هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندل‌والد > انتشار تریلری تازه از فیلم جنایات گریندل‌والد

انتشار تریلری تازه از فیلم جنایات گریندل‌والد

ارسال شده توسط لایتینا فاست در ۳۱ تیر ۱۳۹۷ | ( : 220)

امشب کمپانی برادران وارنر دومین تریلر خود از فیلم جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل والد را در مراسم کامیک کان سان دیگو منتشر کرد. بیاید نگاهی به آن بیندازیم.

شگفتی های زیادی را در این تریلر مشاهده کردیم. از جانوران جدید و اعجاب انگیزی که تا به حال ندیده بودیم تا نیکلاس فلاملی که آنقدر پیر بود که توانایی دست دادن با جیکوب را نیز نداشت!

سردرگمی کردینس موضوعی است که در تریلرهایی که تا کنون منتشر شده است دیده ایم. او و میلدیکتوس مطمئنا قرار است نقش کلیدی‌ای را در فیلم بازی کنند و انگار مجبورند بعد از ماجراهایی که تجربه کردند در سایه‌ها پنهان شوند و شناخته نشوند.

از طرفی میبینیم که در دنیای جادوگری شایعه شده که گریندل والد در خواب و رویایش دیده است که قرار است بر جادوگران مسلط شود و این جادوگر سیاه تلاش میکند تا دیگران را قانع کند به سپاه او بپیوندند.

موضوعی که توجه ما را جلب کرد این بود که پروفسور دامبلدور، آن طور که انتظار داشتیم مسئول تدریس درس تغییر شکل نیست و این دفعه پروفسور دفاع در برابر جادوی سیاه است. و بله... ما دامبلدور را میبینیم که رو به روی آیینه نفاق انگیز ایستاده و گریندل والد را در کنار خود میبیند! و بعد از آن، مثل تریلر قبل تاکید می شود که این نیوت است که باید با گریندل والد رو به رو شود و نه دامبلدور.

و بزرگترین ترس نیوت که کار کردن در یک دفتر است! قطعا باید منتظر طنزهای گاه به گاه و کوچکی باشیم که لبخند و شادی را به وجودمان باز می گردانند.

و اما اواسط تریلر با جمله ای مواجه میشویم که روی پوستری که دیروز منتشر شده بود نیز حک شده بود.

سرنوشت یک نفر، آینده‌ی همه را تغییر خواهد داد!

و در پوستری که امشب منتشر شد نیز جمله‌ای مربوط به همین موضوع نوشته شده است.

چه کسی آینده را تغییر خواهد داد؟

آیا شما هم مثل ما هیجان زده هستید که بدانید قرار است چه داستان هایی را در این فیلم شاهد باشیم؟ فیلم جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل والد، 16 نوامبر (25 آبان) منتشر خواهد شد تا جواب سوال های ما را بدهد.

( : 0) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.