هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


آندوران
آندوران


شخصی
تاریخ گرفتن نقش هیچ وقت وارد نشده
معرفی شخصیت نام: پي ير برنا كورد
گروه: گريفندور
زنگ چشم: مشكي
رنگ مو: الان ديگه سفيد
چوب جادو: چوب 30 سانتي متري از جنس درخت سرخدار و رگ اژدها
معرفي شخصيت: اولين كسي كه مقام رياست عالي كنفدراسيون بين المللي جادوگران را دارا شد.وي مدير سابق هاگوارتز در زمان پروفسور دامبلدور بوده است.(دامبلدور دانش آموز)
معرفي كوتاه:پروفسور پي ير برنا كورد متولد شهر لندن و دانش آموز ممتاز مدرسه علوم و فنون جادوگري هاگوارتز.وي پس از فارغ التحصيلي از اين مدرسه و كسب تجارب فراوان در دنياي جادوگري پس از 5 سال براي تدريس به مدرسه بازگشت و در مدت كوتاهي توانست به عنوان رياست مدرسه انتخاب شود. پروفسور آلبوس دامبلدور در زمان وي به تحصيل در مدرسه مشغول شد و پروفسور پي ير برنا كورد خود شخصاً آموزش بعضي از فنون جادوگري از جمله دفاع در برابر جادوي سياه و چفت شدگي را به عهده گرفت. وي يكي از بزرگترين جادوگران عصر خود به شمار مي آمد و تلاش هاي فراواني براي مبارزه با جادوي سياه انجام داد. در زمان وي نيز يك جادوگر سعي كرد به جاودانگي برسد كه پروفسور دامبلدور با او مبارزه كرد و او را شكست داد.هم اكنون نيز پروفسور پي ير برنا كورد عضو هيئت رئيسه ارواح ويزنگاموت مي باشد و يكي از كساني كه دامبلدور در مواقع نياز با وي به مشورت مي پردازد. تصوير پروفسور پي ير برنا كورد در دفتر پروفسور دامبلدور موجود مي باشد.
شناسه نمایشی پروفسور پي ير برنا كورد
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
شغل مدير سابق هاگوارتز
علاقه‌مندی‌ها هري پاتر - محفل ققنوس - سايت جادورگان - هرچي به هري پاتر ربط داشته باشه و ...
اطلاعات بیشتر پروفسور پي Ù
عضویت از ۱۳۸۵/۱۰/۱۲ ۱۶:۵۱
اجتماعی
پیام‌ها 141
آخرین ورود ۱۳۹۲/۱۰/۲۱ ۹:۴۶
امضا بياييد ياران من
براي جستجوي دنياي تازه دير نيست...
برآنم، تا

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.