هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندل‌والد > اطلاعات جدیدی درباره وزارت سحر و جادوی فرانسه منتشر شد!

اطلاعات جدیدی درباره وزارت سحر و جادوی فرانسه منتشر شد!

ارسال شده توسط لایتینا فاست در ۰۶ شهریور ۱۳۹۷ | ( : 423)

همانطور که میدانیم فیلم جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل‌والد در پایتخت فرانسه، یعنی پاریس اتفاق می افتد. پس ما در آنجا هم مثل لندن و نیویورک باید بتوانیم نشانه‌هایی از بناها و ساختمان‌های جادویی را ببینیم. مثل ورودی کلاسیک وزارت سحر و جادو که یک کیوسک تلفن قرمز رنگ بود، اینجا هم تقریبا همین طور اما به سبک پاریسی! ورود به وزارت سحر و جادوی فرانسه از طریق یک آب‌نما امکان پذیر است.

تصویری که از این وزارت خانه نشان داده شد نفس‌گیر و چشم‌گیر بود. ساختمانی نورانی با یک سقف گنبدی شکل شیشه‌ای. در زمان محدودی که ما داشتیم و از وقتی که تریلرها منتشر شده‌اند، توانستیم جانوران مختلفی را ببنیم از جمله: گرفورن (Graphorn)، دامیگایز (Demiguise)، مونکالف (Mooncalf)، اوکامی (Occamy)، اژدها، مورتلب (Murtlap)، نیلفر، هیپوگریف و استیلر (Streeler).

تصویر کوچک شده


مارتین فولی، کارگردان هنری این فیلم میگوید:
" ساختن وزارت خیلی دشوار بود."

" این یک بالکن منحنی شکل است و از شیشه و فولاد ساخته شده که به مهندسی هوشمندانه‌ و محاسبات بسیاری نیاز داشت.


ما به انبار بزرگ و زیباترین مجموعه راه پیدا کردیم. دیوارها بیشتر شیشه‌ای بودند و با خطوطی فولادی و با طرح‌های هنری مدرن تزئین شده بودند. در پشت یکی از این دیوارها، یک میز پذیرش برنزی قرار داشت؛ درحالی که در وسط اتاق، کابینت های بلند و باریک طلایی و سبز رنگ قرار گرفته بودند.

معنای این کابینت ها میتوانست این باشد که ما در طبقه‌ی دوم که در نهایت به اتاقی به اسم "بایگانی اجداد (Les Archiving Ancêtres)" منتهی میشود قرار داریم. این اتاق دارای تجهیزات و لوازم اداری بودند. از جمله نوارهایی مثل مار که پرواز میکردند.

تصویر کوچک شده


درتصاویری که قبلا منتشر شده بود، می‌بینیم که تینا و نیوت در اتاق بایگانی اجداد هستند. همانطور که مارتین فولی گفته بود، کریدنس میخواهد بیشتر درمورد خودش و اجدادش بداند. شاید نیوت و تینا هم در این باره مشتاق باشند.

مارتین فولی در این باره گفت:"درواقع کریدنس تلاش می‌کند هویت خود را پیدا کند." و ازرا میلر بازیگر نقش کریدنس ادامه داد:" کریدنس برای این که بداند او حقیقتا چه کسی است و اجدادش چه کسانی هستند بسیار مشتاق هست."

( : 0) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.