هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

پاترمور: هاگرید

فرستنده سورنا در تاريخ ۱۳۹۱/۶/۲۲ ۲۳:۰۰:۰۰ (399 بار خوانده شده) خبر های فرستاده شده توسط این شخص پاترمور
پاترمور
"اگر موتور سیکلت را بزرگ حساب کنیم در مقابل مردی که درونش نشسته بودی چیزی به حساب نمیومد . او بلند تر از 2 آدم معمولی و حداقل 5 برابر گنده تر و پهن تر بود . به طرز غیر قابل قبولی بزرگ بود به همراه موهای پر پشت سیاه و ریش هایی که بخش زیادی از صورتش را پنهان کرده بود . دستانش به اندازه درب زباله دانی و پاهایی که در چکمه چرمی قرار داشت به اندازه یک بچه دلفین . در دستانش بقچه ای از از پتو داشت . "

فصل اول ، پسری که زنده ماند ، هری پاتر و سنگ جادو !

برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب بروید .هاگرید علاوه بر کلید داری و دربانی هاگوارتز ، مسوولیت رساندن هری به خانه دورسلی ها و بعدا در تولد 11 سالگی هری ، مسوول رساندن خبر جادوگر بودن هری را بر عهده داشت .
زمانی که هری با زندگی در هاگوارتز بیشتر آشنا شد ، او ، رون و هرمیون یکی از دوستان خوب هاگرید شدند . آنها هر از گاهی با او را در کلبه چوبیش که در کنار جنگل ممنوعه قرار داشت برای صرف چایی و کیک دیدار میکردند .

علاقه زیاد هاگرید به موجودات جادویی در هاگوارتز مشهور بود و او حیوانات خانگی از قبیل نوربرت ،اژدهای نروژی (که غیر قانونی بود ) و فلافی ، سگ سه سر ترسناک داشت .
کلید دار و دربان بودن هاگوارتز به این معنی بود که هاگرید مسوولیت نگهبانی از جنگل شوم و ممنوعه تا دریاچه سیاه را بر عهده داشت .علاوه بر آن ، او مسوول تهیه کدو تنبل و درخت کریسمسی برای کمک به دکوراسیون هاگوارتز در مراسم های مختلف بود .

چند طراحی جالب از هاگرید توسط طرفداران پاترمور صورت گرفته که عکس هایش را میتوانید در گالری سایت ببینید .

عکس 1 ، عکس 2 ، عکس 3 ، عکس 4 ، عکس 5 !

اگر شما هم مایل بودید میتوانید عکس های طراحی شده ای که توسط خودتان انجام شده است را برای سایت جادوگران ارسال کنید .


منبع
ارزش: 10.00 (1 رای) - ارزش گذاری این خبر -
صفحه مناسب چاپ برای دوستتون بفرستید از این خبر یک pdf بساز
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.