هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > اخبار سايت > تولد هفده سالگی جادوگران

تولد هفده سالگی جادوگران

ارسال شده توسط تام جاگسن در ۱۱ دی ۱۳۹۹ | ( : 1096)

تصور اینکه سال‌ها بعد پایان یافتن انتشار کتاب‌ها و فیلم‌های مجموعه هری‌پاتر، سایت جادوگران همچنان فعال باشد، برای بسیاری غیر ممکن بوده. اما امروز ما توانستیم غیر ممکن را ممکن کنیم!
در کنار و با تلاش شما عزیزان، اعضای سایت، همراهان و یاوران همیشگی، سایت جادوگران 17 ساله شد.

جادوگران حالا وب‌سایتی با سابقه 17 ساله است که اولین وب‌سایت هواداری هری‌پاتر بوده و در طول تمامی این سال‌ها در بخش های اخبار، مقالات، فن‌فیکشن، پاترمور فارسی و از همه مهمتر ایفای‌نقش فعال بوده و همیشه مانند شعله‌ای که هیچ‌گاه گرمایش را از دست نداده، میزبان دوستان و همراهانش بوده است.

تیم مدیریت سایت، تولد هفده‌سالگی جادوگران را به همه‌ی شما عزیزان تبریک گفته و امیدوار است که در کنار هم، پربارتر و موفق‌تر سال پیش رو را پشت سر گذاشته و سال بعد و سالیان بعد را نیز در خدمت شما عزیزان باشد.

لینک تاپیک تولد جهت تبریک و هماهنگی امور جشن در پایین صفحه موجود است.

جادوگران... تولدت مبارک!


( : 1) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه
mahdipotter
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۴۰۰/۸/۲۰ ۴:۱۴  به روز‌شده در تاریخ: ۱۴۰۰/۸/۲۰ ۴:۱۶
عضویت از: ۱۳۸۳/۴/۷
از: اسلو
پیام: 14
 تولدت مبارک
از اولین سال اینجا عضو بودم و همچنان بعد ۱۷ سال به اینجا سر میزنم. دوستای خوبی پیدا کردم که همچنان در ارتباطیم اوج بازدیدهای اینجا مربوط میشه به زمان انتشار کتاب ششم، یادش بخیر تولدت مبارک رفیق قدیمی … 🙂

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.