هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > جانوران شگفت‌انگیز یک: زیستگاه آن‌ها > «جان وویت» به فیلم «جانوران شگفت انگیز» پیوست

«جان وویت» به فیلم «جانوران شگفت انگیز» پیوست

ارسال شده توسط وندلین شگفت انگیز در ۱۵ مهر ۱۳۹۴ | ( : 709)

بعد از انتخاب «ادی ردمین» به عنوان بازیگر نقش «نیوت اسکمندر»، و «کاترین واتراستون» به عنوان بازیگر همسر نیوت «(پوپر)تینا گلدشتاین»، وب سایت هالیوود ریپورتر از ایفای نقش «جان وویت» در این فیلم خبر داد. هماندد «جِین پری» و «کارمن چان» که مدتی پیش به بازیگران اضافه شدند، هنوز کاراکتری که قرار است وویت بازی کند اعلام نشده است.«جان وویت» هفتاد و شش ساله، که تا کنون چهاربار نامزد جایزه اسکار و ده باز نامزد جایزه گلدون گلوب شده که از این تعداد یک اسکار و چهار گلدن گلوب را به خانه برده است، وزنه سنگینی در تیم بازیگران این فیلم خواهد بود.

همانطور که پیش تر در خبر ها اشاره شده بود، عوامل فیلم اظهار کرده اند که برخلاف سری فیلم های هری پاتر که به بازیگران کم تجربه میدان داده بودند، به دنبال بازیگران با تجربه تری هستند. تا کنون به جز افرادی که در بالا اشاره شد، «ارزا میلر»، «آلیسون سودل»،«کالین فارل» و «سامانتا مورتون» از بازیگران بنامی هستند که برای بازی در این فیلم دعوت شده اند.

( : 1) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه
alirezagrimes
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۹۴/۹/۹ ۱۸:۵۳  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۹۴/۹/۹ ۱۸:۵۳
عضویت از: ۱۳۹۴/۹/۹
از:
پیام: 1
 سلام
سلام خسته نباشین من تازه تو این سایت عضو شدم اصلا نمیدونم چی به چیه مدرسه برنامه چیه اگه میشه لطف کنین توضیح بدین مرسی

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.