یوسف کاما
پاترمور اطلاعات جدیدی راجع‌به "یوسف کاما" منتشر کرد
شاخه : جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندل‌والد
| روبيوس هاگريد
همانطور که در آخرین تریلر منتشر شده دیدیم، نیوت اسکمندر توسط دامبلدور به ماموریت فرستاده شده، اما او تنها کاراکتری نیست که در جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندلوالد در ماموریت به سر می‌برد.

اطلاعات شخصیت جدید فیلم، یعنی یوسف کاما(ویلیام نادیلام) جادوگر فرانسوی-آفریقایی، در مقالات پاترمور منتشر شد. حالا می‌دانیم که یوسف در حال تعقیب کریدنس باربون(ازرا میلر) هست. احتمالا همین موضوع، دلیل مشاهده شدن یوسف در سیرک آرکانوس –یعنی جایی که کریدنس قرار دارد- هست.

به‌علاوه، این تعقیب با یک پیمان ناگسستنی نیز طلسم شده، به طوری که اگر یوسف پیمانش را انجام ندهد، می‌میرد. دلیل بسته‌شدن این پیمان و همچنین طرف دیگری که پیمان با او بسته‌شده‌است، هنوز مشخص نیست، اما کریدنس حتماً نیاز دارد تا مراقب این جادوگر مرموز باشد.

یوسف علاوه‌بر اینکه در حال تعقیب کریدنس است، ویژگی‌های خانوادگی جالبی نیز دارد. معلوم شده که یوسف خودش را آخرین مرد باقی‌مانده از یک خانواده‌ی اصیل می‌داند. همینطور او ارتباطاتی با شخصیت دیگر این فیلم یعنی لتا لسترنج دارد.

به نظر می‌آید که مادر یوسف، لارنا کاما همسر کُرووس لسترنج بوده و فرزند او یعنی لتا را به دنیا آورده. اینکه یوسف چه احساسی نسبت به خواهر ناتنی‌اش دارد معلوم نیست اما روبه‌رو شدن این‌دو قطعاً جالب خواهد بود.

با توجه به تاریخ خانواده‌ی یوسف و شجره‌نامه‌ی کریدنس که به لسترنج‌ها می‌رسد، می‌توانیم حدس‌هایی درباره‌ی علت ماموریت یوسف نیز بزنیم.