هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


mohsen.rajabi
mohsen.rajabi mohsen.srk@gmail.com


شخصی
تاریخ گرفتن نقش هیچ وقت وارد نشده
معرفی شخصیت نام: مالی ویزلی
تاریخ تولد:30 اکتبر 1950
محل سکونت : بعد از ازدواج (با آرتور ویزلی) در بارو
سال ورود و گروه در هاگوارتز: در سال 1961 وارد هاگوارتز شدم و در گروه گریفیندور بودم. چوب جادوم از درخت ساج و دم تک شاخه (البته این قسمت تخیلیه چون در هیچ جا از چوب مالی ویزلی حرفی زده نشده و مشخصاتی ازش وجود نداره)
توضیحات اضافی:
قدی کوتاه ، چاق و چهره ای مهربان موهایی قرمز. یک لباس گل گلی می پوشم که در کنار جیبش چوبم را چسبانده ام. پدر و مادرم هر دو جادوگر بودند. حرفه ام آشپزی ، بافندگی و عشق ورزیدن به خانواده و تنها ترسی که دارم اینست که تمام اعضای خانواده ام بمیرند. یک ساعت پاندولی بزرگ دارم که به جای شماره ساعت عکس افراد خانوده ام است و موقعیت آنها را نشان می دهد مثلا در مدرسه ، سر کار و ... دو برادرم عضو محفل ققنوس در زمان اوج گیری اول ولدمورت بودند که کشته شدند .در سال 1990 عضو محفل ققنوس شدم ( در زمان اوج گیری دوباره ولدمورت) و به دستور پرفسور دامبلدور مسئول تمیزکردن خانه سیریوس شدم تا پایگاه محفل شود. من مادر زن و مادر شوهر هری پاتر و هرماینی گرنجر هستم و افتخار می کنم که این دو از اعضای خانواده ویزلی هستند.
شناسه نمایشی مالی ویزلی old45
محل زندگی بارو
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
عضویت از ۱۳۸۵/۱۱/۸ ۱۸:۰۷
اجتماعی
پیام‌ها 86
آخرین ورود ۱۳۹۱/۹/۲۳ ۲۳:۵۹
امضا دارنده یه صد آفرین و یه ده آفرین تو انشاء از تدی

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.