هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: مسابقه ی دو جانبه ی انجمن جادو و جادوگری
پیام زده شده در: ۱۶:۵۹ چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۷

بلاتريكس  لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۰ چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۶:۰۹ دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۷
از شیون آوارگان
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 97
آفلاین
امتیازات هرمیون گرنجر و جاناتان وایز در قسمت سوم از مرحله ی سوم تایپیک سازمان معجون سازان قرن :
پست شماره ی 331 از جاناتان وایز

امتیاز شما : 4و نیم از 5

دوست عزیز پست خوبی زده بودید اما بهتر بود کمی توی پستتون نواوری بکار می بردید برای جانورنما شدن راه خوبی رو انتخاب کردید منتها پست شما باید طوری باشه که خواننده از ان لذت ببره و احساس کسالت نکنه.موفق باشید

پست شماره ی 332 از هرمیون گرنجر

امتیاز شما 5 از 5
دوست عزیزم هرمیون جان :پست زیبایی بود.خیلی بهتر از سایر پست های شما در این دوره از مسابقات بود.ای کاش کاربرد وردتون رو جالبتر می نوشتید .مسکن بودن یک ورد کمی قدیمی شده.با این حال پیشرفتتون توی انتخاب سوژه چشمگیر بود.
موفق باشید

مرحله ی دوم :بزودی اعلام میشود.

جاناتان وایز :19 امتیاز از 20
هرمیون گرنجر :17.5 از 20
برنده ی مرحله ی اول :جاناتان وایز

مرحله ی دوم به زودی اعلام میشود.
امتیازات مرحله ی اول و دوم و سوم جمع میشه
توجه:هنوز هم می تونید شرکت کنید. کافیست به من پیام شخصی بزنید
با تشکر
بلاتریکس لسترنج

پیام زده شده در: ۲۱:۵۰ پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۷

بلاتريكس  لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از شیون آوارگان
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
امتیازات هرمیون گرنجر و جاناتان وایز در مسابقه ی دوجانبه ی جادوگری قسمت دوم از مرحله ی اول کارگاه ورد سازی :

پست شماره ی 262 جاناتان وایز در کارگاه ورد سازی.
امتیاز شما :5 از 5
پست نسبتا خوبی زده بودید توضیحاتتون هم کامل بود.یکمی هم بیشتر توضیح می دادی در مورد نحوه ی کشف وردت بهتر بود .اما سوژه جالبی داشتی .
موفق باشید
پست شماره ی 263 از هرمیون گرنجر در کارگاه ورد سازی

امتیاز شما :4و نیم از 5
هرمیون گرنجر شما پست نسبتا خوبی زده بودی.مشکلت اینجا بود که قسمت نحوه ی کشفت رو می تونستی بهتر و کاملتر توضیح بدی .یکمی هم خلاقیت بکار می بردی توش خیلی بهتر می شد.
موفق باشید

ویرایش در پست قبلی جاناتان وایز :
پست شماره ی 152 در تایپیک اختراعات جادویی .

ایشون توضیح دادند که ورد هایی که فرستادند جدا نبوده و همش به هم مربوط بوده و گویی ویرایش ناظر برای یکی کردن چند پست نبوده .پست اول و دوم ایشون یک پست حساب شده و امتیازشون هم به 9.5 ویرایش می شود.

امتیاز دهی قسمت سوم از مرحله ی اول که سازمان معجون سازان قرن هست تا فردا.

پ.ن :هرکس بخواد توی مسابقه شرکت کنه به من پیام شخصی بزنه.مراحل برای هر زوج توی مسابقات فرق می کنه الان ماله هرمیون و جاناتان که زوج های این مسابقه هستند با هم دیگه این مراحل در نظر گرفته شده .بر هر زوج مسابقه یک سری مراحل جدا هست.پس هنوز هم می توانید پیام شخصی بزنید به من و شرکت کنید.

با تشکر

ویرایش شده توسط بلاتريكس لسترنج در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۹ ۲۱:۵۲:۴۳

پیام زده شده در: ۱۵:۳۴ چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۷

بلاتريكس  لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از شیون آوارگان
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
با سلام و عرض ادب

دو تن از شرکت کنندگان عزیز ما هرمیون گرنجر و جاناتان وایز قسمتی از مسابقه را انجام دادن که امتیازشون به شرح زیر است :

پست شماره ی 153 اختراعات جادویی از هرمیون گرنجر

میشه گفت اختراع نسبتا خوبی بود،ایده ی جالبی داشتید دستگاهی که چوب دستی را ترمیم می کند با توجه به توضیحاتی که دادید پستتون نسبتا کامل بود و این رو به صورت کامل توی تایپیکی که قراره امتیاز اون مسابقه جدا داده بشه مطرح می کنم. مشکل اینجا بود که توی قسمت چی شد که به فکر این اختراع افتادید من یک داستان هیجانی از شما می خواستم .که بهتر بود کمی کاملتر و بهتر می نوشتی نه یک توضیح کوتاه و خشک.توجه داشته باشید که معمولا توی این نوع مسابقات همیشه بکار بردن ایده و تخیل امتیاز زیادی را بدنبال دارد .

امتیاز شما :8.5 از 10
پست شماره ی 152 در تایپیک اختراعات جادویی از جاناتان وایز

جاناتان عزیز شما سه تا اختراع رو ارسال کرده بودید که اختراع دوم به اختراع اول وابسته بود.کمی با عجله نوشته شده بود که اونو در نظر نگرفتم چون قرار بود یکی از اختراعات شما انتخاب بشه یعنی اونی که بهتره.عینک جادویی ایده ی جالبی بود منتها بنظر من اختراع اولتون از همه بیشتر بدرد می خورد.خیلی خوب توضیح داده بودید واقعا ممنون فقط چه شد که به فکر اختراع کردن این افتادید رو کمی سریع نوشته بودید چون این طوری اختراع شما ارزشش میشه مثله زمان برگردان ها که این درست نیست.بهتر بود کمی روی این قسمت بیشتر تمرکز می کردی و اختراع جالبت رو بیشتر توضیح می دادی.
امتیاز شما :9 از 10
موفق باشید

قسمت اول ماموریت که باید توی اختراعات جادویی پست می زدند به پایان رسید .
جاناتان وایز توی سازمان معجون سازان هم پست زدند که فعلا امتیازشو نمی دم تا خانم گرنجر هم پستشون رو بفرستند.
به سوی قسمت دوم از مرحله ی اول بشتابید که پست زدن توی تایپیک ورد سازی جادویی است.

برای انجام قسمت دوم یعنی پست زدن در تایپیک ورد سازی جادویی بر هردو کاربر جاناتان وایز و هرمیون گرنجر تا هفته ی اینده مهلت هست.
برای انجام قسمت سوم هم که توی سازمان معجون سازان قرن هست چون جاناتان پست زدند خانم گرنجر باید سریعا تا 3 روز اینده پستشون رو تحویل بدن در غیر این صورت از این مرحله امتیاز نمی گیرند.

به سایر عزیزان:هنوز هم می توانید برای شرکت در این مسابقات به من که همون هپزیبا اسمیت قبلی هستم پیام شخصی بدید . حتی اگر مسابقات به پایان برسد باز هم شما می توانید به من پیام شخصی داده تا مراحل مربوط به شما و زوج مسابقتون رو اعلام کنم

با تشکر از همه ی دوستان و کاربران گرامی سایت .!
بلاتریکس لسترنج

پیام زده شده در: ۱۳:۴۱ سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۷

هپزیبا اسمیت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۵:۴۴ یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷
از شیون آوارگان.
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 62
آفلاین
در حال حاضر دو نفر به بنده پیام شخصی زدند به نام های هرمیون گرنجر و جاناتان وایز.

مسابقه ی بین این دو نفر مرحله ی اول اغاز شد .

کسان دیگری هم اگر قصد شرکت دارند به من پیام شخصی بزنند هنوز مهلت هست.

مرحله اول بین هرمیون گرنجر و جاناتان وایز :
شرکت در مسابقه ی اختراع جادوویی در تایپیک اختراع جادویی مخترع کلیک کن در همین انجمن
زدن یک پست در تایپیک ورد سازی جادویی.
زدن یک پست در تایپیک معجون سازان قرن.

مراحل بعدی بزودی
توجه:کس دیگری هم اگر مایل به شرکت در مسابقاته به من پی ام بده.

با تشکر

پ.ن:شرکت کنندگان لینک پست خود را توسط پیام شخصی به بنده ارسال نمایند..

[size=small][b][color=00CC00]شناسه ی جدید مÙ

پیام زده شده در: ۱۶:۰۴ دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۷

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
کسانی که میخوان تو مسابقه شرکت کنن لازم نیست تک تک اینجا پست بزنن و اعلام آمادگی کنن،به هپزیبا پیام شخصی بزنید.
ممنون

پیام زده شده در: ۱۱:۵۹ دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۷

هپزیبا اسمیت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۵:۴۴ یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷
از شیون آوارگان.
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 62
آفلاین
با ســـلام و عرض ادب :

خیلی وقته که توی این تایپیک هیچ گونه مسابقه ای انجام نگرفته است.
بنابراین بنده با اجازه ی ناظر انجمن اقای دالاهوف تصمیم اجرای مسابقات جدیدی توی این تایپیک دارم.منتها این بار مسابقات به دو تایپیک در این انجمن خطم نمی شود و بین سه الی 4 تایپیک برگزار می شود {بستگی به مرحله داره} بنابرین از کسانی که مایل به شرکت در مسابقات دوجانبه ی جادوگری هستند در خواست می شود که این جا درخواست بدهند

توجه: کسانی که درخواست می دهند توسط داور که این دور خودم هستم به گروه های دونفری تقسیم می شوند تا دونفر دو نفر مسابقه دهند و افراد برنده از هر گروه هم با افراد برنده با گروه دیگر مسابقه می دهند و سر انجام نفر برگزیده انتخاب خواهد شد .
برای این مسابقات فعلا 3 مرحله در نظر گرفته شده است .شما از حالا فرصت دارید تا ثبت نام کنید توجه کنید که بعد از ثبت نام همان موقع در صورتی که تعداد زوج باشد مسابقه اغاز می گردد و افراد دیگر هم اگر بخوان شرکت کنند می توانند باز هم عضو شوند.

پس از این که ثبت نام کردید و من گروهبندیتون کردم مرحله ی اول اعلام خواهد شد.

با تشکر

هپزیبا اسمیت

[size=small][b][color=00CC00]شناسه ی جدید مÙ

پیام زده شده در: ۲۱:۱۹ شنبه ۳ فروردین ۱۳۸۷

روبیوس هاگریدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۸ دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۰:۱۹ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
از هاگوارتز ، کلبه ی خودم
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 157
آفلاین
ایگور این مسابقه دیگه انجام نمیشه ؟

این مسابقه ایده ش مربوط به قبل از ناظر شدن منه بعد از اون قضیه کان لم یکن شده،اگه ایده ای برای دوباره فعال کردنش داری تو دفتر ناظران مطرح کن

ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۴ ۱۷:۱۴:۵۱

[size=medium][color=CC0000]اگر گروه های هاگوارتز به جز گریفیندور رو نشانه ی موس فرض کنیم و گریفیندور رو شکلک یاهو نتیجه می

پیام زده شده در: ۱۸:۵۶ جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۸۵

جاگسن اون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۹ چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۸ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
از سوسک می ترسم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 303
آفلاین
از ایگور و کورن ازتون معذرت می خوام به خاطر اینکه این پست رو دیر زدم . دلیلش هم این است که می خواستم چهارشنبه بیام و پستم رو بزنم ولی خط تلفنمان خراب بود و نتوانستم و در نتیجه امروز می پستم.
ابتدا باید مقدار آسیب دیدگی را بررسی کنیم که ببینیم برای بهبود به چه چیزی نیاز دارد. چون که معجونی که می خواهم استفاده کنم اگر بیش از اندازه مصرف شه باعث شکستگی بیشتر استخوان می شود و وضع را بدتر می کند.
اگر آسیب دیدگی کم باشد 300 گرم از معجون لازم است.
اگر آسیب دیدگی در حد متوسط باشد 600 گرم از معجون لازم است.
اگر آسیب دیدگی زیاد باشد به 1200 گرم از معجون نیازمندیم.
خب این هم نحوه درست کردن معجون ترمیم کننده استخوان در حد متوسط:
مواد لازم :
پودر شاخ تک شاخ (100 گرم) آب(300گرم)خون اژدها(100 گرم) پودر پوست مار زنگی (100 گرم)
درست کردن معجون :
ابتدا آب را در پاتیل می ریزیم. سپس آب را تا دمای 20 درجه گرم می کنیم . همه مواد را هم زمان به آب اضافه می کنیم و آب را در همان دما به مدت 10 دقیقه هم می زنیم.
معجون آماده است.
رنگ معجون : قرمز
بوی معجون : تقریبا بوی خون می دهد.
مزه معجون : تلخ

من یه شبح و�

پیام زده شده در: ۲۱:۴۷ چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
موضوع مسابقه اول:

در این مرحله اعضا باید هرکدام در بخش مورد نظر خود ورد و معجونی در مورد مطلب زیر بنویسد:

1-فرض کنید فردی بر اثر افتادن از جارو پرنده خود هنگام بازی کوییدیچ پایش شکسته و شما باید کاری کنید تا پای او خوب شود تا به بازی بتواند ادامه دهد.
شما کدام ورد یا معجون را برای بهبودی او انتخاب میکنید!؟

موضوع مرحله دوم:
در این قسمت باید فردی که تخصصش وردسازی هست معجون بسازد و فردی که معجون ساز هست ورد بسازد.

2-فرض کنید در خیابان فردی مریض رو به موت میبینید.او بر اشر خوردن بیش از حد اسفناج به این صورت درآمده.در کنارتان انواع معجونها هست و لیست تمام وردها آماده هست برای یادآوری.
شما برای اینکه او را از مرگ نجات دهید چکیار میکنید!؟

توضیحات کامل ورد و معجونی را که در دو مرحله استفاده میکنید بنویسید.
*مهلت همان یک هفته است.

ویرایش شده توسط ایگور کارکاروف در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۱ ۲۲:۱۰:۱۳

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

مسابقه ی دو جانبه ی انجمن جادو و جادوگری
پیام زده شده در: ۲۱:۰۰ چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۵

كورن اسميت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۷ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۱۶ چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۷
از کوچه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 352
آفلاین
مسابقه دو جانبه ی انجمن جادوگری بین دو تاپیک سازمان معجون سازان قرن و کارگاه ساخت ورد جادویی برگزار می شود.
این مسابقه هر هفته در این تاپیک برگزار می شود.
مسابقه بین نفر برتر هفته ی تاپیک سازمان معجون سازان قرن و کارگاه ساخت ورد جادویی برگزار خواهد شد.
طریقه ی برگزاری مسابقه ی شرح زیر است:
مسابقه شامل دو مرحله است.در مرحله ی اول یک موضوع به دو شرکت کننده داده میشه و هر کدوم متناسب با تاپیکش ورد یا معجونی در این رابطه می سازه.
در مرحله ی بعد موضوع دومی به این دو نفر داده می شه و این دو باید برعکس مرحله ی قبل عمل کنند.
در آخر ورد ها و معجون ها توسط دو داور که من و ایگور باشیم بررسی میشن و نقد میشن و در آخر به هر کدام امتیازی داده میشه.
بدین ترتیب امتیازات این دو نفر به نام تاپیکشون ثبت میشه و پس از هر هفته با هم جمع میشن.
قوانین مسابقه:
1-در هر دوره باید یک نفر متفاوت توسط مسئول تاپیک معرفی بشه مگر مواقعی که واقعا شرکت کننده ی دیگه ای نباشه.
2-اگر شرکت کننده در مسابقه شرکت نکنه هیچ تمدیدی وجود نخواهد داشت و امتیاز صفر برای وی منظور می گردد
3-مسئول تاپیک خودش می تواند در مسابقه شرکت کند به شرطی که حداقل یک معجون یا ورد ساخته باشد.
4-وقت مسابقه یک هفته ی کامل خواهد بود و حتی اگر تاپیک قفل هم نشود معجون ها و ورد هایی که بعد از وقت مقرر زده شوند مورد قبول قرار نمی گیرند(حداکثر ارفاق 30 دقیقه خواهد بود)
5-امتیاز هر مرحله از 5 خواهد بود.
توضیحات اضافه:من فعلا مسئولیت تاپیک کارگاه ساخت ورد جادویی رو به عهده دارم بنابراین با توجه به این که یکی از داورا هستم موضوع مسابقه توسط ایگور کارکاروف اعلام خواهد شد تا سوءتفاهمی پیش نیاد.
--------------------------
مسابقه ی اول:
اریک مانچ:بهترین معجون ساز هفته
اینیگو ایماگو:بهترین ورد ساز هفته
این مسابقه از تاریخ پنجشنبه 12 بهمن ماه شروع شده و تا تاریخ 19 بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
موضوع مسابقه توسط ایگور کارکاروف اعلام خواهد شد.

[b][size=medium][color=336600][font=Arial]ما همگی اعتقاد داریم که باید خدا را کشف کرد.دریغا که نمی دانیم هم چنان که در انتظار او به سر می بریم ، به کدام درگاه

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.