هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: لــومــوس مـاکسیـما !
پیام زده شده در: ۱۹:۴۱ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۲

گریفیندور، محفل ققنوس

آلبوس دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۷ چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
آخرین ورود:
دیروز ۱۵:۲۲:۱۰
از دفتر کله اژدری
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
محفل ققنوس
گریفیندور
ناظر انجمن
پیام: 76
آفلاین
به به چه لوموس های قشنگ و درخشانی. دل این پیرمرد رو با چوبدستی هاتون روشن کردید.
اعضای قدیمی سایت هستن ولی خسته ن، اماااا اگه همینجور لوموس به دست بمونید و ناز باشید، بزودی شادی و فعالیت و اینا پیدا میشه.
منم که پیدا شدم‌.

پیام زده شده در: ۵:۳۵ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۲

گریفیندور، مرگخواران

کوین کارتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۴ چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۲
آخرین ورود:
۱۷:۲۳:۳۹ سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
از تو قلب کسایی که دوستم دارن!
گروه:
ایفای نقش
گریفیندور
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 155
آفلاین
-لوموس! گفتم لوموس!

پسرک که دید هر چه سعی می کند، نوک چوبدستی اش روشن نمی شود با حرص چند باری آن را روی زانویش می کوید... ولی متاسفانه باز هم روشن نمی شود.
چوبدستی خویش را سر و ته کرده و باتری هایش را بیرون آورد و بعد از جابه جا کردن دوباره سرجایش می اندازد.
-لوموس!... عجب وضعی شده حتی باتری چوبدستی ها هم چینی شدن! شمع روشن کنم بگیرم بالا از این زودتر کارم راه میوفته.
سپس شمعی روشن کرده و بالای سرش می گیرد.

- ملت غیور جادوگرانی و جادو نگرانی! ویروسی به نام کوین کارتر به جوون تاپیکا و پستتا افتاده. من، کوین کارتر از همینجا اعلام میکنم اگه یکم دیگه فعالیت کنم می تونم امپراطوری برای خودم تشکیل بدم! چرا؟ چون هیچ موجودی نیست جلومو بگیره و حقیقتا سایت انقدر خلوت و کم فعالیته که با یه هفته پست زدن میتونی کلشو تسخیر و تصاحب کنی. چرا باید اینطوری باشه آخه؟
درسته اسم دولت فعلی وزارت "آه و فغانه" ولی باز دلیل خوبی نیست شما فقط برین یه گوشه و ناله کنید و پست نزنین. میگین ما که مثل تو، سرمون خلوت نیست و کلی دغدغه داریم چجوری بشینیم فکر کنیم پست بزنیم؟ باید درجوابتون بگم منم دغدغه های وحشتناک خودمو دارم و سرم اونطور که باید خلوت نیست ولی وقتایی که حالم بده میام اینجا، می شینم پستای خوبو از اول می خونم یا یه رول می نویسم تا از جهان خودم خارج بشم. اصلا هم پستامو با فکر قبلی نمی نویسم. هرچی همون لحظه به ذهنم رسید تایپ می کنم. مگه نه اینکه می گن بنویس تا اتفاق بیفتد؟ مگه ویولت نمی گه آدم باید خودشو دست کلمات بسپاره؟
یجایی هوریوس اسلاگهورن نوشته بود که یه فوتبالیست زمانی حرفه ای می شه که چند صد بار پشت توپ قرار بگیره و شوت کنه... مهم نیست اوایل کجا شوت میکنه بالاخره یه روزی دستش میاد چی کار باید بکنه و تمرین و تلاش زیاده که از اون یه بازیکن حرفه ای می سازه. بعد پشت بندش نوشته بود که شما هم بنویسید و از نوشتن نترسین. پس رول بنویسین حتی به غلط!
نمی دونم الان چرا کسی نیست این حرفا رو بزنه. مردم تنبلی شون میاد وارد شناسه هاشون بشن. باور کنید نصف این مهمان ها اعضای قدیمین.
خلاصه که من نیومدم نصیحتتون کنم. نه سنی دارم که بخوام به کسی چیزی بگم نه جسارتشو. فقط اومدم یادآوری کنم اگه دیر بجنبین سایتتون توسط من اشغال میشه اون وقت مجبورین به حکومت من خدمت کرده و بچه تر و خشک کنید. به هر حال خود دانید.

پ.ن: من قلبلا نه مدیر بودم، نه ناظر، نه حتی مرگخوار و کسی که بخواد معروف باشه... چطور از کسی که مثل خیلیاتون، سنش کمتر از سن سایته انتظار سابقه درخشان دارین!؟ من ذره ای از این جهان جادوگرانیم نیستم حتی!

ممنون که وقت گذاشتینو خوندین.

ویرایش شده توسط کوین کارتر در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۹ ۷:۱۹:۰۲

...I hold them tight, never letting go
...I stand here breathing, next to those who are precious to me

تصویر کوچک شدهتصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۱۵ سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۲

گریفیندور، محفل ققنوس

سیریوس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۹ پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸
آخرین ورود:
امروز ۱۳:۲۰:۴۷
از خونِ جوانان محفل لاله دمیده...
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
گریفیندور
ناظر انجمن
پیام: 171
آفلاین
سلام رفقا.
ایزابل، آلبوس، لیلی!
خیلی مخلصم. دمتون گرم بابت روشن کردن چراغ. من این تاپیک رو زدم ولی یه جورایی مخاطب صبحت ها من نیستم. شما یه جورایی هم با خودتون حرف میزنید، هم با بقیه بچه های سایت و هم با مدیران و رفقایی که مسئولیت دارن. مثلا همین که میاین ایده هاتون رو میگید یا از کاستی‌ها صحبت میکنید، شاید مورد استقبال مدیران قرار بگیره. همین که میاید حرف میزنید یا اعلام حضور می‌کنید، برای انگیزه گرفتن بقیه رفقای حاضر در سایت واقعا موثره. مثل خود من که انگیزه میگیرم. ممنون بابت حرفهای خوب، سازنده و قشنگ‌تون.
فقط به فکر سازوکاریم که حرف‌هایی که توی تاپیک زده میشه (خاطره، اعلام حضور، اعلام خبر، اعلام کاستی، بیان ایده جدید)، واقعا جدی گرفته بشه و تاپیک بتونه وارد فاز جدیدتری برای فعال کردن سایت و ایفای نقش بشه.

مخلص رفقا،
پانمدی!

تصویر کوچک شده

We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on...that's who we really are

پیام زده شده در: ۱۶:۴۶ پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲

گریفیندور، مرگخواران

لیلی لونا پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۸ سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱
آخرین ورود:
۱:۱۴:۲۶ دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
از ◝ 𖥻 In The Moon ぃ ˑ ִ
گروه:
کاربران عضو
گریفیندور
ایفای نقش
مرگخوار
پیام: 66
آفلاین
سلام سیریوس!
خوبی؟ امیدوارم خوب باشی. نمیدونی چقدر دلم برات تنگ شده بود.
واقعا این تاپیک لازم بود و با دیدن این پیام ها از اعماق وجودم خوشحال شدم.
اینجا همونجاییِ که نباید خاک بگیره. به امید مرلین با اضافه شدن پاترهد های تازه به جمعمون دوباره بتونیم این سایت رو شلوغ و پر هیاهو ببینیم.
فعلا کلی کار ماگلی رو سرم ریخته!
پس تا بعد

لوموس

◟·˚ᨳ 𝗍𝗁𝖾 𝗆𝗈𝗈𝗇 𝗂𝗌 𝖻𝖾𝖺𝗎𝗍𝗂𝖿𝗎𝗅, 𝗂𝗌𝗇'𝗍 𝗂𝗍

پیام زده شده در: ۱۰:۳۵ جمعه ۵ خرداد ۱۴۰۲

12345678912

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۹ شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۷:۵۱ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۲
از خونه کله زخمی...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 78
آفلاین
سلام سیریوس!
امیدوارم سایت دوباره مثل قبل، فعالیتش زیاد شه. تنها سوالی که باقی میمونه اینه که چرا جادوگران تو شبکه های اجتماعی فعالیتی نداره؟ یادمه مدیران سایت یه اطلاعیه هم در این مورد گذاشته بودن.
شاید با ساخت سریال هری پاتر دوباره سایت جون بگیره. ولی این اتفاق، تو مدت کوتاه انجام نمیشه.
لوموس!

EVEN IN DEATH MAY I BE TRIUMPHANT

پیام زده شده در: ۲۳:۳۱ سه شنبه ۲ خرداد ۱۴۰۲

ریونکلاو، مرگخواران

ایزابل مک‌دوگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۵ یکشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۱
آخرین ورود:
امروز ۱۶:۵۰:۰۸
از حدشون که گذشتن، از روی جنازشون رد میشم...!
گروه:
مرگخوار
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
پیام: 152
آفلاین
سلام سیریوس بلک عزیز

من ایزابل هستم و مدتیه که توی سایت عضو شدم.
خب اول باید تشکر کنم ک یه همچین تاپیکی راه اندازه کردی چون واقعا نیاز بود.

موضوعی که کمی منو اذیت میکنه سوژه های دنباله داری هست که هنوز تموم نشده و خب تعداد کم سوژه های تک پستی ...

و همینطور ناول های بی پایان مثل سوگند روح ...
-----------------------------------------

لوموس

•« ʜᴇ ᴡᴀs ʜɪᴅɪɴɢ ʜɪs sᴀᴅɴᴇss, ʙᴜᴛ ɪ ᴄᴏᴜʟᴅ sᴇᴇ ʜɪs ᴛᴇᴀʀs »•
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۱۷ دوشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۲

گریفیندور، محفل ققنوس

سیریوس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۹ پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸
آخرین ورود:
امروز ۱۳:۲۰:۴۷
از خونِ جوانان محفل لاله دمیده...
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
گریفیندور
ناظر انجمن
پیام: 171
آفلاین
نقل قول:

حسن مصطفی نوشته:
سلام. سیریوس تو همونی نبودی که حالم ازت بهم میخورد؟ :))

این تاپیک خوبیه از نظر من (عضو). ممنونم از ایجادش.

باید زودتر می اومدم و با دوستان در میون میذاشتم ولی فرصت نشد و همه میدونن چه خبرا بوده. من از مدیرکل سایت (لینی) خواستم که یه وبمستر جای من پیدا کنه که مسلط باشه به برنامه نویسی که بتونه محتوا و همه پست ها و تاپیکای این سیستم قدیمی رو ببره رو یه سیستم جدید. خودم تلاش هایی کردم ولی به شکست خوردن همگی و سوادم نرسید بیشتر. فکر میکنم لینی وارد مذاکراتی شده با افرادی. دوستانی که وقت و توان و دانش دارن و به هر شکلی میتونن کمک کنن با لینی تماس بگیرن.

فقط هم بحث ارتقای فنی نیست. فکر میکنم دوستان در پشت صحنه در حال برنامه ریزی برای تولید محتوا هم هستن.

خودم دیگه نمیرسم گاهی میام سلامی عرض کنم و آرزوی موفقیت و سلامتی و این حرفا کنم براتون :))

و لوموس و‌این حرفا!

سلام حسن جان. خودمم.
حداقل کاری بود که از دستم برمی اومد. ممنون از اینکه بهش نظر کردی و امیدوارم بتونه مفیدتر واقع بشه. من این روزها میبینم که تعداد پاترهدها خیلی زیاد شده و حتی فروشگاه های اینستاگرامی زیادی هم به وجود اومدن توی این چندساله. دنیای جادویی هری پاتر هم هر روز داره گستردگی بیشتری پیدا میکنه و در همه عرصه ها همچنان فعاله. جادوگران که اولین وبسایت فارسی زبان هری پاتر بوده و هست، بنظرم باید جایگاه خیلی بالاتری داشته باشه. که البته امید دارم این اتفاق بالاخره خواهد افتاد.

در مورد مسائل فنی که فرمودی، منم سوادم محدوده و همینطور وقتی که دارم. فقط از وبمستر بعدی تقاضا دارم قبل هرگونه تغییراتی، یه بکاپ از هاست سایت بگیره که این دفتر خاطرات عظیم مملو از شوق‌های گذشته که منم در بخش‌هاییش بودم و کرم ریختم و بی ادبی کردم، از بین نره.

موفق و سلامت باشی. دمت گرم.

نقل قول:

لینی وارنر نوشته:
سلام!

راستش منم از یه سیریوس بلکی خوشم نمیومد، به نظر نمیاد اون باشی. ولی حتی اگه هستی هم می‌تونیم صلح کنیم.

اومدم مهر تاییدی بر حرفای حسن بزنم. هم بابت خوب بودن تاپیک و هم بابت سایر سخنانش. خوشبختانه مذاکرات به نتیجه رسیده و یکی از اعضای قدیمی سایت قبول زحمت کرده تا در ادامه زحمت‌هایی که حسن تا به الان کشیده، ایشون هم وارد عمل بشن.

و بله... فقط بحث ارتقای فنی نیست و قراره بخش(های) جدیدی هم به سایت اضافه بشه. البته حسن شکسته‌نفسی کرد و اشاره نکرد که بخشی از این ایده‌(ها) پیشنهاد خودش بودن (اون پرانتزهایی که شامل جمع می‌شن به این خاطر هست که فعلا یکیش قطعیه).

باری به هر جهت... امیدوارم با اومدن سریال هری پاتر و احتمالا خیل تازه‌واردانی که سرازیر می‌شن، بتونیم جادوگرانو با کمک شما به روزای اوج گذشته‌ش برگردونیم.

سلام لینی. مجددا باید عرض کنم خدمتت که من همونم ازش خوشت نمی اومد. دیگه کم کم داره دارک میشه قضیه برام. اما باید بگم که آدما گاهی عوض میشن... به قول استاد جواد خیابانی: «اگر سعی نکنی که عوض بشی، مجبوری که عوضی بشی.» و همین جمله استاد بود که من رو تغییر داد و باعث شد آدم دیگه‌ای بشم.
ممنون بابت صلح. افتخار بزرگیه.

و در نهایت ممنون بابت آگاهی رسانی و توضیحات تکمیلی. به عنوان عضو کوچک خانواده جادوگران، امیدوارم من هم بتونم در کنار سایر رفقا، مفید واقع بشم. به شدت و با هیجان، منتظر اتفاقات و تغییرات خوب برای سایت هستم.

نقل قول:

آلبوس دامبلدور نوشته:
به به، لوموس و رنگ و بوی روشنایی میبینم.
لوموس به تاپیک و سر و رو و قلبتون.

آبنبات میون بحث های فنی و آینده نگرانه تون، منم بسی خوشحالم که فعالیت دوباره سایت رو میبینم.
تو این مدت که همه به خواب زمستونی رفته بودیم منم هرازگاهی چشممو باز میکردم و گاهی جغدی هم میفرستادم اما سعی میکنم نقش بیشتری در به اوج رسیدن سایت داشته باشم.

امیدوارم موانع بروزرسانی سایت هرچه سریعتر برطرف بشن و سایت تازه نفس و جذاب تری داشته باشیم. متعاقبا هم خبرای جدید هم سایت جدید عضوهای بیشتر و فعال تری جذب میکنه.

از زحمات مدیران و اعضایی که جادو رو فراموش نکردن هم کمال تشکر رو دارم و لوموس به همتون.

به به،
ای شیخنا، ورودت همانا و بارش نور از در و دیوار تاپیک هم همانا. منم امیدوارم هرآنچه که گفتی اتفاق بیوفته و دوباره جادوگران رو در قله موفقیت ببینیم. خبری از هری نداری؟ چرا هری نداریم؟ مگه قرار نبود همه ما حول محور این پسر داستانمون جریان پیدا کنه؟ به عدد هری تمیز، موتور سالم و کم کارکرد که رنگ هم نشده باشه نیازمندیم.
دم شما گرم.

--------------------

سایر رفقا، بیاید اگه ایده‌ای یا نظری دارید مطرح کنید. یا به قولی هرچه دل تنگت می‌خواهد بگو! من که مغز فسیلیم دیگه متاسفانه اونقدر پاسخگو و خلاق نیست. اما شما بیاید ایده‌ها و نظرات خلاقانه تون رو بیان کنید، شاید مورد استفاده رفقا و مدیران قرار بگیره. همینطور ابراز وجود کنید که قطعا باعث دلگرمی همه میشه. یا حتی در یک حرکت ارزشی-ورزشی لوموس بزنید و برید. حتی اگه خاطره هم از گذشته ها تعریف کنید، لذت می‌بریم.

مخلص رفقا،
سیریوس

ویرایش شده توسط سیریوس بلک در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱ ۰:۲۱:۱۸

تصویر کوچک شده

We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on...that's who we really are

پیام زده شده در: ۲۳:۵۴ سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

گریفیندور، محفل ققنوس

آلبوس دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۷ چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
آخرین ورود:
دیروز ۱۵:۲۲:۱۰
از دفتر کله اژدری
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
محفل ققنوس
گریفیندور
ناظر انجمن
پیام: 76
آفلاین
به به، لوموس و رنگ و بوی روشنایی میبینم.
لوموس به تاپیک و سر و رو و قلبتون.

آبنبات میون بحث های فنی و آینده نگرانه تون، منم بسی خوشحالم که فعالیت دوباره سایت رو میبینم.
تو این مدت که همه به خواب زمستونی رفته بودیم منم هرازگاهی چشممو باز میکردم و گاهی جغدی هم میفرستادم اما سعی میکنم نقش بیشتری در به اوج رسیدن سایت داشته باشم.

امیدوارم موانع بروزرسانی سایت هرچه سریعتر برطرف بشن و سایت تازه نفس و جذاب تری داشته باشیم. متعاقبا هم خبرای جدید هم سایت جدید عضوهای بیشتر و فعال تری جذب میکنه.

از زحمات مدیران و اعضایی که جادو رو فراموش نکردن هم کمال تشکر رو دارم و لوموس به همتون.

پیام زده شده در: ۱۷:۰۲ دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۱۵:۰۶ جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5472
آفلاین
سلام!

راستش منم از یه سیریوس بلکی خوشم نمیومد، به نظر نمیاد اون باشی. ولی حتی اگه هستی هم می‌تونیم صلح کنیم.

اومدم مهر تاییدی بر حرفای حسن بزنم. هم بابت خوب بودن تاپیک و هم بابت سایر سخنانش. خوشبختانه مذاکرات به نتیجه رسیده و یکی از اعضای قدیمی سایت قبول زحمت کرده تا در ادامه زحمت‌هایی که حسن تا به الان کشیده، ایشون هم وارد عمل بشن.

و بله... فقط بحث ارتقای فنی نیست و قراره بخش(های) جدیدی هم به سایت اضافه بشه. البته حسن شکسته‌نفسی کرد و اشاره نکرد که بخشی از این ایده‌(ها) پیشنهاد خودش بودن (اون پرانتزهایی که شامل جمع می‌شن به این خاطر هست که فعلا یکیش قطعیه).

باری به هر جهت... امیدوارم با اومدن سریال هری پاتر و احتمالا خیل تازه‌واردانی که سرازیر می‌شن، بتونیم جادوگرانو با کمک شما به روزای اوج گذشته‌ش برگردونیم.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۵ ۱۷:۱۳:۳۵

پیام زده شده در: ۰:۱۸ شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

حسن مصطفی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۳ یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۱۶:۵۱:۵۰
از قـضــــاااا
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 168
آفلاین
سلام. سیریوس تو همونی نبودی که حالم ازت بهم میخورد؟ :))

این تاپیک خوبیه از نظر من (عضو). ممنونم از ایجادش.

باید زودتر می اومدم و با دوستان در میون میذاشتم ولی فرصت نشد و همه میدونن چه خبرا بوده. من از مدیرکل سایت (لینی) خواستم که یه وبمستر جای من پیدا کنه که مسلط باشه به برنامه نویسی که بتونه محتوا و همه پست ها و تاپیکای این سیستم قدیمی رو ببره رو یه سیستم جدید. خودم تلاش هایی کردم ولی به شکست خوردن همگی و سوادم نرسید بیشتر. فکر میکنم لینی وارد مذاکراتی شده با افرادی. دوستانی که وقت و توان و دانش دارن و به هر شکلی میتونن کمک کنن با لینی تماس بگیرن.

فقط هم بحث ارتقای فنی نیست. فکر میکنم دوستان در پشت صحنه در حال برنامه ریزی برای تولید محتوا هم هستن.

خودم دیگه نمیرسم گاهی میام سلامی عرض کنم و آرزوی موفقیت و سلامتی و این حرفا کنم براتون :))

و لوموس و‌این حرفا!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.