هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > جانوران شگفت‌انگیز دو: جنایات گریندل‌والد > پاترمور اطلاعات جدیدی راجع‌به "یوسف کاما" منتشر کرد

پاترمور اطلاعات جدیدی راجع‌به "یوسف کاما" منتشر کرد

ارسال شده توسط روبيوس هاگريد در ۰۱ آبان ۱۳۹۷ | ( : 1755)

همانطور که در آخرین تریلر منتشر شده دیدیم، نیوت اسکمندر توسط دامبلدور به ماموریت فرستاده شده، اما او تنها کاراکتری نیست که در جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندلوالد در ماموریت به سر می‌برد.

اطلاعات شخصیت جدید فیلم، یعنی یوسف کاما(ویلیام نادیلام) جادوگر فرانسوی-آفریقایی، در مقالات پاترمور منتشر شد. حالا می‌دانیم که یوسف در حال تعقیب کریدنس باربون(ازرا میلر) هست. احتمالا همین موضوع، دلیل مشاهده شدن یوسف در سیرک آرکانوس –یعنی جایی که کریدنس قرار دارد- هست.

به‌علاوه، این تعقیب با یک پیمان ناگسستنی نیز طلسم شده، به طوری که اگر یوسف پیمانش را انجام ندهد، می‌میرد. دلیل بسته‌شدن این پیمان و همچنین طرف دیگری که پیمان با او بسته‌شده‌است، هنوز مشخص نیست، اما کریدنس حتماً نیاز دارد تا مراقب این جادوگر مرموز باشد.

یوسف علاوه‌بر اینکه در حال تعقیب کریدنس است، ویژگی‌های خانوادگی جالبی نیز دارد. معلوم شده که یوسف خودش را آخرین مرد باقی‌مانده از یک خانواده‌ی اصیل می‌داند. همینطور او ارتباطاتی با شخصیت دیگر این فیلم یعنی لتا لسترنج دارد.

به نظر می‌آید که مادر یوسف، لارنا کاما همسر کُرووس لسترنج بوده و فرزند او یعنی لتا را به دنیا آورده. اینکه یوسف چه احساسی نسبت به خواهر ناتنی‌اش دارد معلوم نیست اما روبه‌رو شدن این‌دو قطعاً جالب خواهد بود.

با توجه به تاریخ خانواده‌ی یوسف و شجره‌نامه‌ی کریدنس که به لسترنج‌ها می‌رسد، می‌توانیم حدس‌هایی درباره‌ی علت ماموریت یوسف نیز بزنیم.

( : 0) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.