هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی آلکتو کرو
پیام زده شده در: ۱۷:۱۶ دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸

آلکتو کرو old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۴ جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۰:۰۰ سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸
از ما هم شنفتن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
ممنون جرالد ع حمایتت بیا یه گوشه بشین ساندیسم بگیر دستت اگه دلت خواس اینم بذار توی امضات!

اگر بار گران بودیم رفتیم!

پیام زده شده در: ۱۶:۵۹ دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸

جرالد ویکرز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۷ شنبه ۸ تیر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۸:۳۴ یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 53
آفلاین
سلام آلکتو من ازت حمایت میکنم

Cause I dont wanna lose you now Im looking right at the other half of me

پیام زده شده در: ۲۲:۰۴ دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸

آلکتو کرو old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما هم شنفتن...
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
جناب آقای کاندیدا از اونجایی که حدس نمی زنیم بلکه مطمئنیم روی صحبتتون با ماست، باس بگیم که ما فقط از تجربیاتی که داشتیم گفتیم اصلا قصدمون این نبود که نگاه ملت رو نسبت به شما عوض کنیم فقط قصد انتقاد داشتیم؛ در فضای سیاسی واقعی هم اینگونه مسائل وجود داره، افشا سازی حقیقت و انتقاد. تهدید کردید که شما هم مثل ما رفتار خواهید کرد، ذره ای نگرانی نسبت به این مسئله نداریم. امیدوار بودیم متوجه شده باشید بیشتر صحبت های ما بیشتر جنبه طنز داشته اگه طور دیگه برداشت کردین، احتمال لحن ما مشکل داشته از این بابت عذر می خوایم.

شفاف سازی کردیم!

پ ن: از اونجایی که گفتین ایده نداریم و به جاش کاندیدا های دیگه رو متهم می کنیم ما هم از فردا ایده هامونو لیست می کنیم!

ویرایش شده توسط آلکتو کرو در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۳ ۲۲:۱۱:۳۴

پیام زده شده در: ۲۱:۳۹ یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸

آلکتو کرو old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما هم شنفتن...
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
آق مگ کاروانسرا هر کی بیاد اینجا اعلام وزارت کنه؟

اونجا بالا نوشته "ستاد انتخاباتی آلکتو کرو" سوات که دارین؟

پس کیش کیش جاجا!

پیام زده شده در: ۲۱:۱۵ یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸

حسن مصطفی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۳ یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۵:۴۷:۱۲
از قـضــــاااا
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 159
آفلاین
عح عح عح عح عح عح عح عــــــح! وووی وووی وووی وووی وووی!

به نام خدا

بنده اساسا هاااا با تبلیغات اینا مشکل دارم هاااا.در نتیجه خواهشمندم تبلیغات این پایینی رو جدی نگیرید. اما به خاطر مجاهدتش در راه رسیدن من به وزارتخونه، میتونم از الان بهش پست معاونت رو پیشنهاد کنم. هاااا!

چکیده ای از برنامه هامو اعلام میکنم

1. تبدیل زندان آزکابان به موزه عبرت
ناموسا قبول دارین زندان جای بیخودیه؟ ژان ژااااک دامبلکور در مورد زندان میگه: ژون پغلو زندانو جووزم...ژوم پغلو ازکابانو کلودیو مکه له له! یعنی زندان زشت است. بنا داریم زندان آزکابان رو تبدیل کنیم به یه محل شاد و توریستی جهت تخلیه انرژی جوانان از طریق پرتاب کدو و تخم هیپوگریف به سر و صورت مجرمین. مجرمین هم متشکل خواهند بود از تمام کاندیداهای دیگر و مدیران این سرزمین جادویی و زوپس نشینان قبلی و فعلی.

2. پلمپ کردن موزه وزارتخانه
به نظر بنده، کمی زوده برای داشتن موزه وزارتخانه. هر چی تا به حال بوده تحریف و دروغ بوده و اصلا راه نداره ویرایش کنیم. باید از بیخ ریشه دروغو بخشکونیم. تازه تاریخ میخواد از اینجا شروع بشه.

3. ادغام ویزنگاموت با وزارت سحر و جادو
اصن کی صلاحیت داده به ویزن؟ به چه حقی موزه میزنن و رول های دلخواه شون رو ثبت میکنن؟ اینا همه مهندسی شده س. میخوان ملت فهیم جامعه جادوگری رو سوق بدن به سمت یه سری کلیشه و تمپلیت از پیش آماده شده. افکار ماشینی رو دارن تزریق میکنن به یه جامعه احساسی. اصن کی بهشون صلاحیت نقد داده؟ ملتو میارن جلو آینه ویزن، لخت فکری شون میکنن، نابود شون میکنن به لحاظ رول نویسی و تحویل جامعه گرگ ماگلی میدن جوانان مارو. صلاحیت نقد و آموزش فقط باید در دست وزیر باشه و بس.

4. بازگشایی مجلس
ببینید دوستان. جو سازی نکنید. اصولا نقدی بر وزارت بی عیب و نقص بنده وارد نخواهد بود در آینده. بازگشایی مجلس هم واسه این نیست که ما مصوبه بدیم و بقیه برن در مجلس رد و تایید و نقد کنند. بلکه برای اینه که مصوبه های مدیران و زوپس نشینان جادوگران رو بدون مطالعه رد کنیم. مبارزه ادامه خواهد داشت. تا زمانی که مدیریت و کل زوپس و فک فامیلاش و اهل بیتش بیان زیر مجموعه وزارت ما، این جنگ و مجاهدت ها ادامه خواهند داشت.

5. تبدیل مدرسه هاگوارتز به مهد کودک
بلاخره (بالا خره؟!) تونستیم بدون اینکه در مسند کار باشیم و بدون هیچ پست و مقامی، مدیریت رو مجبور کنیم هاگوارتز رو کنسل کنه برای تابستون. گرچه بازم شیطنت کردن و میخوان از مهر تا اردیبهشت برگزارش کنن. مساله ای نیست اما من، حسنک وزیر، وزیر آینده جامعه جادوگری، به پشتوانه شما این کجروی های مدیران رو صاف خواهم کرد. باشه. برگزار کنن هاگوارتز رو از مهر اما من این مدرسه رو تبدیل به مهدکودک میکنم. معتقد هستم جامعه اصلا نیازی به مدرسه و آموزش و تحصیلات عالیه نداره. مهدکودک کفایت میکنه و جوانان ما بلافاصله بعد از مهد میتونن وارد بازار کار بشن. سواد بیشتر دردسر بیشتر. حوصله دارناااا.

6. حکم جهاد و اعلام جنگ
ببینید ما باید ثابت بشیم به جهانیان. جنگ و خونریزی همیشه غم انگیزه ولی گاهی لازمه برای کنترل جمعیت و به نفع اکوسیستم هم هست حتی. بنده وزیر بشم، که میشم، علیه سایت های کذایی دمنتور، افسانه ها، آردا، آکادمی فانتزی، و کلا همه فانتزی ها اعلام جنگ میکنم. ما باید سرورهای خودمون رو تقویت کنیم. باید سیم سرور هامون کلفت تر بشن . قطعی ها به حداقل برسن. با تصاحب این ممالک فانتزی، دامنه تفکر و فرهنگ جادوگران گسترش پیدا خواهد کرد. به امید روزی که جای لوگوی گوگل، بتونم لوگوی جادوگران رو قرار بدم و از خجالت شما و آرای ارزشمندتون به خودم در بیام.

7. برگزاری صدها کنفرانس و کنگره بین المللی

8. ایجاد و نامگذاری مناسبت ها و اعیاد من‌در‌آوردی و شاد جهت برپایی بساط شادی ملت

9. ایجاد سامانه JMDb جهت رده بندی کیفی و سنی فیلم ها و سریال های اکران شده در هالی ویزارد و جادوگرTV

10. برچیدن بساط محفل ققنوس و مرگخواران، یکبار برای همیشه

با تشکر از رایی که به من خواهید داد.
جهت حمایت از بنده، جمله و شکلک زیر رو در امضاتون قرار بدین:

" عیح عیح عیح عیح عیح! ووی ووی ووی! "

ویرایش شده توسط حسن مصطفی در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۲ ۲۱:۲۲:۳۲

پیام زده شده در: ۱۸:۱۷ یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸

آلکتو کرو old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما هم شنفتن...
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ملت جادویی سام علیکم!

اینم از پوستر تبلیغاتی ما!

امیداواریم ملت جادویی ما چشماشون واکنن و تنها با وعده های تو خالی به کاندید های نا لایق رای ندن و افراد لایق رو انتخاب کنن!

جناب لسترنج!

ما هزینه واسه موهامون خرج نمی کنیم به صورت مادر زادی این شکلین!
پیتزام خوشمزه س, پولداریم, مرفه بی دردیم می خوایم خرج کنیم!

باره دیگه هشدار می دیم مردم, چشماتونو وا کنین!

#برای-جادوگران

پیام زده شده در: ۱۱:۴۲ یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸

آلکتو کرو old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما هم شنفتن...
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سام علیکم بر ملت جادویی! می خواستیم رسما فعالیت خودمونو اعلام کنیم.
خب ما اهل گول زدن و کلک و وعده های تو خالی نیستیم (بازم تاکید می کنیم اصلا اشاره به شخص خاصی نئاریم) دولت ما دو دسته اهداف رو دنبال می کنه؛ اهداف بلند مدت و اهداف کوتاه مدت.

اهداف کوتاه مدت:
الف) رسیدگی به وضعیت فعلی وزارت خانه: بعد از چند دوره فراز و نشیب وزارت خانه وضع آشفته ای داره ما و کابینه خودمون در آینده می خوایم یه خونه تکونی حسابی تو انجمن وزارت سحر و جادو و زیر انجمن های اون، راه بیاندازیم که در ادامه در این باره بیشتر صحبت می کنیم.

ب) رسیدگی به تاپیک های خاک خورده: تاپیک های خاک خورده در انجمن های وزارت سحر و جادو آزکابان به چشم می خوره که خیلی وقته کسی به سراغ شون نمی ره؛ ما در صدد فعال کردن این نوع تاپیک ها هستیم.

ج) نظارت افراد لایق: ما سعی داریم که بهترین نظارت رو در انجمن های آزکابان و بهترین مورخین رو در انجمن موزه وزارتخانه داشته باشیم. افراد لایق با توانایی بالا در دستور کار کابینه ما قرار دارن. درکابینه ما روابط جایی نداره.

اهداف بلند مدت:
الف) ایجاد آرامش نسبی در فضای انجمن ها: کمی از تنش ها و آشفتگی کم می کنیم و درصدد جلب رضایت جامعه جادویی هستیم.

ب) ایجاد فضای جالب و هیجان انگیز: در طول وزارت ما،مثل دوره های قبل، شاهد مسابقات هیجان انگیز به صورت دوره ای هستیم و سعی داریم که این مسابقات به صورت فصلی به اجرا در بیاریم.

اهداف متفرقه: یکسری اهداف متفرقه هم وجود داره مانند:
فعال کردن برخی تاپیک های مربوط به موزه وزارت خانه (که در ادامه به اون ها خواهیم پرداخت)

توضیحات: یکسری برنامه های دیگه ای هم وجود داره که بعدا به اونها می پردازیم فعلا به اونچه که مهم و حیاتی بود پرداختیم بازم اعلام می کنیم که این سری برنامه هایی که در متن فوق بهشون پرداختیم اهداف اصلی دولت ما هستن و حتما عملی خواهن شد. ما وعده دروغ نمی دیم عمل می کنیم!

پ ن: پوستر تبلیغاتیمونم فعلا آماده نیست بعدا ازش رونمایی می کنیم. پیشاپیش از طرفدارامون تشکر می کنیم و از طرفدارامون می خوایم که در صورتی که می خوان همکاری کنن یه جغد ناقابل به ما بفرستن و اعلام آمادگی کنن.

به امید پیشرف، ما رو به جلو حرکت می کنیم!

زنده باد جادوگران!

زنده باد وزارت!

فعلا همینا بود تموم شد!

پ ن2: واسه شفاف سازی باس اعلام کنیم در صورت همکاری اینجا صبحانه خاویار، ناهار کباب سلطانی، شام پیتزا می دیم! در صورت همکاری بیشتر ساندیسم می دیم که نمک گیرمون شین حالا خود دانید که می خواین ع کی طرف داری کنین!

ویرایش شده توسط آلکتو کرو در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۲ ۱۱:۵۴:۴۲
ویرایش شده توسط آلکتو کرو در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۲ ۱۱:۵۵:۲۸

ستاد انتخاباتی آلکتو کرو
پیام زده شده در: ۲۰:۴۲ جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸

فنریر گری‌بک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۱ جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۳:۰۱ سه شنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۲
از زیر سایه ارباب
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 552
آفلاین
تصویر کوچک شده
ستاد انتخاباتی آلکتو کرو

ستاد آلکتو کرو از این لحظه، 1 تیر تا ساعت 23:59 تاریخ 10 تیر ماه فعال خواهد بود.

لطفا برای آشنایی با حقوق انتخاباتی و تبلیغاتی خود و هوادارانتان، اطلاعیه شماره 4 ستاد انتخاباتی پانزدهمین دوره وزارت سحر و جادو را مطالعه کنید.

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.