودی گفت چهارشنبه و اون هفته آخره چطوره؟ منم جوابی ندادم ولی رودی فکر کرد که سکوت علامت رضاست! اومد اینجا گفت. واقعیت که بله، من هم موافقم با تاریخش و اینکه الآن بیشتر افراد می تونن بیان!
آما..
در مورد ساعت.. من نظرم روی ساعت 5 هستش! برای این میگم پنج که ملت معمولا همون حدودا میرسن ( حالا اونایی که محصل هستند یا سر کار میرن! ) خونه هاشون و بالاخره باید یه استراحتی کنن و بیان برای نمایشگاه! من نظرم روی 5 هستش تا 7!
آبر جان راست میگه، توی این چند میتینگ . تولد قبلی، گذر زمان رو اصلا متوجه نشدم و شما هم قطعا متوجه نمیشین! به نظرم ساعت 5 ساعت مناسبیه.. هر کسی مشکل داشت با ساعت پنج، بیاد اعلام کنه که شاید بشه یه کاری انجام داد!

3 ـ در مورد... مکان تجمع!

در این مورد نمی تونم آنچنان نظر بدم، لذا من چهارشنبه این هفته یک سر به نمایشگاه میزنم و از مسیر مترو میرم! راحت ترین مسیر برای اومدن مترو باید باشه، به جز بعضی ها مثل رودی که پاشون رو بزارن بیرون، میرسن به نمایشگاه!
پس این مورد رو هفته ی بعد اشاره می کنم بهش..

4ـ شماره تماس!

فکر می کنم نصف ملت جادوگر شماره ی منو داشته باشن ولی خب.. اگه کسی نداشت می تونه از دوستانی که دارن بگیره و یا اینکه برای من توی شخصی یه پیام بزنه که من براش بفرستم با جغد شماره رو!

لیست:

این اسامیِ اشخاصی هست که موافقت اولیه خودشون رو برای حضور در این متینگ اعلام کردن...یعنی هنوز در مورد تاریخش و ساعتش و کیفتش لزوما موافقت نکردن...

هاگرید
ریتا اسکیتر
رودولف لسترنج
آرسینوس جیگر
روونا راونکلاو
فلور دلاکور
مورگانا لی فای
مورپ گانت
وندلین شگفت انگیز
آگوستیوس راک وود
هوکی
الستور مودی
مرلین کبیر
لودو بگمن
همچنین...آبرفورث و همراهانش!

که از این بین:
ریتا اسکیتر ـ رودولف لسترنج ـ روونا راونکلاو ( احتمالا فلور دلاکور ) ـ مورپ گانت ـ وندلین شگفت انگیز ـ الستور مودی ـ مورگانا لی فای ـ لودو بگمن ـ آرسینوس جیگر ـ مرلین کبیر و آبرفورث موافق چهارشنبه ـ بیست و سوم اردیبهشت ـ هستند...

سوالی بود همین جا و یا در پیام شخصی در خدمتم!
ریتا!

ویرایش بعد از پست روونا:

بله، این هم حرفیه! ولی به نظر من ـ نظرات شخصی افراد با هم فرق داره قطعا ـ از یه چند مورد این کار باعث دردسر میشه.
از چه نظر؟ فرض میگیریم یه عده ی 5 نفری جمع شدن وبعد راه میفتیم..
یه سری از دوستان هستن که نمی خوان شماره ی شخصی ـشون دست هر کسی بیفته و نظرشون روی اینه که همه یه جای مشخص جمع بشیم.
این به کنار، بچه ها بیشتر برای آشنایی با کسانی میان که توی سایت ممکنه با هم رفیق باشن یا دشمن یا هر جور رابطه ی دیگه ای و می خوان ببینن آدم های پشت شخصیت ها کی اند! بعد از اینکه اون جمع پنج ـ شش نفری جمع شدن و معرفی کردن که چه کسانی هستند، اگه کسی موقع گشت و گذار اضافه بشه قطعا دوست داره بدونه که کی به کیه! اینجاست که ملت باید دوباره وایستن و هی معرفی کنن. بعد دوباره راه بیفتن و اگه کسی اضافه شد، باز هم باید معرفی ها انجام بشه و قطعا این که یک کاری رو چند بار انجام بدیم، خسته کننده هستش.
اگه دوستان کمی همت کنن و جوری برنامه ریزی کنن که سر ساعت اعلام شده در مکان اعلام شده باشند، می تونیم خیلی خوب این میتینگ " غیر رسمی " رو برگذار کنیم!
البته، این نظر من هستش! حالا اگه موافق این کار بودین که بیایید و اون جمع کوچیک که درست شد راه بیفتیم و بعدا ملحق بشن دوستانی که دیر کردند، بیایید بگین تا ببینم چند نفرین! فعلا که رودی و روونا موافق هستند!

با تشکر!
ریتا اِگِین!

ویرایش شده توسط ریتا اسکیتر در تاریخ ۱۳۹۴/۲/۱۲ ۱۶:۵۱:۴۲

دلتنگ آن گوشه گیر قدیمی!

به امید بازگشتِ سیریوس بلک

گوشه گیرم، باز گشت!

پیام زده شده در: ۱۵:۰۴ شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴

روونا ریونکلاو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۳ دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۴۲ یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷
از این شهر میرم..:)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 336
آفلاین
خب.. منم یه جورایی با رودولف موافقم! به نظر من افرادی که از نقاط دورتری از تهران میان( مثلا خودِ من) از ساعت یک بعدازظهر میرن نمایشگاه تا به همه خریداشون برسن. من از یه سری دوستان هم پرسیدم اون ها هم همین برنامه رو دارن. بنابراین خیلی عاقلانه نیست که بخوایم تک، تک اونجا پرسه بزنیم تا ساعت6 بشه مثلا! فکر میکنم از همون 3:30- 4 شروع کنیم تا دوستان آروم آروم ملحق بشن بهمون.

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!
Only Raven

I only wanted to have fun
learning to fly, learning to run :)

تصویر کوچک شده

{ بعد از هزاران سال.. حالا جاش روی سر صاحب اصلیش امنه.. }

پیام زده شده در: ۱۲:۵۱ شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
مــَنـــِـــم مــــــیــــــــام تصویر کوچک شده

ویرایش بعد از خوندن پست آبر: فقط آبر جان، جان جدت ولفریک منشیتو توجیه کن لپ مارو با این همه ریش و پشم نکشه جلو ملت ابهت و آبروی نداشتمون به باد عظما نره

ویرایش:
قول نمیدم لودو.. اتوماتیک از همه می پرسه " کی تورو قشنگت کرده.. " بعد لپشونو می کشه! : دی
ولی یه کاریش می کنیم حالا. بیا تو..

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۴/۲/۱۲ ۱۳:۲۵:۰۴

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.