هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

نقشه‌های گریندل والد

ارسال شده توسط رز زلر در ۰۷ شهریور ۱۳۹۷ | ( : 336)

جنایات گریندل والد از زندانی شروع می‌شود که بیش از صد زندانی از جمله گلرت گریندل والد را در سلول‌هایش دارد.
تاریخچه‌ی گریندل والد او را به قهرمانی بین هم بندی‌هایش تبدیل کرده و آنها را مطیع و پیرو خود در آورده است. حتی بعضی از زندانبان‌ها هم جذب اندیشه و افکار او شدند.

با توجه به توصیفی که از آبرناتی (Abernathy) شده، او نفوذی گریندل والد در سازمان جرایم جادوگری است. ماکوزا(سازمان جرایم جادوگری) قصد دارد او را به اروپا برای حضور در دادگاهش منتقل کند. این انتقال بر طبق برنامه پیش نمی‌رود. هنگامی که ماشین مخصوص سازمان برای سوار کردن او از راه می‌رسد، انفجاری در آسمان منهتن رخ می‌دهد و او موفق به فرار می‌شود. او هنوز جاه طلبی قبلش را با خود دارد و برای اجرای نقشه‌هایش آماده‌ست.

هیمان، از اعضای این مجموعه می‌گوید:
«معتبر بودن برای او شاخصه‌ی پر اهمیتی است و تصور می‌کند اعتبار کلیدی برای قدرتش است.»

گریندل والد تصور می‌کند این اعتبار و شهرت را در پاریس می‌تواند پیدا کند. حالا که از زندان فرار کرده باید به پیروانش خبر دهد و دوباره آنها را دور خود جمع کند.

«او سعی می‌کند مردم را متقاعد کند که اندیشه و اعمالش منصفانه اند. خشونت به خرج نمی‌دهد و با استفاده از جذابیت ذاتی‌اش، پیروان جدید پیدا می‌کند.»

ما از فیلم اول می‌دانیم که او به دنبال یادگاران مرگ است و در نظر دارد از آنها استفاده کند. فیلم سازان تصمیم گرفتند که بیشتر به این قسمت ها بپردازند و از آنجا که اطلاعات ما از یادگاران منحصر به هری پاتر است، کنجکاویم.
با در نظر گرفتن تصاویر جدید از ویندا روزیر، احتمال دیدن فرزندان او وجود دارد.

همچنین بخش هنری به ما نقاشی هشدار دهنده‌ای از نورمنگارد نشان داد.
تصویر اتاقی بزرگ با پنجره‌های روبه صخره و در گوشه‌ی سمت چپ کوئینی گلدشتاین و گلرت گریندل والد.
آیا حضور او در نورمنگارد به خاطر سلطه‌ی ذهنی است و آیا جیکوب به خاطر وابستگی و پیشینه‌اش با کوئینی وارد آنجا می‌شود؟

( : 2) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه
Kelly.Harburn
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۹۷/۶/۳۰ ۲۳:۱۲  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۹۷/۶/۳۰ ۲۳:۱۲
عضویت از: ۱۳۹۷/۶/۱۲
از: در نزدیکی خانه ویزلی ها
پیام: 24
 پاسخ به جادوی واقعی...........
سلام عزیز. فکر میکنم اشتباه متوجه شدید. اینجا سایت نویسندگی هستش نه اموزش جادوگری.
arashahmady33
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۹۷/۶/۲۵ ۱۷:۰۷  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۹۷/۶/۲۵ ۱۷:۰۷
عضویت از: ۱۳۹۷/۶/۲۵
از:
پیام: 5
 جادو ی واقعی
با سلام خدمت همگی بنده دو حرف برای گفتن دارم یکی برای شما دوستان و دیگری برای مدیر سایت شما دوستان:بنده می خواستم بگم که اگه دنبال جادوی واقعی می گردید چیزی که شما به عنوان جادو می شناسید جادو نیست جادو به طلسم ها می گند چیزی که شما به عنوان جادو می شناسید متافیزیک است اگر دنبال چیز های باحال غیر قابل باور عجیب و غریب هستید باید در باره ی متافیزیک جست و جو کنید طلسم ها معجون ها موجودات غیر ارگانیک و قدرت های ماورایی چاکرا ها و مدیتیشن و کنترل عناصر مانند پیرو کینزی:کنترل آتش یا فوتو کینزی: کنترل روشنایی و اینجور چیز ها جست و جو کنید و یکی از سایت های که می شود به آن اعتماد کرد سایت جادوگر شرقی رو به شما معرفی می کنم برای مدیر:می خواستم بگم که در کنار این چیز های تخیلی چیز های واقعی هم ارائه بدهید تاکید می کنم در کنار . چون اینجوری برای بچه ها جالب تر می شه ناگوارتر واقعی در سایت جادوگری به نظر من جالب می شه پس اگه می شود لطفا نظر من رو تایید کنید و خواهش می کنم که در کنار این چیز ها متافیزیک ها ارائه بدهید با تشکر

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.