هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: از جادوگران چی می خوایم ؟
پیام زده شده در: ۱۸:۰۶ سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴

گبریل دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۴۲ شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۷:۵۹ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹
از محبت خار ها گل می شود
گروه:
کاربران عضو
پیام: 143
آفلاین
اخا شرمند وسط بحثتون با جارو می پرم

می گم راهی ندار گالری عکس عمومی کنین قول جادوگرانه می دیم تو چهاچوب قوانین کشور عکس بزاریم.

دو این که نمی شه یک گروه ترجمه تشکیل بدین ایا؟؟؟؟

مثلا اخبار هری پاتر که مشا الله ثانیه به ثانیه بیرون میاد گروه ترجمه ترجمه کن بد دست شوما مدیران که بزارین ؟یا مثلا فن فیکشن ها یا سایر موارد

[Steve Jobs]
Ooh, everybody knows Windows bit off apple

[Bill Gates]
I tripled the profits on a PC

[Steve Jobs]
All the people with the power to create use an apple!

[Bill Gates]
And people with jobs use a PC

[Steve Jobs]
You know I bet they made this beat on an apple

[Bill Gates]
Nope, Fruity Loops, PC

[Steve Jobs]
You will never, ever catch a virus on an apple

[Bill Gates]
Well you could still afford a doctor if you bought a PC

پیام زده شده در: ۱۷:۵۸ سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۲ پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۵:۰۱ شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 77
آفلاین
نقل قول:
الان توی سایت بولدترین چیز نبرد دو جبهه ی مرگخوار و محفلیه. یه چیز قدیمی که تو مایه های همون نبرد خیر و شر هستش و سالهاست که داره ادامه پیدا می کنه.

خب طبیعیه. بولدترین چیز توی کتاب هم همین بود.

نقل قول:
از نظر من اگر قراره وزارتخونه ای داشته باشیم که بخواد توی ایفا مانور بده، بهتره که به عنوان یه جبهه ی سوم شناخته بشه.

الان نبرد محفل و مرگخوارا به اون شکل ایفا رو قبضه نکرده که ما بخوایم یه گروه سوم هم داشته باشیم. مسئله اینه که محفل و مرگخوارا، دو تا گروه ایفای نقش سایت هستن که فعالیت می کنن. خیلی روی نقش خودشون تاکیدی ندارن، سوژه ها روند خودشون رو طی می کنن و تموم میشن. این وسط مرگخوارا و محفلی ها( حالا به هر نسبتی) فعالیت می کنن و سوژه ادامه میدن. اینجوری نیست که مثلا هدف ولدمورت سایت شکست محفل باشه یا مثلا هر سوژه ای که مرگخوارا میدن در مورد خودشون باشه!

خلاصه من نمی فهمم این وسط اگه وزارتخونه مرگخوارا رو "غیرقانونی" بدونه چه اتفاقی میفته؟ دست ولدمورت از رسیدن به اهدافش برای نابودی محفل کوتاه میشه؟!

فرض کنیم فردا وزارتخونه مرگخواران و محفل رو غیرقانونی کرد. چی میشه؟ احتمالا ملت میان چند تا فرم پر می کنن بشن کارآگاه! در نهایت فعالیت به همین میزانی که الان هست ادامه پیدا می کنه و سوژه ها هم تغییر خاصی نمی کنن.

وقتی توی خونه ات موش رخنه میکنه، خونه رو دور نمی ریزی! موش رو بیرون میکنی!

پیام زده شده در: ۱۷:۲۹ سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
امروز ۱۸:۳۶:۰۲
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6953
آفلاین
وندلین

ما هم ماموریت می دادیم...خودم مدتها گروه اتحاد اسلیترین رو هدایت کردم. ولی نقش این کار هم همون پرورش تازه واردا و فعال کردن ایفای نقش و تقویت اون حس اتحاده. این جدی شدنش و مقایسش با محفل و مرگخواراس که مسخره اس. حتی اسمشو نباید گذاشت ماموریت! یه حرکت گروهیه.

پیام زده شده در: ۱۷:۲۱ سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴

وندلین شگفت انگیز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۲ پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
از اون طرف از اون راه، رفته به خونه ی ماه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 382
آفلاین
چیزه...هافل بعضی وقتا ماموریت میده بیرون تالارش.
میدونم شاید مسخره س ولی این ایده رو خیلی وقته دارن عملی میکنن و ما هم ادامه دادیم!

تصویر کوچک شده

دیدمش از این جا رفت، اون بالا بالاها رفت!

پیام زده شده در: ۱۷:۱۳ سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
امروز ۱۸:۳۶:۰۲
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6953
آفلاین
چرا همینجوری رو هوا حرف می زنین؟ کدوم وزارت تابع ولدمورت بوده؟ من کی کوچکترین دخالتی (چه از نظر ایفای نقشی و چه واقعی)تو وزارت کردم که حالا وزیر بیاد تابع نقش من باشه؟ بجز آخرین دوره که مدیریت از من خواست دخالت کنم. منم قبول کردم. تا آخرم کنار وزیر انتخابی می مونم.
رو چه حسابی به این نتیجه رسیدین که وزاری مرگخوار تابع ولدمورتن و وزرای محفلی به شکلی کمتر کمتر تابع دامبلدور؟

این حرف سالهاست داره زده می شه. این که چرا محفل و مرگخوارا جذابن....آقا چرا نباشن؟ چه مشکلی با جذاب بودن این گروها دارین؟
منم می گم وزارت چرا باید جذاب باشه؟ وزارت تو کتاب خیلی پررنگ بود؟ خیلی جالب بود؟ خیلی نقش داشت؟
گروه های چهار گانه جایی برای پرورش تازه واردا هستن. برای همه نقش خونه دارن. این سایت هاگوارتز نیست. اگه بود بله...گروهای چهار گانه هم باید پررنگ تر می شدن. چیکار کنن؟ ماموریت بدن؟ خنده دار نمی شه؟

یکی بیاد به ما بگه چرا باید کمرنگ بشیم که ما هم کمرنگ بشیم. پررنگ بودن ما(این دو گروه) هست که جذابیت ایفای نقش رو حفظ کرده. این نبرد به نظر شما کلیشه ای شده. برین نظر تازه واردا رو بپرسین. ببینین اونا هم خسته شدن؟

می گین وزیر قدرت زندانی کردن داشته باشه...وزیرو مدیر کردن! بهش شصت تا انجمن دادن. دیگه چی بیشتر از این؟

پیام زده شده در: ۱۶:۰۲ سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴

گلرت پرودفوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۱۳ یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱
از قلعه ی نورمنگارد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 512
آفلاین
از تمام عزیزان برای جسارتی که کردم و قبل از اونها پیام دادم عذرخواهی می کنم ولی باید این حرف رو یه جایی می زدم و کجا بهتر از اینجا؟!

الان توی سایت بولدترین چیز نبرد دو جبهه ی مرگخوار و محفلیه. یه چیز قدیمی که تو مایه های همون نبرد خیر و شر هستش و سالهاست که داره ادامه پیدا می کنه. یه جورهایی گروه های چهارگانه از تصویر خارج شدن و حتی برخی از ناظران همین گروه‌ها نظارت بر گروه‌های چهارگانه که محل اصلی پرورش نویسنده های تازه وارده رو به عنوان کم ارزشترین انجمن‌ها برای نظارت می‌بینن. این واقعا برای من عجیبه. انتظار من از سایت اینه که مبارزه ی کلیشه ای سفید و سیاه رو یکم کمرنگتر کنه و گروه‌های چهارگانه بیشتر به تصویر کشیده بشن.

راستش از نظر من، وزارتخونه هرچقدر هم که اختیاراتش زیادتر شده باشه، تفاوت چندانی نمیتونه توی ایفا ایجاد کنه. وزرای مرگخوار تابع لرد ولدمورت هستن و وزرای محفلی هم تا حدی (البته خیلی کمتر از مرگخوارها) این حالت رو برای آلبوس دامبلدور دارن. از نظر من اگر قراره وزارتخونه ای داشته باشیم که بخواد توی ایفا مانور بده، بهتره که به عنوان یه جبهه ی سوم شناخته بشه. جبهه ی سومی که هم محفل ققنوس رو غیر قانونی میدونه و هم مرگخواران رو. میدونم که طرح جبهه ی سوم قبلا شکست خورده و محفل ققنوس و مرگخواران جاذبه ی بیشتری نسبت به وزارتخونه برای تازه واردها دارن ولی اگر قدرت دست وزارتخونه باشه و حق محاکمه و به زندان انداختن اعضای دو گروه دیگه رو داشته باشه، قطعا افرادی هستند که طالب اون باشن. این رقابت سه جهته میتونه جون تازه ای به سایت بده و سوژه ساز باشه.

اگر بخوام خواسته ی خودم رو در یک کلمه بگم، میخوام جادوگران از محوریتش بر مبارزه ی مرگخواران و محفل خارج بشه و قسمت بیشتری از دنیای هری پاتری رو به ما بده.

با تشکر،
گلرت پرودفوت

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!

!Only Raven
!Only Raven

تصویر کوچک شده

!I am THE PROUDFOOT
!Only Raven
OnlyRaven

پیام زده شده در: ۱۱:۳۸ سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴

پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۵ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۸ یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵
از من گذشته
گروه:
کاربران عضو
پیام: 263
آفلاین
ببندیم تاپیکو ؟
کسی چیزی واسه گفتن نداره ؟

تصویر کوچک شده

rest in peace dear Alan Rickman

از جادوگران چی می خوایم ؟
پیام زده شده در: ۲۰:۱۲ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴

پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۵ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۸ یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵
از من گذشته
گروه:
کاربران عضو
پیام: 263
آفلاین
جادوگران با 12 سال سابقه تابحال پذیرای بیش از 37 هزار کاربر بوده و همیشه سعی بر این بوده که فضایی امن و دلچسب رو واسه فانتزی دوستان بویژه طرفداران پارسی زبان هری پاتر فراهم کنه.
توی این مدت خیلی کارها انجام شده که اگه بخوایم به تایم لاین فعالیتها رجوع کنیم موارد خاص و یونیکی درباره این سایت وجود داره که باعث شده روز بروز علاقه مون بهش بیشتر و بیشتر بشه.
با تموم شدن کتاب ها و فیلم ها تقریبا پرونده هری پاتر بسته شد و همه مون اون روزها فکر می کردیم آخر کار سایته و باید با همه خداحافظی کنیم اما، امروز اینجاییم ..
تا امروز سعی کردیم نیازهای کاربرا و دوستامون رو برآورده کنیم و اونچه در توانمون بود رو گذاشتم که به این صمیمیت افزوده شه. حالا سوالی که مطرح میشه اینه که " آیا میشه از این بهترش کرد؟ "

تاپیک واسه صحبت در مورد ایده های قابل اجراس.
نوبت شماست که بگید از جادوگران چی می خواید : )

+ صحبت یک طرفه نیس و می خوایم بحث کنیم درمورد مسائل.
+ پستای تک خطی و اسپم حذف نمی شن و اخطاری هم ندارن.
+ هرچقدر هم که ایده کوچیک، جزئی یا کودکانه به نظر بیاد.. استقبال می کنیم.

تصویر کوچک شده

rest in peace dear Alan Rickman

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.