پروفسور فلیت ویک در بازی
بازی هری پاتر: رمز و راز هاگوارتز منتشر شد!
شاخه : بازی های ویدیویی
| لایتینا فاست

نامه هاگوارتز برای همه‌ی شما!

وقت آن است که دانش آموز خودتان را در هاگوارتز خلق کنید، گروه‌تان را انتخاب کنید و در کلاس های گوناگون مدرسه‌ی جادوگری هاگوارتز شرکت کنید. و انجام تمام این کار‌ها در بازی رمز و راز هاگوارتز امکان پذیر است. این بازی امروز منتشر شد. قبل از هرچیزی بیاید نگاهی به تریلر آن بیندازیم.

این بازی توسط کمپانی جیم سیتی ساخته شده و اولین تجربه‌ی شرکت برادران وارنر با نام "بازی‌های پورتکی" برای ساخت بازی است.

بازی‌های پورتکی به بازیکنان خود اجازه می‌دهد که در بازی، سیر داستان را با انتخاب‌های خودشان مشخص کنند و ماجرایی منحصر به فرد را پشت سر بگذارند.

همچنین می‌توانید در کلاس‌های هاگوارتز شرکت کنید، کلاس پرواز را تجربه کنید، تالار عمومی گروهتان را ببینید، اسنیپ را عصبانی کنید و به سادگی دوست پیدا کنید. این بازی از شما دعوت می‌کند داستان پیچیده‌ و رمزآلودتان را رقم بزنید.

اما تنها این‌ها نیست، بلکه جزئیاتی هم وجود دارند. در هر مکالمه، تصمیم شما شخصیتتان را شکل می‌دهد و قضیه به همین جا ختم نمی‌شود. مثلا شما به دوست جدیدتان رووان یه کلاه پیشنهاد می‌کنید و بعد هیجان زده می‌شوید چون در صحنه‌ی بعد میبینید که اون توصیه شما را جدی گرفته.

البته این بازی توسط رولینگ نوشته نشده، بلکه بر پایه‌ی انتخاب‌های جدید و تجربه‌های متفاوت در هاگوارتز ساخته شده.

و این همه چیز نیست، ما سعی کردیم فضای بازی به دقیق ترین شکل بازسازی کنیم، پس بازیگران فیلم‌های هری پاتر را برای صداگذاری شخصیت‌ها آورده‌ایم. مگی اسمیث به عنوان پروفسور مگ کونگال، مایکل گامبون به عنوان پروفسور دامبلدور، جما جونز به عنوان مادام پامفری، سالی مورتمور به عنوان مادام پینس و زوی وانامیکر به عنوان پروفسور فیلت ویک برگشته‌اند.

مگی اسمیت درباره‌ی این تجربه‌اش می‌گوید:

شرکت در ساخت بازی موبایل شگفت انگیزی مثل هری پاتر: رمز و راز هاگوارتز، قطعا برای نوه‌هایم هیجان انگیز خواهد بود.

شما می‌توانید این بازی را از گوگل پلی و یا اپ استور دریافت کنید. همچنین می‌توانید نگاهی به سایت بازی رمز و راز هاگوارتز نیز بیندازید.