هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندل‌والد > چهره‌های تازه‌ی جنایات گریندل والد

چهره‌های تازه‌ی جنایات گریندل والد

ارسال شده توسط رز زلر در ۰۵ شهریور ۱۳۹۷ | ( : 262)

همان طور که در تریلر دیدیم، چهره‌های جدیدتری وارد فیلم دوم جانوران شگفت انگیز شدند. برخی را از قبل می‌شناسیم؛ مانند دامبلدور که ظاهری جوان و جدید پیدا کرده ولی برخی کاملا غریبه‌اند.

با توجه به حضور شخصیت دامبلدور در هری پاتر، او در این لیست جایی ندارد اما بازیگر این نقش، جود لاو، برای ما چهره‌ای جدید است که به این لیست راه می‌یابد. شناخته بودن شخصیتش به معنای این است که ما چیز بیشتری از آنچه تا به حال در مصاحبه‌ها خواندیم یا در تریلر دیدیم، درباره‌ی او نخواهیم فهمید. می‌دانیم که پروفسور درس دفاع در برابر جادوی سیاه است و از نیوت درخواست کمک کرده زیراکه به دلایل مرموزی خودش به تنهایی نمی‌تواند در برابر جادوگر سیاه، گریندل والد بایستد.

پس از دامبلدور، لتا لسترنج توجه فن ها را بیشتر از بقیه‌ی شخصیت‌ها به خود جلب کرده. به هر حال ما کمی تا قسمتی با او و خوانواده‌ی اصیل زاده‌اش آشنا هستیم و آنها را از سری هری پاتر به یاد می‌آوریم. همچنین نیوت را در فیلم قبل دیدیم که به خاطر او خود را به خطر انداخت.
ولی اخبار جدید رابطه‌ی عاشقانه‌ی بین این دو را تکذیب کردند، اگرچه که آنها از دوران هاگوارتزشان دوستان صمیمی بودند. همان طور که نیوت به عنوان حیوان شناس فعالیت می‌کند، لتا در وزارت سحر و جادو دستیار تراورس، سرپرست بخش قانونی اداره است. همچنین گفته شده که او نامزد تیسیوس، برادر نیوت است.

اطلاعات ما درباره‌ی تیسیوس ناقص است، می‌دانیم که او سرپرست کارآگاه‌های وزارتخانه و ماهر در جنگ است. با همین اطلاعات کم او بسیار متفاوت از برادر آرام و حیوان دوستش به نظر می‌رسد که شاید نتیجه‌ی فضای کاری آن دو باشد.
از دیگر چهره‌های آشنا برای ما، نیکلاس فلامل، کیمیاگر معروف و سازنده‌ی سنگ جادوی ششصد ساله است که در پاریس انتظار نیوت را می‌کشد.

کریدنس از چهره‌های جدیدی است که خواهیم دید. کریدنس جادوگری قدرتمند و فراری از ماکوزای لندن است. یوسف کاما، جادوگر آفریقایی- آمریکایی که آخرین فرد از خاندان اصیل زاده‌ی خود است، برای سالیان زیادی دنبال کریدنس بوده و بلاخره موفق می‌شود او در پاریس پیدا کند. گرچه نمی‌دانیم چرا او به دنبال کریدنس است ولی مطمئنا به زودی جواب خواهیم گرفت.

ملیدیکتس به عنوان تنها آشنای کریدنس در پاریس و دوست صمیمی‌اش او را همراهی می‌کند. او همان طور که قبلا دیدیم به شکل زن جوانی ظاهر می‌شود ولی به خاطر طلسم مادرزادی، دائما به شکل جانوری در می‌آید. از قدرتش مانند سایرین توسط ریس ظالم سیرک جادویی، اسکندر، سواستفاده می‌شود. بعد از فرارشان از سیرک، ملیدیکتس به کریدنس برای پیدا کردن هویت اصلی‌اش کمک می‌کنند.

( : 0) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.