هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


nardane
nardane


شخصی
تاریخ گرفتن نقش هیچ وقت وارد نشده
معرفی شخصیت نام: سلسیتنا واربک
اصالت :اصیل زاده.
خصوصیات ظاهری :موهای بلند قهوه ای رنگ و چشمان درخشان و براق فندقی،قد بلند و اندامی باریک ،چهره ای دوست داشتنی ،زیبا و جذاب!
خصوصیات اخلاقی: دختری خیال پرداز که اکثر اوقات خود را در دنیای رویا هایش سیر می کند.دارای رفتاری متعادل و دوست داشتنی اما گاهی اوقات جدی،چشمان درخشانش در عمق وجود هر انسانی نفوذ می کند و اورا به طرف خود جذب می کند.تا حدودی مغرور است اما اکثرا متعادل عمل می کند
گروه :اسلیترین
سن :20.
در باره ی سلسیتنا واربک :
7 ساله بود که مادرش را از دست داد.هفته قبل از مرگ مادر پدرش اقا واربک او را به خانه ی دوستی برد که در لندن زندگی می کرد.دور شدن از ساحل دل انگیز بندر قلبش را می فشارد.پدرش اورا به خانه خانم مک کامبر برد تا مادر بیمارش کمی استراحت کند.
شب مرگ مادرش بر بالین او بود و لبخند گرمی را که صورت جذاب و دلنشین مادرش نشسته بود فراموش نکرد.خانم واربک را در اغوش گرفت و گریست.پدرش در گوشه اتاق متاثر به او می نگریست.اشک های گرمش صورت سرد مادرش را گرم کرد و او برای اخرین بار زیر لب زمزمه کرد :دوستت دارم دخترم.دوستت دارم.
و سپس برای همیشه چشمان درشت فندقی رنگش را به دنیای رنگین کمانی بست...
شناسه نمایشی سلسیتنا واربک
محل زندگی تالار با شکوه اسلیترین
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
عضویت از ۱۳۸۷/۳/۱۹ ۱۳:۲۵
اجتماعی
وب سایت http://www
پیام‌ها 39
آخرین ورود ۱۳۸۷/۶/۲۴ ۲:۵۸

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.