هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > اخبار سايت > تولد شانزده سالگی جادوگران

تولد شانزده سالگی جادوگران

ارسال شده توسط فنریر گری‌بک در ۱۱ دی ۱۳۹۸ | ( : 340)

از اولین باری که جادوگران در مرورگرها باز شد، 16 سال گذشته. در همین روز، یعنی 11 دی ماه 1382، این سایت توسط علی نیلی راه اندازی شد تا خاطرات زیادی رو در ذهن ما بکاره.

مدت طولانی ای هست که کتاب های هری پاتر به انتها رسیدن، ولی سایت همچنان با کمک اعضای دلسوزش پا بر جا باقی مونده، و اکنون با وجود پنج گانه "جانوران شگفت انگیز" و کتاب "فرزند نفرین شده"، طرفداران هری پاتر حتی شور و هیاهوی بیشتری پیدا کرده‌ن.

جادوگران، اولین وب سایت رسمی هواداران هری پاتر هست که موفق شد علاوه بر بخش اخبار و مقالات، بخش سر گرم کننده و فوق العاده جذاب ایفای نقش رو هم راه اندازی کنه.
جادوگران در طی سال ها فعال بودنش فراز و نشیب های زیادی رو داشت. دوره هایی که در بی فعالیتی بود و گروهی فکر میکردن دیگه کارش تمومه و دوره هایی که در یک شب تعداد پست ها انقدر زیاد بود که به سختی فرصتی برای خوندنشون پیدا میشد!

همه اون دوره ها گذشتن، و جادوگران همچنان با اعضای جدید و قدیمی به کارش ادامه داد. اعضایی که دلیل فعالیت و زنده موندن این سایت هستن و از صمیم قلب ازشون متشکریم و امیدواریم همیشه در کنارمون باقی بمونن.

و در نهایت...

تولدت مبارک جادوگران!

( : 5) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه
alilolo
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ ۲۱:۱۷  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ ۲۱:۱۸
عضویت از: ۱۳۹۴/۳/۱۶
از: تهران
پیام: 3
 مبارک باشه.
کلمه "هری پاتر" باعث به وجود اومدن یکی از قشنگ ترین حس های کل عمرم میشه. برای چندمین بار ! هری پاتر رو بعد دوسال شروع کردم به خوندن و طبیعتا هوس کردم یه سر به سایت های مرتبط هم بزنم! که دیدم تولدتونه . هری پاتر و هر چیز مرتبط باهاش خیلی حس خوبی داره تو هر وضعیتی :) دوستان جوون تر قدرشو بدونین . زمان من برای بهره بردن از این لذت احتمالا داره تموم میشه متاسفانه ! :(
A@Roza.Sadra.Rozhan.1398
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ ۱۲:۰۵  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ ۱۲:۰۵
گریفیندور، محفل ققنوس
عضویت از: ۱۳۹۸/۶/۶
از: کتابخانه مرکزی
پیام: 67
 تولد:)
تولدت مبارک جادوگران. بالاخره ۱۶ساله شدی! ۱۶ ساله شدن چه حسی داره؟... حتما حس خیلی قشنگیه نه؟ تو، توی این ۱۶ سال رفتن و اومدن خیلی ها رو دیدی; خیلی ها که کمک کردن به اینجا برسی و تازه واردها رو با آغوش باز بپذیری. امیدوارم منم یه روزی بتونم مثل اون افراد به پیشرفت تو کمک کنم و با بقیه بچه ها تولد ۱۰۰ سالگیت رو جشن بگیرم. تولد مبارک جادوگران.
الا
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ ۲۱:۳۴  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ ۲۱:۳۷
اسلیترین، محفل ققنوس
عضویت از: ۱۳۹۸/۴/۳۱
از: عمارت ویلکینس ها
پیام: 61
 تولدت مبارک!
تولدت مبارک سایتی که من رو خوشحال می کنه. تولدت مبارک سایتی که از سال 1395 داخلش فعالیت می کردم! تولدت مبارک سایتی که من داخلش دوتا شناسه داشتم و الان یکی دیگه دارم. تولدت رو با 1382 گل تبریک می گم.
.ربکا.
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ ۱۵:۲۱  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ ۱۵:۲۴
ریونکلاو، مرگخواران
عضویت از: ۱۳۹۸/۷/۲۴
از: غار زیر سایه ار...باب!
پیام: 135
 تولدت مبارک!:)
تولدت مبارک... جایی که باعث شدی تو این یه سال بودنم... خیلی اتفاقایی که افتاد... باعث یه تجربه تلخ یا شیرین بشه! خیلی خوشحالم که اینجا و تو این جمعم... این جمعی که قدیمی هاش با تازه هاش خیلی مهربونن... فرقی نداره که من مرگخوارم یا محفلی... فرقی نداره که مدیرم یا یه کاربر... فرقی نداره... چون همه‌مون واسه این سایت داریم زحمت میکشیم...: ) هر چقدر از خوبیات بگم.. کم گفتم!=) دوباره هم میگم... تولدت مبارک جادوگران!
tomjagson
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ ۱۱:۰۳  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ ۱۱:۰۳
ریونکلاو، مرگخواران
عضویت از: ۱۳۹۸/۱/۶
از: کی تا حالا؟!
پیام: 221
 تولد!
امروز 16 ساله میشی... جالبه از من بزرگ‌تری! دو سال بیشتر نیست که اینجام اما این دوسال، لذت بخش ترین دوسالم تو مجازی بود. به قول فنر، فراز و نشیب هم کم نداشتیم، یه عده رفتن... یه عده ام اومدن. یه تجربه ی عالیِ دیگه ام امسال داشتیم! وزارت! الان میفهمم وزیرا و کادرشون چه زجری میکشن. دوست پیدا کردیم و دوستی ها ساختیم و کنار هم... خونواده شدیم. تولد مبارک رفیق... تولدت مبارک جادوگران!

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۸-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.