هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: روش های جادویی دیوونه کردن معلما
پیام زده شده در: ۱۱:۱۹ شنبه ۶ خرداد ۱۳۸۵

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 526
آفلاین
فقط بخاطر اينكه يك تاپيك قديميه و حيفه پاك بشه پاكش نكردم وگر نه اصلا به سايت جادوگران ربطي نداره و بايد پاك بشه

قفل شد

پیام زده شده در: ۹:۵۶ شنبه ۶ خرداد ۱۳۸۵

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۶ دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۰۰ پنجشنبه ۸ شهریور ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 231
آفلاین
اگه با هم کلاسی هاتون قرار بذارید که راس یه ساعتی همه با هم مداد یا خودکار یا هر چیز دیگه ای رو بندازید زیر میزتون بعد همه با هم برید زیر میز که برشون دارید(هر کی مال خودشو) خیلی جواب میده!!!

معلم زبان
پیام زده شده در: ۱۷:۴۸ یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۵

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۴ شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۲۱ جمعه ۳ آذر ۱۳۸۵
از The city of Sun - La ciudad del So - BCN
گروه:
کاربران عضو
پیام: 24
آفلاین
سال سوم راهنمایی یه معلم زبان داشتیم اسمش یاسری بود...
روز معلم که شد بچه ها رفتن یه سکه دو زاری، یه ساندویچ کالباس، یه پفک نمکی و یه دونه دستمال مصرف شده رو کادو کردن گذاشتن رو میزش وقتی اومد کادو ها رو دید اینقدر خوشحال شد و تشکر کرد که حد نداشت.
روز بعد دو سه تا بچه ها اومدن واقعا کادوی راستکی براش آورده بودن تا اونا رو گرفت پرت کرد رو صورتشون و گفت برین گمشین کادوهاتون مال باباهاتون...کلی حال کردیم...
راستی این بدبخت لهجه داشت کلمه usually رو که معمولا میخونن
یوژولی با لهجه قشنگ انگلیسی این بیچاره میخوند یوژوعلی...
اینم شده بود که ما براش دست میگرفتیم...

ویرایش شده توسط Severus-Snape در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۱۷ ۱۹:۴۸:۱۶

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۴۰ یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۵

پادما پاتیلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۶ یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۶ یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۸۵
از ميدان گريمولد خانه شماره13
گروه:
کاربران عضو
پیام: 43
آفلاین
يه بار رفته بوديم اردو از همه معلما خواستيم كه بيبين كنار ما بشينن معلم رياضي ما نشست روي پفك و ... بومممممممم
همه از خنده تركيدن بد بخت معلم ما از خجالت آب شد من پبشنهاد ميكنم پفك بذارين روي صندلي معلم رياضي تا يه خورده بخندين!!!

پیام زده شده در: ۱۶:۳۶ یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۵

مائده

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۲ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۴۵ چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۶
از اگه گفتی؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 36
آفلاین
ما یه معلم جغرافی داریم که طفلکی خیلی ساده و زود باوره . یه روز یکی از بچه ها بهش گفت دیشب خواب دیدم شما ازدواج کردید!(البته داشت خالی می بست . ) معلمه هم کلی ذوق کرد . از آخر کلاس یکی از بچه ها داد زد که خواب ازدواج تعبیرش مرگه . آقا یا خانمی که شما باشید زد و چند روز بعدش پدر معلمه فوت میکنه . حالا اینم ساده میره و واسه همه فک و فامیل و در وهمسایه خواب دوستم رو تعریف میکنه . بیچاره وقتی اومد مدرسه وقتی دوستم رو دید کلی گریه کرد و گفت :لطفا دیگه از این خواب ها واسم نبین !!!

خدا را دوست دارم چون آی دیش همیشه روشنه...

خدارا دوست دارم چون به همه پی ام ها جÙ

پیام زده شده در: ۱۳:۴۱ یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۵

سامانتا ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۹ پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۵:۰۸ یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰
از ما که گذشت!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 248
آفلاین
دوستان عزیز واقعا نتونستم از کنار این تاپیک به آسانی عبور کنم به همین دلیل گوشه ایی از صحنه های اکشن دوران زندگیه محصلیم رو براتون گذاشتم بخونید لذت ببرید و در پایان یک جمع بندیه درست حسابی کنید و بیاموزید آنچه را که در این زمانه یک شاگرد مدرسه ایی باید بیاموزد و گرنه کلاهش پس معرکه است!!!

از زیبا ترین لحظات کلاس دو به هم زنی بین مدیر و معلم محترم است.به این صورت معلم میاد کلاس از برنامه های مدیر اشکال گیری می کنید و هی مدام ادای بچه درسخونا رو در میارید که این چه نحوه کلاس بندیه کادر مدرسه چرا این جوری کار می کنه (البته دسته جمعی و حالت کاملا جدی می تونید از زیر میز ها و یا پشت هم کلاسیتون به عنوان راه فرار مثلا قهقهه شدید خنده استفاده کنید)!
تا مدیر اومد سر کلاس شروع کنید به بد گویی پشت سر معلم که این چه وضعه درس دادنه ما مثلا مخای مدرسه اییم هیچی نمی گیریم وای به حال سال پایینی ها ! و به این صورت هی پیاز داغشو زیاد می کنید !
این روش صد در صد تضمینی کل کادر مدرسه و کلاسا رو به هم می ریزه !
دوستان توجه کنن اگه تمیز کار کرده باشید با یک تیر ممکنه 60 تا 70 تا نشونه زده باشید!

یکی دیگر از راه های بسیار زیبا که من مدام در کلاس ها به این شیوه رو مخه معلم کار می کنم به این صورت هست که وقتی داره درس می ده هی مدام بگی ببببببببله یا دوباره حرفشو تکرار کنی خلاصه معلم عزیر نه میتونه بگه بفرما بیرون نه می تونه بگه فکت رو ببند!
از کار های دیگه در مدرسه های دخترانه توجه داشته باشید دخترانه چون آقا پسر های گل زود لو میرن به این صورت که یه دو ماهی ناخونا تو نو می زارید بلند شه وقتی به اندازه کافی بلند شد در حدود 10 سانتیمتر در موقع درس جناب دبیر هی با ناخنتون بازی کنید بکشید به میز خلاصه به بهترین مورد صدا تولید می شه که علاوه بر خرد کردن اعصاب معلم بچه ها هم یه نیمچه ایی ناراضی می شن که البته اگر از دبیر دل پر داشتن تحمل کرده در بسیاری از مواقع با شما همراه نیز خواهند شد!!!!!

جذاب ترین کار برای به هم ریختن اعصاب یک دبیر زبان به این صورت می باشد که یه لغت قرون وسطایی میرید از تو دیکشنری پیدا می کنید که تا حالا خود انگلیسی ها هم نشنیده باشن بعد معنیشو به دوستتون که ته کلاسه می گید! با آرامش کامل دست بلند کرده و می پرسید ببخشید خانم کلمه SAND به فارسی چی می شه معلم کمی مکث کرده می گوید نمی دانم در این موقع دوست شما بلند شده با متانت تمام می گوید: سیما فکر کنم معنیش شن می شه! در این موقع است که آه از نهاد معلم بر می آید چون دو بار به طور متوالی سوسک شده است ! این کار را هر 10 دقیقه یک بار انجام می دهید !!!! در درس مذکور در پایان ترم انتظار وحی از جانب معلم مذکور نیز نداشته باشید چرا که کافی ست نمره شما 75/9 گردد آن وقت محال است 10 دهد!!!!

در پایان سال وقتی به حد کافی آتیش سوزوندید یک عدد کارت پستال که روی جلدش عکس گلدان گل سبد گل یا گلزار پر از گل می باشد خریده درونش کافیست از زحمات طرف به حد بالایی تقدیر نموده و این جمله رو فراموش نکنید که توش بنویسید شما تنها معلمی بودبد که من هیچ وقت فراموشتون نمی کنم سپس جلوی کل بچه ها در روز آخر کلاس به دبیر مربوط با هزار ناز و افاده و عشوه تقدیم می نمایید!
اگه سابقه فیلم بازی کردن دارید یه دو قطره اشک هم اضافه می کنید تا عریضه خالی نباشه!!!!!!

یک نمونه بسیار کوچک دیگر این است که وقتی کلاس ساکت است و صدا از دیوار در می آید و از کسی در نمی آید و همه کاملا تو درسن شما یک سرفه بلند یا یک عطسه بلند به حالت شلیک انجام دهید ! دوستان توجه داشته باشن به حالت شلیک ! کل کلاس به این روش تا دو دقیقه مختل می گردد اما اگر خواهان آن می باشید که یک درس را به طور کامل تعطیل کنید به این روش گوش سپارید! این روش فقط در فصل زمستان که در کلاس بخاری روشن است قابل استفاده می باشد!
به داروخانه رفته آب مقطر خریداری نمایید سپس به مدرسه رفته چند قطره آب مقطر در قرصت مناسب به داخل بخاری روی شعله آن می ریزید تنها چند دقیقه بعد شاهد آن چنان دودی خواهید بود و بویی که نظیرش را تا به حال کارمند شهرداری درک نکرده است کلاس فل فور تعطیل می شود !
در این روش می توانید به علت کاهش هزینه های موجود از یک خودکار نیز استفاده کنید!

با تشکر:

سامانتا ولدمورت.......................................!!!!!

از دفتر خاطراتم :

از او می ترسم... گاه تصور می کنم با هیبتی عظیم در مقابل من ایستاده و م

پیام زده شده در: ۱۲:۰۹ یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۵

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
بچه ها بگذارید من ارشادتان نمایم تا رستگار شوید
اصولا آزار و اذیت کردن معلم هااحمقانه ترین کاری که یه دانش آموز میتونه انجام بده چون در هر حال شما آخر سال از این بابا یه نمره ای میخواید دیگه
برای همین باید در طول سال حسابی هوای معلم را داشته باشید که روز های حساس به داد شما برسد

چند پیشنهاد

با معلم های خود وست شوید تا سر کلاس به شما حال بدهند مثلا کلاس را زودتر تعطیل کنند و در امتحانت هواس شما را داشته باشند و در هنگام صحیح کردن ورقه ها قیافه ی معصوم شما داعم جلوی چشمانشان باشد و...

به معلم های خود حال بدهید اگر طرف با کامپیتور و ... خیلی حال مینماید برای او سی دی و دی وی دی های مختلف ببرید و به عنوان عمانت به او بدهید ( البته انتظار بازگشت نداشته باشدید)
مثلا: من خودم این مورد رو توی سال سوم دبیرستان امتحان کردم 2 عدد نمره ی 20 و یک عدد نمره ی 19 گرفتم
در پیش دانشگاهی امتحان نموده درسی را که می افتادم قبول شدم

ادامه درس در جلسات بعد

معلم جغرافی
پیام زده شده در: ۱۱:۱۰ یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۵

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۴ شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۲۱ جمعه ۳ آذر ۱۳۸۵
از The city of Sun - La ciudad del So - BCN
گروه:
کاربران عضو
پیام: 24
آفلاین
سال سوم دبیرستان برامون یه دبیر جغرافی گذاشتن به اسم آقای مدیحی...فکر کنم همه چی تو عمرش درس داده بود جز جغرافس...چون یه بار که ازش پرسیدیم جزایر لانگرهاس کجاست...(این ایم یه سری غده هستش که توی لوزوالمعده و پانکراس و اونوراست که به اسم لانگرهاس معروفه) اون هی فکر میکرد میگفت فکر کنم حوالی اقیانوس آرام نزدیک آمریکای جنوبی باشه...خلاصه اینکه ...
ما میزامون تو سه ردیف بود و وسطشن خالی بود این بدبخت یه بار که از بین یه ردیف اومد رفت آخر کلاس وایساد ما هم میزهای جلو رو به هم چسبوندیک که نتونه برگرده...بقیه بچه ها هم تو ردیف اونور کاغر ریختن آتیش روشن کردن...
دوستم هم داشت از روی کتاب بلند میخوند(خود معلم گفته بود) بعد صداشو عوض میکرد عین گوینده اخبار بعد میگفت گذارش از راه دور منم دستامو میزاشتم جلوی دهنم انگار دارم از ته یه استان دور افتاده گزارش میدم...فکر کنین دیگه چه کلاسی بود...معلم هم هیچی نمیگفت حتی یه کلمه بدبخت...همون روز هم بچه ها سوئیچ ماشینشو از کتش دزدیدن بعد 5 ساعت بعد بهش دادن...
فکر کم بدبخت به پول زیاد احتیاج داشت که با این وجود جلسه بعد هم اومد سر کلاس...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۳۵ چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۸۵

راهب چاقold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۲ جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۴ شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۸۷
از پشت میز کامپیوتر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 94
آفلاین
تا معلمش كي باشه :
اگه پرت باشه مي شه براش شاخ كشيد پشت صنلشي تا وقتي مي شينه....
اگه معلم پرورشي باشه(ماله خودمون)مي شه كاريكاتورشو بكشي و دست به دست بگردوني البته من اينو توي مدارس دخترونه پيشنهاد نمي كنم چون هم مامان هم بابا و هم غيره رو خبر مي كنن 3 روز اخراجي...و تازه مدير بهت مي گه از فك و فاميل دانماركيايي (تنها حسنش همينهكه خارجي مي شي!)
توجه:اينا تجارب شخصي بنده است!
مي تونيد ته كلاس بشينيد و آواز ملايمي رو زمزمه كنين.........
مي تونيد بچه مثبت باشين و هيچ كاري نكنين!!!

فقط عشق به ارباب وجود دارد وکسانی که از ورزیدن آن عاجزندتصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۵:۲۸ چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۸۵

راحله

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۵ پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۲۲ پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 19
آفلاین
خوب واسه اذیت کردن معلم ها اول باید نغطه ضعف یارو رو گیر بیارین مثلا ما یه معلم داریم به ساعت نگاه کنیم اعصابش میریزه به هم واسه همین ما غرار گذاشتیم سر زنگ اون یه سره به ساعتامون نگاه کنیم البته یه دفعه به خاطر همین کار می خواست منو از کلاس بندازه بیرون ولی ننداخت!
یه دفعه هم یکی از معلم هامون کیفش رو رو میزش جا گذاشت بعد دوستم گوشی شو که تو کیفش بود پیچوند البته موقتی.بعدم دو تا زنگ تفریح کامل زنگ زدیم این ور اون ور لذتشو بردیم زنگ آخرم که دیگه دیدیم یارو داره پس میفته رفتیم دادیم بهش گفتیم رو میز جا مونده بود بیچاره انغدر خوشحال شده بود نمی دونست آخر ماه بدبخت میشه تازه به عنوان مژدگانی به نمره ی مستمرمون 1 نمره اضافه کرد!
یه دفعه سوزن گذاشتیم رو صندلی معلم دینیمون حالا مگه میشست آخر سرم من عذاب وجدان گرفتم گفتم خانوم ما داشتیم ماکت درست می کردیم سوزنمون افتاد رو صندلی شما!!!!!!!!!!!فکر کنم فهمید می خواستیم چیکار کنیم چون از اون به بعد می خواست بشینه همیشه صندلی رو به دقت وارسی می کرد.
و............

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.