تولدت مبارک جادوگران
تولد پانزده سالگی جادوگران
شاخه : سایر خبرها
| بلاتریکس لسترنج
11 دی ماه سال 1382، علی نیلی بنیانگذار سایت جادوگران، این سایت را به عنوان اولین وب سایت رسمی هواداران هری پاتر به زبان فارسی، راه اندازی کرده و در اختیار عموم قرار دادند؛ و امروز، پانزده سال از آن روز می‌گذرد.

با اینکه 11 سال از انتشار آخرین کتاب هری پاتر می‌گذرد، لاکن با تلاش تک تک اعضای دلسوزمان، سایت همچنان پا برجاست و امیدواریم تا سالیان طولانی نیز پابرجا بماند.
امسال بخش اخبار سایت با تعدادی نقد و اخبار تکمیلی درخصوص فیلم جنایات گریندل والد همراه بود و همینطور اطلاعات جالبی در مورد طراحی و انتشار دوباره کتاب دوم هری پاتر، تالار اسرار مخصوص چهارگروه هاگوارتز در آن بارگزاری شد. و همینطور در بخش گالری سایت، شاهد جزئیات طراحی جذاب این کتاب ها هستیم. اگر به کتاب مصور علاقه دارید، نسخه مصور بیدل نقال هم منتشر شد. ضمنا یک بازی جدید نیز امسال راهی بازار شد. بازی رمز و راز‌ هاگوارتز! اخبار تمام این رویدادها و حتی بیشتر را در بخش اخبار سایت بخوانید.
گذری از گالری هم خالی از لطف نیست.

اما جذاب تر از همه، بخش ایفای نقش!
در این بخش از شما دعوت می‌کنیم تا وارد دنیای جادوگری شوید و با انتخاب شخصیت دلخواهتان و ایفای نقش آن، در تجربه شیرین ما از این سایت، سهیم باشید.
افرادی در این سایت حضور دارن که جزو قدیمی ترین اعضای سایت هستند. اعضایی که سالیان سال به فعالیت در سایت جادوگران پرداخته اند و هیچگاه تجربیاتشان را از ما دریغ نکرده‌اند.
امسال به سراغ تعدادی از این اعضا رفتیم که هنوز هم در سایت فعالیت دارند.
لرد ولدمورت، رهبر جبهه مرگخواران و از اعضای همیشه فعال سایت جادوگران که از سالهای اولیه تاسیس سایت مشغول فعالیت هستند.
لینی وارنر، مدیر کل سایت و یکی از فعالترین عضوهای سایت جادوگران. یکی از پرکارترین و دلسوزترین مدیران تاریخ سایت.
دلورس آمبریج (فنگ) مدیر فنی و مدیر کل سایت که با وجود مشغله فراوان، هیچگاه سایت را از تجربیاتش محروم نکرد.

هنگامی که وارد سایت جادوگران می‌شوید، ترک آن کار آسانی نیست. اما نگران هم نباشید، تا روزی که شما همراهان همیشگی ما در کنارمان باشید، سایت به فعالیتش ادامه خواهد داد.
امروز، به پشتوانه حمايتى كه هيچ گاه از ما دريغ نكرديد، پا به ١6امين سال فعاليت جادوگران گذاشته ایم. با اين اميد كه امسال هم در كنار ما باشيد.

تولدت مبارک جادوگران!
« تاپیک تولد 15 سالگی سایت جادوگران »