هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


mal4ion
mal4ion


شخصی
تاریخ گرفتن نقش هیچ وقت وارد نشده
معرفی شخصیت نام: روبیوس هاگرید
سن : حدود 38
جنسیت : مذکر
محل تحصیل : هاگوارتز
گروه : گریفیندور
رنگ مو : مشکی
قد : بلند
وزن : سنگین وزن
چوب دستی : هم اکنون به طور غیر قانونی از چوب دستی استفاده می کند (چوب بلوط با مغز پر ققنوس )
جارو : ندارد
ظاهر : قدی بلند با هیکلی گنده
ویژگی ظاهری : بسیار مهربان وساده
علاقه مندی ها : حیوانات جادویی
حیوان خانگی : یک سگ به نام فنگ
شغل : استاد مراقبت از حیوانات جادویی و کلید دار هاگوارتز
معرفی کوتاه:
هاگرید مردی است با قامت دو برابر افراد معمولی و با هیکلی چهار برابر یک فرد معمولی که تا حدودی بی قواره به نظر می رسد . او موجودی دو رگه است که از مادر ی غول به نام فریدوولفا(fridwulfa) و پدری جادوگر . او مو های سیاه و بلند و ژولیده ای دارد و ریش نامرتب و پرپشتش تقریبا همه ی قسمت های صورتش را پوشانده است . او برخلاف ظاهرش بسیار رئوف و مهربان است ، هاگرید در سال سوم تحصیل اش در هاگوارتز به جرم نگه داری جانوران خطرناک وحشی از مدرسه اخراج شد . او دارای یک نا برادری به نام گرواپ است که غول کامل است و در جنگل ممنوع نزدیک هاگوارتز زندگی می کند . هاگرید عاشق موجودات جادویی به ویژه از نوع خطرناک است ، تا حدی که بعضی از آنها مانند اژدهای دندانه دار نروژی(Ridgeback Norwegian) و آکرومانتیولا (Acromantula) که نوعی عنکبوت هشت چشم غول آسا است را نگهداری می کرد . هاگرید به دلیل علاقه ی زیاد به جانوران جادویی و تبحر در نگهداری از آنها به لطف آلبوس دامبلدور مدیر مدرسه ی هاگوارتز به عنوان استاد نگه داری از موجودات جادووی منصوب شده . علاوه بر این هاگرید به عنوان کلید دار هاگوارتز نیز در هاگوارتز فعالیت می کند .
شناسه نمایشی روبیوس هاگریدold
محل زندگی هاگوارتز ، کلبه ی خودم
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
شغل کلید دار هاگوارتز
علاقه‌مندی‌ها عنکبوت
اطلاعات بیشتر نمی دم ، می خوام از فوضولی بترکی !!!
عضویت از ۱۳۸۶/۱۲/۶ ۲۲:۵۸
اجتماعی
پیام‌ها 157
آخرین ورود ۱۳۸۷/۱/۹ ۱۱:۱۹
امضا [size=medium][color=CC0000]اگر گروه های هاگوارتز به جز گریفیندور رو نشانه ی موس فرض کنیم و گریفیندور رو شکلک یاهو نتیجه می

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.