هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی نارلک
پیام زده شده در: ۲۱:۳۱ شنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۱

نارلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۶ دوشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۲۱:۱۰ چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 93
آفلاین
ما جواب می‌دیم!

نقل قول:
ایا خیلی میخوام بدونم چرا کشیدی کنار؟ بیست و سوم گفتی برنامه هاتو اعلام میکنی اما نکردی و امروز بیست و پنجم اومدی و کشیدی کنار... میتونستی فقط کناره گیری کنی اما به نفع لادیسلاو کشیدی کنار. ایا برنامه هاش تحت تاثیرت قرار داد و با خودت فکر کردی که برنامه هات هیچوقت به خوبی برنامه های اون نیستن؟ اصلا برنامه ای داشتی؟

دقیقاً. برنامه‌های خوب لادیسلاو من رو تحت تاثیر قرار داد و خیر، برنامه‌ای نداشتم.

نقل قول:
من مطمئنم تو هیچ برنامه ای نداشتی و تنها برای خوش گذرونی خودت کاندید شدی. لطفا اعتراف کن تا مدیرها متوجه بشن که کمی بیشتر روی تایید صلاحیت کاندیدا ها وقت بگذارن. اومدیم و شوخی شوخی وزیر میشدی اونم بدونم هیچ برنامه ای... تا سال دیگه چیکار باید میکردیم اخه؟

آره، نیکلاس. قصدم فقط خوشگذرونی بود و لذت بردن و اصلا هم فکر نمی‌کردم تایید صلاحیت بشم. چون از اول هدفم تایید صلاحیت نبود و می‌خواستم تایید صلاحیت نشم و یه سوژه درباره‌ی رأی بی رأی راه بندازم و فقط تفریح کنیم. قصدم فقط همین بود.
امکان نداشت که من وزیر شم. چون مطمئناً اعضا مقدار انرژی کمی که من می‌ذاشتم و مقدار انرژی تمام نامزد ها رو می‌دیدن و قطعا به اونا رأی می‌دادن. اما در کل مطمئن باش، انقدر وجدان دارم که پیش از اینکه به رای گیری برسه به نفع یکی که برنامه های خوب داره کنار بکشم، مثل الان.

نقل قول:
این هم بدون من هم لک لک هارو هم تخماشونو خیلی دوست دارم و روزی دو سه تا نیمرو میکنم. پس اصلا فکر نکنی من دارم تند صحبت میکنم ها. این لحنم امشب نمیدونم چرا اینجوری شده... فاز جدی گرفته...

نه بابا. لحنت خیلیم خوبه و بهتر از اون، اینه که انتقاد منصفانه می‌کنی. من اینکه نقد بشم رو خیلی دوست دارم، چون زمینه پیشرفت رو فراهم می‌کنه.

نقل قول:
ممنونم از وقتی که دادی. من میرم بالا سر اسکورپیوس...

مخلصیم.
برو و پول ما رو از تو حلقومش بیرون بکش!

لــونــه‌ی خــودمــه، مال خودمه! هرکی با نگاهِ چپ نگاش کنه، به چشاش نوک می‌زنم!

" Only Raven "

پیام زده شده در: ۲۱:۰۵ شنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۱

هافلپاف

نیکلاس فلامل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۳ دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹
آخرین ورود:
دیروز ۲۰:۲۶:۳۸
از تارتاروس
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
هافلپاف
ناظر انجمن
پیام: 215
آفلاین
سلام لک لک !

میتونی به سوالاتم جواب ندی! اصلا نمیدونم اجازه دارم الان اینجا پیام بدم یا خیر. ایا خیلی میخوام بدونم چرا کشیدی کنار؟ بیست و سوم گفتی برنامه هاتو اعلام میکنی اما نکردی و امروز بیست و پنجم اومدی و کشیدی کنار... میتونستی فقط کناره گیری کنی اما به نفع لادیسلاو کشیدی کنار. ایا برنامه هاش تحت تاثیرت قرار داد و با خودت فکر کردی که برنامه هات هیچوقت به خوبی برنامه های اون نیستن؟ اصلا برنامه ای داشتی؟

من مطمئنم تو هیچ برنامه ای نداشتی و تنها برای خوش گذرونی خودت کاندید شدی. لطفا اعتراف کن تا مدیرها متوجه بشن که کمی بیشتر روی تایید صلاحیت کاندیدا ها وقت بگذارن. اومدیم و شوخی شوخی وزیر میشدی اونم بدونم هیچ برنامه ای... تا سال دیگه چیکار باید میکردیم اخه؟

این هم بدون من هم لک لک هارو هم تخماشونو خیلی دوست دارم و روزی دو سه تا نیمرو میکنم. پس اصلا فکر نکنی من دارم تند صحبت میکنم ها. این لحنم امشب نمیدونم چرا اینجوری شده... فاز جدی گرفته...

ممنونم از وقتی که دادی. من میرم بالا سر اسکورپیوس...

تصویر کوچک شدهتصویر کوچک شدهتصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۱۳ شنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۱

نارلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام!

نقل قول:
آیا این شایعه درسته که شما قصد دارین نیمی از هاگزمید رو با پول های خزانه دولتی خریداری کنین و برای ایجاد اشتغال در اختیار به قول لینی جک و جانوران قرار بدین؟ 
اگر به قول خودتون دولتتون، دولت مساواته بهتر نیست که اون نیمه دیگه رو هم خریداری و در اختیار ما انسان ها قرار بدین؟

خیر درست نیست. هاگزمید مال ملت جادویی انسانی و غیرانسانیه.

نقل قول:
- میگما اگه به قدرت برسی به ما مرگ خوارا توجه ویژه می کنی دیگه؟ نه؟

صد در صد! اما خب...

در پایان هم بگم که اینجانب، نارلک، فرزند پورلک، از انتخابات این دوره به نفع لادیسلاو پاتریشوا خانزفا کاردلکیپ جورامومت پتیران عاصدیغ زاموژسلی کنار می‌کشم تا ما رو تو گونی نکنه تا با برنامه‌های خوبش، موجب پیشرفت روزافزون سایت بشه.
لادیسلاو حمایت ملت لک‌لکی پشتته!

ویرایش شده توسط نارلک در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۲۵ ۱۸:۱۹:۳۲
ویرایش شده توسط نارلک در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۲۵ ۱۸:۲۲:۱۸

" Only Raven "

پیام زده شده در: ۱۶:۳۳ جمعه ۲۴ تیر ۱۴۰۱

ریونکلاو، مرگخواران

تری بوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۱ پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۴:۰۸:۵۹ چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
از پشت ویترین
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
مرگخوار
ناظر انجمن
پیام: 268
آفلاین
جناب نارلک.
آیا این شایعه درسته که شما قصد دارین نیمی از هاگزمید رو با پول های خزانه دولتی خریداری کنین و برای ایجاد اشتغال در اختیار به قول لینی جک و جانوران قرار بدین؟
اگر به قول خودتون دولتتون، دولت مساواته بهتر نیست که اون نیمه دیگه رو هم خریداری و در اختیار ما انسان ها قرار بدین؟

و البته یه سوال دیگه هم داشتم.
میشه یه لحظه بیاین این پشت؟

اون پشت

- میگما اگه به قدرت برسی به ما مرگ خوارا توجه ویژه می کنی دیگه؟ نه؟

پیام زده شده در: ۱۶:۳۹ پنجشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۱

نارلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام بر همه!

لینی!
نقل قول:
اما آیا حقیقت ماجرا این نیست که شما هنوز برنامه‌ای ندادین چون برنامه‌ی شما دقیقا موازی است با خواسته‌های مردم و چون خواسته‌ی مردم عیان است، پس آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است؟ 

دقیقاً! اما در کل، امشب همراه با یک رول تمام اهداف و وعده‌های خودم رو تو این تاپیک ارسال می‌کنم تا طرفدارام رو دوبرابر کنم و با قدرت به راه ادامه بدم!

نقل قول:
شما بسیار جامعه‌ی حشرات رو با این سخنانتون تحت‌تاثیر قرار دادین.

ما نوکر همه ملت‌ها هم هستیم!

نقل قول:
فقط سوالی که پیش میاد اینه که شما به برابری انسان‌ها و موجودات جادویی اعتقاد دارین یا به برتری ما بر انسان‌ها؟

به برابری! اما خب گاهی اوقات به علت جور و ظلم و ستمی انسان‌ها، حقوق اقشار غیرانسان جادویی خورده شده و به این خاطر ما بصورت سریع، فوری، انقلابی اقدام به بازگرداندن حقوق اقشار غیرانسان‌های جادویی به آنها خواهیم کرد.

نقل قول:
آیا کابینه‌ی شما متشکل از هر دو قشر جامعه خواهد بود یا شاهد به قدرت رسیدن جک و جانوران در دوران وزارت شما خواهیم بود؟

جک و جانور؟ منظورتون ملت غیرانسان جادویی دیگه؟
در کل همه از حقوق یکسان و مقام یکسان بهره‌مند میشن، پس اصلا نگران نباشید.

در نهایت هم به ملت می‌گم که نگران هیچ چیز نباشید، برای هر مشکل ما کلید هایی داریم و اگر برای مشکلی کلید نداشتیم، از حسن کلیدساز دعوت به ساخت کلید می‌کنیم.

ویرایش شده توسط نارلک در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۲۳ ۱۶:۴۲:۳۰

" Only Raven "

پیام زده شده در: ۱۲:۵۱ پنجشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۱

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۱۵:۰۶ جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5472
آفلاین
شما هنوز برنامه‌‌هاتون رو اعلام نکردین و عده‌ای به اشتباه برداشت‌های نادرست می‌کنن که خب چون نادرستن بیان نمی‌کنم که اذهان عمومی رو مشوش نکنم.

اما آیا حقیقت ماجرا این نیست که شما هنوز برنامه‌ای ندادین چون برنامه‌ی شما دقیقا موازی است با خواسته‌های مردم و چون خواسته‌ی مردم عیان است، پس آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است؟

نقل قول:
من از مردم و همچنین پیکسی‌ها، لک‌لک‌ها، بورتاکل‌ها و تمام موجودات جادویی دعوت به قضاوت می‌کنم.

شما بسیار جامعه‌ی حشرات رو با این سخنانتون تحت‌تاثیر قرار دادین.
فقط سوالی که پیش میاد اینه که شما به برابری انسان‌ها و موجودات جادویی اعتقاد دارین یا به برتری ما بر انسان‌ها؟ آیا کابینه‌ی شما متشکل از هر دو قشر جامعه خواهد بود یا شاهد به قدرت رسیدن جک و جانوران در دوران وزارت شما خواهیم بود؟

ستاد انتخاباتی نارلک
پیام زده شده در: ۲۳:۲۳ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۱

ریونکلاو، وزارت سحر و جادو، مرگخواران

سو لى

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۲ دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۷:۳۸:۱۴ چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
از این سو، به اون سو!
گروه:
مرگخوار
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
پیام: 541
آفلاین
تصویر کوچک شده

نامزد محترم، جناب آقای نارلک.

صلاحیت شما برای نامزدی در هجدهمین انتخابات وزارت سحر و جادو احراز گردیده و شما مجاز به فعالیت انتخاباتی در زمان تبلیغات هستید. متذکر می‌شوم این ستاد به صورت موقت و جهت ارائه برنامه های شما در زمان تبلیغات در اختیارتان قرار می‌گیرد، بنابراین در این مکان از ساخت لانه و هر گونه فعالیت مشابه به صورت فردی یا همراه با سایر لک‌لک ها خودداری نمایید.

تصویر کوچک شده

بلای جان ارباب!

بهش دست نزنید! مال منه.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.