هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > پاترمور > فاز دوم «پاترمور» و اعطای گواهی های اختصاصی

فاز دوم «پاترمور» و اعطای گواهی های اختصاصی

ارسال شده توسط وندلین شگفت انگیز در ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ | ( : 1404)

فاز اول پاترمور، 9 سپتامبر سال جاری، با برگزاری آخرین جام هاگوارتز به اتمام خواهد رسید. اما این پایان کار این سایت جذاب نخواهد بود؛ خبرها حاکی از آن است که فاز دومی هم در راه است. پیش تر سایت پاتر مور اعلام کرده بود که ششم سپتامبر سال جاری، با اعطای آخرین جام هاگوارتز به گروه برنده، فاز اول این سایت به کار خود پایان خواهد داد. تا 16 سپتامبر، کاربران قادر خواهند بود گواهی و مدرک پاترموری خود را پرینت بگیرند، که شامل تمام جزییات زندگی مجازی شما در دنیای هری پاتر خواهد بود، از چوبدستی و گروهتان گرفته تا نمراتی که در هاگوارتز کسب کرده اید. اما این پایان ماجرا نخواهد بود.

توییت های منتشر شده از طرف پاترمور این چنین وعده می دهد که تغییرات هیجان انگیزی در انتظار کاربران خواهد بود. به نقل از توییترِ این سایت، بعد از فاز اول پاترمور، فاز دوم از مرز های هاگوارتز و اکتشافات تصویر محور فاز نخست عبور کرده و وارد فراسوی دنیای جادویی هری پاتر می شود. پیامی که به تمام اعضای پاترمور ارسال شده، توضیح می دهد که آنها قادر خواهند بود جزییات بیشتری را در رابطه با دنیای ساختگی جی.کی رولینگ کشف کنند؛ برخلاف فاز اول که در ایفای نقش و زندگی تعاملی دانش آموزان در هاگوارتز خلاصه شده بود، فاز دوم فراتر از آنچه در هفت کتاب هری پاتر به تصویر کشیده شده به دنیای جادوگری می پردازد.

هیچ اطلاعات بیشتری از این طرح هیجان انگیز منتشر نشده است. مشخص است که تا وقتی که رسماً پرده از جزییات بیشتری برداشته شود، گمانه زنی ها در مورد دنیای جدید پاترمور ادامه خواهند داشت.

( : 1) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه
alilolo
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۹۴/۶/۱۸ ۲۲:۲۶  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۹۴/۶/۱۸ ۲۲:۲۶
عضویت از: ۱۳۹۴/۳/۱۶
از: تهران
پیام: 3
 چه جوری
دقیقا چه جوری این گواهی ها رو بگیریم؟ از تو صفحه ی پروفایل؟

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.