هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندل‌والد > مصاحبه‌ی ویکتوریا یاتس، شخصیت جدید فیلم جنایات گریندل‌والد

مصاحبه‌ی ویکتوریا یاتس، شخصیت جدید فیلم جنایات گریندل‌والد

ارسال شده توسط لایتینا فاست در ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ | ( : 317)

بازیگر بریتانیایی، ویکتوریا یاتس، که شخصیت جدیدی به نام بانتی (Bunty) در فیلم جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل‌والد است؛ اخیرا مصاحبه‌ای با رادیو تایمز داشته که در آن به همکاری‌اش با رولینگ در قسمت جدید اشاره می‌کند. همین طور افکارش درباره نقش دامبلدور را نیز بازگو می‌کند. یاتس فصل جدیدی در سریال بریتانیایی Call the Midwife شروع کرده است.

ویکتوریا یاتس: "جی.کی.رولینگ کسی است که شما می‌توانید از او انتظار همه چیز را داشته باشید. او زمین می‌خورد، بامزه و باهوش است، رفتار خونگرم و ذهن بازی دارد. و من باز هم هنگام ملاقات با او مضطرب می‌شوم."

"او واقعا یک فرد معمولی، قابل دسترس و فوق العاده باهوش است و حقیقتا الگوی من محسوب می‌شود. کاش می‌توانستم ذره‌ای مثل او باشم."

"در این سری فیلم‌ها، شما می‌بینید که دامبلدور چگونه تبدیل به دامبلدور شده است. چیزی که ما باید از آن عبور کنیم و بر آن غلبه کنیم، جانوران درون ما است. چیزی که چیره شدن بر آن باعث می‌شود تبدیل به چیزی شویم که می‌خواهیم."

( : 0) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.