هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی رودولف لسترنج
پیام زده شده در: ۲۲:۰۲ پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
باشه...باشه...الان میگم...صبر کن...بخدا الان میگم...چی؟ میکروفن روشنه؟ عه چیزه...بله....درود...اینجانب رودولف لسترنج در کمال صحت عقلی و رضایت تماما قلبی بدون هیچگونه فشار و تهدیدی اعلام میدارم که نظر به شایستگی های عظیم‌ترین ساحره تاریخ، خفن ترین بانوی عالم، زیباترین باکمالات هستی و بهترین همسر خلقت، خانوم بلاتریکس لسترنج، ایشان را به عنوان تاج سر و معاون خود در صورت انتخاب به عنوان وزیر اعلام میدارم!
همچنین تمام شایعاتی که در مورد اجباری بودن انتخاب ایشان شنیده میشود را قویا رد میکنم. این بانو هرگز جهت انتقام از دسیسه ای که برای او چیدم و باعث کنار گذاشتن ایشان شدم، مرا مجبور به این اعلام نکردند. و این نظریه ذره ای حقیقت ندارد. همچنین حضور ایشان در کابینه اصلا برای کنترل بنده و خراب کردن عیش و فساد اخلاقی احتمالی در دولت تمام ساحره اینجانب نیست!
بیا بلا...همه‌ی متنی که نوشته بودی رو خوندم خوهشا دیگه منو نز...چی؟ میکروفن هنوز روشنه؟

پیام زده شده در: ۲۱:۰۸ پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹

مروپ گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۸ شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۳:۵۴ جمعه ۵ فروردین ۱۴۰۱
از زیر سایه عزیز مامان
گروه:
کاربران عضو
شناسه های بسته شده
پیام: 425
آفلاین
توی راه خانه سالمندان بودم که یه شهاب سنگ مستقیم به سرم برخورد کرد! این شد که گفتم بیام از رودولف مامان حمایت کنم!

پیام زده شده در: ۱۸:۱۱ چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
آفلاین
بازم یه صدای وزوز مبهمی از دالانی که درب سمت راست ستاد ورودیش هست میاد و من طبیعتا نمیشنوم...مهم نیست....شمام خوش اومدین..البته که در چتباکس مناظره صحبتش شد!

و اما بعد...طبق وعده ای که در چتباکس مناظره داده بودم، این شما و این طرح و برنامه برای آزکابان...

طرح تبدیل "زندان ازکابان" به "ندامتگاه ساحره‌های آزکابان"

خب...این چه طرحیه؟ طرحی هست که طبق اون این زندان مخوف و زشت به یک محیط عالی برای بازپروی مجرمان باکمالات خواهد بود تا پس از طی کردن دوره ای در این ندامتگاه و ابراز ندامت از اجرامشون، به جامعه بازگردن و باعث تعالی بلاه بلاه بلاه!
شاید از خودتون بپرسین پس جادوگرهای مجرم چی؟ ایا اونها دیگه به زندان نمیوفتن؟ بله...دیگه زندانی در انتظار جادوگرهای بیکمالات نیست...بلکه مستقیما اونا گردن زده شده و یا دیگه در نهایت رافت، بریدگی عمیقی که حتی ممکنه منجر به قطع عضو شه، در انتظارشون خواهد بود...بله...الکی نیست که....تنها ساحره های باکمالات در دولت کمالات طلب نمود کمالات طلب جایز الخطا هستند!

در دولت رودولف به هیچکی ظلم نمیشه...جز بی‌کمالات ها!

پیام زده شده در: ۱۷:۱۸ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹

گریفیندور، محفل ققنوس

سیریوس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۹ پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸
آخرین ورود:
امروز ۱۵:۱۰:۱۳
از خونِ جوانان محفل لاله دمیده...
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
گریفیندور
ناظر انجمن
پیام: 170
آفلاین
4 کاندید از یک جبهه!
آیا این مهر تاییدی بر بی کفایتی و خودپرستی مرگخواران نیست؟ آیا برای درد مردم آمده اید یا که می‌خواهید با #رانت_خواری و #لابی_گری ، جیب جبهه خودتان را پر پول کنید؟ آقای لسترنج! مردم گرسنه اند، جادوگران پول چوبدستی شان را هم ندارند. دست بردارید از این اهدافی که فقط برای قشر 4 درصدی خوشآیند است!

شنیده ام به خانم ها خیلی ارادت داری. اما آیا مردی که از #فمینیسم حرف بزنه یک جای کارش حرف ندارد؟!
چرا همچون آزادگان در برابر زوپس موضع خودت را اعلام نمیکنی تا برای همگان دستان پلید #کاندیداهای_حکومتی آشکار شود؟

و السلام!

تصویر کوچک شده

We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on...that's who we really are

پیام زده شده در: ۱۵:۳۲ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۶ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۱۹ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱
از تبار مشتای آهنیم، زنده تو شهر دزدای پاپتیم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 520
آفلاین
حاج رودولف، یه زمانی هم سنگر هم بودیم، از گذشته ی خودت فرار نکن. شما که دم از کمالات ساحره ها میزنی و اونا رو ابزار-پنداری( نسخه ی آسلامیزه شده ی objectify) میکنی و با پوپولیسم و وعده ی ساندویچ فلافل زنگ تفریح ساحره های بخت برگشته رو به ستاد خودت میاری، این رو چگونه میخوای توجیه کنی؟

بدانید و آگاه باشید که آسلام، تراورز سابق رو عوض کرده، از حقوق تمام ساحره ها بدون هیچ گونه ابزار-پنداری حمایت خواهیم کرد، فقط حجآب خودتون رو رعایت کنید موقع ورود به حوزه.

every fairytale needs a good old-fashioned villain

حاجیت بازی رو بلده

حاجی بودیم وقتی حج مد نبود...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۲۴ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
آفلاین
رکسان عزیز...
حمایت شما ساحره ها موجب خوشنودی ما و سعادت شما خواهد بود بلاشک...آینده ای روشن در انتظار شماست..در دولت رودولف لسترنج!

باقی غیر عزیز...
چی؟ چی میگین شما سه نفر؟ صداتون رو نمیشنوم...چون از اون یکی در وارد شدین و دورید...حقیقتا اگه هم بشنوم اهمیت نمیدم...خلاصه که هرچی گفتید ممنون...حمایت شما هم اِی...یه ارزش هایی داره...خداحافظ، به خروجتون از ستاد ادامه بدین!

و اما بعد...
ساحره های ارجمند...حمایت بی دریغ شما از بنده نشان دهنده خفنیت من و حقانیت من است و شک نکنید پیروز این انتخابات من خواهم بود...چرا که بزودی قراره بقیه کاندیدها رو قیمه قیمه کنم! چیزه...بلند فکر کردم؟ مهم نیست..کجا بودیم؟ اها...بله...میگفتم...در این راستا طرح مهمی رو که در صورت انتخاب شدنم قراره اجرا کنم به سمع و نظرتون میرسونم...این طرح نام دولت ما خواهد بود...پس آمده باشید که...

دولت کمالات گرای نمودِ کمالات طلب!

بله..در این طرح ما شاهد این خواهیم بود که کابینه و دولت تماما از ساحره‌های باکمالات تشکیل خواهد شد (به استثنای من طبیعتا!) و جادوگرها صرفا به قسمت خدماتی و آبدارچی و اینها مشغول خواهند شد...اگر غیر از این بود، من این سبیل‌ام را خواهم تراشید!

به رودولف رای بدید..که اگه ندید، مُردید!

پیام زده شده در: ۱۳:۵۱ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹

زاخاریاس اسمیت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۶ دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰
از وقتی که ناظر بشم پدر همتونو درمیارم.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 349
آفلاین
آقا ی دیگوری برنامه ی کار و کار و کار ما شامل افرادی با شرایط خاص نمیشه.شما هم خاص حساب میشید.
ما این افراد رو مجبور به کار نمیکنیم.

هرکسی از ظن خود شد یار من

از درون من نجست اسرار من

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۳۶ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹

هافلپاف، مرگخواران

سدریک دیگوری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۳ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۲:۳۱:۲۷
از خواب بیدارم نکن!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
هافلپاف
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 699
آفلاین
داشتم توی ستادای کاندیداهای محترم این دوره از انتخابات وزارت قدم می‌زدم، که متوجه یه موضوع وحشتناک شدم، که باعث ایجاد تعجب فراوونی در من شد!

باورم نمی‌‌شد...یعنی از بین این همه کاندیدا، این همه تایید صلاحیت شده، از بین این هشت نفر...یه نفر نبود که به فکر یه جای خواب مناسب باشه؟ یه جای خواب آروم، ساکت و تاحدودی تاریک و بدون حضور مزاحم نور...جایی که بشه توش بی دغدغه یه خواب راحت و آسوده داشت؟

و این موضوع باعث شد فکر کنم یعنی آسایش این مردم برای هیچ دولتی مورد اهمیت واقع نشده؟ چرا هیچ کدوم از کاندیداها این مورد رو درنظر نگرفتن؟ که شاید کسی بخواد توی دولت جدید آرامش داشته باشه! یه خواب خوب داشته باشه! فراهم کردن یه خواب راحت برای مردم مگه چقد دشواره؟

دیدم متاسفانه هیچ کدوم از کاندیداها توجه ویژ‌ه‌ای به این موضوع مهم نشون ندادن، اما خب، متوجه شدم تاحدودی اهداف جناب لسترنج با خواسته‌ی من می‌تونه در یک راستا قرار بگیره...
به این ترتیب که آقای لسترنج این قول رو دادن که تمام ساحره‌های عزیز رو با خودشون به ساختمون وزارت می‌برن، که در اینصورت، تعداد قابل توجهی از نفرات خانه ریدل به اونجا نقل مکان خواهند کرد؛ که در پی این اتفاق میمون و مبارک، جمعیت کمتری در اطراف خانه ریدل باقی خواهد موند که نتیجتا سروصدای کمتر و آرامش بیشتر و به دنبالش، خواب راحت‌تری نیز به وجود خواهد اومد.

و در پایان، حمایت خودم رو از دولت رودولف و اهدافی که تا قسمتی خواسته‌های من رو براورده می‌کنن، به اطلاعتون می‌رسونم.

فقط ارباب!
هستم...ولی خستم!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۴:۰۶ دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۹

محفل ققنوس

یوآن آبرکرومبی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۸ جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
امروز ۲:۱۱:۲۴
از اکسیژن به دی‌اکسید کربن!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 436
آفلاین
خب دوستان... بریم سراغ نامزد بعدی، جناب آقای رودولف لسترنج!

خب آقای لسترنج، میشه توضیح بدین که چرا برخلاف رقبا، فعلاً هیچ برنامه‌ی جدی‌ای واسه وزارت ندارین؟ آیا این باعث نمیشه که از رقبا عقب بیفتین و مورد توجه ملّت قرار نگیرین؟ آیا قصد غافلگیری‌شون رو دارین؟

و سؤال خیلی خیلی مهمی که برای خیلیا پیش اومده اینه که در دولت رودولف لسترنج که ظاهراً قراره همه‌جوره هوای ساحره‌ها رو داشته باشه، این وسط، به بلاتریکس لسترنج قراره چطور بگذره؟

If you smell what THE RASOO is cooking!

پیام زده شده در: ۱:۲۵ دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۹

رکسان ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۱۳ پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۴:۵۵ شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۰
از ش چندشم میشه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 219
آفلاین
نقل قول:
.بله جناب آرتور ویزلی..شما بلاخره قراره میلیاردر بشی!

چیزه... من به این دلیل که این موضوع پولدار شدن ویزلی ها هیچ ربطی به من نداره و من اصلا از این بابت خوشحال نیستم () و هیچ ارثی هم قرار نیست به من برسه () حمایتم رو از جناب آقای لسترنج اعلام میکنم.

رکسان خالی... خالی خالی! بدون ویزلی!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.