هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندل‌والد > نگاهی به اطلاعات منتشر شده از فیلم جنایات گریندل‌والد

نگاهی به اطلاعات منتشر شده از فیلم جنایات گریندل‌والد

ارسال شده توسط لینی وارنر در ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ | ( : 234)

ادی ردمین در مصاحبه‌ای که اخیرا با رسانه‌ها داشته است اطلاعاتی در مورد سری دوم فیلم‌های جانوران شگفت‌انگیز، یعنی جنایات گریندل‌والد می‌دهد که در ادامه به بخش‌هایی از آن اشاره شده است.

- ادی ردمین اظهار داشته است که به خاطر موفقیت کتابش یعنی جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها، و به خاطر شهرت نیفلرهایش، داد و ستد غیرقانونی جانوران به راه افتاده است.

- او همچنین بیان داشته است که صحنه‌ای را برای مراسم امضای کتاب جانوران شگفت‌انگیز در لندن فیلم‌برداری کرده است، اما در نهایت فقط برای اخبار روزنامه‌ها و تصاویر استفاده شده است.

- جنایات گریندل‌والد بازه‌ی زمانی طولانی‌تری نسبت به فیلم جانوران شگفت‌انگیز 1 دارد، اما نه خیلی زیاد. در فیلم اول تنها شاهد اتفاقات چند روز از دسامبر سال 1926 بودیم.

- اولین صحنه‌ای از جنایات گریندل‌والد که نیوت در آن ظاهر می‌شود، "احاطه شده توسط مقامات" است. بنابراین فرض بر این است که احتمالا در وزارت سحر و جادوی بریتانیا است که در آنجا خیلی احساس بی‌قراری می‌کند.

- آپارتمان لندنِ نیوت بسیار ساده است... تا زمانی که کسی طبقه‌ی زیرین را ببیند، یعنی داخل چمدان جادویی‌اش که پر از جانوران شگفت‌انگیز است. اینجاست که دستیارش بانتی به او در نگه‌داری جانوران در زمانی که نیوت به خاطر ماجراجویی‌های جهانی‌اش غیبت دارد کمک می‌کند.

- زمانی که فیلم بر پیدا کردن کریدنس در پاریس تمرکز دارد، ردمین می‌گوید نیوت فرصتی برای ماجراجویی در پایتخت فرانسه، مثل آنچه در نیویورک و در فیلم اول رخ داد ندارد. که این نشان می‌دهد حساسیت بر ضرورت انجام هدفش بیشتر است.

- ردمین از دوستی میان نیوت و جیکوب می‌گوید که به یک ماجراجویی دیگر کشیده می‌شود. ادی در مورد اینکه چطور جیکوب به داستان و پاریس بازخواهد گشت چیزی نمی‌گوید.

- ردمین به کاوش در مورد رابطه‌ی برادرانه‌ی نیوت و تسیوس می‌پردازد. این دو برادر دقیقا برخلاف یکدیگر هستند. ولی در نظر بگیرید با اینکه تسیوس یک قهرمان جنگی و کاراگاه است، اما یک مرد آسیب دیده نیز هست.

- ادی اظهار داشته است که رولینگ درباره‌ی رابطه‌ی عاشقانه‌ی نیوت و تینا می‌گوید که از نوع آهسته است که در تمام سری فیلم‌های جانوران شگفت‌انگیز شاهد آن هستیم.


از مصاحبه‌ی ادی ردمین خارج می‌شویم و به مصاحبه‌ی زوئی کروواتز رجوع می‌کنیم.
اخیرا مصاحبه‌ای با بازیگر نقش لتا لسترنج انجام شد که خیلی از ما را سورپرایز کرد و مثل این که نیوت و لتا هیچ‌گونه رابطه عاشقانه‌ای با هم نداشتند و تنها دوست بودند. لااقل این نظری است که لتا درباره‌ی این رابطه دارد.
در جنایات گریندل‌والد لتا نامزد تسیوس برادر نیوت است. اما دوستی آن دو در بچگی و دوران دانش‌آموزیشان در هاگوارتز فقط این روابط را پیچیده‌تر می‌کند.

تصویر کوچک شده

اما بیاید صادق باشیم. هیچ‌کس در این عکس خوشحال نیست و اصلا شبیه یک خانواده شاد به نظر نمی‌رسند. شاید به این دلیل است که درون وزارت سحر و جادوی بریتانیا هستند؛ جایی که نیوت همیشه خودش را در دردسر میابد.


و در آخر با یک یادآوری کوچک، سورپرایزی را برایتان خواهیم داشت.
آیا نیفلر را در فیلم اول به یاد دارید؟

تصویر کوچک شده

حال در جنایات گریندل‌والد بچه نیفلر‌ها نیز اضافه خواهند شد که واقعا ناز و جذاب هستند... یعنی تا می‌توانید فقط آن‌ها را نگاه کنید و لذت ببرید!
امیدوارم همان‌قدر که ما برای انتشار این فیلم لحظه‌شماری می‌کنیم، شما نیز مشتاقانه تقویم را تا فرا رسیدن آبان ماه ورق بزنید.

( : 0) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.