هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > جانوران شگفت‌انگیز دو: جنایات گریندل‌والد > فیلمنامه ی دومین فیلم جانوران شگفت انگیز کامل شد!

فیلمنامه ی دومین فیلم جانوران شگفت انگیز کامل شد!

ارسال شده توسط رز ویزلی در ۰۸ خرداد ۱۳۹۶ | ( : 630)

جی کی رولینگ دقایقی را به پاسخ دادن به سوالات طرفدارانش در توییتر اختصاص داد و در این حین اعلام کرد که فیلمنامه ی فیلم دوم جانوران شگفت انگیز به پایان رسیده است.

بلافاصله پس از این خبر، طرفداران جی کی رولینگ واکنش نشان دادند و سعی کردند با توییت های خود سرنوشت کاراکتر های مورد علاقه ی خود را تحت تاثیر قرار دهند. گمانه زنی های بسیاری در زمینه ی آینده ی نیوت و سایر شخصیت ها و بازیگر ها انجام شد. طبق اخبار، چهار بازیگر اصلی فیلم، برای حداقل چهار فیلم از پنج فیلم جانوران شگفت انگیز قرار داد دارند، اما با توجه به سوابق رولینگ، این حفظ شدن آنها از خطر های فیزیکی و جانی، مانع این نمی شود که آنها از خطر های احساسی و روحی هم در امان باشند.

فیلم برداری فیلم دوم جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها هنوز شروع نشده است و بر طبق شایعات و اخبار، همین تابستان آغاز خواهد شد.


در ادامه نگاهی خواهیم داشت به چیزهایی که تاکنون با توجه به مصاحبه ها از این فیلم میدانیم:

1. پاریس، سال 1928

مدت کمی پس از گمراهی ها و اطلاعات نادرستی که در یک مصاحبه ی فرش قرمز فیلم اول از فیلم دوم بر سر زبان ها افتاده بود، جی کی رولینگ در توییتر خود اعلام کرد که ماجرا های فیلم دوم در تابستان و پاییز سال 1928 (یعنی دوسال پس از ماجراجویی و سفر نیوت به نیویورک) و در پاریس اتفاق می افتد.
و طراحیِ لباس به سبک پاریسی ها در دهه ی 1920، احتمالا فرصت بسیار خوب و حتی رویایی برای طراح لباسِ برنده ی اسکارِ فیلم، یعنی کالین اتوود می باشد.


2. جانی دپ در نقش گریندل والد، جود لاو در نقش دامبلدور

فیلم اول با افشای دراماتیکِ اینکه گلرت گریندل والد در واقع همان کسی است که همه کارآگاه گریوز می پنداشتند، به پایان رسید. همچنین افشا شده بود که بازیگری این نقش بر عهده ی جانی دپ خواهد بود و اینکه جود لاو ایفای نقش دامبدور جوان را بر عهده گرفته است. می دانیم که سری جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها شامل پنج فیلم خواهد بود که به رویارویی دامبلدور و گریندل والد و در نهایت به نبرد بین این دو جادوگر خواهد پرداخت و در فیلم دوم شاهد حضورو رویایی این دو جادوگر به شکل واضح تری خواهیم بود.


3. کردنس زنده است و مدستیِ در حال گریه، با پیکر مرده ی مادرخوانده ی بی رحمش تنها مانده است.

در مراسم فرش قرمز و با توجه به سکانس های حذف شده، دیوید یتس بیان کرد که در یکی از سکانس های حذف شده، کردنس در حال سوار شدن به یک قایق بوده است.(مانند نیوت)
پس از سوال های بسیار در مورد سرنوشت این دو کودک، دیوید ییتس اذعان داشت که به اشاره ای به سرنوشت این دو کودک در ابتدای فیلم دوم نیاز است. باید منتظر بمانیم و ببینیم چه بر سر آن ها آمده است.


4. چهار کاراکتر اصلی بار دیگر به هم می پیوندند.

با توجه به نوشته ی پشت کتاب جانوران شگفت انگیز در مورد نویسنده ی آن، میدانیم که نیوت و تینا زنده و سالم هستند و با یکدیگر ازدواج خواهند کرد. اکثر طرفداران فیلم مشابه همین را برای جیکوب و کویینی می خواهند. قرارداد های این بازیگران حاکی از این است که حداقل تا چهار فیلم زنده و سالم خواهند بود، اما احساسات آنها چطور؟ جی کی رولینگ در پایان فیلم قبل با خداحافظی این چهار کاراکتر کمی ما را غمگین، و سپس با دیدار مجدد جیکوب و کویینی مجددا ما را امیدوار کرد.
آنها چگونه دوباره در جای دیگری از جهان پس از گذشت دو سال به هم می پیوندند؟
نقش آنها در مبارزه علیه گریندل والد چیست؟


5. لتا لسترنج

نیوت و تینا در نهایت با یکدیگر ازدواج خواهند کرد اما در حال حاضر ارتباط پایداری ندارند. نیوت هنوز هم به دختری به نام لتا لسترنج علاقمند است و به خاطر او تحصیل در هاگوارتز را قربانی کرده و از مدرسه اخراج شده و عاشقانه او را دوست داشته است. و بر اساس اخبار، لتا لسترنج در فیلم دوم ظاهر خواهد شد و درباره ی او بیشتر خواهیم شنید.

IMDB در خلاصه ی احتمالی ای که از فیلم دوم منتشر کرده بیان می کند که با وجود اینکه نیوت قصد فراموش کردن لتا را دارد، با او به شکل غیر منتظره ای مواجه می شود تا از او در مورد دامبلدور و نیاز به نبردش با گریندل والد خبر بگیرد.
باید منتظر ماند و دید که آیا این خلاصه با توجه به فیلمنامه ی به پایان رسیده هم درست است یا خیر.


6. حیوانات جادویی جدید

مسلما در فیلم جدید هم با جانوران جادوییِ زاییده ی ذهن خلاق جی کی رولینگ مواجه خواهیم شد. از نقش آنها در ماجرای فیلم اطلاعی در دسترس نیست و دیوید هیمن هم در مصاحبه های خبری فیلم اول اظهار بی اطلاعی کرده است. آنها مجددا از چمدان نیوت فرار نخواهند کرد، اما آنها چه ارتباطی با وضعیت جامعه ی جادوگری در مقابل گریندل والد خواهند داشت؟
دیوید هیمن و دیوید ییتس بیان کرده اند که احتمالا این موجودات به عنوان موضوع فرعی فیلم نقش خواهند داشت تا فضای بیشتری برای مانور بر گریندل والد و نبرد با او ایجاد شود.

فیلم برداری هنوز آغاز نشده است و تا اکران فیلم در 2018 زمان زیادی باقی مانده است.

منبع: ماگل نت

( : 0) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.