هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > جانوران شگفت‌انگیز دو: جنایات گریندل‌والد > جدیدترین اخبار منتشر شده در مورد فیلم دوم جانوران شگفت انگیز

جدیدترین اخبار منتشر شده در مورد فیلم دوم جانوران شگفت انگیز

ارسال شده توسط رز ویزلی در ۱۲ تیر ۱۳۹۶ | ( : 452)

پاترمور امروز، سوم جولای، اطلاعات جدیدی در مورد فیلم دوم جانوران شگفت انگیز منتشر کرد تا تاییدی بر بسیاری از اطلاعاتی که تا کنون اعلام شده بود باشد.
با آغاز رسمی فیلمبرداری قسمت دوم جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها (که هنوز به طور رسمی نامگذاری نشده است)، باید هر روز منتظر اخبار جدیدی از این فیلم باشیم.
1. دامبلدور و نیوت، در مقابل گریندل والد قرار میگیرند

تصویر کوچک شدهدر انتهای فیلم اول، مشاهده کردیم که نیوت اسکمندر (با بازی ادی ردمین) باعث فاش شدن هویت واقعی گلرت گریندل والد شد که خود را به عنوان کارآگاه ماکوزا(MACUSA - وزارت سحر و جادوی آمریکا) پرسیوال گریوز معرفی کرده بود.
در جدیدترین اخبار، گفته شده که گلرت گریندل والد (با بازی جانی دپ) فراری دراماتیک از زندان ماکوزا خواهد داشت و با این کار، آلبوس دامبلدور را مجبور میکند که به مبارزه ی جامعه ی جادوگری علیه او بپیوندد.
گریندل والد پیروان بیشتری جمع میکند و افراد بیشتری از تفکر او، «افراد جادویی نژادی برتر نسبت به غیر جادویی هستند»، حمایت میکنند. درنتیجه دامبلدور، از شاگرد سابقش، نیوت اسکمندر درخواست کمک میکند.

کویینی و تینا گلدشتاین، جیکوب کوالسکی و همچنین چند کاراکتر جدید، به نیوت اسکمندر می پیوندند تا وفاداریشان در شرایط نامناسب و هرج و مرج جامعه ی جادوگری مورد آزمایش قرار گیرد.
همچنین در فیلم نامه ی جی کی رولینگ گفته شده است که جیکوب با دیدن دوباره ی کویینی در قنادی اش، تا حدودی حافظه اش را به دست می آورد.

گذشته ی مبهم دامبلدور و گریندل والد، در کتاب های هری پاتر تا حدودی معرفی شده بود. آن دو از دوران کودکی با هم دوست بودند و در نهایت پس از دوئلی که به مرگ آریانا، خواهر دامبلدور، منجر شد به دشمنان یکدیگر تبدیل شدند. و در فیلم اول جانوران شگفت انگیز هم، دامبلدور به عنوان کسی که با اخراج نیوت اسکمندر از مدرسه مخالفت کرده بود معرفی شد. جود لاو، نقش آلبوس دامبلدور جوان را بازی خواهد کرد.


2. کردنس بار دیگر به ماجرا باز خواهد گشت

تصویر کوچک شده

کردنس ( با بازی ازرا میلر) در فیلم اول به عنوان یک «نهانه- Obscurial» معرفی شد و حتی گلرت گریندل والد را با قدرتش شگفت زده کرد. نهانه یک نیروی جادویی خطرناک و عظیم است که در جادوگرانی که نیروی جادویی خود را سرکوب میکنند به وجود می آید.
در انتهای فیلم اول، کردنس تقریبا نابود شد، با وجود این نیوت اسکمندر توده ی سیاه کوچکی را دید که از آن منطقه دور میشد، و به تازگی زنده بودن کردنس و بازگشت او به فیلم تایید شده است.


3. وارنر براز تایید کرد که اتفاقات فیلم در نیویورک، لندن و پاریس اتفاق می افتد

تصویر کوچک شده

فیلم دوم، اتفاقات سال 1927، تنها چند ماه پس از دستگیری گریندل والد را روایت میکند. در پایان فیلم اول، نیوت سوار یک کشتی شد و آمریکا را ترک کرد و امروز، وارنر براز به طور رسمی تایید کرد که فیلم دوم، نیویورک، لندن و پاریس را به تصویر خواهد کشید.


[center]4. وارنر براز حضور چند کاراکتر جدید در فیلم دوم را تایید کرد.این شخصیت های جدید شامل افراد زیر خواهد بود:
یک شکارچی سخاوتمند به نام گریمسون (با بازی بازیگر ایسلندی، اینگوار سیگاردسون Ingvar Sigurdsson)
جادوگری به نام یوسف کاما (با بازی ویلیام ندیلم-William Nadylam)
اسکندر، دارنده ی یک سیرک جادوگری (با بازی اولافور داری اولافسون -Ólafur Darri Ólafsson)
یکی از جاذبه های جادویی سیرک ( با بازی کلودیا کیم-Claudia Kim)

وارنر براز همچنین حضور کالوم ترنر به عنوان برادر بزرگتر نیوت و حضور زو کراویتز-Zoë Kravitz به عنوان لتا لسترنج را تایید کرد.

زو کراویتز پیش از این در عکسی که نیوت در فیلم اول از لتا لسترنج نشان داد دیده شده بود و کاراکتر کالوم ترنر هم به عنوان یکی از قهرمانان جنگ و کارآگاهان وزارت سحر و جادو در فیلم اول نام برده شد.
برای جانوران شگفت انگیز، ساخت پنج فیلم برنامه ریزی شده است و فیلم دوم، در تاریخ 16 نوامبر 2018 اکران خواهد شد.
با آغاز رسمی فیلمبرداری قسمت دوم جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها (که هنوز به طور رسمی نامگذاری نشده است)، باید هر روز منتظر اخبار جدیدی از این فیلم باشیم.

( : 0) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.