هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > اخبار سايت > راه اندازی مجدد سیستم همکاری با «جادوگران»

راه اندازی مجدد سیستم همکاری با «جادوگران»

ارسال شده توسط دلفیold در ۰۶ شهریور ۱۳۹۴ | ( : 220)

مفتخریم به اطلاع کاربران محترم برسانیم که بعد از یک سال وقفه در سیستم ارسال مطلب از طرف کاربران در نهایت این سیستم مجدداً راه اندازی شده و هم اکنون قابل استفاده شما همراهان گرامی است. این سیستم از سال قبل به دلیل مشکلات فنی در قسمت های مختلف سایت و به روز رسانی برخی ماژول ها موقتاً از دسترس کاربران خارج شده بود.

در حال حاضر شما می توانید در صورت تمایل مانند گذشته تئوری های خود پیرامون نکات مبهم یا حل نشده داستان های هری پاتر را به بخش «مقاله ها» ارسال کنید. این بخش همچنین از نقدهای شما درباره کتاب ها و فیلم ها نیز استقبال می کند. نسخه جدید بخش «اخبار» نیز مانند گذشته پذیرای خبرهایی است که خودتان آنها را ترجمه کرده اید. باید توجه داشت که کیفیت ترجمه شما و صحت خبرهای مربوط به دنیای هری پاتر در روند تایید خبر ارسالی تاثیرگذار است. همچنان خبرهای مربوط به بازیگران هری پاتر کم اهمیت قلمداد شده و ارزش انتشار ندارند. «گالری قدیمی» سایت جادوگران هم مانند سال های قبل محلی برای به اشتراک گذاری تصاویر مختلف هری پاتری است اما باید توجه داشت که تصاویر رسمی کاور کتاب ها و پوستر فیلم ها به «گالری جدید و رسمی هری پاتر» منتقل شده اند.

باید توجه داشت که مثل قدیم به دلیل برخی ناهماهنگی ها هنور در مورد فایل های ارسالی مرتبط با هری پاتر به بخش «دریافت فایل» اعم از فایل های ویدیویی، متنی، تصویری و ... حساسیت هایی وجود دارد و همکاری شما دوستان در این بخش ممکن است با کمی تاخیر منعکس شود. شایان ذکر است بخش «پرسش و پاسخ» نیز فعال است و شما می توانید در صورتی که جواب سوال خود در مورد شاخه های موجود را پیدا نمی کنید، تقاضای پاسخ به پرسش خود را ارسال نمایید.

صفحه «همکاری با ما» همواره از طریق آیتم «سایت جادوگران» در منوی بالای سایت قابل دسترسی است. منتظر مشارکت ارزشمند شما کاربران گرامی در توسعه هرچه بهتر محتوای سایت هستیم.

( : 0) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.