لوگوی جانوران شگفت انگیز
تعویق تولید قسمت سوم فیلم جانوران شگفت انگیز
شاخه : جانوران شگفت‌انگیز 3
| دوریا بلک
تولید فیلم جانوران شگفت انگیز 3 به طور رسمی تا پایان پاییز 2019 به تعویق افتاده است.
برادران وارنر تایید کردند، که مطابق گزارشات قبلی، تولید فیلم جانوران شگفت انگیز 3 تا اواخر پاییز به تعویق می افتد. تولید قسمت سوم از پنج گانه جانوران شگفت انگیز جی.کی.رولینگ در اصل قرار بود تابستان امسال شروع شود؛ اما چند ماهی به تعویق افتاده است.


توضیحاتی نیز برای این خبر ارائه شده است:

نقل قول:
فیلم برداری تا رسیدن زمان مناسب تری عقب می افتد.گروه تولید جانوران شگفت انگیز به معنای واقعی کلمه ،فیلم قبلی جانوران شگفت انگیز،جنایات گریندل والد، را که حدود 650 میلیون دلار برای برادران وارنر درآمدزایی داشته است را به خوبی تحویل دادند و برای یک ارائه خوب دیگر، فیلم سوم مدت زمان بیشتری را برای پیش تولید نیاز دارد. حقیقتا، جانوران شگفت انگیز 3 به آمادگی بیشتری برای فیلم برداری احتیاج دارد. به بازیگران نیز برای این تعویق اطلاع داده شده است تا بتوانند برنامه ی کاری خود را هماهنگ کنند. مدیریت قبلی برادران وارنر، تمایل بیشتری برای رسیدن به روز انتشار داشت و به همین دلیل شایعاتی مبنی بر انتشار فیلم در سال 2020 پخش شد. تیم اجرایی اما رویکرد جدیدی را برای اطلاع رسانی از تولید محصولات بزرگ در پیش گرفته است.


اطلاعات بیشتر به محض بارگذاری داده خواهد شد. هنوز هیچ خبری مبنی بر به تعویق افتادن زمان انتشار از نوامبر 2020 در دسترس نیست.