هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


moon
moon


شخصی
تاریخ گرفتن نقش ۱۳۹۷/۷/۱۳ ۱۴:۴۰
معرفی شخصیت نام: پروفسور تافتی (وی آن‌قدر پروفسور است که پروفسور بخشی از نام وی حساب می‌شود.)

گروه: هافلپاف

خصوصیات ظاهری: موهایش قهوه‌ای روشن است و تا شانه‌هایش می‌‌رسد. سبیل کم‌پشتی دارد. گاهی بر چانه ریش پروفسوری می‌رویاند. وقتی لبخند می‌زند چشم‌هایش ریز می‌شوند. ۱۸۰ سانتی‌متر قد دارد. به ظاهرش می‌رسد. موهایش همیشه مرتب است و آراسته لباس می‌پوشد. معمولاً توسط دیگران جذاب و خوش‌تیپ ارزیابی می‌شود.

خصوصیات اخلاقی: به دنبال دل بردن از دیگران است و با توجه به جذابیت‌های ظاهری در این کار موفق است. همواره به شروع یک رابطه‌ی عاطفی مشتاق است. بذله‌گو و شوخ‌طبع است. شاید به‌نظر نرسد، ولی دل مهربانی دارد. میل زیادی به شیطنت و سر به سر دیگران گذاشتن دارد.

چوب جادو: ۳۰ سانتی‌متر طول دارد. از چوب درخت افرا ساخته شده و در مغز آن موی تک‌شاخ به کار گرفته شده است.

معرفی کوتاه: پروفسور تافتی جادوگر حاذقی است. وی در زمینه‌ی نجوم و ریاضیات جادویی متخصص است و تا کنون کتاب‌های قابل توجهی از خود به جا گذاشته. وجه رفتاری کودکانه‌ی او در کنار خصوصیات علمی‌اش شخصیت او را ویژه می‌کند. وی همچنین جادوگر توانایی هم هست. در دوران تحصیل و در دروس مختلف عمدتاً بالاترین نمره‌ها را کسب می‌کرد. پدر و مادرش کارمندان وزارت سحر و جادو بودند و همانند او از نظر علمی در جامعه‌ی جادوگران شناخته‌شده به‌شمار نمی‌روند. شاید مهم‌ترین نکته‌ درباره‌ی خانواده‌اش آن باشد که برادری دوقلو داشت، که از نظر ظاهری کاملاً مشابه او ولی از نظر اخلاقی بسیار آرام بود. برادرش در ده سالگی درگذشت. پروفسور تافتی هم‌اکنون دوران میان‌سالی خود را پشت سر می‌گذارد.
شناسه نمایشی پروفسور تافتی
محل زندگی آمدنم نبود گردون را سود!
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
عضویت از ۱۳۹۲/۱/۱۵ ۲۲:۰۸
اجتماعی
پیام‌ها 88
وفاداری ها هافلپاف
هافلپاف
آخرین ورود ۱۳۹۹/۱/۶ ۱۷:۴۳

فعالیت‌های اخیر

انجمن‌ ها

انجمن‌ ها پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
(۱۳۹۸/۱۰/۱۹ ۱۲:۱۲:۵۵)
انجمن‌ ها پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
(۱۳۹۸/۳/۱۳ ۹:۳۹:۳۵)
انجمن‌ ها پاسخ به: شرح امتيازات
(۱۳۹۳/۶/۲۹ ۷:۵۱:۲۴)
انجمن‌ ها پاسخ به: دفتر مدیریت مدرسه
(۱۳۹۳/۶/۲۶ ۷:۰۸:۴۸)
انجمن‌ ها پاسخ به: كلاس فلسفه و حكمت
(۱۳۹۳/۶/۲۱ ۱۴:۵۵:۳۶)
نمایش همه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.