هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندل‌والد > ادی ردمین خبر از تیره‌تر شدن فضای جانایات گریندل‌والد می دهد!

ادی ردمین خبر از تیره‌تر شدن فضای جانایات گریندل‌والد می دهد!

jhhdf
ارسال شده توسط رز زلر در ۳۰ تیر ۱۳۹۷ | ( : 174)

بر اساس تریلر منتشر شده، همه‌ی ما متوجه شدیم که فیلم جنایات گریندل‌والد دارای فضای تیره‌تری نسبت به فیلم قبلی خواهد بود. گفت‌وگوی پرهیاهو و شوم و رعد و برق این تصور را برای ما ایجاد کرد.

ادی ردمین، بازیگر نقش نیوت اسکمندر در مصاحبه‌ی جدیدش روشن کرد که کل مجموعه‌ی جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها فیلمی هیجان‌انگیز خواهد بود که جامعه‌ی جادوگری انتظارش را می‌کشید و دوست دارد تماشا کند.

"بزرگ‌ترین خصوصیت این فیلم تغییر در تُن و فضای داستان است. در کل جزئیات بیشتری به نمایش گذاشته شده و به فضای آشنای هری پاتری نزدیک‌تر است. همچنین با جادوگرانی که در فیلم اول دیدید، بیشتر آشنا می‌شوید و درکشان می‌کنید.
اولین باری که نمایش‌نامه و قسمت من به دستم رسید و آن را خواندم، متوجه شدم که داستان مهیجی را بازی خواهم کرد."

جدا از صحبت‌های ادی، طرح اصلی که ما از نمایشنامه می‌دانیم هم خودش نوید تغییر و سیاه‌تر شدن کل داستان را می‌دهد. گریندل‌والد به تازگی و قبل از محاکمه‌اش از زندان فرار کرده است و این به نیوت و دوستانش بستگی دارد که او را پیدا کنند و جلوی خطرات را بگیرند. هرچند که ادی به جزئیات سیاسی‌تری هم اشاره کرد:

" من(نیوت اسکمندر) توسط دامبلدور(جود لاو) مامور شدم تا گریندل‌والد را پیدا و دستگیر کنم. چیزی که اتفاق می‌افتد این است که او (گریندل‌والد) به برتری اصیل‌زاده‌ها اعتقاد دارد و فکر می‌کند آن‌ها باید بر سایر موجودات جادویی و غیر جادویی و حتی ماگل‌ها حکومت کنند که این(نژادپرستی) یک مسئله‌ی سیاسی است.
افراد بیشتری به او می‌پیوندند و اختلاف‌های زیادی در خانواده‌ها به وجود می‌آید. او واقعا مهره مار دارد!"

آیا توضیحات ادی شما را همچون ما به یاد جادوگر سیاه دیگری انداخت؟ به نظر می‌رسد فیلم جنایات گریندل‌والد می‌خواهد جنگ مشابهی با آن کسی که در مجموعه‌ی اصلی هری پاتر دیدیم به راه بیندازد. اگر چه که فعلا این یک تئوری است و تئوری ساختن تمام کاری است که تا بیست و پنجم آبان ماه(شانزدهم نوامبر) می‌توانیم انجام دهیم.

( : 0) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.