هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی "باروفیو"
پیام زده شده در: ۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵

روبيوس هاگريد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۵ جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۲۵:۳۴ جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
از شهری که کودک نداشت.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 459
آفلاین
برنامه‌های کلّی نهایی باروفیو برای وزارت دوازدهم

1. اعضای کابینه

معاون: روبیوس هاگرید
سایر اعضا: لینی وارنر، ربکا جریکو، ریگولوس بلک

سعی بر این بوده که از افراد با تجربه‌تر و افراد باانگیزه و پرانرژی با سابقه کم‌تر در کنار هم استفاده شوند. اگرچه وزارتخانه انجمنی بی طرف محسوب می‌شود و شخصا اصراری به استفاده از اعضای گروه‌های مختلف نداشتم امّا به هر حال این موضوع محقّق شده و ترکیبی از اعضای سیاه و سفید در وزارت حضور خواهند داشت. ضمناً به دلیل پر بودن وقت بعضی گزینه‌های من برای حضور در وزارت از جمله تراورز (هری پاتر) و ماندانگاس فلچر، متعاقباً یک یا دو نفر دیگر به این اعضا اضافه خواهد شد.
ضمنا جهت تحقّق شعار دولت پاک‌دست ریگولوس بلک نیز به اعضایی که پیش از این اعلام شده بودند اضافه شد.

2. ایده‌آل کلّی دولت:
(در پاسخ به پرسش مطرح شده توسط رودولف لسترنج: وزارت مورد نظرت دقیقا نقشش توی ایفا چی خواهد بود؟)
چیزی که بیشتر از هرچیز برای من به عنوان وزیر اهمّیّت خواهد داشت سوژه‌ها و ایده‌هاییه که می‌شه ایجاد کرد.وزارتخونه در واقع یک هیجان کاذب داره که می‌شه ازش استفاده بهینه کرد و به خاطر اقبالی که نسبت بهش وجود داره و توجّه بیشتری که به خاطر انتخاباتی بودن جلب می‌کنه، پتانسیل سوژه تزریق کردن به ایفای نقش و زیاد کردن فعّالیت رو داره. وگرنه چیزی که برای همه مشخّصه اینه که وزیر رسماً تفاوتی با سایر کاندیداها نداره و در دوره‌های اخیر برای ایجاد تمایز صرفا حوزه نظارتش گسترش پیدا کرده. نتیجتاً وزیر باید توانایی افزایش فعّالیت به کمک ایده‌های جذّاب رو داشته باشه و بتونه از ایده‌های همه به خوبی برای این کار استفاده کنه.

3. موزه:
از سر گرفته شدن فعّالیت‌های موزه با فدرت قطعاً در دستور کار قرار داره. در مورد نحوه فعّالیت‌ها هم نظر من اینه که جمع‌آوری اطّلاعات‌ها باید به شکل مردمی و دسته‌جمعی و خورد خورد انجام بشه که هم با سرعت بیشتری پیش بره و هم از فرسوده شدن ناظر جلوگیری کنه. و ناظر موزه در این‌جا بیشتر وظیفه جمع‌بندی نهایی و البته انتخاب اولویّت‌ها رو برعهده داره.

4. سازمان ورزش ها و تفریحات جادویی:
از برنامه‌های دولت تبدیل انجمن فدراسیون کوییدیچ به «سازمان ورزش‌ها و تفریحات جادویی» و تبدیل شدنش به زیرمجموعه وزارتخونهه است. البته به طور مستقل فعالیّت خواهد کرد و فقط مانند موزه و آزکابان، وزیر ناظرش رو پیشنهاد خواهد کرد. با این کار می‌شه اکثر مسابقات ایقایی رو یک جا متمرکز کرد که برنامه ریزی یکپارچه‌ای داشته باشن و از تداخل و تجمّع برنامه ها در یک مدّت خاص و نبودن هیچ برنامه‌ای در بازه زمانی دیگه جلوگیری کرد. بعضی از تاپیک‌های مسابقه‌‌ای سایر انجمن ها که مدّت‌هاست به کلّی غیرفعّال هستن رو هم می‌شه به این انجمن منتقل کرد و یا زیر نظر این انجمن و به طور مشترک و هماهنگ با انجمن اصلی فعّالیت کنن.

5. قطب شدن یا نشدن وزارت، ارتش وزارت، اداره کارآگاهان و سایر گروه‌های انجمن:
بنابه دلایل زیادی که پیش از این ذکر کردم، قطب سوّم به طور کلّی منتفی هست. امّا در صورتی که برآورد وزارت از میزان فعّالیت این باشه که کشش ایجاد یک گروه دیگه وجود داره، گروهی کاملاً بی طرف (یعنی شامل اعضای دو جبهه و اعضای خارج از آن‌ها) تشکیل خواهد شد و با اصل قرار دادن تعامل با دو جبهه دیگه فعّالیت خواهد کرد. این مورد در کابینه به طور جدّی بررسی میشه و در حال حاضر قطعیّتی در موردش وجود نداره.

6. سایر پرسش و پاسخ‌های مطرح شده:
نقل قول:
7_از اونجایی که روستایی غیوره،نظرت در مورد بیناموسی چیه؟!

روستایی با هرگونه بی‌ناموسی اکیدا مخالف هسته و اگر بی‌ناموسی باشه اصلا نمی‌تونه و قلبش به درد می‌یاد!

یک اتفاقی که آخرین بار در دوره وزارت منیره اتفاق افتاد و بعد از اون ندیدم این بود که سعی کردن جریان بی‌ناموسی ره کنترل و جهت دهی کنن و اونه ره محدود به بعضی تاپیک ها کردن ... نتیجش هم درومدن بوق قضیه و به ابتزال کشیده شدن بود و چند مورد دعوا و بلاک و حذف پست! نتیجتا وقتی برداشت من از اون اتفاق این هسته کاملا مخالف این رویکرد هستم. جریان سازی مثبتی هم به نظرم نمی‌شه کرد، چند نفر معدود الان هستن که متوجّه معنای واقعی این سبک هستن و توانایی نوشتن درستش هم دارن از جمله فنگ که اسمش ره عوض کرده و من اسم جدیدش ره یاد نمی‌گیرم چون خیلی سخت هسته. ما این عده‌ی معدوده ره اگه جمع کنیم که توی سوژه‌های خاصی بنویسن، جریان سازی خاصّی صورت نمی‌گیره جز این که یه سری که جنبه ره ندارن عرصه رو برای تخلیّه خودشون باز ببینن و هجو زیاد شه.

اقدام برعکسش یعنی مبارزه با هجو هم که خوب همواره همه جای سایت بوده و هر پستی که از عرف خارج بشه و مخرّب باشه حذف شده.
اما اگر می‌خوای ببینی این حد از نظر من چی‌چی هسته، پست های من موجود هسته! نشون بدم؟
نقل قول:
ایا درسته در حالی که محفل از فقر عضو رنج میبره،بیاییم یه قطب دیگه اضافه کنیم؟!کار درستی است؟

در مورد قطب سِیٌّم! بنا به دلایل زیادی من مخالف این قضیه هستم. از جمله مهم تریناش می‌تونم به اینا اشاره کنم که 1. تعداد عضو خوب کافی برای تقسیم بندی به سه قسمت وجود نداره اصلا! 2. وزارت یک امر موقتیه و هر شخص حداکثر یک سال رأس وزارت‌خونه قرار داره، اگر بخواد گروه سومی تشکیل بده با تغییرات مدیریتی مداوم این گروه به هیچ‌جا نمی‌تونه برسه چون در مدیریت و رشد یک گروه ثبات نقش خیلی تعیین کننده‌ای داره. 3. زیرساخت هایی لازمه برای تشکیل قطب سوّم به طور جدی از جمله دسترسی و انجمن جدید و توافق با مدیریت و رؤسای دو قطب اصلی سایت.

از قطب سوم که بگذریم، در صورتی که با توجه به میزان فعالیت سایت و تعداد اعضا، جمع بندی کابینه این باشه که امکان تشکیل یک گروهک هست، گروهی تشکیل می‌شه که شامل اعضای سفید، سیاه و خاکستری باشه و با تعامل با بقیه گروه ها سعی می‌کنه سایت رو در مقاطع مختلف فعال کنه. مهم ترین اصل این گروه هم همون تعاملیه که گفتم. توافق با سران سیاه و سفید لازمه فعّالیت های چنین گروهیه و من با خودمختار بودن این گروه مخالفم.

نقل قول:
اگه وزیر بشی قراره با چه کاربرایی مواجه بشیم؟!بهتر بگم،شفاف سازی کن که کابینه ات کین؟!اصلا انتخابشون کردی؟

در مورد سایر اعضای کابینه به جز معاون ها هم باید بگم که باز از معدود کار های درستی که مرحوم ملعون بگمن انجام داد این بود که کابینه ره با دادن مسئولیت تاپیک های مختلف شلوغ نکرد ... کاری که قبل از اون معمولا انجام می‌شد و در دوره آخر (جیگر) هم انجام شد و به اعتراف خود وزیر در گاهنامه، اشتباه بود چون ظرفیت هاره پخش کرد و ازشون به خوبی استفاده نشد.

از تمام این ها گذشته، توزیع رایگان سبد کالا شامل شیر محلّی گاومیش و تیتاپ در بین تمامی جادوگران در دستور کار وزارت قرار دارد.
با تشکّر ازهری جهت بازنویسی این متن به لهجه‌ی غیر میش‌آبادی و غیر غولی!

تصویر کوچک شده

«میشه قسمت کرد، جای اینکه جنگید، میشه عشقو فهمید، باهاش خندید
میشه سیاه نبود، سفید نکرد. میشه دنیا رو باهمدیگه ببینیم
رنگی
منو حس میکنی؟ نه؟ نه! تو سینه‌ت دیگه شده سنگی.
و سنگین. و سنگین‌تر بیا روی سطح برای روز بهتر...»

پیام زده شده در: ۱:۲۸ سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵

باروفیو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۲ جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۶:۱۵ شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶
از محصولات لبنی میش استفاده کنید!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 191
آفلاین
خیر مقدم عرض می‌کنم آخرین بازدیدکنندگان از ستادم ره .. بعد از این که پاسخ شما عزیزان ره دادم، پست بعدی که آخرین پست ستاد هسته، مجموعه برنامه ها و ایده‌های مطرح شده در ستاد هسته که جمع آوری شده و تقدیم می‌کنم شما ره تا با آسودگی و اطمینان از این که برنامه‌های وزیر آینده چی هسته، کاندید مورد نظرتونه ره رأی بدین.

سلام نیوت. خوش برگشتی ستاده ره.

نقل قول:
آیا مبارزه انتخاباتی با یک بچه آآآآآدلانه است؟عایا؟

در روستای ما البته املای این «عادلانه» هسته، ولی خوب، نه! عادلانه نیسته. روستایی اهل در افتادن با اطفال نیسته و برای همین من خودم ره در مناظره زود سوزوندم و سه تا جونم ره هدر دادم.

نقل قول:
توی کابینتت کیا هستند؟؟محفلیا بیشترن یا مرگخوارا؟

حقیقتش من به این که لباس کسی سیاه هسته یا سفید فکر نمی‌کنم، مثلا اینه ره بگم که آلترنیتیو من برای یک گزینه سیاه، یک فرد سفید بوده یا برعکس پس فک نمی‌کنم به این که شمارش این‌ها چطور هسته ... تا اینجا که چند نفر ره معرّفی کردم، چند گزینه دیگه هم هسته که چون بینشون انتخاب نهایی ره نکردم هنوز یا این که خودشون اوکی ره ندادن اعلامشون نکردم. فعلا هاگرید معاون هسته و لینی و ربکا هم در کابینه هستن. بعد از این که تراورز کناره‌گیری کرد قصد داشتم اینه ره به خاطر این که برنامه‌های زیادی داشت دعوت کنم که بیاد در کابینه ولی متوجه شدم که با شناسه‌ی جدیدش چند نظارته ره گرفته و به نظرم اگر آدم چندین مسئولیته ره همزمان به عهده بگیره فرسوده می‌شه پس از این مورد صرف نظره ره کردم.

نقل قول:
به من دوتا تیتاپ بده
زیر سایه ارباب نذری بده!!!

هاگرید! داداشت گراوپ ره صدا کن ... این نیوت هی می‌ره هی میاد که شیر و کیک اضافه ره ره بگیره ... روستایی مهمان‌نواز هسته ها؛ ولی این شیر، شیر بیت المال هسته.

نوربرتا! هاگرید! چه صحنه رونامتیکی هسته ... روستایی طاقته ره نداره ... بس کنید دیگه! رها کنید همدیگره ... ستاده ره نابود کردین

نقل قول:
1- با توجه به این که شیر اصولاً برای پستانداران تعریف شده و به بدن سایر ِ موجودات نمی‌سازه، آیا در سبد کالای ما خزندگان گوشت‌خوار و سایر بی‌پستان‌ها () به جای شیر گاومیش، گوشت گاومیش قرار خواهد گرفت؟

اطّلاعات شما کاملاً غیر علمی هسته. پستان نداران توانایی تولید شیره ره ندارن امّا اینه ره می‌تونن مصرف کنن. گوشت‌خواران هم می‌تونن در کنار مصرف گوشت، شیر بنوشن ... و البته مصرف گوشت حیوان مفیدی مثل گاومیش که هم مولّد لبنیّات هسته و هم وسیله نقلیّه، نه تنها بی مرامی در حق گاومیش و توهین به مقام مقدّس او هسته، از نظر اقتصادی هم به صرفه نیسته.

نقل قول:
2- در سبد کالای موجودات غیر پستاندار گیاهخوار چی قرار می‌گیره؟

ما گاومیش‌ها ره وایمیستونیم یک جا که شیر این‌هاره بدوشیم، بعد زیر پای این‌ها علف هم سبز می‌شه و با یک تیر دو نشون می‌زنیم و این علفه ره می‌دیم گیاهخوارها بخورن.

نقل قول:
3- دل و قلوه‌ی گاومیش رو چیکار می‌کنید؟ کله و پاچه‌ش رو چطور؟

در روستای ما گاومیش از حقوق شهروندی برابر با انسان برخوردار هسته و من این کار ره در شهر هم می‌کنم اون وقت اگر شما این حرفه ره بزنی به جرم hate crime توره به آزکابان می‌برن.

نقل قول:
4- آیا در صورت وزیر شدن شما، فرمان توقف سوهان‌کشی به ناخن اژدهاها برای تولید پودر پنجه‌ی اژدها رو صادر می‌کنید؟ تولید دستکش چرم اژدها رو چطور؟ ریسه‌ریسه کردن جگر اژدهاها برای تولید چوبدستی چی؟

من و هاگرید کلّاً حقوق جانوران ره شدیدا مدافع هستیم ... ولی خوب این شرطی هم داره و این که این جانورانش بقیه جانوران ره آسیب نزنن. شما جیب ما ره نزن ... حقوق تو محفوظ هسته.

نقل قول:
5- اگه مامان هاگرید در کابینه‌ی شما به مقامی برسه، پول و پله‌ای هم به من می‌رسه؟!

وزارت ما وزارت پاک‌دست هسته! نزن این حرف ها ره.

روفوس!

بیا برو در مکتب‌خانه‌ی روستای ما یک دوره املا و انشا و دستور زبانه ره ره یاد بگیر برگرد تا من حرف توره بفهمم چی هسته!

هاگرید! بیا این کلّه زخمی ره جمع کن که برای شیر و کیک الکی اسپمه ره نزنه.

I'm sick of psychotic society somebody save me

بووشوومف!(ترکیدن در و دیوار ستاد!)
پیام زده شده در: ۱۰:۴۰ دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵

نوربرتا old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۳ یکشنبه ۶ تیر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۹:۴۳ دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵
از فیض آتشین نفسی‌است!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 31
آفلاین
صندلی‌های ستادتون چینیـَـن؟ چه زود له میشن.

سلام بر جناب وزیر کاندیدا باروفیو!

دیدم هرکی میاد اینجا کاملاً غیر ِ سودجویانه! و رأی‌نَخَرانه! از شما حمایت می‌کنه، این شد که منم به نمایندگی از قشر ِ شریف و زحمت‌کش و آتش‌افروز جامعه، یعنی اژدهاها، اومدم تا ضمن اعلام حمایت یه چن تا سوال بپرسم.

1- با توجه به این که شیر اصولاً برای پستانداران تعریف شده و به بدن سایر ِ موجودات نمی‌سازه، آیا در سبد کالای ما خزندگان گوشت‌خوار و سایر بی‌پستان‌ها () به جای شیر گاومیش، گوشت گاومیش قرار خواهد گرفت؟

2- در سبد کالای موجودات غیر پستاندار گیاهخوار چی قرار می‌گیره؟

3- دل و قلوه‌ی گاومیش رو چیکار می‌کنید؟ کله و پاچه‌ش رو چطور؟

4- آیا در صورت وزیر شدن شما، فرمان توقف سوهان‌کشی به ناخن اژدهاها برای تولید پودر پنجه‌ی اژدها رو صادر می‌کنید؟ تولید دستکش چرم اژدها رو چطور؟ ریسه‌ریسه کردن جگر اژدهاها برای تولید چوبدستی چی؟

دقت کنید که پاسخ به این سوال به شدت بر روی آینده‌ی وزارتتون تاثیر گذاره، چون ممکنه نه تنها حمایت جامعه‌ی اژدهاها از شما برداشته بشه، بلکه با خشم عمومی اونها مواجه بشین!

5- اگه مامان هاگرید در کابینه‌ی شما به مقامی برسه، پول و پله‌ای هم به من می‌رسه؟!

با تشکر فراوان!

ویرایش شده توسط نوربرتا در تاریخ ۱۳۹۵/۴/۱۴ ۱۰:۴۶:۴۶
ویرایش شده توسط نوربرتا در تاریخ ۱۳۹۵/۴/۱۴ ۱۱:۰۲:۲۰

تصویر کوچک شده
...FOR LOVE! FOR
تصویر کوچک شده

!RYFFINDOR

پیام زده شده در: ۳:۰۲ دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵

روفوس اسکریم جیور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۶ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
از دواج يك امرحسنه است !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 689
آفلاین
- ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم
- تیره الان عزیزم :|
- ناموسا ؟
- بله عزیزم . بتمرگ
-------------------------------------------
- تا حالا با زنی که پل ریکور خون باشه... هوم.....؟
-------------------------------------------
- زهرا به دومادت زنگ نزن . به دومادت زنگ نزن زهرا
- گو موخوری مزاحم زن و ناموس بچه ... هاع ! پیدرته در میاران:|
----------------------------------------------

حالا نوبت ایناس . حالا همینارم دارن جم میکنن اینجور و اینا .
دماغا ایجوری . صورتا کج . گوشا اینجوری . ای بی پدر و مادرا ا کجا اومدن ؟ اینا انگار باباهاشون خرس بودن . پدسسگا ای چه شکل و قیافه ای ... شما ا کجا اومدین ؟ :| اصن تو ، خودت میدونستی من 2 سال و اندی نفس ارباب بودم؟ نه شرافتا میدونستین ؟ ما داغ زیاد داریم تو این دل ولی نمیشه همه چی رو گفت . من هیچوقت هیچکی جدیم نگرفت . هیچکی نخواست منو . هیچکی پسوند میم به آخر عسمم اضافه نکرد :( .هیچکی دوسم نداشت . هیچکی نظرمو نخواست جز ننه ننه مرلین بیامرزم که میپرسید ننه جاتو تو اتاق بندازم یا تو هال ؟

بگذریم ! درودم به تو هموطنم که پشت خطی ولی گوش کن به من جانم . بزار بات رک باشم. در اینچنین تجارت با سود خود ضرر کن ! من رکم بات ! من یگ ذره ای دهاتی عقب افتاده علیل ذهنی قبول نداشتم و ندارم و اصن جزو آدم حسابش نمیارم . برای من فراتر از کرمی نیست که رفته دم دیگ ماکارونی و بعد دیدن دیگ گفته اوف عجب بمال بمالیه :| در این حد !

بعله ! په نه ببخشید ینی شما انتظار داشتین سر روفوس ، عچق شیرین دهنان بیاد اینه جزو آدمیزاد حساب کنه ؟ اما خب همونطور که در جریانین مای لرد هیچوقت تسلیم این صحنه آرایی خطرناک نمیشه و هیچوقت تحت تاثیر پول های زیاد این نکبت قرار نمیگیره بلکه صرفا به خاطر انتخاب شدن "خیرالموجودین" ( دیگه شما ببین اون یکی کاندید چه چیزیه) حاضر به حمایت از این دوست زبون نفهممون شد . بنده ازین کلمه ی خیر الموجودین هم خیلی خوشم میاد . دلم خواست شیش خط نوشتم صرف اینکه اینو توش بیارم به کسی هم مربوط نی .

من یه درخواستی هم بکنم .
ببینین دوستان اینو بدونن . افرادی که حتی بنده و (معادل نظام تو سایت چی میشه ؟ :| همون ! ) رو قبول ندارن ، به خاطر سایت بیان رای بدن :| تَکرار میکنم به تنها فرد این فیرست رای بدین :| الان دیگه بجز ایشون و عبای شکلاتی دیگه کی چیز خاصی گف ما اونم برگردونیم ، اینجا بنویسیم ؟ هوم ؟ میان میگیرنمون ؟ تو میتینگ اومدن گرفتنمون ؟

ما اینهمه نوشتیم حالا اومدی میگی همشون سنشون پایینه ، راهنمایی دبیرستانن ؟ بی شرفا اونموقع هم که ما راهنمایی بودیم گفتین که اینا دانشگان :| په کی نوبت ما میشه ؟ به من بگو کجا به خنده میرسیم حالا ، که زندگی تکرار ماتمه ؟

تمام
شب مهتاب لب دریا
سی تو آواز ...

تصویر کوچک شده

ویرایش شده توسط روفوس اسکریم جیور در تاریخ ۱۳۹۵/۴/۱۴ ۳:۰۷:۲۱

خدا ایشالا به ما خدمت بده به شما توفیق کنیم ...

پیام زده شده در: ۱۴:۵۳ یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵

نیوت اسکمندر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۰ سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۱:۳۰ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۲
از دپارتمان جانور شناسی یو سی برکلی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 144
آفلاین
سلام باره فیو
آیا مبارزه انتخاباتی با یک بچه آآآآآدلانه است؟عایا؟
توی کابینتت کیا هستند؟؟محفلیا بیشترن یا مرگخوارا؟
به من دوتا تیتاپ بده
زیر سایه ارباب نذری بده!!!

پیام زده شده در: ۱۴:۴۶ یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵

هری پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۶ پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۹:۳۱ یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
از فضا آورد منُ پایین بین شما بر زد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 137
آفلاین
کاری به انتخابات ندارما ولی روفوس جان شما گفتی ازدواج یک امر حسنه هست، از چه لحاظ دقیقا؟

زیر سایه ی زخمم- زخم سایه داره؟- وزیر شوید.

All you touch and all you see, is all your life will ever be

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۰۲ یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵

روفوس اسکریم جیور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۶ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
از دواج يك امرحسنه است !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 689
آفلاین
بش رای بدین

خدا ایشالا به ما خدمت بده به شما توفیق کنیم ...

پیام زده شده در: ۱۰:۴۶ شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵

باروفیو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
آقای الاف! من خدمت شما سلامه ره عرض می‌کنم ... و قبل از این که برم سراغ سؤال‌های شما جا داره بگم من خیلی شما ره درک می‌کنم چون شما اسمه ره نداری و من فامیلی ره و این‌ها دردهای مشترکی هسته.

نقل قول:

کنت الاف نوشته:
ما اومدیم اینجا سوالاتمون رو درباره مسائل جامعه بپرسیم که دیدیم همه سوال شخصی پرسیدن. گفتیم زشته ما نپرسیم:

آتیش باروفیو. از آتیش می ترسی؟

اگه وزیر بشی آتیش خانه راه می اندازی؟

قیمت فندک رو میکشی پایین؟

همین دیگه.

پ.ن: شما زیر چتر حمایت ما هستید.

روستایی به طور کلّی انسان شجاعی هسته و نمی‌ترسه ولی آتیشه ره اصلاً دوست نداریم چون هر بار که این به روستا میاد یا یک مزرعه یا یک دامداری ره از بین می‌بره و زحمات یک سال روستایی ره به باد می‌ده.

اگر ساختن آتیش‌خانه باعث می‌شه آتیش بشینه توی خانه‌ی خودش و نره جایی ره بسوزونه من حتما ایده توره استفاده می‌کنم. خیلی ایده خوبی هسته! احسنت!

نه من کلّاً فندکه ره از بازار جمع می‌کنم چون هر نوع اعتیادی فندکه ره لازم داره از طرفی جمع کردن یک فندک آسون تر از جمع کردن هزار نوع «چیز» هسته و اعتیاد این‌طوری ریشه‌کن می‌شه و این ایده خیلی هوشمندانه‌ای هسته و هیشکی اینه ره تا حالا به ذهنش نرسیده و فقط از ذهن باز یک روستایی برمیومد.

ممنون ولی روستایی ها بارون ره دوست دارن و همیشه بدون چتر می‌رن زیر این.

پیام زده شده در: ۰:۵۳ شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵

کنت الاف old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۶ جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۰۰:۴۹ جمعه ۲۴ آذر ۱۴۰۲
از یتیم خانه های شهر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 206
آفلاین
ما اومدیم اینجا سوالاتمون رو درباره مسائل جامعه بپرسیم که دیدیم همه سوال شخصی پرسیدن. گفتیم زشته ما نپرسیم:

آتیش باروفیو. از آتیش می ترسی؟

اگه وزیر بشی آتیش خانه راه می اندازی؟

قیمت فندک رو میکشی پایین؟

همین دیگه.

پ.ن: شما زیر چتر حمایت ما هستید.

پیام زده شده در: ۲۲:۵۲ پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵

باروفیو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام به هکتور و نیوت! مقدمتان مبارک! خوش اومدید ستاد منه ره.

نقل قول:

هکتور دگورث گرنجر نوشته:

منو که به یاد میاری؟!

[و از کادر خارج می‌شود]

نقل قول:

هکتور دگورث گرنجر نوشته:
بزرگترین معجون ساز تمام ادوار تاریخ هستم! اومدم اینجا بپرسم برنامه روستایی برای معجون سازی مملکت چیه؟ چه کاری برای گسترش معجون سازی در سطح جامعه انجام میدی؟ آیا برنامه ای داری تا این قشر مظلوم رو به بلندای افتخار برسونی؟ و آیا فرهنگ معجون خوردن رو گسترش میدی یا میخوای اون رو با شیر جایگزین کنی؟ اصلا بگو تو تا به حال معجون شیر خوردی؟

منکرش ره مرلین لعنت کنه! از اون‌جایی که کلّاً تغذیه نقش بسیار مهمّی ره در وزارت من ایفا می‌کنه، نون شما معجون‌سازها توی روغن هسته. از طرفی ما به شما یارانه ره می‌دیم که مواد اولیه ره راحت تهیه کنید. البته یارانه به شکل کالا، یعنی شیر ره در اختیارتون می‌ذاریم. از اون طکی طرف ما محصولاتی که روی دست شما مونده ره می‌خریم و بین مردم توزیع می‌کنیم. البته فقط محصولات شیری ره! اصولا شیر خودش نوعی معجون حساب می‌شه چون خواص جادویی داره ولی خوب زحمت ساختش ره گاومیش می‌کشه.

نقل قول:

هکتور دگورث گرنجر نوشته:
آیا حاضری در راه گسترش معجون سازی هر روز یک نفر رو بفرستی تا در راستای تحقیقاتم معجون های منو تست کنه؟ خودت تست نمیکنی؟

یکی از ایده‌های من این هسته که شما ره اعزام کنم به آزکابان که از زندانی‌ها استفاده‌ی بهینه بکنیم و معجون ها ره روی این ها تست کنی. هم زندانی‌ها شکنجه می‌شن همه شما تستر رایگانه ره به دست می‌یاری.

نقل قول:

هکتور دگورث گرنجر نوشته:
به عنوان هدیه یه شیشه معجون مجانی هم ریختم رو اون شیشه شیر دم در!

هاگرید جمع کن ستاده ره بریم ... همه طرفدارامونه ره کشتن.

نقل قول:

نیوت اسکمندر نوشته:
سلام بر کاندیدای مورد علاقه ارباب باره فیو
چند تا سوال داشتم اومدم ازت بپرسم
1برای موجودات جادویی چه برنامه ای داری؟
اگه قول بدی من واردبخش موجودات جادویی کنی اسم گاومیشتو داخل کتابم می نویسم
شیرات پاستوریزه هستن؟
مدال مرلین درجه دو منو پس میدی؟

سلام بر شما دانشمند بزرگ! به نظر من جانورشناس ها بزرگترین دانشمندان هستن چون جانورها خیلی مهم هستن. من تلاش می‌کنم حقوق شهروندی جانوران مخصوصاً گاومیش ره با جادوگران برابر کنم. شیر گاومیش ذاتاً پاستوزیره هسته. مدال مرلینه ره هم در آینده حذف کرده و به جای این مدال گاومیشه ره جایگزین می‌کنم. اگر اون وعده ره عملی کنی درجه یکش ره برای تو می‌ذارم کنار.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.