هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

گفتگو با مدیر بخش اخبار
پیام زده شده در: ۱۹:۰۳ چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۰

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۰ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۱:۰۱ شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 304
آفلاین
سلام

هرچند که آیتم های زیادی از دست رفته به عنوان خبر. مثلا پوستر ها (که الان باز ارسال شد به سایت). اما خب دو کلیپ جدید هست که تصاویر جدیدی از فیلم آخر داره. روی یوتیوب بودن. دانلود کردم و یه جا آپلود کردم:

پنجمین (یا چهارمین) نگاه تلویزیونی:

http://s1.picofile.com/file/674434004 ... _jadoogaran_org_.mp4.html

پیش نمایشی از فیلم آخر در شوی تلویزیونی الن دیجنرس:

http://s1.picofile.com/file/674435010 ... _jadoogaran_org_.mp4.html

خواستین توی خبر به کار ببرین.

ویرایش:

لینک زیر دومین تریلر بازی آخر هستش که بازی با هشت کاراکتر رو نشون میده که شما می تونید باهاشون بازی کنید. خبر مربوط

ویدیویی که دانلود و آپلود کردم:

http://s1.picofile.com/file/674464486 ... _jadoogaran_org_.mp4.html

موفق باشین

ویرایش شده توسط ریگـولوس بلـک در تاریخ ۱۳۹۰/۳/۱۱ ۱۹:۰۶:۵۷
ویرایش شده توسط ریگـولوس بلـک در تاریخ ۱۳۹۰/۳/۱۱ ۱۹:۲۰:۵۲
ویرایش شده توسط ریگـولوس بلـک در تاریخ ۱۳۹۰/۳/۱۱ ۱۹:۴۷:۲۱

Re: گفتگو با مدیر بخش اخبار
پیام زده شده در: ۲۳:۰۸ شنبه ۲ تیر ۱۳۸۶

مونالیزا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۸ پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۰۸ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۹۰
از گودریک هالو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 823
آفلاین
سلام
درمورد متن انگلیسی که خب یکی از ارکان اصلی خبر متن انگلیسی اون هست حتی اگر روزنامه ای یا مجله ای بلاخره اخبار رو از یک منبع انگلیسی ترجمه میکنند و امکان نداره که روی اینترنت نباشه دراینجور موارد میشهب ا کمی دقت اون منبع رو سرچ کرد و پیدا کرد و هم متن انگیلیسی رو قرار داد و هم منبع خارجی رو

درمورد اخبار از سایتهای فارسی زبان مسائل زیادی پیش اومد
یه زمانی در حدود تا 2 ماه پیش روزی 3 تا 4 خبر ارسال میشد که همش از روی خبرگزاری فارسی بود
این به این خاطر تایید نمیشد که اول اینکه چرا ما باید هر چیزی رو حاضر و اماده از دیگران دریافت کنیم و به نام خودمون ثبت کنیم
دوم اینکه همونجور که اونها مترجم دارند ما هم مترجم داریم و نیازی نیست که از هم دیگه لینک بدیم
سوم اینکه اینکار رواج پیدا میکنه و هیچ وقت در کار پیشرفتی حاصل نمیشه

اینکه چرا بعضی مواقع خبرها زده میشه اون مربوط میشه به اخبار خود سایتها نه به اخبار دنیای هری پاتر، اینکه مثلا سایت جادوگران داره مسابقه طراحی میکنه خب این لطف و محبت دوستان هست که در سایتها دیگه خبر میزنند و یا اینکه سایت فارسی دیگه سرورش تغییر میکنه یا مشکلی در سایتش داره که خبرش در جادوگران زده میشه
البته این را فراموش نکنید استثنا در همه حالات زندگی وجود داره، تو هر چیزی

How can you escape...if they can see everything? V.M

وقتی اونها میتونند همه چیز رو ببینند ... چطوری میتونی فرار کنی؟ وی ام

Re: گفتگو با مدیر بخش اخبار
پیام زده شده در: ۱۹:۵۰ شنبه ۲ تیر ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

اولین موردی که مد نظرم هست رو اینجا مطرح میکنم :

در واقع من بار ها برای سایت خبر ارسال کردم ولی بدلیل اینکه منبع انگلیسی نبود و یا متن انگلیسی رو به همراه نداشت تائید نشد !

اول برای منبع انگلیسی توضیح میدم ، باید بگم که من چند بار خبر ارسال کردم و منبع رو یکی از سایت های ایرانی هری پاتر قرار دادم ، ولی تائید نشد و بعد از پرس و جوی من گفتند که منبع باید از سایت انگلیسی باشه ولی الان به سایت های ایرانی مثل دیوانه ساز لینک دادن مشکلی نداره و خبر تائید میشه ، میخواستم ببینم چطور هست ؟

مورد بعد درباره متن انگلیسی هست ، به طور مثال خبری رو در یکی از مجلات معتبر و رسمی یا یکسری از مجلات زرد ! میخونیم و متن صحیحی هست و در سایت گذاشته نشده ، وقتی اون متن رو میفرستیم که من فرستادم بدلیل نداشتن متن انگلیسی همراه با اون تائید نشده ! وقتی مجله مورد نظر متن انگلیسی رو نداده و مشخص نیست که منبع کجاست ولی موثقه ! چکاری باید انجام داد ؟
یا باید کلی وقت گذاشته بشه و متن انگلیسی جستجو بشه که ممکن هست پیدا نشه و یا اینکه باید تمام متن فارسی به انگلیسی ترجمه داده بشه !

به نظرم لازم هست که در این مورد به صورت کامل توضیح داده بشه !

ممنون

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

گفتگو با مدیر بخش اخبار
پیام زده شده در: ۱۴:۴۳ شنبه ۲ تیر ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

شاید شما هم یکی از کسانی باشید که برای این سایت خبر ارسال میکنید ، ممکن است خبری که ارسال کرده اید منتشر نشده باشد و توسط مدیر بخش اخبار رد شده باشد .

در این مواقع برای اولین مدیری که به ذهنتان میرسد پیام شخصی ارسال میکنید و یا از بخش تماس با ما بلیتی ارسال میکنید ، ممکن است سوال شما به دلایلی نادیده گرفته شود و یا از قلم بیفتد .

در صورتی که اشکالی در ارسال خبر دارید و یا قبل از ارسال خبر در نظر دارید که مشورت کنید با مدیر بخش اخبار و یا هر شک و شبهه ای در این مورد دارید میتوانید در این تاپیک سوال خود را ذکر کنید ، تا هم بصورت عمومی منتشر شود و اشخاصی که سوال شما مد نظرشان است به پاسخ خود برسند و هم اینکه در اولین زمان ممکنه به مورد شما توسط مدیر اخبار پاسخ داده شود .

پ.ن : این تاپیک با مشورت با مدیر اخبار ایجاد شده است !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.