هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > جانوران شگفت‌انگیز دو: جنایات گریندل‌والد > کلودیا کیم بالاخره درباره نقشش حرف می‌زند

کلودیا کیم بالاخره درباره نقشش حرف می‌زند

ارسال شده توسط روبيوس هاگريد در ۰۶ مهر ۱۳۹۷ | ( : 1341)

خطر لو رفتن یا کم‌شدن جذابیت داستان

نقش کلودیا کیم از همان زمانی که به گروه عوامل فیلم پیوست، پنهان بود. به مرور زمان، ما فهمیدیم که احتمالا او نقش یک ملدیکتوس را بازی می‌کند؛ شخصی متولد شده با یک طلسم خونی که به‌وسیله‌ی این طلسم، تبدیل به یک جانور می‌شود. اما شخصیتی که او ایفایش می‌کرد، همچنان یک راز مانده بود.

همراه با انتشار آخرین تریلر جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل‌والد بالاخره این بخش ناقص اطلاعات ما در حالی پر شد که یکی از محبوب‌ترین گمانه‌زنی‌ها – که می‌گفت کلودیا کیم نجینی خواهد بود - را تایید می‌کرد. نجینی در فیلم، عضو یک سیرک سیار سحرآمیز است که با تغییر شکل به مار، ماگل‌ها را سرگرم می‌کند.

کیم تایید می‌کند که در سراسر جنایات گریندل‌والد، می‌تواند بین مار و انسان بودن تغییر شکل دهد اما می‌داند که این شرایط، دائمی نیست و به‌زودی تمام خواهد شد. او به واسطه‌ی طلسمش، سرانجام برای همیشه تبدیل به مار خواهد شد. کیم درباره‌ی این موضوع با اینترتیمنت ویکلی اینطور مصاحبه می‌کند:
نقل قول:

اون بعضی وقتا حس می‌کنه که این موضوع قابل کنترل نیست. اون محکومه که سرانجام برای همیشه تبدیل به یک جانور بشه و فشار سپری شدن زمان رو حس می‌کنه.

کیم توضیح می‌دهد که گرچه نجینی یک روز به خدمت لرد ولدمورت در می‌آید، اما ذاتاً یک شخصیت شیطانی و سیاه نیست. در فیلم پیش رو ما فرصت داریم تا ببینیم او قبل از اینکه تسلیم طلسمش شود، چه‌جور شخصیتی بوده.
نقل قول:
این خیلی جذابه که یه بُعد دیگه از شخصیت نجینی رو ببینیم. شما تا الان اون رو فقط به عنوان یک هورکراکس دیده‌اید. اینجا اون یک زن فوق‌العاده و البته آسیب‌پذیره که می‌خواد زندگی کنه. اون می‌خواد که یک انسان بمونه و این یک تقابل معرکه برای شخصیتشه.

گرچه شخصیتش به معنای کلمه، ساحره نیست، اما قدرت‌هایی ویژه‌ی خودش دارد. کیم این قدرت‌ها را قابلیت‌هایی منحصر به فرد توصیف می‌کند که پیش از این، آن‌ها را ندیده‌ایم.
نقل قول:
اون توانایی‌هایی داره که هنوز باید کشف بشن. نمی‌تونم تایید کنم که قدرت‌هاش مثل قدرت جادوگرهاست. اون چوب‌دستی جادویی نداره.

می‌دانیم که نجینی در سیرک، رفتار دوستانه‌ای با کریدنس – که در حال فرار است- دارد. همچنین با انتشار پوسترهای جدید که نجینی را "یاری‌دهنده‌ی فرد تبعیدشده" معرفی می‌کنند، می‌توانیم فرد تبعیدشده را، کریدنس در نظر بگیریم. کیم می‌گوید رابطه‌ی بین نجینی و کریدنس، برای نقشش بسیار معنی‌دار است.
نقل قول:
بعضی وقتا خودم رو به عنوان تنها دوست کریدنس معرفی می‌کنم. این عالیه که دو روح شکسته‌شده، می‌تونن داخل سیرک یک‌جور رابطه‌ی دوستانه تشکیل بدن. کریدنس برای نجینی مهمه چون تشویقش می‌کنه تا از قدرتش استفاده کنه.

کیم از اینکه می‌توانست بالاخره این راز بزرگ را درباره‌ی شخصیتش بشکند هیجان‌زده بود.
نقل قول:
من کلی فیلم و فن‌تئوری توی یوتیوب دیده بودم. همه توی بررسی کردن عناصر مختلفی که می‌بینن خیلی خوبن. من خیلی مراقب بودم و متوجه بودم که نباید داستان رو پیش هیچ‌کسی لو بدم. ولی داشتم می‌مردم تا بتونم یه چیزی بگم.


هنوز موارد زیادی هست که درباره‌ی نجینی نمی‌دانیم؛ مثلاً چطور قرار است قصه‌ی او به داستان اصلی فیلم که گریندل‌والد است، پیوند بخورد. آیا شخصیت او در ادامه‌ی سری فیلم‌های جانوران شگفت‌انگیز هم خواهد بود؟ آیا داستان کاملی درباره‌ی اینکه او چطور نهایتاً تبدیل به هورکراکس ولدمورت شد خواهیم دید؟ باید منتظر بمانیم. خوشبختانه، کمتر از دو ماه تا انتشار فیلم باقی مانده است.

( : 1) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه
Miadbanayi39
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۹۷/۱۲/۲ ۱۱:۳۲  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۹۷/۱۲/۲ ۱۱:۳۲
عضویت از: ۱۳۹۷/۵/۲۹
از: Wizardry pardic
پیام: 151
 سرانجام فیلم
این موضوع که نجینی فیلم جنایات گریندل والد همون نجینی هورکراکس وولدمورته یا نه برام یکم گنگ بود و دنبالص بودم تا این موضوع رو کشف کنم ! ممنونم از روبیوس عزیز. همچنین میخوام اضافه کنم که از نظر من سریال باید تا لحظه قبل از مرگ لیلی و جیمز ادامه پیدا کنه ، عموما فیلم های جدید طوری هستن که به بیننده اجازه میده ابتدا یا انتهای فیلم رو خودش حدس بزنه اما اعتقاد من بر اینه که سری مجموعه های هری پاتر و جانوران شگفت انگیز هم ابتداش و هم انتهاش باید کامل به نمایش بیاد!

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.