هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: کارنامه یک ساله جادوگران....نظرتون راجع به فعالیت یکساله سایت چیه؟....مثبت یا منفی؟
پیام زده شده در: ۱:۳۵ جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۱

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۴:۱۵ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
از جوانی خیری ندیدم ای مروپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 529
آفلاین
سلامی گرم خدمت تمامی جادوگرانی هایی که هنوز هم با شوق و ذوق فعالیت میکنند و این سایت رو به نحوی زنده نگه داشتند.

خیلی خوبه که آنتونین عزیز تصمیم گرفته که دوباره تاپیک های قدیمی و خاک خورده رو زنده کنه.تا اونجایی که یادمه ایشون همیشه برای سایت مفید بودند و یکی از کسانی هستند که همیشه به جادوگران وفادار بودند.جادوگران سابقه خیلی درخشانی در بین تمامی سایت های فانتزی داره و در سالهای قبل هم همیشه فعالیت بی نظیری داشته به همین خاطر ارزیابی وضع حاضر جادوگران و نظر دادن در مورد تغییرات صورت گرفته قطعا خیلی راحت نخواهد بود.

اگه فقط تغییرات ظاهری رو در نظر بگیریم،یه جورایی میشه گفت که سایت پیشرفت داشته و به جذابیتش اضافه شده.عکس ها و تم های طراحی شده خیلی زیبا هستند و به سایت حال و هوای خاصی داده.اما همه چیز شکل و ظاهر نیست و باید خیلی چیز های دیگه هم در نظر بگیریم.

میدونیم که سایت جادوگران دارای چندین بخش متفاوته و همچنین این بخش ها در گذشته فعالیت نسبتا خوبی داشتند.صحبتم روی بخش انجمن ها نیستش بلکه بخش های دیگه مثله دریافت فایل،مقالات،گالری،فرهنگنامه و ... هستش.شاید هر چند گاهی عکس های جدیدی در گالری مشاهده کنیم اما قطعا دیگه به شکل قبل نیستش.همچنین در مورد سایر بخش هاهم همینطور!دلیلش هم کاملا مشخص هستش.

سایت یه جورایی عمره خودش رو کرده و همچنین تازه هایی در مورد هری پاتر وجود نداره که بخش ها به روز رسانی بشن.قبلا در این مورد حرف زدم و علتش هم کاملا بیان کردم.

البته همه ی ما میدونیم که معروف ترین بخش این وبگاه،بخش انجمن ها هستش.انجمن ها به دو بخش عمومی و ایفای نقش تقسیم میشن.بخش عمومی خوشبختانه فعالیت نسبتا خوبی داره و هنوز هم دوستان بحث های جالبی در این انجمن ها میکنند البته نه به خوبی گذشته!شاید خیلی بحث ها صورت گرفته و چیزهای جزئی باقی مانده باشه.

همچنین اکثر پست هایی که ما مشاهده میکنیم اسپم هستند و چندان ارزش زیادی ندارند.در صورتی که در گذشته اصلا اینطور نبود.اما از همه ی اینها بگذریم به مهمترین بخش میرسیم،یعنی ایفای نقش!

متاسفانه تغییرات خیلی جالبی در ایفای نقش صورت نگرفته.اکثر انجمن ها فعالیت بسیار کمی دارند و اونهایی هم که فعالیت دارند،یا اینکه فعالیتشون زیاد به چشم نمیاد یا اینکه فعالیت تکراری رو مشاهده میکنیم.در گذشته ایفای نقش جادوگران خیلی فعالیت خوبی داشت و واقعا رول نویسی که ما مشاهده میکردیم،یه چیزی در حد عالی بود.

همه ی اعضا به عشق رول میزدند و تفریح خیلی جالب و سرگرم کننده ای بود در اون زمان.حتی برای بعضی ها تبدیل به عشق شده بود!! اما حالا احساس میشه که یه جور تحمیل رو ما شاهد هستیم.

روند ایفای نقش تغییر زیاد خاصی نکرده و تکراریه.البته این مورد زیاد هم بد نیست و حتی میشه خوب تلقی کردش اما با شروط خودش.اعضای تازه ایفا راهنمایی نمیشن و متاسفانه رول ها خیلی ضعیف هستش.

و مشکلات در ایفای نقش تنها مواردی که ذکر کردم نیستش.خیلی مشکلات دیگه هم وجود داره که شاهدش هستیم.مثله عدم تعادل بین گروه های هاگوارتز،نابرابری گروه های مرگخوار و محفل،کمبود اعضا در ایفای نقش،کاهش کیفیت و کمیت پست های ایفای نقش،عدم وجود جذابیت در ایفای نقش و خیلی چیزهای دیگه که به راحتی میشه مشاهده کرد.

البته با وجود همه ی اینها خیلی خوب ایفای نقش روی پای خودش ایستاده و با همه ی ضعف هایی که داره،هنوز که هنوزه به فعالیتش ادامه میده.

در کل از همه ی این حرف ها گذشته،من این فعالیت شش ماه اخیر رو،بدترین وضع فعالیت جادوگران میبینم.اگه دوستان نگاهی به گذشته بندازن متوجه حرفهای من میشن.

البته باید به اینم توجه کرد که دیگه نباید انتظار خیلی بالایی از این سایت داشت.دلیلش هم کاملا مشخصه!با در نظر گرفتن همه ی موارد موجود بنده نظرم در مورد فعالیت های اخیر سایت کاملا منفی هستش.

ممنونمــ!

پاسخ به: کارنامه یک ساله جادوگران....نظرتون راجع به فعالیت یکساله سایت چیه؟....مثبت یا منفی؟
پیام زده شده در: ۱۹:۲۸ پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۱

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
این تاپیک در سال 83 زده شده ولی ما الانم میتونیم ازش استفاده کنیم. منتها ما فعلا برای این شش ماه که از سال گذشته ازش استفاده کنیم. سال که تموم شد در مورد کل سالم صحبت میکنیم.

نظر من در مورد این شش ماه اخیر مثبته. تغییرات خوبی صورت گرفته و البته بازم کارهای زیادی نیازه ولی برای یه شروع دوباره خوبه بخصوص اگه ریگولوس عزیز تم جدید رو هم برسونه و در کنار زوپس ورژن جدید یه تغییر و تحولی از نظر بصری و رابط کاربری تو سایت توامان صورت بگیره. همین باعث انگیزه و فعالیت بیشتر میشه.

نظرسنجی اضافه شد.

ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۹۱/۶/۳۰ ۱۹:۳۵:۳۶

Re: کارنامه یک ساله جادوگران....نظرتون راجع به فعالیت یکساله سایت چیه؟....مثبت یا منفی؟
پیام زده شده در: ۲۱:۲۰ شنبه ۳ دی ۱۳۸۴

لرد گراهام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۹ شنبه ۳ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۰۴ دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۴
از لیتل هنگلتون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 29
آفلاین
به نظره من سایت خیلی نا منظمه و همه چیز بی نظمه بهتره درست شه .

حقا که نواده برادرم جانشین لایقی برای اسلایترین بوده است .

Re: کارنامه یک ساله جادوگران....نظرتون راجع به فعالیت یکساله سایت چیه؟....مثبت یا منفی؟
پیام زده شده در: ۱۸:۳۴ شنبه ۳ دی ۱۳۸۴

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
من كه از يك سال پيش نبودم فقط از 6 ما پيش كه من اومدم خيلي پيشرفت عالي داشته كه جاي قدر داني هستش
از همه مديران ممنونم

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۳۱ شنبه ۳ دی ۱۳۸۴

ایلیدان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۱ شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۱۱ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 375
آفلاین
الان باید عنوان صفحه عوض بشه و کارنامه این سال جادوگران بررسی بشه
نسبت به سال پیش بنگریم که بسیار ضعیت تر عمل کرده و ـــ ولی با این اعضا نگاه کنیم خیلی خوبه، فراتر از حد انتظار :hammmer:

مانده از شب هاي دورادور، بر مسير خامش جنگل، سنگينچيني از اجاقي

پیام زده شده در: ۱۰:۲۲ شنبه ۳ دی ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۸ دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۰۷ شنبه ۲۰ مهر ۱۳۸۷
از تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 165
آفلاین
من کم تر از یک ساله که عضو هستم وسایت دیگری که در مورد هری پاتر وفارسی باشد نمی شناسم ولی خدا وکیلی سایت با حالیه البته اگه کاربراش این قدر به همدیگه نپرن ولی چیز های دیگش مثل تالار هاو گالری هاش خیلی جالبه

باتشکر از مدیران محترم

[i]

پیام زده شده در: ۴:۲۰ شنبه ۳ دی ۱۳۸۴

کلودیوناold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۳ چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۱۸ سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۸۸
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 39
آفلاین
خب من یک سال میشه که عضو سایتم .... مسلما در بین سایت های فارسی زبان هری پاتر این سایت جزو بهترین سایت هاست ... خبرهای دست اول، رول پلینگ و گالری فوق العاده هستن ولی خب توی این یک سال مشکلات خیلی زیاد بودن خیلی.... ولی به نظرم سایت خیلی کم کار شده چند ماهی و خب البته با اومدن کتاب شش و فیلم چهار سایت رونق زیادی گرفت ولی در رول پلینگ ها گاهی مطالبی که عنوان میشه بسیار پیش پاافتاده و اضافیه و این مشکلیه که من دیدم ولی به نظرم بیشتر از اینا جا داره .....

و از تمامی دوستانی که در این یک سال واسه این سایت زحمت کشیدن و میتونم بگم خودم ناظر بخشیش بودم تشکر بکنم

وقتی که به مرگ و تاریکی نگاه میکنیم تنها ناشناخته بودنه که ما رو میترسونه، نه هیچ چیز دیگری...

پیام زده شده در: ۱۷:۳۷ سه شنبه ۲۹ آذر ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 325
آفلاین
آقای سعیدخان، من با شما مخالفم! اگه برید همون نظرات اخباری که برای نشر کتاب‌های تندیس و مصاحبه با ویدا اسلامیه داده‌شده بود رو بخونید متوجه می‌شید که اول کیا شروع کردن!

اما کارنامه‌ی یک‌ساله‌ی سایت...
خوب من یکسال پیش توی سایت نبودم که بگم ولی حدود نه ماه و نیمه که عضو سایتم. اوائل که عضو شده بودم سایت از لحاظ مدیریتی بسیار عالی بود (همین طور که الان هست، ولی اون موقع خیلی بهتر). فعالیت اکثر اعضای سایت در بخش غیر رول حداقل خیلی محدود و کم بود. در واقع خوابیده بود. بعدش کم کم که به کتاب ششم نزدیک می‌شدیم این بخش بیشتر جون گرفت و خیلی فعال شد. بچه‌ها بسیار عالی بحث می‌کردن. تا وقتی دیگه تقریبا کتاب ششم داشت میومد بیرون سایت یهو به طرز فجیعی افت کرد! خیلی از مدیران که رفتن در این بین. وضعیت مدیران و ناظران سایت کاملا تغییر کرد. یهو شمار اعضای جدید بسیار زیاد شد و کنترلشون بسیار مشکل. خیلی از اعضای قدیمی و فعال‌تر مسئولیت به عهده گرفتن، و خلاصه سایت رو با چنگ و دندون نگه داشتن. وضعیت سایت هم تا به الان هنوز به اون شکل ایده‌ال خودش برنگشته و فکر هم نمی‌کنم برگرده.

اینجا جا داره از همه‌ی کادر مدیریت و نظارت سایت که واقعا برای سر پا موندن سایت تلاش کردن کمال تشکر رو داشته باشم.

به امید هرچه بهتر شدن سایت...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۴۴ سه شنبه ۲۹ آذر ۱۳۸۴

نیمفادورا تانکس old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۸ سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲:۲۴ سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۵
از دره گودریک
گروه:
کاربران عضو
پیام: 93
آفلاین
سایت خیلی خوب کار کرده تو این ۱ ساله و بهترین سایت هری پاتری است و از نظر ناظران و مدیران و ....بسیار خوبه و نسبت به سال گذشته تغییرات زیادی کرده و خیلی بهتر شده و فعالیت اعضا در همه تاپیک ها و موضوع ها اخبار بسیار عالیهالبته درسته کمتر از ۱ سال عضو شدم ولی قبلا با شناسه مهمان میومدم و سایت خیلی تغییرات کرده و بهتر شده

تصویر کوچک شده تصویر کوچک شده

سعید
بنظر من عملکردتون کاملا" منفیه . چون بی طرف نیستین و از یه انتشاراتی حمایت میکنین . اونم انتشاراتی که در نامردی حرف اولو میزنه . یه اشکال دیگه که من توی کاراتون دیدم اینه که تبعیض قایل میشین مثلا"دکتر حسن مصطفی چرا شناسش بسته شد ؟نویل 15 چرا بلاک شد ؟ اونقت بی ادبانی مثل هف بلاد پرینس ( شاهزاده خالص شده تازگیها )و خیلی های دیگه که صحبت از دستشویی و خالی کردن شکم کردن و بی ادبی رو به نهایت رسوندن و شخثیت خانوادگیشون رو وارد سایت کردن آزادانه فعالیت میکنن و کسی هم بهشون نگفته بالای چشمتون ابروست .
امیدوارم باز هم یه مدیر و یا ناظر نیاد وبگه : " دوست داریم , دلمون میخواد , به کسی ربطی نداره و از این جور حرفا .
این سایت عالیه و عملکرد ضعیف مدیران و ناظران داره خرابش میکنه . به پستهای قبلی " هف بلاد پرینس نگاهی بندازین " .شخصیت توی کاراش دیده میشه ؟ من نظرم رو گفتم حالا شما بهتون بر بخوره یا نخوره من برام فرقی نمیکنه چون واقعیتو گفتم .

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.