هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی "وینکی"
پیام زده شده در: ۲۲:۰۲ سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶

مرگخواران

وینکی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۳ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
دیروز ۲۰:۱۱:۵۸
از مسلسلستان!
گروه:
کاربران عضو
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 548
آفلاین
بیانیه آخر: زیرمجموعه های وزارت

کارآگاهان و اوباش

تنها گروه های زیرمجموعه وزارت که احتمالا فعال میشن، این دوتا هستن. اولا که اوباش باید از حالت زیرمجموعه وزارت خارج بشه و تحت نظر انجمن هاگزمید قرار بگیره. چون به نظر من اوباش باید گروهی باشه ضد وزارت. گروهی که ضد وزارت باشه هم طبیعتا زیر نظر وزارت نیست. سیرک که راه ننداختیم.
تمرکز زیادی روی این دوتا نمیذاریم. چون ممکنه اثر بدشون از اثر خوب بیشتر بشه. اگه توی دوره ثبت نام اعضای زیادی علاقه نشون بدن فعال میکنیم و اگه نشون ندن هم فعال نمیکنیم طبیعتا. نکته مهم اینه که باید درخواست برای دو گروه بطور مساوی و متناسب باشه. هیچ کدوم از این دو گروه بدون اون یکی نمیتونن وجود داشته باشن.
پتانسیل گروه اوباش زیاده ولی متاسفانه کسی بهش بها نمیده. اوباش قدرت تشکیل حکومت خودمختار یا تحت اختیار گرفتن انجمن ها رو دارن. از طرف دیگه کارآگاها هم میتونن اوباش رو بگیرن. اینطوری میشه که اوباش پای ثابت زندانی های آزکابان رو تشکیل میدن.
ولی باز هم میگم، این دو برنامه فقط درصورت همکاری اعضا قابل انجامن.

--------------

ویراستار از وینکی پرسید:
-همینا بود؟
-آره! همینا بود برنامه ها. وینکی هم جن خووب بود و الکی به مردم وعده نداد. به چیزی که گفت، عمل کرد. بخاطر همین نیومد و کلی برنامه انقلابی ردیف کرد. به نظر وینکی اگه شکل ساده و درست برنامه ها عملی شد دیگه نیازی به طرح های رنگارنگ نبود. وینکی جن نامرنگ؟ علاوه بر اینا، برنامه هایی بود که به نظر وینکی بدیهی بود و لازم به اعلامشون نبود. مثل گاهنامه وزارت یا کارهای موزه و امثالشون. در مورد کابینه هم وینکی لازم ندید چیز بیشتری از اینکه سعی کرد افراد درست رو جذب کرد، گفت. وینکی جن وزیر خووب؟
-حالا برم من؟
-حالا ویراستار رفت. وینکی به پاس زحمات ویراستار، خودش ویراستار رو همراهی کرد.

جن خشاب مسلسل را عوض کرد و آن را روی شقیقه ویراستار گذاشت. با شلیک گلوله های پی در پی، مغز و چشم های ویراستار بیرون پاشید. وینکی خوشحال از اینکه سوژه جدیدی برای تمیزکاری داشت، رو به جسد ویراستار گفت:
-وینکی جن خووب؟

صدای لرد ولدمورت از سمت دیگر اتاق به گوش رسید.
-جن، توی ستادت حرفای قشنگ زدیم و ازت حمایت کردیم. خسته شدیم. کفشمونو هر چه زودتر بده ما بریم.

وینکی کفش هایی که قبل تر با مسلسل سوراخ کرده بود و گویا بعد از آن با موی فنگ دوخته بود را به لرد داد. طبیعتا جن هرگز نمی گذاشت بفهمد که کفش های لرد به چند تار موی فنگ وصل هستند.
-وینکی جن کفشدوزک؟

Take Winky down to the Mosalsal City, where the grass is mosalsal and the mosalsals are MOSALSAL

پیام زده شده در: ۱۶:۲۵ سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶

گرگوری گویلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۴ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۸:۲۲ دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷
از زیر سایه ارباب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
با سلوم!

هرچند فعلا چون تازه واردم خیلی به حساب نمیام ولی وا وجود تازه وارد بودنم فهمیدم تو از همه کاندیدا ها بهتری!

گویل هم طرفدار پایمال شدن حقوق اجنه و موافق با پخش کردن مسلسل بین مردم!

کلا وینکی وزیر ایده آل!

پس #تا2018باوینکی

"تنها ارباب است که میماند"

پیام زده شده در: ۲۳:۵۱ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۱۳:۲۵ پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6961
آفلاین
اومدم در مورد رای جمع کردن حرف بزنم.
راستش نمی فهمم اشکالش کجاست.
یکی دو بار فنگ اشاره کرد. یه بار رودولف. یه بار هم دامبلدور گفت که همینجوری از یه کاندیدا حمایت نکنین.
مگه ما با این کاندیداها تازه و در جریان همین انتخابات آشنا شدیم؟
از کسی که بهش اعتماد نداشته باشیم و روش حساب نکنیم مگه حمایت می کنیم؟
الان مالدبر بیاد بهمون بگه برای سال دیگه از من حمایت کنین....مگه من یا شما قبول می کنیم؟

گیریم وینکی از ماه ها قبل از من پرسیده بود حمایت می کنم یا نه و من قبول کرده بودم. اگه قبول کرده بودم، برای این بوده که باور داشتم وینکی ویژگی های مورد نظر منو برای وزارت داره. همونطور که تو انتخاب های قبلیم داشتم. برای من وزارت یعنی ایفای نقش. یعنی سوژه سازی...هر وزیری که ازش حمایت کردم هم سوژه ساز بوده. چه آرسینوس و چه باروفیو. امسالم به نظرم سوژه وزیر شدن یه جن، سوژه فوق العاده ای بود.
گذشته از توانایی ایفای نقشی که باید داشته باشه و وینکی داره به نظر من.

الان تو انتخابات اولیه مشخص شد که طرفدارای وینکی زیادن...اگه معجزه ای رخ نده، بقیه کاندیداها تقریبا شانسی ندارن...
خب که چی؟
هیجان انتخابات از بین رفت؟
خب بره!
یه هفته هیجان، همچین اتفاق مهمی هم نبود!

اتفاقا اون جَوی که سعی می کنین ایجاد کنین، برای اکثریت سایت زننده اس! باور نمی کنین رای گیری کنین. چطوریشم نمی دونم! ولی نظر من اینه که اون جو بزن و بکوب و رقیب رو له کن، فقط برای عده خاص و خیییلی محدودی جالبه. برای بیشتر اعضای سایت، استرس زا و اعصاب خرد کنه.
اون عده محدود پست می زنن و فعالیت می کنن و خوشحال می شن و فکر می کنن کل سایت خوشحال شده. در حالی که بقیه با وحشت دارن از دور تماشا می کنن و آرزو می کنن این دوره هر چه سریع تر تموم بشه.

به نظر من اشکال کار ما همین جاست. هر بار انتخابات وزارت رو اونقدر بزرگش می کنیم که وزیر احساس می کنه باید معجزه ای بکنه و برای این معجزه اختیارات نامحدودی داشته باشه و بعد بهش می گیم آروم باش...تو فقط یه ناظری! و بعد هم ملت اعتراض می کنن که وزیر چرا معجزه نکرد.
راهش هم این نیست که اختیارات وزیر بیشتر بشه(که در این صورت باید ویژگی های جدیدی برای انتخاب وزیر در نظر گرفت). راهش اینه که حرارت انتخابات کم بشه. این مناظره ها و کوبیدن کاندیداها تو ستادشون متوقف بشه(که اتفاقا خیلی خوشحالم که این دوره این اتفاقا خیلی خیلی کمتر افتاد).
ملت قبلا تو دوره انتخابات همچین همه چی رو زیر پاشون له می کردن که انگار بعد از انتخابات سایتی در کار نیست. دوستی و ارتباطی در کار نیست. همون جو باعث می شد خیلیا نرن جلو! چه به عنوان کاندیدا و چه به عنوان طرفدار، قاطی قضیه نشن.

اون رای گیری اولیه شاید یه جورایی هیجان انتخابات رو از بین برد. شاید دلیل این آرامش(به نظر من) و سوت و کور بودن(به نظر فنگ) همون باشه. ولی حداقل نشون داد که وینکی اگه طرفداری داره، قبل از حمایت من و امثال من جمع شدن. و هنوزم معتقدم با جمله "بیا از من حمایت کن" کسی نمی ره از کسی حمایت کنه.

وینکی، تا جواب می دی ما میاییم حرف می زنیم. بعد یاد صحنه ای میفتیم که نقد کردیم...می ریم پست نقد رو ارسال کنیم که می بینیم یه درخواست نقد جدید داده شده!

بسیار حرف زدیم! خوب کردیم!

پیام زده شده در: ۲۱:۱۹ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶

مرگخواران

وینکی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از مسلسلستان!
گروه:
کاربران عضو
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
رز زلر

وینکی حرفای رز رو نفهمید. یعنی وینکی وزیر آینده نشد؟

نقل قول:
جن بيا بگو خووب يك وزير شدي كه ايف، واتس يور برنامه ي؟ امد سكند دولت ساحرگان رودولف، اد يو؟

مهم ترین برنامه وینکی این بود که تحصیل همگانی رو به مردم داد. تا دیگه مردم با این وضع پا نشد صحبت کرد و مردم صحبتای همدیگه رو فهمید. وینکی هم تصمیم گرفت درکنار مردم به مکتب رفت تا جن مردمی شد. وینکی جن متحصول خووب؟

وینکی از رز تشکر کرد.

آنجلینا

نقل قول:
سلام وینکی. من یه تازه واردم. برای همین نمیخواستم بیام ستادت که یه سری ملت هو بر ندارن آی وینکی و رفیق هاش تازه وارد ها رو خریدن و این حرفا. اما یه سری چیز هایی خوندم تازگی ها که احساس کردم دلم میخواد بیام به نیابت از جامعه تازه واردها یه چیز هایی رو بگم.

وینکی به آنجلینا سلام کرد و گفت آنجلینا کار خوبی کرد و جن نامشعیه بود. وینکی هم جن خووب؟

نقل قول:
به اضافه اینکه دیدن اینکه یه سری کاندید ها به جای اینکه بگن چرا به من رای نمیدید میگن چرا به وینکی رای میدید آدم رو زده می کنه واقعا. تمام جوشون رو اینه که شما چشم بسته دارین به وینکی رای میدین اول بیاین برنامه های ما رو ببینین که به نظر من توهینه به کسایی که طرفداری کردن.

دقیقا آنجلینا حرف درست رو زد. فنگ و دار و دسته‌ش خواست رای های مردمی وینکی رو شیری اعلام کرد.

نقل قول:
ضمنا این نگاه ساندیس خور بی سواد نسبت به تازه وارد که "اصلا مثل تازه وارد های قدیم نیست" و "سایت رو به خرابه می کشه" و اینها اصلا جذاب نیست، لطفا وزیر شدی جلوش رو بگیر تا جایی که در توانته.

وینکی خودش هم یه زمانی تازه وارد بود. بقیه هم یه زمانی تازه وارد بود. تازه وارد آینده ساز مملکت بود. وینکی توی دولتش از تازه واردها حمایت کرد و به تازه وارد میدون داد. وینکی جن متزورد خووب؟

وینکی از آنجلینا تشکر کرد.

فنگ!

تنها دلیلی که فنگ تونست به ستاد اومد این بود که همه جا رو تف مالی کرد و کار زیادی روی دست وینکی گذاشت. وگرنه وینکی سم فنگ ریخت دم ستادش.

نقل قول:
خود من انتظار داشتم دوباره باروفیو و هاگرید رو ببینم در انتخابات. یا حتی آرسینوس رو. سوژه ها داشتم.

خب الان فنگ سوژه هاش رو روی وینکی اجرا کرد. فنگ گفت وینکی جن کم سوژه؟
نقل قول:

یک از اهداف اصلی انتخابات و جو اون، استفاده خلاقانه و هماهنگ کاندیداها و اعضای هوادار اونها از چنین امکاناتی هست. برن فیلم و برنامه انتخاباتی بسازن در جادوگر تی وی و هالی ویزارد و از این قبیل کارا. رسانه ها و بیلبورد ها رو آباد کنن با پوستر و غیره. علاوه بر مناظره کاندیداها، هواداران اونها هم برنامه های مناظره غیر رسمی بچینن... با از بین بردن انگیزه بقیه کاندیداها و اگه قبل نام نویسی هم به گوش بقیه رسیده باشه، خیلی ها رو از بیم بی مهری و نبود طرفدار منصرف میکنه برای نام نویسی. چه تبلیغات موثری میتونن داشته باشن بقیه رقبا؟

فنگ سفسطه کرد!
وینکی جن خووب؟ :
یادمه روزی رو که ثبت نام کردین و بعدا از دیدن برنامه های عاقلانه شخص شما () به آرسینوس گفتم که اگه لازم باشه کناره گیری میکنم. برای رای هم مسلسل نذاشتیم روی گلوی کسی. صرفا رفتیم و دعوت کردیم به ملت که اگه دوست دارن یا خودشون قصد کاندیداتوری ندارن، بیان و حمایت کنن؛ درصورتیکه دیدن برنامه ها به مذاقشون خوش میاد. به مردم وعده و وعید ندادیم. کسی که با چنین دعوتی انگیزه کاندیداتوریش نابود بشه از همون اول هم انگیزه ای نداشته. کل سایت رو هم نیاوردیم سمت خودمون. کسایی اینجا هستن که کسی نمی‌دونست میان.
همونطور که در جواب به دامبلدور هم گفتم پایین تر. ما برنامه میدیم و شخص مقابل هم برنامه بده. اگه دیدیم برنامه های طرف مقابل بهتر بود ما می‌ریم کنار. این چیزیه که هرکسی باید مدنظر قرار بده قبل از اینکه انگیزشو فدا کنه.
خلاصه که انگیزه ملت دست ما نیست. در خونه خودتون با انگیزه‌تون بازی کنین.

نقل قول:
انتخابات رو بردید! اخلاق رو باختید!

فنگ آب دهنشو ریخت و رفت دیگه. شعار چرا داد؟

پروتی

وینکی هم سلام کرد.

نقل قول:
مطمئنم میدونی که یه زمانی توی بنیاد مورخان یه سری افراد که منم جزوشون بودم سوابقو بررسی میکردن.امیدوارم دوباره بنیادو برپا کنی اگر هم بخوای من خوشحال میشم دوباره مورخ باشم.خلاصه که در راستای این ایده ات من واقعا اماده ی کمکم...

وینکی به نظرات و پیشنهادات مردم اهمیت داد و ازشون استفاده کرد. وینکی از پیشنهاد پروتی هم ممنون بود. پروتی جن خووب. وینکی جن خووب؟

نقل قول:
آیا وینکی جن گوش به انتقاد ده خوبی هست؟

وینکی جن مگوشنتقد!

نقل قول:
من در وزارت قبل سختی زندان رو تحمل کردم تا چه حد عدالت رو در مورد زندانی های آزکابان رعایت خواهی کرد؟

وینکی فضای آزکابان رو پر از گل و بلبل کرد. وینکی تک شاخ و رنگین کمون توی آزکابان گذاشت و سفید برفی و هفت دمنتور رو به آزکابان آورد تا جاذبه توریستی شد. وینکی به زندانیا اهمیت داد و شخصا آزکابان رو نظافت کرد. وینکی جن خووب؟

وینکی حالا رفت و به تمیزکردن آب دهن فنگ پرداخت. وینکی جن متموزالتفنگ؟

ویرایش شده توسط وینکی در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۱۹ ۲۲:۰۹:۲۸

Take Winky down to the Mosalsal City, where the grass is mosalsal and the mosalsals are MOSALSAL

پیام زده شده در: ۱۷:۰۹ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶

پروتی پاتیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۸:۱۰ یکشنبه ۲ مرداد ۱۴۰۱
از آغازی که پایانم بود...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 483
آفلاین
سلام وینکی.
من تا حالا توی ستادت حرفی نزدم اما خب بیانیه ها رو سعی کردم مرتب دنبال کنم.خیلی از این طرحا رو میشه به راحتی انجام داد فقط نیاز به یک پیگیری مداوم و تلاش داره که امیدوارم داشته باشی.
در مورد کارت های قورباغه ای به نظر من طرح جالبیه مثلا اگر کارت قورباغه ای برای لرد ساخته بشه و لرد ده سال دیگه توی این سایت حضور نداشته باشن تمام اعضای اینده ایشون و فعالیت هاشون رو میشناسن...
مطمئنم میدونی که یه زمانی توی بنیاد مورخان یه سری افراد که منم جزوشون بودم سوابقو بررسی میکردن.امیدوارم دوباره بنیادو برپا کنی اگر هم بخوای من خوشحال میشم دوباره مورخ باشم.خلاصه که در راستای این ایده ات من واقعا اماده ی کمکم...
یه سوال هم داشتم آیا وینکی جن گوش به انتقاد ده خوبی هست؟من در وزارت قبل سختی زندان رو تحمل کردم تا چه حد عدالت رو در مورد زندانی های آزکابان رعایت خواهی کرد؟

ویرایش شده توسط پروتی پاتیل در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۱۹ ۲۰:۱۴:۳۱

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی!!!‏
برای عشق!!!!‏
برای گریفیندور.

پیام زده شده در: ۴:۵۶ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶

فنگold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۶ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۶:۱۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
از سگدونی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 103
آفلاین
نقل قول:

آنجلینا جانسون نوشته:
بعدم اینکه می گن بقیه روبه جز وینکی به زور خواهش آوردیم. خوب به نظر من این خودش دلیل خیلی خوبیه که ملت باید به وینکی رای بدن. بعدم اگه همچین چیزی حقیقت داره چیزی از کاندیدی تو کم نمی کنه، تو چه صد نفر خودخواسته چه سه چهار نفر اجباری رقیب داشتی باز هم تو انتخابات شرکت می کردی، همین برنامه ها رو ارائه میدادی، همین تعداد هم احتمالا بهت رای میدادن. استدلال از بیخ و بن غلطه.

من خودم هیچ مخالفتی با وینکی نداشتم اصلاً. اما با یه حرکت مشکل داشتم اونم جمع کردن طرفدار از قبل و خارج از محیط عمومی سایت هست. حرکت منطقی و منصفانه ای نبود. ایشون اینطور توجیه میکنن که این نشانه ای هست برای داشتن برنامه منظم خودش و از خیلی وقت قبل برنامه داشتن بنابراین هدفمند اینکارو کردند. من هم در جواب میگم همین نشون از ضعف ایشون داره که جلو جلو زودتر از بقیه قبل از ثبت نام و قبل از بازگشایی ستادهای تبلیغاتی و زمان قانونی تبلیغات عمومی، اقدام به جذب طرفدار کردند. خود من نام نویسی کردم و اگر میخواستم قبل از ستادم برنامه های واقعیمو تا حدی بگم و مثل ایشون خارج از سایت یا در محیط های خصوصی مثل پیام شخصی طرفدار جذب کنم، شانس ایشون در برابر من خیلی کمتر هم می شد. من فقط قبل انتخابات از دو نفر تقاضا کرده بودم که نام نویسی کنند به همراه من و در صورت امکان و همسویی برنامه هاا، ائتلاف تشکیل بدیم و لازم باشه من کناره گیری میکنم حتی. همین. که اونها هم قبول نکردند به بهانه هایی و من هیچ تلاش دیگه ای نداشتم که کاندیدا جمع کنم چه برسه به اینکه طرفدار جذب کنم در محیط های خارج از انجمن های عمومی. خود من انتظار داشتم دوباره باروفیو و هاگرید رو ببینم در انتخابات. یا حتی آرسینوس رو. سوژه ها داشتم.

کسی نمیگه این کار غیرقانونی بود اما با خودمون رو راست باید باشیم. ایفای نقش چند عضو فعال داره که تیم ایشون هر کی که دستشون بیاد رو دعوت به هواداری کنه. این نشون میده ایشون با مفهوم اصلی رقابت برابر و استفاده خلاقانه از موقعیت تبلیغات عمومی و جذب طرفدار آشنا نیستن. عوض اینکه در مهلت قانونی تبلیغات، جذب هواداران رو شروع کنند، از قبل حالا چه از طریق پیام شخصی چه از طریق تلگرام در خارج از سایت اینکارو کردند. اینکار همچنان که گفتم منع قانونی نداره اما منصفانه نیست. کاندیداها رو در فرصت برابر قرار نمیده. ایشون و شما اگر ادعا دارند که برنامه منسجم و از قبل نوشته شده خوبی داشتن، باید از فرصت عمومی تبلیغات در اماکن داده شده و ستاد استفاده میکردن. یک از اهداف اصلی انتخابات و جو اون، استفاده خلاقانه و هماهنگ کاندیداها و اعضای هوادار اونها از چنین امکاناتی هست. برن فیلم و برنامه انتخاباتی بسازن در جادوگر تی وی و هالی ویزارد و از این قبیل کارا. رسانه ها و بیلبورد ها رو آباد کنن با پوستر و غیره. علاوه بر مناظره کاندیداها، هواداران اونها هم برنامه های مناظره غیر رسمی بچینن. چنین تبلیغات زود هنگامی قبل از انتخابات و در محیط های خصوصی، یعنی پشت کردن به مفهوم رقابت منصفانه و برابر در انتخابات و برابر هست با از بین بردن انگیزه بقیه کاندیداها و اگه قبل نام نویسی هم به گوش بقیه رسیده باشه، خیلی ها رو از بیم بی مهری و نبود طرفدار منصرف میکنه برای نام نویسی. چه تبلیغات موثری میتونن داشته باشن بقیه رقبا؟ اعضای این سایت سلبریتی پرست هستن. به سمت اکثریت گرایش دارن خصوصاً تازه واردین دنبال چهره ها میگردن و دنبال اونها هستن و سعی در تقلید از اونها دارن در اکثر موارد (حداقل در شروع برای اینکه بتونن تثبیت کنن خودشونو) و در اقلیت نباشن. کاندیدا بده برنامه اش رو با طلا بنویسن در ستاد باز هم نمیتونه اونقدر مفید عمل کنه و نظر بقیه رو برگردونه سمت خودش. اسم این حرکت رو میذارم دلالی در ایفای نقش.

از طرف دیگه، وینکی و تیمش اگه این حرکت رو هم نزده بودن، باز حمایت کسی مثل لرد ولدمورت براش رای میاورد بهرحال. هر بار لرد از کاندیدایی حمایت کرده این سال های اخیر، اون کاندیدا وزیر شده با نیمه بیشتر آراء. در نتیجه حرکت وینکی و تیمش رو نسنجیده و خام تصور میکنم. بدون سیاست بود. سیاست در این ایفای نقش کم جمعیت حکم میکنه مستقل باشن همه کاندیداها برای وزارت در حین نام نویسی و قبلش جذب آراء انجام نشده باشه حداقل برای داشتن انتخاباتی جذاب تر نه اینکه از اول طرف با اختلاف معنی دار از بقیه جلو بیوفته. طبیعی هست و بوده حتی در قبل اما نه دیگه اینطوری تا این حد. چه بسا شاید در بین کسانی که وینکی به عنوان هوادار از قبل جذب کرده بود، افراد جوان تری هم بوده باشند که بدشون نیاد حداقل بدون ترس و در رقابتی برابر، شانس خودشون رو امتحان کنند برای وزارت.

انتخابات رو بردید! اخلاق رو باختید!

ویرایش شده توسط فنگ در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۱۹ ۴:۵۹:۱۸
ویرایش شده توسط فنگ در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۱۹ ۵:۰۲:۴۰

----------

پیام زده شده در: ۲۲:۰۶ یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶

آنجلینا جانسونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۴ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۳:۴۰ پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۶
از یو ویش!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 127
آفلاین
سلام وینکی. من یه تازه واردم. برای همین نمیخواستم بیام ستادت که یه سری ملت هو بر ندارن آی وینکی و رفیق هاش تازه وارد ها رو خریدن و این حرفا. اما یه سری چیز هایی خوندم تازگی ها که احساس کردم دلم میخواد بیام به نیابت از جامعه تازه واردها یه چیز هایی رو بگم.

من شاید زیاد پست نزده باشم اما مرتب توی سایتم و دارم پست ها رو میخونم. تقریبا هر پست جدیدی که زده بشه، من میخونم. و برای همین آشنایی خوبی با سبک نوشتاری و شخصیت همه کاندید ها دارم، اما در عین حال مغزم از پیش داوری های مغرضانه پر نیست. و دوست دارم بگم بعد از خوندن همه چیزهایی که خوندم، خودم با عقل سلیم خودم و سلیقه شخصیم از تو بیشتر خوشم اومده و قبولت دارم. به اضافه اینکه دیدن اینکه یه سری کاندید ها به جای اینکه بگن چرا به من رای نمیدید میگن چرا به وینکی رای میدید آدم رو زده می کنه واقعا. تمام جوشون رو اینه که شما چشم بسته دارین به وینکی رای میدین اول بیاین برنامه های ما رو ببینین که به نظر من توهینه به کسایی که طرفداری کردن.

بعدم اینکه می گن بقیه روبه جز وینکی به زور خواهش آوردیم. خوب به نظر من این خودش دلیل خیلی خوبیه که ملت باید به وینکی رای بدن. بعدم اگه همچین چیزی حقیقت داره چیزی از کاندیدی تو کم نمی کنه، تو چه صد نفر خودخواسته چه سه چهار نفر اجباری رقیب داشتی باز هم تو انتخابات شرکت می کردی، همین برنامه ها رو ارائه میدادی، همین تعداد هم احتمالا بهت رای میدادن. استدلال از بیخ و بن غلطه.

ضمنا این نگاه ساندیس خور بی سواد نسبت به تازه وارد که "اصلا مثل تازه وارد های قدیم نیست" و "سایت رو به خرابه می کشه" و اینها اصلا جذاب نیست، لطفا وزیر شدی جلوش رو بگیر تا جایی که در توانته.

مرسی! # تا ۲۰۱۸ با وینکی!

ویرایش شده توسط آنجلینا جانسون در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۱۸ ۲۲:۲۳:۵۱

کتی بل عشق منه، مال منه، سهم منه!
قدم قدم تا روشنایی،
از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!

?You want to know what Zeus said to Narcisuss
"You better watch yourself"

پیام زده شده در: ۲۰:۰۷ یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶

هافلپاف، محفل ققنوس

رز زلر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۹ پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۳۱ دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲
از رنجی خسته ام که از آن من نیست!
گروه:
ایفای نقش
محفل ققنوس
هافلپاف
مترجم
کاربران عضو
پیام: 1125
آفلاین
بالاخره اينجا خلوت شد! ويب!

جن بيا بگو خووب يك وزير شدي كه ايف، واتس يور برنامه ي؟ امد سكند دولت ساحرگان رودولف، اد يو؟

پ.ن بسيار مهم: كه فكر مديوني كني پست هايي كه برنامه هات زدي رو نخونده باشم! و كه نمي دونم نو بحث سر چيه!

نصف جمله بنديم رو فهميدي وزير آينده اي!

پیام زده شده در: ۲۱:۱۶ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶

مرگخواران

وینکی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از مسلسلستان!
گروه:
کاربران عضو
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
لرد همچنان منتظر کفش هایش بود.
-حداقل یه فشاری به مغزت بیار و فکر کن که کفشای ما رو کجا دیدی.
-فشار؟ وینکی فشار آورد و جن مفشور شد. چون سیاستمداری که به مغزش فشار نیاورد، سیاستمدار نامفشور بود. درنتیجه وینکی فکر کرد که آخرین بار موقع جارو کردن با مسلسلش کفش های ارباب رو دید. وینکی جن مفشور خووب؟
-نه. وینکی جن مفشور بد. چیکار کردی با کفشای ما؟
-وینکی فکر کرد که ممکن بود کفش های ارباب رو با بقیه چیزای اضافه ی توی ستاد، توی مسلسلش کرده بود. وینکی جن کفشربابفی‌مسل خووب؟
-کفش ارباب اضافه بود آخه جن؟ کفش ما رو پس بده.

وینکی از آن جایی که متوجه شد چاره دیگری ندارد، مسلسل را از زیر میز بالا آورد. سپس دستش را در دهان مسلسل کرد و بعد از مقداری گشت و گذار، یک جفت کفش را از آن بیرون کشید.
-عه! اینا کفش ارباب بود. کفشای ارباب اجنه بد! کفشای ارباب وقت وینکی و ارباب رو گرفت.

و در یک چشم به هم زدن، وینکی مسلسل را به سمت کفش ها گرفت و‌ آن ها را مورد حمله قرار داد. پس از اینکه گرد و غبار حاصل از شلیک های پیاپی خوابید، لرد به اجساد کفش هایش خیره شد.
-

------------------------

بیانیه شماره دو: شرح صورت اولیه برخی دیگر از برنامه ها

توجه به تاپیک های فعال رول نویسی وزارت
پتانسیل تاپیک های رول انجمن وزارت خیلی بیشتر از چیزی هست که در نظر گرفته میشه. بدون نیاز به ساخت تاپیک جدید، میشه تاپیک های قدیمی رو بازگشایی کرد یا از تاپیک های فعلی استفاده مفیدتری کرد.

سیستم درآمد جدید کوییدیچ
کوییدیچ، یکی از رویدادهای تقریبا روتین اما مهمیه که تازگیا به دلایلی بیشتر طرح هاش شکست خورده. نمونش طرح سازمان ورزش های جادویی پارسال و طرح های مربوط به درآمد و خرید و فروش استادیوم در سالهای قبل. کلید جذب مردم به چنین برنامه هایی، جلوگیری از تبدیلشون به روتینه. و کلید این جلوگیری، تزریق یه ایده قدیمی با آپدیت های جدیده.
یکی از مشکلاتی که گاهی با شروع هاگوارتز یا کوییدیچ ایجاد میشه، اینه که افراد حاضر توی این دو برنامه، وقت کمتری رو به تاپیک های خود ایفا اختصاص میدن و بعضی اوقات باعث کساد شدن انجمن های دیگه میشن. هاگوارتز که جزو اختیارات وزیر نیست، اما کوییدیچ هست. و راهی که هم بشه باهاش مردم رو به شرکت توی کوییدیچ تشویق کرد و هم ایفا رو سرزنده نگه داشت، یه ایده جدیده. این ایده جدید، سیستم تازه‌ی درآمد کوییدیچه.
اولا که تمامی تیم ها دوباره نیاز به پول پیدا میکنن. این پول میتونه برای خرید بازیکن ها باشه، تاسیس یا تعمیر استادیوم باشه و حتی برای حمل و نقل بازیکن ها به استادیوم های حریفان. وقتی جیب یه تیم خالی بشه و تیم نتونه به استادیوم حریف بره یا توی استادیوم خودش بازی رو برگزار کنه، به سادگی از گردونه رقابت ها محو میشه.
از اون طرف برای اینکه استادیوم ها فقط یه اسم حساب نشن، علاوه بر اینکه تا درصدی به امتیاز تیم میزبان اضافه میکنن، فقط میتونن تعداد محدودی بازی رو میزبانی کنن و بعدش باید تعمیر بشن. تیم صاحب استادیومی که به دلیل تعمیر نشدن از بین بره، باید بیاد و برای عذرخواهی به وزارت غرامت بده.
و اما این گالیون ارزشمند از کجا گیر میاد؟
هر هفته، وزارت میاد و تعدادی تاپیک رو به صاحبای تیم ها معرفی میکنه. اعضای تیم باید برن تو تاپیک های مشخص و شروع کنن به رول زدن، ادامه دادن سوژه، اصلاح سوژه یا حتی زدن سوژه! به ازای هر رول، مقدار مشخصی گالیون به حساب تیم ها واریز میشه.
این از این!

احیای دادگاه وزارت
دادگاه یکی از طرح های خوبی بود که موقتا اومد و دوباره رفت. حقیقتا نمیدونم چرا طرحی با این پتانسیل باید خیلی زود درش تخته بشه. دادگاهی که توش هر کورممدی بلند بشه و به دلایل تسترالی از این و اون شکایت کنه و وکیل بگیره و مدرک رو کنه و ملت رو بفرسته آزکابان. یا حتی جایی که برای شورشی ها حکم غیابی صادر کنه. یا حتی جایی که یکی از خودش شکایت کنه و برای خودش وکیل بگیره و خودش رو به آزکابان بفرسته. دادگاه و هیئت منصفه رو احیا می کنیم خلاصه.

وینکی جن خووب؟

پیام زده شده در: ۲۱:۳۵ جمعه ۱۶ تیر ۱۳۹۶

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۱۳:۲۵ پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6961
آفلاین
-وینکی...کفش های ما دقیقا کجاست؟
-کفش های ارباب همون جایی بود که ارباب دیشب در آورد و ارباب بهتر بود جن خوب شد و زیاد هم مزاحم وینکی نشد که وینکی تونست جواب های سیاستمدارانه به همه داد و جن مَجووب خوب لقب گرفت.
-وینکی...ما بدون کفش نمی تونیم از اتاق خارج بشیم!
-خب پس شاید ارباب بهتر بود در اتاق موند و از همجواری با وینکی خوشحال شد. چون وینکی وزیر آینده و دارای مقام و منصب! ارباب هم صاحب مقام و منصب. اگرچه مال ارباب کمی غیر رسمی بود. ولی ارباب نباید احساس تحقیر کرد. وینکی به این ظواهر اهمیتی نداد و حتی با ارباب حرف هم زد. ولی دیگه نرفت براش کفش پیدا کرد! این در شان وینکی نبود.

لرد سیاه ناباورانه به وینکی نگاه کرد.
این جن از اول خل و چل بود...نامتعادل بود...ولی اصولا از دستورات سرپیچی نمی کرد.

فلش بک

-وینکی...ردای سیاه ما رو بیار. باید به جلسه برسیم.

جن دوان دوان وارد کمد لرد سیاه شد و چند ثانیه بعد در حالی که نفس نفس می زد، ردای خاکستری رنگی را با خودش به بیرون کشید و روی تختخواب لرد انداخت.

-جن؟...این سیاهه؟
-نه...خاکستری بود. و خاکستری بیشتر به ارباب اومد. و در راستای اهداف ارباب بود!
-برو ردای سیاهمو بیار...

وینکی مسلسلش را روی چانه اش گذاشت.
-ارباب برای مذاکره با وزیر سحر و جادو رفت. وزیر سیاه نبود و نباید ارباب رو سیاه مطلق دید. خاکستری خوب بود. و وینکی ترجیح داد جن سوراخ سوراخ آبکشی شد تا این که در جهت خلاف راستای اهداف ارباب قدم برداشت. ضمنا ارباب باید دونست که وینکی در آینده وزیر شد و ارباب تونست در اون دوران ردای سیاه مورد علاقه شو پوشید و برای مذاکره با وینکی اومد! وینکی ارباب رو دعوا نکرد. وینکی جن نامدعوای خوب؟

لرد سیاه نگاهی به ساعت دیواری که عقربه اش روی "خشم وزیر" توقف کرده بود انداخت. با عجله ردای خاکستری را پوشید و از خانه خارج شد.

پایان فلش بک

ظاهرا لرد سیاه اشتباه می کرد. وینکی سرپیچی می کرد! در واقع همیشه طبق میل خودش رفتار می کرد! ولی این کار را چنان "جن وارانه" انجام می داد که کسی نمی توانست اعتراضی بکند.

وینکی جن با سیاست و دانایی بود! لرد سیاه هرگز این نکته را به وینکی نمی گفت.
-نمی گیم وینکی...هرگز بهت نمی گیم. همینجوریشم به اندازه کافی بی جنبه بازی در آوردی!

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۱۶ ۲۲:۰۱:۵۰

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.