هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


War.Mage
War.Mage Vahed.hashemi@yahoo.com


شخصی
تاریخ گرفتن نقش هیچ وقت وارد نشده
شناسه نمایشی گلرت گریندل والد
محل زندگی عقلت استفاده کن، لعنتی!
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
شغل تحصیل ریاضیات جادویی!
علاقه‌مندی‌ها یادگارهای مرگ و جادوی سیاه
اطلاعات بیشتر تاریخچه:

گلرت در طول مدت به قدرت رسیدنش به عنوان یک جادوگر سیاه، زندانی بنام نورمنگارد ساخت تا مخالفانش را در آن نگه دارد. روی سردر این ساختمان نوشته شده بود «برای نیکی اعظم».

نبرد نهایی تماشایی بین دامبلدور و گریندل والد در سال 1945، آخرین سال جنگ جهانی دوم و سالی که ولدمورت هاگوارتز را تمام کرد، به وقوع پیوست. در پایان، دامبلدور دوئل را برد و چوبدستی گریندل والد، یعنی ابرچوبدستی معروف یادگاران مرگ را گرفت. این نبرد آنچنان واقعه مهمی بود که در شکلات قورباغه ای دامبلدور از آن بعنوان یکی از سه چیزی که دامبلدور بخاطر آنها مشهوراست، نام برده شده . گریندل والد در نورمنگارد زندانی شد و در آنجا ماند تا اینکه در سال 1998 به دست لرد ولدمورت خبیث در حالی که صلاحی برای دفاع از خود نداشت به قتل رسید .

چوب جادوی فعلی:

جنس چوب: چوب درخت شاه بلوط
مغزی: ریسه ی قلب اژدها
طول چوب: 12.5 اینچ
انعطاف پذیری: سخت
مناسب برای: طلسم های آتشین و جادوی سیاه

توانایی ها:

جادوی سیاه:او از سنین نوجوانی در استفاده از جادوی سیاه مهارت داشت و در بزرگسالی به همه ی رموز آن مسلط گشت و به همین دلیل مورخین او را بزرگترین جادوگر سیاه تاریخ می نامند و عقیده دارند که شهرت ولدمورت بیشتر به دلیل معاصر بودن اوست.

دوئل: گلرت گریندلوالد را به خاطر پیروزیهای بسیارش بر جادوگران و ساحران قدرتمند تمام اروپا و نبرد تاریخی اش با دامبلدور(که سهمناکترین نبرد تمام دورانها بوده است) یکی از بزرگترین دوئلیستهای تاریخ میدانند اگرچه دامبلدور(به عنوان تنها دوئلیست بدون شکست تمام دورانها) در زمان اوج خود تنها ذره ای بر گریندلوالد برتری داشت که همین امر گلرت گریندلوالد را در زمره ی دوئلیستهای برتر چند قرن اخیر قرار میدهد.

نامریی: گلرت توانایی نامریی کردن خود بدون شنل نامریی را داشت که برای این کار فرد باید طلسم دیس ایلوژنمنت(disillusionment) فوق العاده قوی داشته باشد.

آکلومنسی:در بدترین شرایت ممکن نیز جادوگر قدرتمندی مانند لرد ولدمورت نتوانست با تمام توانی که مصرف کرد وارد ذهن گلرت بشود.

طلسم کروشیاتوس: این طلسم امضای گلرت گریندلوالد بوده و هست و قدرت هیچ جادوگر دیگری در اجرای آن با گلرت برابری نمیکند!

همراهان:

گلرت معمولاً کارهایش را به تنهایی پیش میبرد اما همیشه یک داکسی سمی که دو برابر داکسی های معمولی اندازه دارد نیز او را همراهی میکند.
عضویت از ۱۳۹۱/۳/۱۷ ۱۷:۳۱
اجتماعی
وب سایت greyowl.blogfa.com
پیام‌ها 513
آخرین ورود ۱۳۹۳/۱۲/۲۳ ۱۶:۱۲
امضا هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!

Elder با نام علمی Sambucus از خانواده Adoxaceae به معنای درخت آقطی است؛ در حالی که یاس کبود جزو خانواده ی Oleaceae (زیتونیان) میباشد؛ کلمه ی Elder در Elder wand به جنس چوب اشاره میکند و صرفا بدین معنا نیست که این چوب قدیمی ترین چوب باشد.

تصویر کوچک شده

فعالیت‌های اخیر

انجمن‌ ها

انجمن‌ ها پاسخ به: مجموعه ورزشی غول های غارنشین
(۱۳۹۳/۱۱/۲۹ ۲۳:۰۵:۱۴)
انجمن‌ ها پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
(۱۳۹۳/۱۱/۲۰ ۱۲:۲۸:۱۷)
انجمن‌ ها پاسخ به: استادیوم المپیک
(۱۳۹۳/۱۱/۱۸ ۵:۳۴:۳۲)
انجمن‌ ها پاسخ به: مجموعه ورزشی غول های غارنشین
(۱۳۹۳/۱۱/۷ ۲۱:۵۴:۴۲)
انجمن‌ ها پاسخ به: جادوگر ماه
(۱۳۹۳/۱۰/۲۱ ۱۶:۴۵:۳۶)
نمایش همه

نظرها

نظرها پاسخ به موتر سيكلت سيريوس بلك در موزه...
(۱۳۹۱/۶/۲ ۱۰:۱۵:۳۹)

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.