هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

كتاب شش: متن پشت جلد کتاب 6

فرستنده پروفسور مينروا ‏مک گونگال در تاريخ ۱۳۸۴/۴/۲۳ ۱۶:۴۲:۰۰ (3184 بار خوانده شده) خبر های فرستاده شده توسط این شخص كتاب شش
كتاب شش
انتشارات بلومزبری، امروز متن نوشته شده بر پشت کاور خردسالان، نسخه انگلیسی رو منتشر کرد. برای دیدن متن ادامه خبر را بخوانید.

توجه:
اگر نمی خواهید از اتفاقات درون کتاب ششم مطلع شوید لطفا ادامه متن را نخوانید!


...


«اواسط تابستان هست، اما مه غیر منتظره ای بر روی قاب پنجره بود. هری پاتر در اتاق خواب خودش در خانه دورسلی ها واقع در پریوت درایو، با حالت عصبی منتظر دیدار با پروفسور دامبلدور بود. یکی از آخرین بار ها که او مدیر مدرسه را دیده بود، هنگامی بود که با لرد ولدمورت، تک به تک دوئل می کرد. هری نمی توانست باور کند که پروفسور دامبلدور از میان این همه مکان قرار است به خانه دورسلی ها بیاید. چرا پروفسور دامبلدور می خواهد الان به دیدار او بیاید؟ چی می تونه باشه که تا برگشت هری به هاگوارتز تا چند هفته دیگه، نمی تونه صبر کنه؟ سال ششم هری در هاگوارتز، پیش از این به طور غیر معمولی شروع شده، چون دنیای ماگل ها با دنیای جادوگران در حال تداخل هستند...»

جی کی رولینگ، آخرین ماجراهای هری پاتر را در سال ششم اش در هاگوارتز با مهارت هر چه تمام تر و به طرز هیجان انگیزی به تصویر کشیده است.

عکس متن پشت جلد
ارزش: 9.00 (10 رای) - ارزش گذاری این خبر -
صفحه مناسب چاپ برای دوستتون بفرستید از این خبر یک pdf بساز
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم

فرستنده شاخه
مک گونگال
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۴/۲۵ ۱۴:۴۶  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۴/۲۵ ۱۴:۴۶
عضویت از: ۱۳۸۲/۱۲/۲۳
از: هاگوارتز
پیام: 896
 Re: متن پشت جلد کتاب 6
از برتی بات متشکرم که نظر دادند

خواستم بگم که شما عکسی که تو خبر لینکش رو دادم رو خوندید؟ خواهش می کنم اول به اون متن انگلیسیش یه نگاهی بکنید بعد با ترجمه من مقایسه کنید. بعد از این مقایسه، اگه دیدید ترجمه مشکلی داره مطرح کنید.

در ضمن اگه معادل بهتری هم سراغ دارید لطفا مطرح کنید. نگید فقط فلان چیز بهتره عوض بشه. بگید به چی عوض بشه. مثل کاری که Sam عزیز کردند.
با تشکر

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.