هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > ایفای نقش سایت > آغاز نام نویسی انتخابات وزارت سحر و جادو

آغاز نام نویسی انتخابات وزارت سحر و جادو

ارسال شده توسط سوزان بونز در ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ | ( : 364)

انتخابات وزارت سحر و جادو رسماً امروز، 28 خرداد با آغاز نام نویسی کاندیداهای وزارت وارد دوره یازدهم خود شد. مراسم نام نویسی از کاندیداها تا 4 تیر ادامه خواهد داشت. این بار برای خلاف سال های گذشته، اختیارات مقام وزیر سحر و جادو در جادوگران دستخوش تغییراتی از جانب شورای عالی ویزنگاموت شده و ارتقا یافته است. بر اساس ارتقای انجام گرفته، شخص وزیر منتخب از طریق هماهنگی و مشورت با شورای عالی ویزنگاموت می تواند رهبری موثرتری در سطح ایفای نقش سایت جادوگران داشته باشد.

انجمن وزارت سحر و جادو، فقط برای اعضای گروه ایفای نقش قابل دسترس و مشاهده است. بر اساس اطلاعیه های درج شده در ستاد برگزاری یازدهمین دوره انتخابات وزارت سحر و جادو، برنامه زمان بندی شده انتخابات یازدهم به شرح زیر است:

28 خرداد تا 4 تیر: ثبت نام از کاندیداهای وزارت سحر و جادو
6 تیر: اعلام اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده
7 تیر تا 16 تیر: فعالیت ستادهای انتخاباتی و تبلیغاتی
17 و 18 تیر: رای گیری نهایی

برای آن دسته از دوستانی که عضو ایفای نقش نیستند یا تازگی به بخش ایفای نقش جادوگران ملحق شده اند، باید اعلام کنیم که هر ساله از طریق انتخاباتی که شامل برگزاری مراسم ستادهای انتخاباتی و تبلیغاتی و همچنین سیستم خدمات رسانه ای (مناظره های کاندیداها) می باشد، وزیر سحر و جادو را از طریق رای گیری انتخاب می کنیم.

نام نویسی در انتخابات وزارت برای همه اعضای عزیز و محترم گروه ایفای نقش آزاد می باشد و در صورت تمایل می توانید به مرکز پذیرش کاندیداهای وزارت سحر و جادو مراجعه کنید.

( : 0) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.