هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی "هری پاتر"
پیام زده شده در: ۲۲:۱۲ شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴

هری پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۱ چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۶:۳۷ جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 224
آفلاین
با سلام.

اینجانب هری جیمز پاتر، به علت مشغله و باز کردن جا برای دیگر کاندیدا های وزارت سحر و جادو، به نفع روبیوس هاگرید، خود را کنار میکشم و برای باقی کاندیدا ها، آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم لایق ترین فرد، وزارت را به عهده بگیرد.

به یاد گیدیون پریوت!

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی !!!‏
برای عشق !!!!
برای گریفیندور ‏.

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۳۶ جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴

وندلین شگفت انگیز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۲ پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
از اون طرف از اون راه، رفته به خونه ی ماه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 382
آفلاین
هری من داشتم رد میشدم...
الان میخوام برم ویولت بولدوزر رو بیارم با هم از روت رد شیم!

پسره بوقی این همه ویولت روی رول نویسیت کار کرده هنوز میگی "من دوستانه خیلی زیادی دارم"؟!

دوستانه زیاد؟!
نه، واقعا؟!

تصویر کوچک شده

دیدمش از این جا رفت، اون بالا بالاها رفت!

پیام زده شده در: ۱۶:۲۳ جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
و اما هری پاتر

خوبی؟ خانم بچه خوبن؟

اممـــ.... میخواستم چند تا مورد رو بگم:

_ اگه از لحاظ کتاب های هری پاتر بخوایم بگیم خب تو شخصیت اصلی هستی. همه چیز حول و پیرامون توئه. هری پاتر و سنگ جادو، هری پاتر و تالار(شایدم حفره ) اسرار، هری پاتر و زندانی آزکابان، هری پاتر و ... خلاصه هری پاتر و کوفت و زهر مار(شاید نجینی ) . خلاصه شخصیت اصلی رو برداشتی. شخصیتی که از اولش بود تا نوزده سال بعد هم بود و البته همیشه دست وبمستر اصلی و اولین شناسه سایت بود. قاپیدیش
در کل با توجه به این مورد از لحاظ ایفای نقش کارت درسته.

_ مورد دیگه اینکه شجاعت به خرج دادی که این شخصیت رو گرفتی. هنوز تو امضات اون گیدیون پریوت هست.(هرگونه دست داشتن در قتلشو تکذیب میکنم. ) پس معلومه هنوزم به گیدیون تعلق خاطر داری ولی هم فداکاری کردی هم شجاعت به خرج دادی که شخصیت اصلی کتاب رو گرفتی.
اینم دلیل دوم که کارت درسته.

_ آواتارت خیلی قشنگه. بنظر من خیلی خوب شد که اون آواتار لوس قبلی رو عوض کردی.
اینم دلیل سوم.

_ آدم با جنبه ای هستی و همیشه توی هر موضوعی وجه طنزشو بیشتر میبینی.
اینم دلیل چهارم.

چهار تا بسه دیگه! در نتیجه بنا بر قضیه سه ضلع و زاویه بین میتونی وزیر خوبی بشی. صد گالیون رد کن بیاد. ترجیحا از گرینگوتز کارت به کارت کن که سریعتر بیاد!

فرت

پیام زده شده در: ۱۵:۵۴ جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴

هری پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
الستور

نقل قول:
سلام اقای پاتر . خوشحالم که کاندید شدید

سلام مودی، خیلی ممنون.

نقل قول:
چه برنامه هایی دارید؟....ایا می خواهید مثل دوست عزیزمان هگرید کیک پزی اموزش دهید؟یا خیر؟

خیر بنده کیک پزی آموزش نمیدم چون فکر نمیکنم کسی تو جامعه جادوگری گرسنه بمونه.

اما درباره ی برنامه ها:

نقل قول:
* قراردادن وزارتخونه به عنوان پناهگاه محفل ققنوس.
* استفاده از ویزلی هادر تمام سطح زیر و بالای وزارتخونه.
*ایجاد کارگروه آمرین به معروفبرای مبارزه با بی اخلاقی های چت باکسی.
*ساخت تندیس پروفسور دامبلدور و قرار دادن آن در دهلیز ساختمان.
*تغییر رنگ بخش سازمان اسرار از مشکی به صورتی گلبهی.
* تلاش برای راه اندازی نهاد های مهم وزارتخونه ، مانند دفتر فرماندهی کارآگاهان.
* برگزاری کلاس های آموزشی زنده ماندن با اکسپلیارموس.

به جز مورد سوم و ششم که مربوط به ایفای نقشه باقی کار ها به صورت سوژه برای فعال کردن انجمن وزارتخونه س، یعنی تایپک های رول نویسی انجمن وزارتخونه را بالا بیاریم ( ) تا یه خورده پست بخوره و فعال بشه.

اما مورد سوم و ششم، در مورد سوم بگم چندین بار دیده شده که در چت باکس اختلافاتی پیش میاد و این اختلافات به جای باریک میکشه و باعث کدورت میشه که واقعا اهمیتی نداره، به همین دلیل ما افرادی رو مامور میکنیم که مراقب چنین اتفاقاتی باشن و در صورت بروز همچین موضوعاتی با فرد آغاز کننده برخورد کنند و قبل از آنکه کار به جاهای بد تر بکشه جلوشو بگیرن.

مورد ششم، در دولت قبلی هم تا حدی برگزار شد و برنامه ی جدیدی نیست، اما احتمالا برگزاری مسابقات بین سازمانی از برنامه های ماست. در این مورد مثل جام آتش از هر سازمان یک نفر به عنوان نماینده انتخاب میشن و به صورت رول نویسی با هم رقابت کنن.

نقل قول:
* تعامل با ناظران برای فعال کردن انجمن ها.
* دادن طرح و ایده ی جدید برای جذاب تر کردن انجمن ها.

این دو هم برنامه های دیگه ی من هستن. در مورد اول احتمالا تمام ناظرا هارو در جایی جمع میکنیم و با آن ها درباره ی مشکلات انجمنشون کمک میکنیم، تلاش میکنیم که با تیم ناظرانمون به کمک ناظری که انجمنش از نظر فعالیت کم اورده بریم و فعالش کنیم، حالا یا با دادن سوژه جدید یا با مسابقه یا هرچیزی.

گیبن

نقل قول:
سلام جناب هری پاتر میخواستم بشینیم تو ستادتون یه کم حرف بزنیم . تو ستاد خودمون بخوای وارد شی باید شام بخوری ، بخوای خارج شی باید شام بخوری .گفتم اینجا راحت باشیم . میخوام بدونم چرا باید اقدام به کاندیدا شدن بکنی بدون داشتن تضمینی برای حداقل ، چهل درصد آرا ؟

سلام گیبن خوش اومدی.

خب خیلی ها وقتی کاندید میشن رای جمع میکنن، بدون اینکه قبلش با بقیه هماهنگ کرده باشن، ما هم از این قاعده مستثنا نبودیم.

نقل قول:
خب میدونی بیشتر کسایی که میرن و حمایت میکنن از یک کاندیدی شاید حتی صحبت های اون کاندید رو نخوندن و فقط به خاطر دوستی و رابطه ای که از قبل داشتن حمایتش کنن ، شما چطور ؟ ایا در مدتی که اینجا بودین نتونستین دوستان حامیان و پشتیبانانی خوب پیدا کنی ؟

من دوستانه زیادی تو سایت دارم اما خب شرایط حاکم بر ایفای نقش اجازه نمیده که بخوان منو حمایت کنن در این مورد. حالا یا بی طرف باقی موندن و یا تصمیم گرفتن فرد دیگریو حمایت کنن من مجبورشون نمیکنم حتما از من حمایت کنن. اگه بدونم کسی که ازش حمایت میکنن لایق تر از منه اصلا ناراحت نمیشم همون طوری که تا الان نشدم.

نقل قول:
به نظر خودت چرا ستادت اینقدر خلوته ؟میخوام یه دلیل خوب بشنوم به جز معروف بودن دیگر کاندیدا ها در سایت و قدیمی بودنشون . موفق باشی هری پاتر زحمت بالا اوردن تاپیکتم کشیدم

به همون دلیلی که در سوال بالا گفتم، دوستان من یا بی طرف موندن یا شخص دیگه ای رو حمایت میکنن و یا شرایط ایفا مانع میشه.

ممنون بخاطر سوالات و تاپیک.

به یاد گیدیون پریوت!

می جنگیم تا آخرین نفس!!
برای عشق !!!!
برای گریفیندور ‏.

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۵۱ جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴

گیبنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۵ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱
از زیر سایه ی هلگا به زیر سایه ی ارباب
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 255
آفلاین
سلام جناب هری پاتر میخواستم بشینیم تو ستادتون یه کم حرف بزنیم .
تو ستاد خودمون بخوای وارد شی باید شام بخوری ، بخوای خارج شی باید شام بخوری .گفتم اینجا راحت باشیم .

میخوام بدونم چرا باید اقدام به کاندیدا شدن بکنی بدون داشتن تضمینی برای حداقل ، چهل درصد آرا ؟
خب میدونی بیشتر کسایی که میرن و حمایت میکنن از یک کاندیدی شاید حتی صحبت های اون کاندید رو نخوندن و فقط به خاطر دوستی و رابطه ای که از قبل داشتن حمایتش کنن ، شما چطور ؟
ایا در مدتی که اینجا بودین نتونستین دوستان حامیان و پشتیبانانی خوب پیدا کنی ؟
به نظر خودت چرا ستادت اینقدر خلوته ؟میخوام یه دلیل خوب بشنوم به جز معروف بودن دیگر کاندیدا ها در سایت و قدیمی بودنشون .

موفق باشی هری پاتر
زحمت بالا اوردن تاپیکتم کشیدم

هافلپافی خندان
تصویر کوچک شده

دنیا چو حباب است ولکن چه حباب؟! نه بر سر آب، بلکه بر روی سراب.
آن هم چه سرابی، که بینند به خواب آن خواب چه خواب؟ خواب بد مست خراب.

پیام زده شده در: ۲۲:۲۴ چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴

هری پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
مورفین

چه خبره عامو!?

نقل قول:
اینجا مُقام و مسئول کیه؟! کی اینو تایید صلاحیت کرده؟! چه کسی پاسخگوست؟!

شورای وزنگاموت!

نقل قول:
آیا ریختن زِباله در جِنگل کار خوبیست؟!... خیر! آیا تایید صلاحیت یک قاتل کله زخمی کار خوبیست؟!... خیر! آیا رای دادن به یک کله زخمی قاتل ارباب لرد سیاه کار خوبیست؟!... خیر! آیا رای دادن به شخصی که با هرمیون گرنجر گندزاده دوست می شود، عاشق چوچنگشون می شود و بعد با جینی ویزلی فقیر مفلوک ازدواج می کند کار خوبیست؟... خیر!

قاتل؟ زباله ریز؟ چرا شایعه میکنی آقا؟ من تکذیب میکنم.

نقل قول:
آقاااااا! به من که دیگه نگو... هر کی ندونه، من که می دونم آرتور به خاطر پولت جینی رو به تو داد! جینی عاشق سیموس بود! سیموس عاشق جینی بود! جینی مال سیموس بود! تو مشتش بود! عه!

این دیگه واقعا کذبه محضه! جینی عاشقه من بود! با سیموس بودا! ولی بعدش فهمید من بهترم.

نقل قول:
اما از قضای روزگار... اخ اخ اخ اخ اخ! تو! ای گرگ غدّار! ای روباه مکار! ای گربه نره ی بیکار! ای کله زخمی بی عار! در سال دوم یا سوم مدرسه (دقیق به خاطر ندارم) به همراه خانم مالی ژله ای نگون بختشون و آقای آرتور فلک زده شون رفتید در گرینگاتز. اونجا برق گالیون های صندوق شما چشمای آرتور رو گرفت. چشمای مالی رو گرفت. اینا از همون روز با هم همفکری کردن گفتن اوه یس! بیبی! چه کسی بهتر از کله زخمی پولدار که بشه دامادمون؟ شما هم که خسته نباشید! این وسط کی سوخت؟... جینی ویزلی که عاشق سیموس فینیگان بود و بالعکس!

بازم که گفتی جینی عاشق سیموس بود! آقا آرتور ویزلی آدمه چشم و دل سیریه، این تهمتا بهش نمیچسبه، عجبا! بنده خدا سرش به وزارتخونه و زن و بچه ش و وسایل مشنگی گرمه، وقته همچین نقشه هایی نداره.

نقل قول:
بنده به عنوان یک پیشکسوت صنف ترانزیت داران این تایید صلاحیت رو نمی پسندم و فعلا همینا رو جواب بده تا بیام پرونده های سایر مفاسدتم رو کنم سر فرصت!... دکل می دزدی، ها؟

دکل؟

کدوم فساد؟ بیا آقا ما که ترسی نداریم.

پسرم

نقل قول:
باباجان؟ ستاد چی میگه؟ کاندیدای وزارت شدی تو؟

بله پسرم.

نقل قول:
پدرجان کوتاه بیا آخه کاندیدا شدنت چی بود؟ وزارت به کی وفا کرده به تو کنه؟ باشد که نباشد آقا باشد که نباشد! جمع کن کاسه کوزه تو تا رانده شدگانو نریختم جمش کنن!

امان از دسته، دستای پشت پرده.

کازه کوزه باباتو بهم بریزی از ارث محروم میشی.

* جواب الستور بزودی داده خواهد شد.

به یاد گیدیون پریوت!

می جنگیم تا آخرین نفس!!
برای عشق !!!!
برای گریفیندور ‏.

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۳۷ چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴

الستور مودی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۰۶ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۸:۱۶ جمعه ۳۰ آذر ۱۳۹۷
از وزارت خونه یا هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 19
آفلاین
سلام اقای پاتر .
خوشحالم که کاندید شدید
چه برنامه هایی دارید؟....ایا می خواهید مثل دوست عزیزمان هگرید کیک پزی اموزش دهید؟یا خیر؟
منتظر جواب شما خواهم بود

الستور همیشه چشمش به شماست

پاسخ به: ستاد انتخاباتی "کله زخمی قاتل ارباب"
پیام زده شده در: ۱:۰۹ چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
باباجان؟
ستاد چی میگه؟
کاندیدای وزارت شدی تو؟

وزارت باشد که نباشد.
ولی صبر کن من این دهن مورفین را جـــ.. لاالله الا الله!
مورفین به مادر من توهین میکنی تو؟شرم نمیکنی ؟

آقااااا!
این حرفا چیه میزنی مرد حساب!؟
پدر من عاشق مادر من بود! این عشق مادر دیوانه کرده بود این را!
سیموس زشت بود، قیافه شو تو فیلم نظاره کن، عینهو چوچنگشون بود! از همون اول هم چوچنگ مال سیموس بود!

آقاااا...آآآآآقــــا! زن و بچه اینجا نشسته ها! هی مالی ژله ای مالی ژله ای!
مادربزرگ محترم من پدر من را روی سرش میذاشت! مَسله مَسله ی گالیون نبود که، مَسله این بود که در یک سو پدر من، هری پاتر، قهرمان دنیای جادویی، شاخ شمشاد، پلنگ دره گودریگ، در سویی دیگر مادر من، جینی ویزلی، امم.. جینی ویزلی!

اینا گفتن ?what to do, what not to do یعنی چکار کنیم چکار نکنیم؟
که پدر من تابستان به خانه ی این ها رفت، به خانه ی این ها رفت و بعد عرض به خدمت شما که ماشین این ها خراب بود. چی بود؟ خراب بود!
بابابزرگ آرتور من چه کرد؟ دست داماد را گرفت، برد گفت یو فیکسد دِ دُر، نََو فیکس دیس کار! پدر من چه کرد؟ پدر من مغرور شد؟ کله اش را باد هوای گالیون هاش برداشت؟ نخیر! جواب رد به پدرزن داد؟ نخیر! پدرزن را به سخره گرفت؟ نخیر مورفین جان! باباهری من فهمید که اَخ اَخ اَخ اَخ... این از تسمشه! تسمشه!

آقا کار که فیکس شد، بابابزرگ آرتور من فهمید که ایـــــــن مرد کاره!
پس شد آن چه شد!

شما جواب میخواستی؟
جوابت را گرفتی؟
دیگه نبینم بچه بچه صحبت کنیا! جای این کارا برو یک بیزنسی کن. کاری بکن. اشتغال زدایی بکن برادر من!
معتاد پرحاشیه!

به بابا:
پدرجان کوتاه بیا آخه کاندیدا شدنت چی بود؟ وزارت به کی وفا کرده به تو کنه؟ باشد که نباشد آقا باشد که نباشد! جمع کن کاسه کوزه تو تا رانده شدگانو نریختم جمش کنن!

پاسخ به: ستاد انتخاباتی "کله زخمی قاتل ارباب"
پیام زده شده در: ۰:۰۷ چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
اینجا مُقام و مسئول کیه؟! کی اینو تایید صلاحیت کرده؟! چه کسی پاسخگوست؟!

آیا ریختن زِباله در جِنگل کار خوبیست؟!... خیر!
آیا تایید صلاحیت یک قاتل کله زخمی کار خوبیست؟!... خیر!
آیا رای دادن به یک کله زخمی قاتل ارباب لرد سیاه کار خوبیست؟!... خیر!
آیا رای دادن به شخصی که با هرمیون گرنجر گندزاده دوست می شود، عاشق چوچنگشون می شود و بعد با جینی ویزلی فقیر مفلوک ازدواج می کند کار خوبیست؟... خیر!

آقاااااا! به من که دیگه نگو... هر کی ندونه، من که می دونم آرتور به خاطر پولت جینی رو به تو داد!
جینی عاشق سیموس بود!
سیموس عاشق جینی بود!
جینی مال سیموس بود! تو مشتش بود! عه!

اما از قضای روزگار... اخ اخ اخ اخ اخ! تو! ای گرگ غدّار! ای روباه مکار! ای گربه نره ی بیکار! ای کله زخمی بی عار! در سال دوم یا سوم مدرسه (دقیق به خاطر ندارم) به همراه خانم مالی ژله ای نگون بختشون و آقای آرتور فلک زده شون رفتید در گرینگاتز. اونجا برق گالیون های صندوق شما چشمای آرتور رو گرفت. چشمای مالی رو گرفت. اینا از همون روز با هم همفکری کردن گفتن اوه یس! بیبی! چه کسی بهتر از کله زخمی پولدار که بشه دامادمون؟ شما هم که خسته نباشید! این وسط کی سوخت؟... جینی ویزلی که عاشق سیموس فینیگان بود و بالعکس!

بنده به عنوان یک پیشکسوت صنف ترانزیت داران این تایید صلاحیت رو نمی پسندم و فعلا همینا رو جواب بده تا بیام پرونده های سایر مفاسدتم رو کنم سر فرصت!... دکل می دزدی، ها؟

گودنایت! فنیتتو!

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۲۲:۳۲ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴

هری پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
تراورز

نقل قول:
سلام حاجی کله زخمی! چطوری؟

خوبم شما چطوری حاجی؟

نقل قول:
من فقط ازت یک سوال دارم. از برنامه های جدی خودت می‌تونی چندتاشون رو نام ببری؟ برنامه هایی که عملی باشن و به ویزلی ها هم ربطی نداشته باشن.

بفرما! برو به جز استخدام ویزلیا، بقیه رو بخون بیش ترشم عملیه.

نقل قول:
آها یه سوال دیگه هم دارم. شما در دوره ی وزارت سیریوس بلک و سیوروس اسنیپ به زندان آزکابان تبعید شدید ولی بعد از مدّتی آزاد شدید، کاندید شدید، تایید صلاحیت شدید و حالا هم سیریوس بلک شما رو کاندید اصلح می‌دونه. می‌شه خواهشا بگی توی آزکابان دقیقا چه اتفاقی افتاد که وزیر سابقی که تو رو به زندان انداخت الان طرفدارته؟

تو که گفتی من فقط یه سوال دارم.

خب به نظرم ربط آنچنانی به هم نداره، شما فکر کن با یه فرد غریبه دوئل میکنی، شکست میخوری و وقتی خوردی زمین میاد دستتو میگیره و بلندت میکنه و باهم دوست میشین، اون وقت شما وقتی باهاش دوستی به ازش بدت نمیاد چون شکستت داده چون دوستین. اینم تقریبا همون وضعیت، من تو دولت قبلی به آزکابان افتادم، درست! اما وقتی آزاد شدم که دیگه باهاشون دشمن نیستم چون کاره دولت خاکستری تمومه. فکرم نمیکنم وزرای قبلی با من دشمنی داشته باشن. وقتی کاره دولت تموم میشه یعنی همه ی اون موضوع هایی که اتفاق افتاده تمومه پس دلیلی برای دشمنی نیست.

به یاد گیدیون پریوت!

می جنگیم تا آخرین نفس!!
برای عشق !!!!
برای گریفیندور ‏.

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.